Nejnovější Last minute !

Chata u hradu Bouzov

Chata u hradu Bouzov  

   

      Žádné poplatky za zprostředkování, platíte pouze majiteli objektu (kontakty přímo na majitele) - Objednání pobytu ON-LINE. Nejlepší ceny.


Soutěž o ceny
Soutěž již skončila. výhercem soutěže je: Barbora Marenčáková - Frýdek-Místek
GRATULUJEME !
Děkujeme Všem za účast !

Úvod

     Vítáme Vás na našich stránkách, které provozujeme již od roku 2003. Chaty, chalupy a pensiony k pronájmutí jsou jako stvořené k dovolené či víkendovému pobytu. Češi milují klid, romantiku, rádi poznávají a provozují sportovní aktivity. To vše při ubytování na chatě, chalupě či pensionu můžou najít. Zde najdete poctivé nabídky bez skrytých ani viditelných poplatků se všemi kontakty na majitele, stačí zadat požadavek a kliknout na hledat.

Objednávání pobytu - chalupy, chaty, penziony

     V naši databázi je 429 objektů. Uspořádali jsme je pro Vás tak, aby bylo možné během krátké doby projít celou nabídku. U každého objektu najdete kontakty přímo na majitele. Svou dovolenou na zvolené chalupě, chatě či penzionu můžete přímo objednat elektronicky – objednávka je ale předběžná a majitel Vám ji musí potvrdit. Majitel chalupy, chaty i penzionu má na našich stránkách uveden i telefon či emailovou adresu a obracet se můžete tedy i přímo na něj s případnými dotazy. Kontakty jsou uvedeny přímo na majitele objektu.
 

Česká republika

mapa Beskydy(42) Jeseníky(39) Střední Morava(3) Severní Morava a Slezsko() Jižní Morava(38) Vysočina(32) Jižní Čechy(44) Západní Čechy(5) Severní Čechy(1) Východní Čechy(7) České Švýcarsko(1) Orlické hory(33) Krkonoše(23) Jizerské hory(25) Lužické hory(11) Krušné hory(10) Český ráj(16) Šumava(51) Bílé Karpaty(2) Střední Čechy(15) Okolí Prahy(3)
 
 

Slovenská republika

mapa Javorníky(1) Orava(2) Malá Fatra(6) Nízké Tatry(6) Vysoké Tatry(10) Velká Fatra(1)

Další možnosti našich stránek

     Kromě základních informací některé chalupy, chaty a penziony mají odkaz na VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU, kde je možné se s objektem detailně seznámit.

     Najdete zde i pobyty na poslední chvíliLAST MINUTEkteré jsou pro některé zájemce velmi důležité a to nejen kvůli ceně, ale také pro to, že pro dovolenou na chalupě, chatě či penzionu se rozhodli právě teď!

     Nově máme zařazené pobyty pouze na víkend VÍKENDY NA CHALUPĚ, které jsou velmi oblíbené u velmi vytížených prací lidí. Zde můžete najít i ty chalupy či chaty, které si můžete objednat i mimo sezónu a po domluvě s majitelem se mnohdy dá domluvit i pobyt uprostřed týdne.

     Máte speciální dotaz např.: je vás deset a chcete poznávat Beskydy z příjemné chalupy, chaty či penzionu. Pak právě pro Vás je stránka POPTÁVKU, kde po zadání termínu, počtu osob a oblasti Vás budou se svými nabídkami kontaktovat sami majitelé objektů.


Pro majitele - chaty, chalupy, pensiony

     Pokud jste majitelem chaty, chalupy nebo pensionu můžete PŘIDAT svůj objekt do naší databáze. Také získáte možnost EVIDENCE PRONÁJMŮ - jednoduchá aplikace, která Vám umožní evidenci objednaných terminů a zákazníků, sledování zadaných reklam (registraci na různé servery), nákladů za pronájmy, možnost nechat zákazníka zadat POBYT ...
TOPlist Valid HTML 4.01 Transitional Přidej na Seznam Facebook