Chalupa Beskydy

Pronájem v Hrčavě, Hrčava 1 - Chalupa, Beskydy

Chalupa Beskydy - Hrčava
Chalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - HrčavaChalupa Beskydy - Hrčava

Kapacita chalupy: 13 osob, 4 ložnice

Chcete načerpat sílu, klid a pohodu? Přijeďte si odpočinout do naší chaloupky, která se nachází v nejodlehlejším koutě naší republiky, v obci Hrčava v Beskydech na Trojmezí hranic ČR, Slovenska a Polska. Budete obklopeni nedotčenou přírodou a hlubokými lesy, v místě, kde se zastavil čas.
Jen u nás jsou Beskydy stále ještě panenské a lidé v tomto kraji dodržují tradice.

Nachází se zde rázovitý dřevěný kostel svatého Cyrila a Metoděje. V lese u obce se nachází Lurdská lesní jeskyně - kamenný oltář s madonou, před níž vyvěrá pramen s údajně léčivou vodou uzdravující zrak.
Díky své poloze je Hrčava ideálním výchozím bodem pro túry a výšlapy do okolí, pěšky je to kousek jak na Slovensko, tak do Polska.
Hrčavu křižují cyklistické i turistické stezky. Procházkou po žluté značce se dostanete na Trojmezí, kde se sbíhají hranice tří států: Polska, Slovenska a ČR. V roce 1914 byl na Hrčavě oficiálně zastřelen poslední vlk, k jehož pomníku si také můžete udělat procházku.

Více info na [www. obechrcava. cz]

V zimě ideální podmínky na běžky (Gírovská magistrála), v 7 km vzdálené Istebně se nachází lyžařská střediska, která se řadí mezi nejmodernější ve Slezských Beskydech.
[http: //www. onthesnow. cz/slezsko/istebna - %E2%80%93 - zloty - gron/lyzarsky - areal. html]
[http: //www. onthesnow. cz/slezsko/istebna - zagron/lyzarsky - areal. html]

U nás stihnete za jeden den lyžovat na Slovensku, zajít si na jídlo v ČR a večer jít relaxovat do jedné z mnoha vířivek a saun do nejkrásnějšího polského aquaparku/welness ve Wisle, zatímco děti se vyřádí na tobogánech.Ubytování nabízíme v prostorné, plně vybavené chalupě s krytým posezením, hřištěm pro děti, infrasaunou a venkovním bazénem na klidném místě blízko lesa až pro 12 osob + 2 dětské postýlky v celkem 4 ložnicích. Pokoje jsou vybaveny starožitným nábytkem s dostatkem úložného prostoru.
Nově je na chalupě k dispozici zdarma WIFI.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně s elektrickým sporákem a troubou, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem a rychlovarnou konvicí.

V obývacím pokoji se nachází prostorná sedací souprava, velký jídelní stůl se židlemi, TV, DVD, radio c CD. Najdete zde také spoustu společenských her a knížek pro malé i velké. Pokoj je velice prostorný a útulný, vybaven starožitným nábytkem.

V patře je plno hraček pro děti. Nejoblíbenější je stan s balónky. Zdarma jsou k zapůjčení 4 horská kola, dětské kolo, koloběžka, odrážedla a jiné venkovní hračky. V zimě k zapůjčení sáňky a boby.
Venku je k dispozici velká zahrada s hřištěm pro děti (domeček, klouzačky, pískoviště, houpačky, stěna na lezení), bazén s oblázkovou minipláží a lehátky, přenosný gril Weber (dřev. uhlí není k dispozici) a ohniště s posezením. U domu je také velké kryté posezení se stoly a lavicemi. Další posezení je vpředu u ohniště.

Příjezdová cesta a parkování

Příjezd po zpevněné komunikaci až k chatě. Parkování až pro 5 aut u objektu.

Stravování

Vlastní, v plně vybavené kuchyni. Restaurace v obci. Dále je možno dojet, případně si udělat výlet do blízkých horských hotýlků a chat jak na české, tak polské straně a ochutnat místní speciality.
Určitě nezapomeňte ochutnat místní hrčavské pivo.
Vyhlášená široko daleko je horská restaurace Karczma Ochodzita [http: //www. ochodzita. com. pl/] Nádherná vyhlídka, vynikající jídla, ohromné porce, které nebudete schopni sníst a hlavně velice přijatelné ceny. Od chaty cca 10km

Pokoje a ložnice na chalupě:

V chalupě jsou celkem 4 prostorné ložnice, zajišťující dostatek soukromí pro všechny.

V přízemí se nachází ložnice s manželskou postelí a dětskou postýlkou, obývací pokoj a kuchyň.

V 1.patře jsou 3 ložnice a v chodbě příjemné posezení v ratanových křeslech.

1.ložnice je velmi prostorná s manželskou postelí, lůžkem a dětskou postýlkou.

2.ložnice - patrová postel a 2 lůžka

3.ložnice - 3 lůžka (tato ložnice je průchozí do 2.ložnice)

Výlety, sport a zábava v okolí:

ZIMA
- Lyžování - Skiareál Bukovec - Kempaland: [http: //kempaland. eu/], Skiareál Mosty u Jablunkova: [http: //www. skimosty. cz/], Skiareál Severka, Lyžařské středisko Armáda - Dolní Lomná, Horní Lomná - Přelač, Písek u Jablunkova - Polanka, Javorový vrch,
Istebna Zloty Groň (PL) - 6 sedačka: [http: //www. zlotygron. pl/], Istebna Zagroň - 4 sedačka [http: //www. istebna. org/wyciag - narciarski. html] - cca 8km od chalupy,
Ustroň - Czantoria Skiareál (PL) - délka lanovky 1640m, převýšení 462m: [http: //czantoria. net/] - cca 20km od chalupy
Ski areál SNOW PARADISE na kopci Veľká Rača (1.050m n. m. )Oščadnica (SK): [www. snowparadise. sk] - 27km od chalupy. Nejdelší sjezdovka v tomto areálu má 3.550m s převýšením 420m, což by mohlo uspokojit i milovníky zimních sportů v alpských podmínkách. Celkem v areálu najdete 13 sjezdovek (2 černé, 4 červené, 7 modrých).

- Běžkování po blízkých horách na Gírovské magistrále a okolí.
- Sáňkování a bobování nejen pro děti na kopci hned vedle chalupy. Sáňky a boby v chalupě zdarma k zapůjčení.

JARO, LÉTO, PODZIM
- Možnost pěší turistiky, cykloturistiky, sběru lesních plodů a hub. V chalupě jsou zdarma k zapůjčení 4 horská kola.
- V Kempalandu v Bukovci (5km) si můžete zadovádět na aquazorbingu, bungeetrampolínách, dětské trampolíně, summertubingu, dětské aku čtyřkolce, střelbě z luku. [http: //kempaland. eu/]
- V 9km vzdálených Mostech u Jablunkova je kromě skiareálu spousta atrakcí jako bobová dráha, bungee trampolíny, dětské trampolíny, střelba z luku, rodeo, aquazorbing [http: //www. skimosty. cz/].
Spousta atrakcí je mimo zimní sezonu i ve Snowparadise Veľká Rača Oščadnica (SK)[www. snowparadise. sk]

CELOROČNĚ
- Výlety do okolí (ČR, SK, PL), např. do polského lázeňského města Wisla, odtud lanovou drahou na horu Czantoryja (nahoře hranice s ČR - Čantoryje a možno pěší výlet do české obce Nýdek a zpět)
[http: //czantoria. net/kolej - linowa/]
- krytý bazén v hotelu Kempa, Bukovec
- aquapark/welness Tropicana ve Wisle(PL) v luxusním hotelu Golebiewski - tobogány, umělé vlny, sauny, 7 vířivek s různými přísadami, solná a ledová jeskyně, aj. Vše v ceně na 1.5 hod, vstupné cca 200 Kč, děti za polovinu. Od chalupy cca 18km
[http: //www. golebiewski. pl/cs/wisla/attractions/tropikana - water - park]
- aquapark Istebna - [http: //www. istebna. org/park - wodny - olza - atrakcje. html]. Vzdálenost cca 8km.

Pro návštěvníky ze vzdálenějších koutů naší vlasti bude jistě lákavé navštívit překrásný Krakow (183 km), Osvětim (95 km) a věhlasné solné doly Wieliczka (190 km)

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 13 osob, 4 ložnice)

25 000,- kčza a týden - LÉTO
15000,- kčza a týden - ZIMA
15000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
32000,- kčSILVESTR: 26.12. 2024- 2.1. 2025.Cena včetně povlečení a ručníků.Vánoční výzdoba se stromečkem. Cena za Silvestr je pevná i v případě kratšího pobytu.
Prodloužené víkendy (3 noci): 8500Kč
Mimo víkend (neděle-čtvrtek): 8500 Kč (noc zdarma oproti víkendovým pobytům)

Chalupu pronajímáme jako celek, max. 13 osob + 2 dětské postýlky.

Běhěm června, letních a jarních prázdnin jsou možné pouze týdenní pobyty (so - so)
Letní prázdniny 29.6. - 31.8. 2024. Cena: 25 000 Kč/týden
Červen: 15 000 Kč/týden
V září pronajímáme na min. 3 a více nocí. 8500 Kč prodloužený víkend.

Podzimní prázdniny 2024: 25. 10. - 30. 10. 2024 (pá-st). Cena 12 000 Kč. Pobyt možno prodloužit.

Povlečení v ceně.

Elektřina se platí dle skutečné spotřeby, 7Kč/kWh.

Rekreační poplatek obci Hrčava 10 Kč/osoba/den ( 18 -70 let)

Vratná kauce 3000 kč, splatná v den příjezdu

Domácí mazlíček - 100kč/den nebo 500 Kč/týden
Letní sezóna: 29. 6. - 31. 8. 2024 pouze týdenní pobyty (so-so), cena 25 000 Kč
Zimní sezóna:

Kontakty - Chalupa Beskydy

Adresa chalupy: Hrčava 1

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
608 559 335
Web:
www.chalupabeskydy.eu

Chalupa Beskydy - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Beskydy.

Chalupa Agnieszka
Chalupa Hrčava, Hrčava 81Chalupa Agnieszka 1Chalupa Agnieszka 2Chalupa Agnieszka 3

Obec Hrčava patří svou polohou do oblasti Těšínských Beskyd, která se řadí k rájům pro nádherná místa na dovolenou. Místo, kde se sbíhají hranice tří států... zobrazit detail

Family house
Chalupa Bukovec, Bukovec 188Family house 1Family house 2Family house 3

Místo vytvořeno s láskou k dětem a úctou k rodičům, kde najdete spoustu zábavy pro Vaše ratolesti a také zákoutí určená k Vaší relaxaci. Objekt se... zobrazit detail

Chatky Dokořán
Chatka Písek, ev. č. 23Chatky Dokořán 1Chatky Dokořán 2Chatky Dokořán 3

Chatky Dokořán... … na tajném místě, kde najdeš atmosféru, která se vrátí vždy, když paměť napoví... ❤ Dvě kouzelné chatky, nacházející se na Trojmezí, v podhůří... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 289)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>