Chalupa s vyhřívaným bazénem

Pronájem v Němčicích, Němčice 38 - Chalupa, Jižní Čechy

Chalupa s vyhřívaným bazénem - Němčice
Chalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - NěmčiceChalupa s vyhřívaným bazénem - Němčice

Kapacita chalupy: 12 osob, 4 ložnice

Chalupa s celoročně vyhřívaným bazénem, zahradou v Němčicích u Netolic v Jihočeském kraji nedaleko od Českých Budějovic (16 km). Možností dokoupení wellness (luxusní vířivka pro 5 osob, infrasauna pro 6 osob, hydromasáže v bazénu, perličkové masáže v bazénu, protiproud a vodopád v bazénu) za 5 000 Kč na týden, nebo 2 000 Kč na víkend.

Možnost využít FKSP.

Objekt se nachází 200 m od návsi a kostela. V chalupě jsou dva apartmány. První v přízemí (7 osob) a druhý v podkroví (5 osob). Každý apartmán má samostatný vchod ze zahrady, a jsou propojeny vnitřním schodištěm s uzamykatelnými dveřmi.

Objekt je nabízen pro maximálně 8 dospělých osob a 4 děti.

Objekt se nabízí pouze jako celek a nejste ubytováni s cizí osobou.

Možnost parkování max. 3 auta v oplocené zahradě, další auta je možno parkovat v blízkosti chalupy. Zahrada je zarostlá živým plotem, zelení a vzrostlými stromy, což zaručuje klid a nerušený odpočinek.

Na zahradě je k dispozici altán s celoročně vyhřívaným bazénem, vířivkou, infra saunou, krbem, udírnou a dřevěným stolováním. K bazénu je možno dokoupit relaxační program (hydro masáž, perličková masáž, protiproud, vodopád) za 1 500,- Kč na víkend nebo 3000,- Kč na týden. Děti mohou využít dětský domeček s kuchyňkou a stolováním, kolotoč a dětské pískovitě. Na zahradě je také houpačka pro tři osoby. Velkou výhodou je uzavřený prostorný altán s vyhřívaným bazénem, který je možno bez omezení využívat celoročně i při velmi nepříznivém, chladném a deštivém počasí. Grilování, koupání, saunování, stolování pod jednou střechou ve stylovém provedení. V altánu je navíc možné při chladném počasí přitopit tepelným čerpadlem nebo kamny. V části altánu je i podlahové vytápění, které oceníte zvláště v zimních měsících. V ceně je ložní povlečení, ručníky a osušky. V apartmánech WiFi zdarma.

UPOZORNĚNÍ: Objekt ve velké míře užívají alergici a proto není možné přijet s domácími mazlíky. Děkuji za pochopení.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyně v přízemí: jídelní kout, sklokeramický sporák el. multifunkční trouba, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednička s mrazáčkem, automatické espreso, topinkovač, toustovač, tyčový mixer, varná konvice, nádobí.
Obývací místnost v přízemí: kožená sedací souprava pro 6 osob, konferenční stolek, skříňka, TV., SAT,. rádio, DVD přehrávač wifi router.
Kuchyně s obývací místností v podkroví: jídelní kout, sklokeramický sporák el. multifunkční trouba, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednička s mrazáčkem, toustovač, tyčový mixer, varná konvice, nádobí, TV., SAT., DVD přehrávač, rádio, kožená sedací souprava pro 5 osob, konferenční stolek.
Altán: gril pro přípravu jídel na roštu nebo na kameni, udírna, velký jídelní stůl pro 12 osob, servírovací prkénka a příbory, lednička s mrazáčkem, infrasauna pro šest osob, vířivka pro pět osob, krbová kamna, tepelné čerpadlo s klimatizací a topením, zahradní sprcha, vyhřívaný bazén s vodopádem, protiproudem, hydro masáží a s perličkovou masáží.
Na zahradě: houpačka pro 3 osoby, dětský kolotoč, pískoviště, osvětlený dětský domeček s kuchyňkou a sezením pro děti v domečku a na terase domečku.

Příjezdová cesta a parkování

Příjezd do objektu je z návsi naproti kostelu po místní komunikaci vedle rohového domu č. p. 38 (viz souřadnice). Na zahradě je místo pro tři auta. V případě většího počtu vozů je možno parkovat na návsi (150 m), nebo v okolí objektu.

Stravování

V objektu jsou dvě plně vybavené kuchyně pro přípravu jídel a v altánu gril a udírna. Nejbližší restaurace je vzdálena 6 km (Záboří, Netolice, Češnovice), 16 km (České Budějoice), 12 km (Hluboká).

Pokoje a ložnice na chalupě:

Apartmán v přízemí s kapacitou 7 osob má vstupní chodbičku, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, obývací místnost s TV a SAT, první ložnice s manželským dvojlůžkem a dětskou postýlkou, druhá ložnice s manželským dvojlůžkem samostatným lůžkem a palandou. Dále je zde koupelna s WC a ještě jedno samostatné WC.
Apartmán v podkroví s kapacitou 5 osob má vstupní chodbičku se schodištěm, obývací místnost s TV a SAT s kuchyňským a jídelním koutem, první ložnice s manželským dvojlůžkem a větší dětskou postelí (tato ložnice je jako jediná v objektu průchozí do další ložnice), druhá ložnice se třemi samostatnými lůžky. Dále je zde koupelna s WC.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Dětské hřiště 150 m, multifunkční hřiště 300 m, fotbalové hřiště 300m. Další sportoviště v Českých Budějovicích 16 km. Objekt leží v dobrém výchozím bodě pro cykloturistiku (mnoho cyklotras v okolí) a poznávaní okolí.
Výlety: Zámek Kratochvíle 8 km, Holašovice 6 km, Dehtář 4 km, poutní kostel Lomec s oltářem uprostřed 12 km, Kleť 23 km ZOO a lovecký zámek Ohrada 12 km, zámek Hluboká nad Vltavou 15 km, Prachatice 26 km, Písek 40 km, Český Krumlov 42 km, Třeboň 42 km, Helfenburk 26 km. V okolních vesničkách jsou statky ve stylu selského baroka kde byla natáčena trilogie Babovřesky. Letiště Hosín 23 km (možnost objednat letecký výlet), Lužice 8 km (jízda na koních).

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 12 osob, 4 ložnice)

od 35900,- kčza a týden - LÉTO
od 29900,- kčza a týden - ZIMA
29900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
59900,- kčSILVESTR: Cena za silvestrovský pobyt zůstává stejná i při zkráceném pobytu.
Leden - duben 29 900 Kč/týden. Víkendový pobyt od 19 900 Kč/2 noci ( každá další noc + 5 000 Kč ), nebo mimo víkendový pobyt od 16 900 Kč/2 noci ( každá další noc + 5 000 Kč ), mimo Velikonoc. Velikonoce 29 900 Kč/4 noci ( každá další noc + 5 000 Kč )
Květen 29 900 Kč/týden
Červen 35 900 Kč/týden
Červenec - srpen 49 900 Kč/týden
Září 29 900 Kč/týden
Říjen - prosinec (mimo Vánoc a Silvestra) 29 900 Kč. Víkendový pobyt od 19 900 Kč/2 noci ( každá další noc + 5 000 Kč ) , nebo mimo víkendový pobyt od 16 900 Kč/2 noci ( každá další noc + 5 000 Kč ), také mimo Silvestra a Vánoc.

Objekt je nabízen vzhledem ke čtyřem ložnicím pro maximálně 8 dospělých osob a 4 děti. V případě požadavku obsazenosti více dospělými osobami se každá žádost řeší individuálně a je třeba počítat se sníženým komfortem a vyšší cenou pobytu. Každá dospělá osoba nad kapacitu 8 osob připlácí 250 Kč/den.

Dny příjezdu a odjezdu mimo letní sezonu je možno po předchozí dohodě upravit.
Nájezd klientů je možný od 15 do 17 hodin nebo po dohodě i později. Vyklizení objektu včetně vyřízení poplatků, převzetí a kontroly objektu majitelem je nejpozději do 10 hodin
.
Kauce 5 000 Kč se skládá v den příjezdu.

Záloha při rezervaci: při rezervaci platba 50% ceny převodem na účet, dalších 50% při příjezdu v hotovosti nebo převodem týden před nájezdem (platí v případě objednání pobytu v roce, kdy bude pobyt uskutečněn). Pokud jde o objednávku na další rok, záloha při rezervaci 10% převodem, 40% do 31. 1. roku příjezdu (nejpozději však tři měsíce před nájezdem) a 50% při příjezdu v hotovosti nebo převodem týden před nájezdem.

Pobytový poplatek 10 Kč dospělá osoba na den, platí se na místě.

Osoby nad kapacitu včetně dětí 500 Kč/osoba/den bez nároku na lůžko (max. 2 osoby nad kapacitu).

V ceně pobytu je 50 kw el. energie/den. Pokud bude spotřeba vyšší, doplácí se 8 Kč/kw.

Dále je v ceně pobytu cca 0,15 m3 dřeva do krbu nebo udírny/týden.

Objekt je v provozu celoročně, termíny jsou vždy od soboty do soboty (od října do dubna je možno objednat i víkendový či mimo víkendový pobyt).

Možno dokoupit wellness program (vířivka, infrasauna, hydro masáž, perličková masáž, protiproud, vodopád) za 2 000Kč na víkend nebo 5 000 Kč na týden.

Možnost zapůjčení kol 150 Kč/1 ks/1 den (k dispozici 5 trekových kol), výčepního + chladícího zařízení 500 Kč/týden, rybářské vybavení 300 Kč/den.
Rybaření 300 Kč/den (1 osoba, 2 pruty).

Důležité upozornění!
Maximální kapacita objektu je 12 osob (8 dospělých + 4 děti)
Přísný zákaz vstupu do objektu včetně zahrady a altánu pro osoby, které nejsou ubytovány a zapsány bez předběžného souhlasu majitele.
Osoby, které přijedou na návštěvu, musí být nahlášeny a odsouhlaseny majitelem.
Do celkového poštu 12 osob tato služba není zpoplatněna (ale osoby musí být nahlášeny a musí zaplatit pobytový poplatek).
Nad kapacitu 12 osob je zpoplatněna návštěva 500 Kč na osobu na den (i zkrácený bez přespání).
Maximální počet osob nad kapacitu jsou 2 osoby bez nároku na lůžko.
Při zjištění neohlášené návštěvy je účtována pokuta 10 000 Kč nebo může být pobyt ukončen bez náhrady za hrubé porušení ubytovacího řádu.
Návštěvy je nutno hlásit buď osobně, nebo telefonicky na č. 607 531 349 nebo 723 247 044.

Storno podmínky:

Při zrušení pobytu se zálohy nevrací (ani ze zdravotních důvodů některého z hostů) . Výjimku tvoří pouze nařízení vlády, kdy nejsou povoleny ubytovací služby a pronájmy chalup či cestování.

Zálohy a časy splatnosti záloh jsou nastaveny tak, aby se klient mohl rozmyslet a při případném storno pobytu nebyla částka storno poplatku nepřiměřená ztrátě výdělku pronajímatele.

V případě storna pobytu bude objekt znovu nabídnut k pronájmu. Pokud se objekt znovu obsadí a proběhne pobyt včetně plné platby, bude storno poplatek zkrácen pouze na 10% z ceny pobytu.

Zaplacením zálohy klient souhlasí s platebními a storno podmínkami.

Na storno pobytu je možno se pojistit na stránkách e-chalupy.cz
Letní sezóna: květen - září
Zimní sezóna: prosinec - únor. Mimo Vánoc a Silvestra
Mimosezóna březen, duben, říjen, listopad.

Kontakty - Chalupa s vyhřívaným bazénem

Adresa chalupy: Němčice 38

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
607 531 349

Chalupa s vyhřívaným bazénem - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa s vyhřívaným bazénem.

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Sedlovice, Sedlovice 4,384 11 NěmčiceChalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Nově zrekonstruovaná chalupa se nachází v malebné klidné vesničce Sedlovice poblíž obce Němčice u Netolic. Hostům je k dispozici relaxační místnost s infrasaunou, LCD televizí, varnou... zobrazit detail

CHATA U RYBNÍKA DEHTÁŘ
Chata Dehtáře, Dehtáře - chata č. 10CHATA U RYBNÍKA DEHTÁŘ 1CHATA U RYBNÍKA DEHTÁŘ 2CHATA U RYBNÍKA DEHTÁŘ 3

KOMFORT ZA ROZUMNOU CENU Chata na hrázi rybníka Dehtář, který patří k nejkrásnějším v Čechách. Vodní plocha je vyhledávanou destinací pro milovníky vodních sportů, zejména kitingu a... zobrazit detail

Chata u rybníka Dehtář
Chata Dehtáře, Dehtáře ev. č. 20Chata u rybníka Dehtář 1Chata u rybníka Dehtář 2Chata u rybníka Dehtář 3

Ubytování u rybníka - luxus za rozumnou cenu. Hledáte pohodlné ubytování v blízkosti jednoho z nejkrásnějších jihočeských rybníků? Právě jste ho našli. Dehtář je vyhledávanou destinací... zobrazit detail

Rekreační dům
Rekreační dům Holašovice, Holašovice 63Rekreační dům  1Rekreační dům  2Rekreační dům  3

Nabízíme ubytování až pro 10 osob v nově zařízeném domku v malebné jihočeské vesničce Holašovice, která patří na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO díky... zobrazit detail

Chata u rybníka
Chata Dehtáře, 147Chata u rybníka 1Chata u rybníka 2Chata u rybníka 3

Chata se nachází na břehu rybníka Dehtář přibližně 20 metrů od vody. Na západní straně směrem k rybníku se nachází venkovní posezení se dvěma stoly, lavicemi... zobrazit detail

Rekreační chalupa Pištín
Chalupa Pištín, Pištín 131Rekreační chalupa Pištín 1Rekreační chalupa Pištín 2Rekreační chalupa Pištín 3

Naše chalupa se nachází v srdci Jižních Čech, v klidné jihočeské vesničce Pištín (15 kilometrů od centra českých Budějovic). Ideální destinace pro báječnou dovolenou a startovací... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 895)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>