Family house

Pronájem v Bukovci, Bukovec 188 - Chalupa, Beskydy

Family house - Bukovec
Family house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - BukovecFamily house - Bukovec

Kapacita chalupy: 12 + 10 osob, 6 ložnic

Místo vytvořeno s láskou k dětem a úctou k rodičům, kde najdete spoustu zábavy pro Vaše ratolesti a také zákoutí určená k Vaší relaxaci. Objekt se nachází na samotě uprostřed krásné přírody naší nejvýchodnější obce Bukovce, takže je jako stvořen k procházkám, houbaření a odpočinku s krásnými výhledy. K dipozici je Vám vyhřívaný nerezový bazén se zastřešením, koupací sud a sauna s relaxační místností. Vedle plavek nezapomeňte dětem přibalit holínky - pozemkem protéká potůček, kde děti tráví spoustu času.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Každý apartmán je vybavený prostornou kuchyní, která je nadstandardně zařízená (indukce, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice, kávovar, rychlovarná konvice, ruční šlehač a mlýnek, topinkovač, kompletní sady nádobí a hrnců), z obou obývacích pokojů, je vstup na balkón, kde je posezení s výhledem na potůček a dětské hřiště. Oba apartmány mají dvě televize, jednu v obývacím pokoji a druhou v herně. Velký apartmán má navíc velkou hernu s x - boxem.

Příjezdová cesta a parkování

I když se nacházíme na samotě, tak autem k nám dojedete pohodlně v každém ročním období až k objektu. Máme oplocené parkoviště až pro 6 aut, venkovní prostory jsou monitorovány kamerovým systémem.

Stravování

U nás se potkáte s plně vybavenou kuchyní včetně pomůcek k pečení, plynový a elektrický gril, dvě ohniště.
Pokud budete chtít navštívit restauraci, pak doporučujeme Hotel Kempa se zázemím pro děti nebo Bar pod Kympom, kde dělají pizzu. K oběma místům dojdete procházkou za cca 20 min. Obchod je vzdálený 600m.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V objektu se nachází celkem 6 ložnic.
Malý apartmán má k dispozici ubytování až pro 9 osob, maximálně 2 rodiny, dvě ložnice pro 4 osoby, v každé najdete manželské lůžko a také patrovou postel, možnost jedné přistýlky na rozkládacím gauči.
Velký apartmán má k dispozici ubytování až pro 15 lidí, maximálně tři rodiny, dvě malé ložnice pouze s manželským lůžkem, dále jednu větší ložnici s manželským lůžkem a dvojlůžkem, dále velkou hernu až s 7 přistýlkami.

Výlety, sport a zábava v okolí:

U objektu najdete nespočet míst k Vašemu odpočinku - vyhřívaný bazén s hloubkou 1,4 metrů a zastřešením. Vyhřívaný je na 27 °C od 1.5.do 31.10.Zregenerovat se můžete v koupacím sudu s bublinkovým systémem nebo v sauně s relaxační místností. Nově je k dispozici společenská místnost pro dospělé s barem v suterénu. Dále zde najdete několik venkovních posezení, houpací síť a další zákoutí k relaxaci. Pro děti máme nachystáno spousty zábavy - skluzavky, lezecká mini stěna, domek na stromě, houpačka, pastelkové hřiště pro nejmenší, venkovní kuchyňka, pískoviště s dráhou pro auta, piškvorkový a člověče nezlob se stůl. Hlavním lákadlem však je potůček protékající areálem. V případě špatného počasí jsou apartmány vybavené hernami s TV a velký apatrmán x - boxem.

Pokud si budete chtít užít i okolí, pak je stvořeno pro lehkou turistiku a cyklistiku. Rádi poradíme. Můžete si navíc užít i přejezdy do nedalekého Polska. Také lze využít welness v hotelech poblíž.
[www. hotelkempa. cz]
[www. hotelzlotygron. pl]
[istebna. org]
[www. golebiewski. pl/cz/vodni - park - tropikana - page - 103202]
[www. hotelvitality. cz]

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 12 + 10 osob, 6 ložnic)

12000,- kčza a noc - LÉTO
10000,- kčza a noc - ZIMA
11000,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
80000,- kčSILVESTR: pro až 24 lidí, 5 nocí, pouze pronájem celého objektu
Preferujeme pronájem celého objektu- dovolujeme ubytování min. na 3 noci. V Období květen- listopad je možný pouze pronájem celého objektu. Pokud budete mít zájem pouze o jeden z apartmánů, pak jsou ceny a podmínky následující:

Malý apartmán: letní, zimní sezóna 5 000 Kč/noc , mimo sezónu 4 500 Kč/noc (minimálně 3 noci)
Velký apartmán: letní, zimní sezóna 8 000 Kč/noc , mimo sezónu 7 000 Kč/noc (minimálně 3 noci)

Záloha činí 50% z ceny pobytu a je splatná do 10 dnů od potvrzení rezervace, zbylá část splatná 10 dnů před příjezdem.
Kauce na apartmán splatná při příjezdu je 20 000 Kč.
Vyhřívaní bazénu je od 1. května do 15. října.
Letní sezóna: od 1. května do 31. srpna. O letních prázdninách 2023 minimálně 7 nocí
Zimní sezóna: od 1. ledna do 31. března, v Zimní sezóně minimálně 4 noci, jinak cena 11 000Kč/ noc

Kontakty - Family house

Adresa chalupy: Bukovec 188

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
608 473 150
Web:
www.familyhouse.cz

Family house - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Family house.

Chatky Dokořán
Chatka Písek, ev. č. 23Chatky Dokořán 1Chatky Dokořán 2Chatky Dokořán 3

Chatky Dokořán... … na tajném místě, kde najdeš atmosféru, která se vrátí vždy, když paměť napoví... ❤ Dvě kouzelné chatky, nacházející se na Trojmezí, v podhůří... zobrazit detail

Chalupa Agnieszka
Chalupa Hrčava, Hrčava 81Chalupa Agnieszka 1Chalupa Agnieszka 2Chalupa Agnieszka 3

Obec Hrčava patří svou polohou do oblasti Těšínských Beskyd, která se řadí k rájům pro nádherná místa na dovolenou. Místo, kde se sbíhají hranice tří států... zobrazit detail

Chalupa Beskydy
Chalupa Hrčava, Hrčava 1Chalupa Beskydy 1Chalupa Beskydy 2Chalupa Beskydy 3

Chcete načerpat sílu, klid a pohodu? Přijeďte si odpočinout do naší chaloupky, která se nachází v nejodlehlejším koutě naší republiky, v obci Hrčava v Beskydech na... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 221)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>