Chalupa Romana

Pronájem v Mnichovicích, Sokolská 402 - Chalupa, Okolí Prahy

Chalupa Romana - Mnichovice
Chalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - MnichoviceChalupa Romana - Mnichovice

Kapacita chalupy: 8 + 1 osob, 4 ložnice

Prvorepubliková chalupa po čerstvé rekonstrukci, zasazená do malebné krajiny v Ladově kraji. Pozemek je celý oplocen. K dispozici je zahradní bazén, venkovní i vnitřní posezení. Nově k dispozici sudová sauna a koupací sud. V okolí je veškerá občanská vybavenost (potraviny, večerka, restaurace, řeznictví, cukrárna, lékárna, bus, vlak atd. ) je to pár kroků jak na náměstí, tak do krásné přírody. Dům leží skoro na trase Mikešovy cesty, 250m. Okolní krajina musí okouzlit snad každého. Najdete zde spoustu zajímavých cílů jak pro pěší turistiku, tak pro kolo. V letních měsících potěší okolní lesy nejen houbaře. Koupání můžete nalézt v nedalekém Struhařově, Jevanech, ale třeba také v řece Sázavě (okolí Čerčan, Chocerad…). V zimních měsících lze navštívit sjezdovku Šibeniční vrch, nebo krásné trasy na běžky okolo Klokočné, nebo Voděradské Bučiny, Struhařov.
Přímý vlakový spoj do centra Prahy za památkami a nákupy, cesta trvá 40min.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

V objektu se nachází 2 kuchyně, které jsou bohatě vybavené nádobím, takže si zde uvaříte skoro cokoli. V kuchyni je posezení pro 5 osob u stolu a sedací souprava ve spodním obýváku.
V horním patře je konferenční stolek, sedačka, psací stůl a židle.
Pro zábavu poslouží 2x TV, několik deskových her a knížek.
Na zahradě naleznete bazén, zahradní houpačku, 2x zahradní stůl s deseti ratanovými židlemi, posezení u ohně, kde je pevný masivní stolek + 6x sezení (kulatina z masivu).
V zimě můžete posedět u krbu, který je v zavřeném zahradním zděném domku. Je zde dřez s vodou a varná konvice, stolek s posezením.

Příjezdová cesta a parkování

Před objektem je možnost parkování (podélné stání u zahrady), vjezd ze spodní strany Sokolské ulice - jednosměrná ulice. Možnost parkování až 3 osobních vozů.

Stravování

Kdo rád vaří, určitě mu poslouží kompletně vybavená kuchyň.
Pro pohodlné doporučuji vyzkoušet některé z okolních restaurací: Mnichovická krčma [https: //mnichovickakrcma. cz/], Restaurace u Belmonda [https: //ubelmonda. cz/], Šibeniční vrch [https: //www. sibenicnivrch. cz/]. Restaurace u nádraží http: //www. ogm. cz/hostinec/], Osobně mám výborné zkušenosti s restaurací ve Stránčicích U Milotů [https: //prazdrojmenu. cz/umilotu], nebo v Hrusicích u Sejků Hrusice 25.
Rovněž v nedalekém Struhařově naleznete u rybníka výborné občerstvení K Průhonu 105.Kdo chce vyzkoušet něco speciálního, tak například vyhlášenou restauraci u Sapíků [https: //www. klokocna. cz/]
Master Horse Club, jízdárna a restaurace, venkovní posezení (6km), Pizzerie Ondřejov (8km), Osvěžovna u Rybníka Černé Voděrady (výborné domácí burgery (9km), U Henců Louňovice (10km), Bizon Burger Říčany (10km).

Pro nenáročné: Jídelna Mnichovka (400m), Restaurace U Koupadla (1.3km).

Potraviny Mnichovka (náměstí 400m), Potraviny Kolobiál Bezručova 395 (500m), Potraviny Ondřejovská 700 (750m), Billa Strančice (4,3km), Penny Mukařov (8km), Tesco, Penny, Lidl Říčany (11km).

Pokoje a ložnice na chalupě:

Jedná se o dvougenerační domek s jedním vchodem. V přízemí se nachází zařízená kuchyň s lednicí, mrazákem, indukční deskou, mikrovlnkou, myčkou a spoustou kuchyňských spotřebičů (konvice, espresso, toustovač, mixér, šlehač atd). Obývací pokoj tvoří s kuchyní jednu místnost. V obýváku je TV, sedací souprava, která může posloužit jako přistýlka. Z obýváku je přístup do ložnice s manželskou postelí a dětskou postýlkou. V 1.patře je rovněž ložnice - obývací pokoj s malou kuchyňskou linkou, ledničkou, indukčním vařičem, varnou konvicí, TV. V místnosti je 1x lůžko a rozkládací sedací souprava, která může rovněž posloužit jako přistýlka. Dále v patře najdete ložnici a ložničku. V ložnici je krásná manželská postel pro 2 osoby. Ložnička je malinká, ale pro přespání jednoho člověka poslouží.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Zittův mlýn v Mnichovicích (750m)
Zahrady Myšlín u Mnichovic (relaxační eko farma Mnichovice) (3km)
Památník a muzeum Josefa Lady (4km)
Hvězdárna Ondřejov (6km)
Zámek Berchtold (6km)
Zřícenina hradu Zlenice (občerstvení, kemp u Sázavy Baštírna (9km)
Japonská zahrada Aizen Říčany (9km)
Muzeum Říčany - zábava hlavně pro děti (9km)
Muzeum a restaurace – pivovar Velké Popovice (9km)
Průhonický park UNESCO botanické a zoologické zahrady(14km)
Procházka údolím říčky Šembery (15km)
Zřícenina hradu Dubá, Přestavlky u Čerčan (15km)
Vojenské technické muzeum Lešany (17km)
Muzeum umění a designu Benešov (19km)
Jílové u Prahy stezka a muzeum Jílovské zlaté doly (22km)
Konopiště Benešov (22km)
Kutná hora Stříbrné doly, Kostnice, zámek Kačina, kostel Svatá Barbora (48km)
Tep factor Chotilsko (50km)

======Sportovní vyžití======
Nová krásná cyklostezka do Prahy [https: //mapy. cz/zakladni? x=14.6748409&y=49.9714699&z=12&source=base&id=2232976]
Bowling, squash, tenis Šibeniční vrch
Tenis Svojetice, oáza Říčany
Půjčovna sportovních potřeb Struhařov – u rybníka
Cyklistika – půjčovna kol Tehovec, Říčany

Minigolf – Strančice (4km)
Jízdy na koních Svojetice (6km)
Jóga, Pilates - Japonská zahrada Říčany (9km)
Jízdy na koních Nebřenice (12km)
Vodní turistika Sázava (Chocerady, Zlenice, Čerčany, Poříčí nad Sázavou, Týnec nad Sázavou)
Po Ladově kraji [https: //www. joseflada. cz/laduv - kraj/letni - vylety/]
Aktuální informace v okolí Mnichovic [https: //www. mnichovice. cz/kulturni - a - sportovni - akce/ds - 1146/p1=4525]

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 8 + 1 osob, 4 ložnice)

15000,- kčza a týden - LÉTO
15000,- kčza a týden - ZIMA
15000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
24000,- kčSILVESTR: K dispozici koupací sud a sudová sauna!
Rezervace je závazná po uhrazení zálohy ve výsi 50% z ceny nájmu. Storno pobytu 30 dnů před nástupem se vrací ponížené o 50%. V případě, že si dotyčný zajistí náhradníky, bude platba vrácena v celé výši. V případě zrušení pozdějšího storna záloha propadne.
Kauce 3000,- se skládá v den zahájení pobytu, včetně doplatku za ubytování.
Zahájení týdenního pobytu je vždy po 15:00 hod. v sobotu, případně po dohodě. Odjezd je do 10:00 hod. Mimo sezónu je možné termín upravit dle dohody.
V ceně je zahrnut ubytovací poplatek, WIFI internet, elektrická energie do 40kw/den. V případě nadměrné spotřeby bude doúčtován rozdíl. Poplatek za elektřinu pro saunu bude doúčtován samostatně.
Podle stavu objektu může být doúčtována částka 1000,- na závěrečný úklid.
Letní sezóna: 15.června do 15.září
Zimní sezóna: 1.prosinec až 15.březen

Kontakty - Chalupa Romana

Adresa chalupy: Sokolská 402

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
608 905 550

Chalupa Romana - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Romana.

Chata Kačka
Chata Mirošovice, Senohrabská 148Chata Kačka 1Chata Kačka 2Chata Kačka 3

Chata v Mirošovicích se nachází nedaleko řeky Sázavy v blízkosti lesa. (20km od Prahy). Zdejší krásná příroda nabízí ideální podmínky pro rodinou relaxaci a odpočinek, avšak... zobrazit detail

Chalupa u potoka
Chalupa Struhařov u Mnichovic, V Zahradách 213Chalupa u potoka 1Chalupa u potoka 2Chalupa u potoka 3

Skvělé přírodní podmínky pro rekreaci nejblíže Prahy. Mnoho turistických a zábavních cílů, lesy, rybníky, koupání, výlety, cyklotrasy. Dvě terasy se... zobrazit detail

Lštění baby friendly
Chata Lštění, Lštění K Zastávce č.p.105Lštění baby friendly 1Lštění baby friendly 2Lštění baby friendly 3

Vítáme vás v naší celoročně obyvatelné rekreační chatě - rodinném domku v obci Lštění, kousek za Prahou. :-) V roce 2024 pokračujeme již 9 rokem... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1171)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>