Chalupa u potoka

Pronájem ve Struhařově, V Zahradách 213 - Chalupa, Okolí Prahy

Chalupa u potoka - Struhařov u Mnichovic
Chalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u MnichovicChalupa u potoka - Struhařov u Mnichovic

Kapacita chalupy: 6 osob, 3 ložnice

Skvělé přírodní podmínky pro rekreaci nejblíže Prahy. Mnoho turistických a zábavních cílů, lesy, rybníky, koupání, výlety, cyklotrasy. Dvě terasy se samostatnými vstupy. [Chata *https: //chata. hospody. cz/] v blízkém dosahu Prahy a dálničního okruhu (autem 30 minut, autobusem 40 minut) - doporučené pro letní ubytování i mimo dovolenou, kdy zde můžete ubytovat svou rodinu a snadno přitom dojíždět do práce ve městě.
Struhařovská osada "Zaječí" se nachází v nadmořské výšce 500m. Díky tomu je zde velice čistý vzduch a při procházkách nádherný výhled do okolní krajiny. Navíc zde díky tvaru okolní krajiny dochází k příznivým atmosférickým vlivům, co přispívá k velmi zdravému klimatu, kterého využívá i blízké Olivovo dětské sanatorium.
K letní dovolené patří koupání a to najdete zde a také v blízkém okolí. Kousek od chaty je čistý rybník s písečnou pláží, půjčovnou sportovních potřeb, venkovní restaurací, dětským hřištěm a udržovanými trávníky - místo pro odpočinek, které si zamilujete. Kousek odtud je dobře vybavený obchod s potravinami kde si můžete nakoupit také vše potřebné pro nádherný piknik u vody. Další možnosti pro koupání a vodní sporty jsou v blízkém dosahu (Jevany, Vyžlovka, koupaliště Kolovraty, Jureček, Marvánek, Aquapark Čestlice).
[Chata *https: //chata. hospody. cz/] leží přímo na trase cyklistických a turistických stezek, jako například "[Cesta kocoura Mikeše - Ladův kraj*https: //www. laduv - kraj. cz/cesta - kocoura - mikese]" a "Krásné vyhlídky".
Zahrada je samostatně oplocená, zpravidla býváme přítomni v blízkém dosahu a jsme schopni vyřešit případné nedostatky, poradíme s plánováním výletů. Po provedení rezervace obdržíte e - mailem podrobné a platební informace + mapu pro příjezdu + tipy a odkazy pro plánování vašeho programu v okolí. Více informací zde: [Chalupa u potoka *https: //chata. hospody. cz/]

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Wifi, LCD TV, pračka, prací prostředky, vysoušeč vlasů, varná deska, pečící horkovzdušná trouba, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňské vybavení, vysoká lednice s šuplíkovým mrazákem. Zahradní nábytek (stoly, židle, lehátka), přístřešek pro kola, pískoviště. K dispozici gril, dřevěné uhlí, čerstvé byliny pro grilování masa a ryb.
V kuchyni je výborná voda z obecního artézského vrtu, v koupelně nyní také kvalitní voda z obecního zdroje.

Příjezdová cesta a parkování

4 parkovací místa před chatou, objekt v dosahu 30 minut autem od Prahy.
Autobusová zastávka 20 minut pěšky + 40 minut autobusem na metro Praha - Háje, nebo kombinace autobus+vlak 40 minut do centra Prahy - Praha hl. nádraží - metro.

Stravování

Vybavená kuchyně - lednice s mrazničkou, sklokeramická varná deska, horkovzdušná pečící trouba, myčka nádobí, mikrovlnka, rychlovarná konvice.
Jídelní stůl uvnitř i venku, restaurace 500m, piknikové místo 500m, obchod 800m.

Pokoje a ložnice na chalupě:

3 ložnice po 2 postelích, celkem 6 pevných běžných postelí. Dvě ložnice jsou umístěny v horním patře, jedna menší ložnice je v přízemí se vstupem do obývacího pokoje nebo na venkovní terasu. Polštáře a peřiny - duté vlákno 800gr.
Schody z/do horního patra opatřeny dětskou zábranou.
Obývací pokoj s jídelním stolem, židlemi, dvěma rozložitelnými sedačkami, TV, Wifi.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Blízký dosah od Prahy (autem 30 minut, autobusem 40 minut), je snadné odtud Prahu navštěvovat, nebo naopak zde ubytovat rodinu a do Prahy dojíždět do práce.

Ideálním cílem v blízkém dosahu 500m je Struhařovský rybník. Rybník je vyčištěný, s udržovanou písečnou pláží, půjčovnou sportovních potřeb, venkovní restaurací a dětským hřištěm. V rámci hřiště si můžete zahrát stolní tenis volejbal nebo nehejbal.
U rybníka jsou udržované trávníky a velmi milá sousedská atmosféra.

Dalším blízkým cílem je sousední obec Klokočná s pěknou zahradní restaurací a dětským hřištěm nebo restaurací kulinářského experta Jaroslava Sapíka.

Přímo v obci je dobře vybavený obchod s potravinami, pro velké nákupy jsou supermarkety v dosahu 3,6 km a opravdu velké nákupy snadno zařídíte v Říčanech (6km).

Pro hezké koupání doporučujeme nejen místní menší rybník, ale také velký Jevanský rybník s písečnou pláží a blízkou zahradní restaurací, nebo vybavené koupaliště na Vyžlovce. Aquapark v Průhonicích je dostupný autem do 30 minut. Dobrým dostupným cílem pro výlety u vody je také řeka Sázava (12km).
Můžete zde vyzkoušet jízdu na paddleboardu, který vám zapůjčí kousek od chaty.

Milovníci houbaření nebo procházek či jízdy na kole v lesích mohou využít okolní smrkové lesy (100m), nebo jedinečné bukové lesy.
Pro cyklistické výlety zde najdete mnoho cyklostezek s různou náročností podle Vašeho výběru. Opravdu zajímavé pěší a cyklistické trasy najdete v unikátní Národní přírodní rezervaci Voděradské bučiny (3km).
Chata se nachází přímo na turistických trasách Mikešova stezka a Krásné vyhlídky.
Patříme do regionu Ladův kraj, obec Struhařov podle známé knihy Josefa Lady také kocour Mikeš navštívil a kousek od chaty také nejdete jeden z bodů didakticky vybavené Mikešovy trasy po které se můžete hned vydat. Můžete tedy také odtud na kole nebo pěšky navštívit Ladovy Hrusice kde najdete nejen Ladovo muzeum, ale i typickou Ladovskou restauraci.
Zajímavou atmosféru má také restaurace u Henců v Louňovicích, kde můžete také navštívit představení divadelního spolku [Dipona *https: //www. dipona. eu/clanky/program/] ve venkovním divadle.
Trasa "Krásné vyhlídky" vás při zažití opravdu hezkých vyhlídek do dalekého kraje zavede například na Šibeniční vrch s největším srubem ve střední Evropě, kde najdete dobré jídlo, ale i sportovní vyžití - tenis, squash, plážový volejbal, bowling.
Bowling, nebo golfové odpaliště najdete také v blízkém Vojkově. Opačným směrem se můžete vydat na Minigolf stránčice (minigolfstrancice. cz).
V údolí je jistě také pěkné navštívit Mnichovice s hezkým náměstím s Kostelem Narození Panny Marie.
V krátkém dosahu naleznete Ondřejovskou hvězdárnu (6,2 km), ale také dobrou Pizzerii a cukrárnu s dobrou kávou z domácí pražírny.
Díky své nadmořské výšce a výhodným atmosférickým vlivům se v oblasti mezi obcemi Struhařov a Klokočná velmi dobře drží sníh, jsou zde tedy velmi výhodné podmínky pro výlety na běžkách po okolí.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Doporučené restaurace a občerstvení ===
[U Hliněného rybníka *https: //www. facebook. com/uhlinenehorybnika/? locale=cs_CZ], (500m) - restaurace, půjčovna a koupání
U Knapů (1,1km)
U Radisty, Klokočná (1,2km)
[U Sapíků*https: //www. usapiku. cz/], Klokočná (1,4km)
[Na Skále*https: //www. pivnicenaskale. cz/jidla], Svojetice (1,1km)
[Srub Šibeniční vrch*https: //www. sibenicnivrch. cz/], Mnichovice (2,3km)
[U Huberta *https: //www. dnesniobed. cz/jidelnicek/frame/E186_2], Louňovice (3km)
U Henců, Louňovice (3,3km)
[Na Statku *http: //www. nastatkujevany. cz/], (5,5km) - restaurace a koupání
[Kvalitní hamburgery Bravo Bistro *https: //www. bravobistro. cz/]
[Tex - mex Na Budech*https: //www. nabudech. cz/] Mukařov (3,7km)
[U Císaře, Mirošovice *https: //u - cisare. cz/], velmi kvalitní česká kuchyně
[Ladovská restaurace U Sejků *http: //www. hrusickahospoda. cz/], Hrusice (5,3km)
Pizzeria Ristorante Vyžlovka (4,8km)
Pizzerie Ondřejov (6,8km)
Master Horse Club, jízdárna a restaurace, venkovní posezení (1,5km)
Cukrárna Jandová, Mukařov (3,3km)
Cukrárna Ondřejov
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Nákupy ===
Struhařov - Potraviny Flop (800m)
Svojetice - obchod, Prodejna u Čápů (1,6km)
Mukařov - Bankomat, Lidl, Pennymarket, Enapo, obchodní dům Flip, drogerie, lékárna, zelenina, maso, benzin (3,5km)
Mnichovice - Bankomat, Nákupní středisko Mnichovka, obchod do 20.00,zelenina, vinotéka, drogerie, maso Třebovle, benzin, atd. (3km)
Říčany - obchody, supermarkety, vinotéky, maso a další (6,9km)
Tehov - čerstvé mléko a mléčné výrobky z farmy Inplem. cz
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Doporučené cyklostezky ===
Voděradské bučiny, Černé voděrady, Jevany, Louňovice, Posázaví (Chocerady až Týnec n. s. )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Výjimečná příroda ===
Okolní smrkové a smíšené lesy
NPR Voděradské bučiny
Krásné vyhlídky
Rybník Jevany
Posázaví
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Naučné stezky ===
Voděradské bučiny, Cesta kocoura Mikeše, Pohádkové Hrusice, Klokočná, Po stopách kameníků, Krásné vyhlídky, Říčansko - Penčický okruh, Mukařov - Žernovka.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Pro děti ===
Dětské hřiště a pláž u Hliněného rybníka
Malé hřiště s minitrampolínou.
Dětské hřiště, Restaurace na Klokočné
Bowling Šibeniční vrch, Mukařov
Kikiland, Vojkov - krytá hala, prolézačky, skluzavky, tobogány
Dětská představení Dipona, Louňovice
Farmapark Soběhrdy (15km)
Šibeniční vrch - hřiště, brouzdaliště
Příměstský tábor - sportovní program Oáza
Pískoviště u chaty
Knihovna s dětskými knihami v chatě
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Grilování ===
k dispozici stolní bezkouřový gril na dřevěné uhlí, dřevěné uhlí, čerstvá bylinková grilovací zahrádka pro úpravu masa a ryb (tymián, šalvěj, saturejka, oregano, rozmarýn... )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Piknik, Pikniková místa ===
Krásná vyhlídka 1,na trase Krásné vyhlídky
Okolí Hliněného rybníka (pláž, posezení u rybníka, posezení na hrázi)
Pláž rybníka Jevany (udržovaný trávník, písečná pláž, restaurace, obchod s potravinami)
K zapůjčení je u nás malý piknikový stolní gril
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Výlety, zajímavosti ===
Japonská zahrada Říčany
Zámek Berchtold (5,9km) -
venkovní expozice miniatur hradů a zámků, opravdové peklo, perníková chaloupka, země skřítků a trampolína
Ladovo muzeum Hrusice (5,3km)
Hvězdárna Ondřejov (6,2km)
Svět Škodovek Čerčany (13 km)
Zámek a zámecký park Konopiště (20km)
Zámek a park Průhonice
Praha - 30 minut autem, 40 minut autobus, vlak
Skanzen Kouřim (17km)
Tep factor (52km)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Kultura ===
Divadelní představení Dipona U Henců a U Huberta v louňovicích
[Dipona*https: //www. mukarov. cz/zivot - v - obci/akce - dipony]
Letní kino Myšlín
[KC Labuť Říčany*https: //www. kclabut. cz/program]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Místní akce ===
Akce [obce Struhařov *http: //www. struharov. cz/volny - cas/kalendar - akci/], většinou víkendy u Hliněného rybníka
Koncerty, letní kino, dětské dny, táboráky ap.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Sport ===
Bowling - Šibeniční vrch, Vojkov
Squash - Šibeniční vrch
Tenis - Svojetice (1,1km), Šibeniční vrch, Oáza říčany, Mnichovice
Stolní tenis - Struhařov, Oáza Říčany
Badminton - Oáza Říčany
Půjčovna sportovních potřeb u rybníka - Struhařov (500m):
volejbal, nohejbal, pingpong, vodní sporty
Půjčovna paddleboardů Struhařov (400m)
Plážový volejbal - Šibeniční vrch, Oáza Říčany
Petanque - Oáza Říčany
Jóga, Pilates - Japonská zahrada Říčany
Golf - Vojkov
Minigolf - Stránčice
Koloběžky - Maks, půjčovny koloběžek "Koloběžkou po Ladově kraji" www. joseflada. cz
Cyklistika - půjčovny kol, elektrokol a nosičů Tehovec, Říčany
Ježdění na koních - Statek Svojetice, stáje Žernovka
Vodní turistika - řeka Sázava - Zlenice, Poříčí n. s, Týnec n. s., půjčovna lodí [Bisport*https: //www. bisport. cz/], [Samba*https: //www. pujcovna - lodi. cz/]
Poděbrady - paddleboarding, půjčovna
Půjčovny sportovního vybavení - Tehovec [wakeit. cz *https: //www. wakeit. cz/] (paddleboardy, kajaky, kola, nosiče)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Ladův Kraj ===
další zajímavosti, tipy, půjčovny najde na stránkách Ladova Kraje
[joseflada. cz*https: //www. joseflada. cz/]
[laduv - kraj. cz*https: //www. laduv - kraj. cz/]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
=== Koupání ===
Hliněný rybník Struhařov (500m), půjčovna sportovních potřeb
Koupaliště Vyžlovka (4,2km)
Koupaliště Jureček, Říčany
Jevany (5,6km)
Koupaliště [Kolovraty *https: //www. koupalistekolovraty. cz/] (13km)
Řeka Sázava (12km), Plovárna Senohraby, Chocerady, Kemp u Bořka, Sázava, Poříčí n. s, Nespeky, Zbořený kostelec...
Aquapark [Aquapalace *https: //www. aquapalace. cz/] (13km)
Jezero Poděbrady (34km - 45min. ), písečná pláž, paddleboarding, skluzavky

+ další tipy na výlety posíláme e - mailem v rámci potvrzení objednávky.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 6 osob, 3 ložnice)

15000,- kčza a týden - LÉTO
12000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Závazná rezervace je možná po uhrazení zálohy ve výši 50% ceny nájmu.
Při stornu pobytu do 61 až 30 dnů před nástupem vracíme 50 % ze zálohy, 62 dnů a více před nástupem vracíme 100 % zálohy V případě pozdějšího storna než 30 dnů před nástupem zaplacená záloha na závaznou rezervaci propadá.
Povinná vratná kauce 4000 Kč a doplatek nájmu se skládají v den zahájení pobytu.
--------------------------------------------------------------
--- Červenec - srpen nabízíme pouze týdenní pobyty - od soboty 15 hodin do soboty 10 hodin.
--- Kratší pobyty do července a od září.
--------------------------------------------------------------
Cena obsahuje základní spotřebu energie do 40 kWh/den, ubytovací poplatek, wifi internet.
V případě nadměrné spotřeby el. energie, např. spotřebované na vytápění ústředním el. topením během zimního období bude spotřeba přiúčtována (chata je izolovaná a zateplená). Podle stavu předání [chaty *https: //chata. hospody. cz/] může být přiúčtována cena za závěrečný úklid do výše 700 kč (vrácení [chaty *https: //chata. hospody. cz/] v uklizeném stavu jak byla předána = bez poplatku).
Ložní prádlo, ručníky, osušky je třeba mít vlastní.
Letní sezóna: 1.červenec až 1.září, V červenci a srpnu pouze týdenní pobyty so-15.00 až so-10.00.
Ostatní sezóna: 2.září až 30.listopad, 1.únor až 30červen, (prosinec-leden uzavřeno)

Kontakty - Chalupa u potoka

Adresa chalupy: V Zahradách 213

 
Můžete zaslat i SMS "Pronájem Struhařov", ozveme se obratem.
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
603 194 975

Chalupa u potoka - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u potoka.

Chalupa Romana
Chalupa Mnichovice, Sokolská 402Chalupa Romana 1Chalupa Romana 2Chalupa Romana 3

Prvorepubliková chalupa po čerstvé rekonstrukci, zasazená do malebné krajiny v Ladově kraji. Pozemek je celý oplocen. K dispozici je zahradní bazén, venkovní i vnitřní posezení. Nově... zobrazit detail

Chata Kačka
Chata Mirošovice, Senohrabská 148Chata Kačka 1Chata Kačka 2Chata Kačka 3

Chata v Mirošovicích se nachází nedaleko řeky Sázavy v blízkosti lesa. (20km od Prahy). Zdejší krásná příroda nabízí ideální podmínky pro rodinou relaxaci a odpočinek, avšak... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1670)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>