Chaloupka Na Gruňu

Pronájem v Hrádku, Hrádek 76 - Chalupa, Beskydy

Chaloupka Na Gruňu - Hrádek
Chaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - HrádekChaloupka Na Gruňu - Hrádek

Kapacita chalupy: 7 + 2 osob, 3 ložnice

Chaloupka na Gruňu se nachází ve Slezských Beskydech kousek od vrcholu Filipka. Před 3 lety byla dokončena její citlivá rekonstrukce, která zachovala původní ráz roubené beskydské chalupy pocházející z roku 1890,zároveň ale nabízí komfort 21.století. Interiéry byly realizovány na základě designerského návrhu.
Chaloupka na Gruňu je ideální pro rodinné pobyty a pro hosty, kteří si chtějí odpočinout na samotě, kde nikým nebudou rušeni.
Chaloupka je umístěna mimo turistickou trasu. Je však skvělým výchozím bodem jak pro lehké procházky, tak pro náročnější túry či cyklo - výpravy pro hřebenech Slezských Beskyd.
Rodiče se zde nemusí bát o své děti. Chalupa je na samotě kde si děti mohou klidně hrát.
Chalupa leží v obci Hrádek nedaleko Jablunkova. V docházkové vzdálenosti se nacházejí dvě horské chaty, kam je možno odskočit na něco k snědku - chata Hrádek a chata Filipka.
Okolí chalupy nabízí dechberoucí výhledy. Při dobré viditelnosti je možné dohlédnout až na Roháče.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kromě dvou ložnic a dětského pokoje najdeme v chalupě ještě kuchyň a společenskou místnost. Kuchyně je plně vybavená kuchyňským vybavením. K dispozici je lednice s mrazákem, varná deska, konvice, french press a myčka.

Příjezdová cesta a parkování

Přímo k chalupě vede zpevněná polní cesta, která je dostupná po většinu roku. V zimním období doporučujeme dojezd s vozem 4x4 nebo s řetězy. V případě špatných podmínek Vás na chalupu vyvezeme vlastním autem.

Stravování

Kuchyně na chalupě je plně připravená na běžné vaření. Pokud si od něj chcete odpočinout, je možné se stravovat ve dvou nedalekých restauracích - na chatě Hrádek (cca 400m) nebo na chatě Filipka (cca 1400m).

Pokoje a ložnice na chalupě:

Chalupa disponuje dvěma ložnicemi a dětským pokojem. V každé z ložnic se nachází manželská postel se zdravotními matracemi. V první ložnici je atmosféra dokreslená původními kachlovými kamny. V dětském pokoji je 5 postelí. 3 z nich mají dospělé rozměry, zbývající 2 postele jsou určeny pro děti do cca 8 let. Pro nejmenší návštěvníky pak nabízíme cestovní dětskou postýlku.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Okolí chalupy vybízí k procházkám do lesa, houbaření, sběru borůvek apod. Pokud toužíte jen po krátké procházce doporučujeme si za cíl vybrat už zmíněnou chatu Hrádek nebo chatu Filipka odkud je možné se vydat na delší tůry v rámci Slezských Beskyd na česko - polském pomezí. Pokud máte chuť přiblížit se autem, otevřou se Vám možnosti turistiky v celých Moravskoslezských Beskydech.
Dostupné jsou také skiareály v Bukovci, Mostech u Jablunkova či v Lomné. Můžeme doporučit příjemné podniky v Třinci.
V letním období je možnost využít bazén přímo na chatě Hrádek, nebo dojet na krytý bazén v Třinci, Vendryni či Bukovci.
Pro milovníky wellness je zde možnost navštívit wellness centrum v Třinci nebo v hotelu Vitality ve Vendryni.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 7 + 2 osob, 3 ložnice)

600,- kčza osobu a noc - LÉTO
500,- kčza osobu a noc - ZIMA
500,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
7000,- kčSILVESTR: Uvedená cena za objekt a noc.
Objekt je v provozu celoročně. Minimální obsazenost/platba je 5 osob. Při rezervaci požadujeme platbu ve výši 50% ceny pobytu.

Storno podmínky:
30 a více dnů před příjezdem: vracíme 100% zaplacené částky
15 - 29 dnů před příjezdem: vracíme 50% zaplacené částky
0-14 dnů před příjezdem: zaplacená částka propadá.
Letní sezóna: 1.7. - 31.8.

Kontakty - Chaloupka Na Gruňu

Adresa chalupy: Hrádek 76

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
724 665 290

Chaloupka Na Gruňu - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chaloupka Na Gruňu.

Horská chata
Chata Nýdek, Nýdek ev. č. 121Horská chata 1Horská chata 2Horská chata 3

Horská chata Nýdek se nachází ve Slezských Beskydech v malebné obci Nýdek, vzdálené 12 km od Třince v česko - polském pohraničí. Situovaná je na klidném... zobrazit detail

Petrova chalupa
Chalupa Nýdek, Nýdek 594Petrova chalupa 1Petrova chalupa 2Petrova chalupa 3

Hledáte pobyt uprostřed přírody a chcete mít všude blízko? Petrova chalupa nabízí pocit soukromí uprostřed prostorné, vzrostlé zahrady, a to v samém srdci obce Nýdek. Panorama... zobrazit detail

Chatky Dokořán
Chatka Písek, ev. č. 23Chatky Dokořán 1Chatky Dokořán 2Chatky Dokořán 3

Chatky Dokořán... … na tajném místě, kde najdeš atmosféru, která se vrátí vždy, když paměť napoví... ❤ Dvě kouzelné chatky, nacházející se na Trojmezí, v podhůří... zobrazit detail

Chata Mosty
Chata Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova 1092Chata Mosty 1Chata Mosty 2Chata Mosty 3

Chata se nachází ve starém lomu v malebné krajině Beskyd ve středu obce Mosty u Jablunkova. Mosty leží v nejvýchodnější části České republiky, na trojmezí tří... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 222)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>