Chatky Dokořán

Pronájem v Písku, ev. č. 23 - Chatka, Beskydy

Chatky Dokořán - Písek
Chatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - PísekChatky Dokořán - Písek

Kapacita chatek: 7 osob, 2 ložnice

Chatky Dokořán...
… na tajném místě, kde najdeš atmosféru, která se vrátí vždy, když paměť napoví... ❤

Dvě kouzelné chatky, nacházející se na Trojmezí, v podhůří Moravskoslezských Beskyd, v malebné vesnici Písek u Jablunkova, se stanou Vaším oblíbeným útočištěm. Ať už zde zůstanete krátce nebo na dlouhou chvíli - v obou případech se zamilujete napořád!
Chatky Zuzanna a Anna se pronajímají jen jako celek, nikdy ne zvlášť. Dvě podkrovní ložnice v každé z nich, společná kuchyně, obývací část, koupelna i zázemí, spolu s oplocenou rozlehlou zahradou, mají všechno, po čem během PERFEKTNÍ dovolené toužíte – Vy, Vaše děti i Vaši domácí mazlíčci.
Dokořán jsou otevřeny od dubna do listopadu všem, kteří mají rádi blízkost přírody a ryzí atmosféru 550 let staré vesnice. Odměnou za Vaši návštěvu Vám bude bohémské prostředí ideální jak pro romantickou tak i akční dovolenou.

Na zahradě učaruje ohniště a velká terasa - zázemí, které vyzývá k posezení s přáteli, s rodinou. Tady se můžete rozloučit i se svobodou nebo se vzít: o) Bazén je pro vás otevřen většinou od června do půlky září. Písek a jeho široké okolíláká svou rozmanitostí a půvabem. Cyklisty zaujmou zejména dvě populární cyklotrasy „Desítka“ a „Trojmezí“. K procházkám, rybaření, či letnímu osvěžení vybízí nábřeží a splavy řeky Olše. Aktivní hosté a děti ocení blízká workoutová, fotbalová či dětská hřiště.
Turistické trasy Vás provedou Česko - Polsko - Slovenskými kopci, hlubokými lesy, či pastvinami, přičemž téměř všechny končí na známých výletních místech a turistických chatách. Např. Gírová, Bahenec, Polanka, Mosty u Jablunkova, Lomná a více.

"Scrapbookový“ průvodce v chatě napoví, na která atraktivní i tajná místa se můžete nechat u - nést. Která z nich budou Vaší cestou, která cílem a jestli, až k nim dojdete, budou ještě čepovat? : o)

napsat majiteli

Vybavení chatek k pronájmu

Kuchyně: plynový sporák, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, mixér, veškeré kuchyňské nádobí a náčiní, sůl, pepř, koření, olej, cukr, káva, čaj...

Obytná část: O2 televize, Wi - Fi, kávovar, rádio, společenské hry, knihovna, hry a hračky.

Koupelna: ručníky, osušky, fén na vlasy, sušák na prádlo, toaletní papír, mýdlo, vlasová kosmetika a další...

Ložnice: čisté ložní prádlo, na přání dětská přenosná postýlka s ložním prádlem.

Dětský kout a sportovní náčiní: venkovní bazén s filtrovanou vodou (konstrukce - průměr 4m, výška 1m), knížky, stolní hry, stavebnice, lego, perličky a korálky, kreativní sada na výrobu lapačů, křídy, skleněné kuličky, košík s kostýmy, sada na kreslení, omalovánky, fotbalový, volejbalový míč a další, badminton se sítí, odrážedlo 2ks.

Příslušenství ke grilu: vidlice na opékání, grilovací rošt, teflonová podložka na gril (na hamburgery, steaky…), dostatek suchého dřeva.

Příjezdová cesta a parkování

Snadný příjezd k objektu po zpevněné cestě a bezpečné parkování na pozemku až pro několik aut.

Stravování

Obchůdek s potravinami a smíšeným zbožím a hospoda "Burian" jsou do 200m. Restaurace, hypermarkety, horská střediska pak do 3 km od chatek a dále.

Pokoje a ložnice v chatkách:

Zuzanna: Ve spodní části se nachází hlavní obývací místnost s jídelním stolem a plně vybaveným kuchyňským koutem. Najdete tady vše potřebné k příjemnému trávení společných chvil volna. Od stolních her, přes knihy a časopisy až po rádio, O2 televizi a samozřejmě wi - fi. Ta je v celém objektu. Děti se zabaví buď pestrým výběrem, stavebnic, her a hraček či u kreativního stolu malováním, korálkováním nebo třeba výrobou vlastního lapače či převlékání se do kostýmů: o)
V podkroví chaty najdeme ložnici pro tři (jedno dvojlůžko a jedno jednolůžko). Čtecí lampička, a zásuvka u každého je samozřejmostí.

Anna: Venkovní schody vedou na balkónek a dále do ložnice až pro 4 hosty (jedno dvoulůžko a dvě jednolůžka). Lampičky a dobré čtení jsou i zde na místě.

V přízemí v chatě Anna je malá místnost, kde objevíte další hry a hračky, sportovní náčiní, nezbytnosti ke grilování a podobně.

Výlety, sport a zábava v okolí:

I když cesta je většinou cílem, budete chtít dojít k těmto výletištím: městečko Jablunkov a koupaliště Ameryka (3km), Pláňava (2km), Bahenec (7km), Stožek (10km), Gírová (7km), Studeničný (7km), v ČR nejvýchodněji posazena obec Bukovec (3km) s oblíbeným hotelem Kempa s wellness centrem, s restauracemi a lyžařským vlekem, pak hlavně Hrčava a její Česko - Slovensko - Polské trojmezí (10km).
Místo učaruje příznivcům folkloru a lidových zvyků. Malou ochutnávkou jsou každoročně pořádané venkovní akce jako „Gorolski świento“ (v Srpnu, Jablunkovský les), „Písecké dožínky“ (září, Písek), „Slezské dny“ (v Září, Horní Lomná), „Festival na Pomezí“ (v Září, Horní Lomná), Vozatajské závody (v červenci, Horní Lomná), Plackový festival (v srpnu, Bukovec), Přebor v ručním košení trávy (v červenci, Bukovec).

Ceník pronájmu chatek (kapacita: 7 osob, 2 ložnice)

1400,- kčza a noc - LÉTO
1400,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
Základní cena 1.400 Kč je za osobu za noc. Každý další host zaplatí 500 Kč za noc, případně jinak dle naší vzájemné domluvy.
Cena vždy zahrnuje pronájem celého objektu, tedy obou chatek se zahradou, bazénem a příslušenstvím.
Děti do 3 let věku mají pobyt zdarma.
Další ne-skrývané poplatky, zahrnující poplatky obci, finální úklid a více, činí 1.000 Kč za pobyt za chatu.
Psi jsou vítáni a zaplatí 200 Kč za každý den pobytu.
Na vyžádání je k dispozici, za poplatek 800 Kč , dětská přenostná postýlka s lůžkovinami.
Pronájem objektu probíhá nejlépe pomocí psané komunikace. V případě zájmu o pobyt je bude složena záloha ve výši 50% z celkové částky, převodem na účet. Tato slouží ke garanci vašeho termínu zatímco storno podmínky jsou flexibilní. Znamená to, že v případě, že host nebude moci z různých důvodů nastoupit k pobytu, se zálohou bude naloženo dle vzájemné dohody mezi hostem a ubytovatelem.
Chatky jsou v provozu od 1. dubna do 30. listopadu.
Dle vzájemné domluvy je možnost ubytování i mimo sezónu.

Kontakty - Chatky Dokořán

Adresa chatek: ev. č. 23

 
Můžete mě kontaktovat kdykoli.
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
776 458 050
Web:
www.chatkydokoran.cz

Chatky Dokořán - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chatky Dokořán.

Family house
Chalupa Bukovec, Bukovec 188Family house 1Family house 2Family house 3

Místo vytvořeno s láskou k dětem a úctou k rodičům, kde najdete spoustu zábavy pro Vaše ratolesti a také zákoutí určená k Vaší relaxaci. Objekt se... zobrazit detail

Chalupa Agnieszka
Chalupa Hrčava, Hrčava 81Chalupa Agnieszka 1Chalupa Agnieszka 2Chalupa Agnieszka 3

Obec Hrčava patří svou polohou do oblasti Těšínských Beskyd, která se řadí k rájům pro nádherná místa na dovolenou. Místo, kde se sbíhají hranice tří států... zobrazit detail

Chalupa Beskydy
Chalupa Hrčava, Hrčava 1Chalupa Beskydy 1Chalupa Beskydy 2Chalupa Beskydy 3

Chcete načerpat sílu, klid a pohodu? Přijeďte si odpočinout do naší chaloupky, která se nachází v nejodlehlejším koutě naší republiky, v obci Hrčava v Beskydech na... zobrazit detail

Chaloupka Na Gruňu
Chalupa Hrádek, Hrádek 76Chaloupka Na Gruňu 1Chaloupka Na Gruňu 2Chaloupka Na Gruňu 3

Chaloupka na Gruňu se nachází ve Slezských Beskydech kousek od vrcholu Filipka. Před 3 lety byla dokončena její citlivá rekonstrukce, která zachovala původní ráz roubené beskydské... zobrazit detail

Horská chata
Chata Nýdek, Nýdek ev. č. 121Horská chata 1Horská chata 2Horská chata 3

Horská chata Nýdek se nachází ve Slezských Beskydech v malebné obci Nýdek, vzdálené 12 km od Třince v česko - polském pohraničí. Situovaná je na klidném... zobrazit detail

Chata Mosty
Chata Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova 1092Chata Mosty 1Chata Mosty 2Chata Mosty 3

Chata se nachází ve starém lomu v malebné krajině Beskyd ve středu obce Mosty u Jablunkova. Mosty leží v nejvýchodnější části České republiky, na trojmezí tří... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 178)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>