Chata pod lesem

Pronájem v Malé Štáhli, Malá Štáhle 7 - Chata, Jeseníky

Chata pod lesem - Malá Štáhle
Chata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá ŠtáhleChata pod lesem - Malá Štáhle

Kapacita chaty: 12 osob, 4 ložnice

Chata pod lesem se nachází v předhůří Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 600 m n. m. Chata je umístěna v klidné oblasti na okraji vesnice Malá Štáhle.

Naleznete zde soukromí a hned u chaty les bohatý na maliny a houby. Den Vám zpříjemní klokotající malý přítok řeky Moravice přímo před chatou, kde je slyšet klapání malého vodního mlýnku u kterého se nám zabydlel vodník "Pepa".
Zahrada náležející k chatě je oplocena, což ocení zejména majitelé pejsků a rodiče malých dětí. Na zahradě je několik prosluněných i zastíněných posezení, zastřešená pergola, venkovní krb a ohniště, dětské hřiště, trampolína a zastřešený vyhřívaný bazén.

Chata je ideální pro rodiny s dětmi, vhodná také pro skupiny přátel a majitele zvířecích miláčků. Bohaté vyžití zde najdou i turisté, cykloturisté i lyžaři.

V blízkosti chaty jsou lyžařské areály Malá Morávka - Karlov [www. skikarlov. cz], Kopřivná [www. koprivna. cz/skiareal] a běžkařské tratě v okolí Nové Vsi a Rýmařova.
Na dosah je turisticky přitažlivá Karlova Studánka, Praděd, údolí Bílé Opavy, či hrad Sovinec.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Chata je vybavena TV obrazovkou se satelitním příjmem, WiFi připojením v celé chatě. Vybavená kuchyň u které je zastřešená terasa. K dispozici je dětský koutek s hračkami, rozkládací dětská postýlka, společenské hry a stolní fotbálek. V létě na zahradě badbintonové hřiště, venkovní zastřešený bazén s možností přihřívání pomocí tepelného čerpadla, dětské hřiště s houpačkami a pískoviště, trampolína, ruské kuželky. Je zde také zastřešená pergola s venkovním grilem a ohniště. Parkování je zabezpečeno v objektu (na zahradě).

Příjezdová cesta a parkování

Chata pod lesem se na nachází na adrese Malá Štáhle 7,viz odkaz: [mapy. cz/s/3x1jP]. K chatě se přijíždí po úzké asfaltové komunikaci, která je v zimě obcí udržována ve sjízdném stavu. Pozor, na této cestě je vhodné jezdit pomalu a opatrně, jsou zde umístěny dva poměrně vysoké retardéry. V objektu jsou 4 parkovací místa.

Stravování

Kuchyňka je vybavená dvěma lednicemi (jedna s mražáčkem), kávovarem, el. varnou deskou, troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou nádobí, kuchařským vybavením a čistícími prostředky.

Ve vesnici není restaurace ani obchod. Vše naleznete ve 4km vzdáleném Rýmařově.
Rýmařov - venkovní kluziště, náměstí - vánoční stromeček, pizza, kebab, míchané nápoje, v zimě výborný svařák nebo punč za příjemné ceny [https: //www. facebook. com/primapizzerierymarov/]

V nejbližším okolí je restaurace v Břidličné (6km), v týdnu nabídka denního menu [http: //www. sdbridlicna. cz/index. php]

Do objektu je možný:
dovoz skvělé pizzy [https: //www. facebook. com/pizzeriepapajohn/],
tureckého kebabu [https: //www. facebook. com/kebabrymarov/] nebo
čerstvých ryb z nedaleké Břidličné za rozumné ceny a s dobrou kvalitou.

Pokoje a ložnice na chatě:

Chata má v přízemí vstupní verandu, dvě sociální zařízení, společenskou místnost s krbem, posezením a satelitní televizí, dále kuchyni a dolní ložnici.
V suterénu nově finská sauna se sprchou a herna se stolním fotbálkem pro děti i dospělé.
Do patra vedou poměrně strmé schody, které se snažíme neustále vylepšovat. Namontovali jsme pevné zábradlí a na schody nalepili kobercové nášlapy proti nebezpečí podklouznutí. Schody jsou nevhodné pro osoby pohybově omezené.
V přízemí se nachází jedna "modrá" ložnice, která disponuje dvojlůžkem a jednou samostatnou postelí.
V patře se nachází 3 ložnice.
1.ložnice "červená" má dvojlůžko a jednu samostatnou postel.
2.ložnice je průchozí "růžová", která má jedno dvojlůžko a prochází se přes ní do
3."dřevěné " ložnice. Zde je umístěno dvojlůžko a dvě samostatné postele.
Na chatě najdete při nástupu postele vždy čistě povlečené, ložní prádlo tedy brát nemusíte.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Chata pod lesem je svou dislokací určena k odpočinku, protože na poměrně rozlehlé zahradě chaty naleznete klid a soukromí. Ale rovněž se snažíme jejím vybavením a zázemím nabídnou klientům aktivity.
Na zahradě mají děti klouzačku, pískoviště, nově trampolinu, několik houpaček a venkovních hraček nebo také kladinu. Nabízí se možnost zahrát si ruské kuželky, badbinton přes síť, nebo fotbal. Je možno si každý večer udělat posezení u ohně, či ugrilovat něco dobrého na venkovním grilu.
Je také možnost využití obecního sportovního hřiště, které ocení zejména děti a sportovci. K dispozici je nové hřiště s umělým povrchem, kde je možné zahrát tenis a nohejbal a pro děti jsou zde různé prolézačky a houpačky.
Stezka na Velkou Štáhli - stezka začíná u obecního úřadu v Malé Štáhli, vede podél řeky Moravice. Byť zde není asfaltový povrch, cestu bez problémů zvládnete i na trekovém kole. Cesta vede krásnou přírodou.
Ve Velké Štáhli najdete minigolf směrem na Břidličnou u splavu.

Z přírodních krás v okolí, které určitě stojí za zhlédnutí, byste mohli projít nádherným údolím Bílé Opavy, či shlédnou Rešovské vodopády. Turisticky nejnavštěvovanější je Karlova Studánka s léčivými prameny či nejvyšší hora Jeseníků Praděd. Velmi zajímavá je rovněž Pradědova galerie v Jiříkově, či hrad Sovinec hned vedle ní a kousek od hradu arboretum Paseka Makču Pikču. Děti ocení historický vláček, který jezdí mezi Malou Morávkou a Bruntálem.

Za zmínku stojí návštěva rybářství v Tylově, kde se nabízí celoročně prodej živých ryb a lov ryb udicí či posezení, kde se připravují především rybí pochoutky, dětská a sladká jídla.

V zimě je v okolí do 10km mnoho sjezdovek a běžeckých tras nebo aquapark v Bruntále či plavecký bazén v Břidličné nebo bazén v Karlově Studánce.

RELAX v lázeňském městě Karlova Studánka nabízí masáže, různé koupele a zábaly - viz. ceník
https: [//www. horskelazne. cz/bazen - a - procedury/procedury/cenik - procedur]

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 12 osob, 4 ložnice)

32000,- kčza a týden - LÉTO
20000,- kčza a týden - ZIMA
20000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
32000,- kčSILVESTR: 29.12.2024 - 2. 1. 2025/až 12 osob včetně finské sauny, dřeva do krbu, láhev sektu
Chata je v provozu celoročně.
Ubytování minimálně 2 noci, kromě svátků a prodloužených víkendů, prázdnin.

Ceny za noc za celou chatu: 3 500,- Kč

Cena za víkend v letní sezóně: 9 000,- Kč
- 3 dny - 12.500,- Kč (čtvrtek - neděle)
- 4 dny - 16.000,-Kč (středa- neděle)
- 5 dnů - 19.500,- Kč


Cena za víkend v ostatní sezóně: 9 000,- Kč
- 3 dny - 12.000,- Kč (čtvrtek - neděle)
- 4 dny - 14.000,-Kč (středa- neděle)
- 5 dnů - 16.000,- Kč
- 6 dnů - 18.000,-Kč
- 7 dnů - 20.000,-Kč


V době státních svátků pouze prodloužené víkendy.

Odkaz na organizaci školního roku 2022/2023) období prázdnin) [https://www.msmt.cz/vzdelavani/organizace-skolniho-roku-2022-2023-v-zs-ss-zus-a ]


Cena je s výjimkou rekreačního poplatku (10,-Kč osoba a noc) a spotřebované el. energie konečná
(1 kWh - 7,- Kč) konečná.

Po připsání 50% zálohy na účet Vám bude rezervace závazně potvrzena, doplatek na místě při nástupu.

Kauce je stanovena ve výši 3000,- Kč za pobyt.

Možnost 1 přistýlky 250,- Kč/noc.
Pes 50,- Kč/noc.

Zákaz kouření

Storno poplatky při zrušení rezervace pronájmu:

• storno poplatek je možné si vybrat ve formě rezervace jiného termínu

• více jak 30 dní před datem nástupu pobytu 50% z rezervačního poplatku

• méně jak 30 dnů před nástupem pobytu 100 % z rezervačního poplatku
Letní sezóna: 1. 6.-15. 9. 2024
Ostatní sezóna: 2.1.-31.5.2024 a 16. 9.-21.12.2024


V měsících červen, červenec a srpen pouze týdenní pobyty.

Minimální délka ubytování 2 noci

Kontakty - Chata pod lesem

Adresa chaty: Malá Štáhle 7

 
volat kdykoli
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
774 259 650

Chata pod lesem - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata pod lesem.

Chalupa U řeky
Chalupa Velká Štáhle, 53Chalupa U řeky 1Chalupa U řeky 2Chalupa U řeky 3

Vítá vás chalupa U řeky s výhledem na Jeseníky, která je vám nově k dispozici od dubna 2019.Jestliže hledáte místo pro rodinnou dovolenou s dětmi, nebo... zobrazit detail

Chata Karamelka
Chata Dolní Moravice, Dolní Moravice, Hotelový komplex AvalancheChata Karamelka 1Chata Karamelka 2Chata Karamelka 3

Nabízíme celoroční ubytování v moderní stylové dřevostavbě. Rekreační chata Karamelka se nachází na okraji obce Dolní Moravice. Je situovaná v areálu hotelového komplexu Avalanche. Chata je... zobrazit detail

Ubytování, pronájem chalupy
Chalupa Dolní Moravice, Dolní Moravice 111Ubytování, pronájem chalupy 1Ubytování, pronájem chalupy 2Ubytování, pronájem chalupy 3

Útulná rekreační chalupa v srdci podhorské obce Dolní Moravice, vhodná pro ubytování na letní i zimní rekreaci a pohodovou dovolenou na čerstvém vzduchu. Vhodná pro rodiny... zobrazit detail

Chata Rudnička
Chata Nová Rudná, Nová Rudná ev. č. 31Chata Rudnička 1Chata Rudnička 2Chata Rudnička 3

Rudnička se nachází v klidné obci Nová Rudná, 3 km od Malé Morávky. V okolí je spousta cyklotras, příznivci běžkařského lyžování mohou obout běžky přímo u... zobrazit detail

Chalupa u Huga
Chalupa Nová Rudná, Nová Rudná 69Chalupa u Huga 1Chalupa u Huga 2Chalupa u Huga 3

Chalupa Hugo se nachází mezi obcí Mala Morávka a Nová Rudná, 4,5km od ski Karlov a 4,5 od ski Kopřivná. Chalupa je vhodná nejen pro rodiny... zobrazit detail

Chalupa Kopečková
Chalupa Stará Rudná, Stará Rudná 32Chalupa Kopečková 1Chalupa Kopečková 2Chalupa Kopečková 3

Prožijte svou zaslouženou dovolenou v klidné podhorské vesničce Rudná pod Pradědem na naší Chaloupce kopečkové. K dispozici budete mít velkou, oplocenou zahradu s krytým posezením, grilem... zobrazit detail

Chalupa U Potoka
Chalupa Malá Morávka, Malá Morávka 60Chalupa U Potoka 1Chalupa U Potoka 2Chalupa U Potoka 3

Chalupa U Potoka leží ve velmi vyhledávané rekreační lokalitě v podhůří Jeseníků. Na své si přijdou milovníci jak zimní, tak letní turistiky. Skvěle upravené lyžařské, běžkařské... zobrazit detail

Chata Beneš
Chata PodlesíChata Beneš 1Chata Beneš 2Chata Beneš 3

Celoročně obyvatelná zděná a podsklepená chata (rozměry 7,6 m x 8 m). součástí objektu je upravená oplocená zahrada (1.900 m2), v letním období zahradní nábytek a... zobrazit detail

Chata Langi
Chata Malá Morávka, Malá Morávka 221Chata Langi 1Chata Langi 2Chata Langi 3

Chata leží v Jeseníkách, památkově chráněném území obce Malá Morávka. Je vzdálena 400m od SKI areálu Kopřivná, 2,5km od Karlova pod Pradědem a asi 5km je... zobrazit detail

Stránské chalupa
Chalupa Stránské, Stránské 11Stránské chalupa 1Stránské chalupa 2Stránské chalupa 3

Nabízíme k pronájmu naši krásnou chalupu na okraji přírodního parku Sovinecka v klidné obci Stránské. Je vhodnou volbou pro lidi, kteří si chtějí v soukromí a... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 168)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>