Chalupa k pronajmutí

Pronájem v Sedlovicích, Sedlovice 4,384 11 Němčice - Chalupa, Jižní Čechy

Chalupa k pronajmutí - Sedlovice
Chalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - SedloviceChalupa k pronajmutí - Sedlovice

Kapacita chalupy: 9 osob, 4 ložnice

Nově zrekonstruovaná chalupa se nachází v malebné klidné vesničce Sedlovice poblíž obce Němčice u Netolic. Hostům je k dispozici relaxační místnost s infrasaunou, LCD televizí, varnou konvicí a koupelnou.
Internetové připojení (optika).
U objektu je uzavřený dvorek s udržovaným travnatým porostem. Pergola s krbem, vnější nadzemní bazén o průměru 360cm a dětské pískoviště. Je zde klid a soukromí. U objektu se také nachází soukromý rybník majitele, který lze využívat k odpočinku a rybaření.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Bazén venkovní (průměr 360 cm, hloubka 110 cm, s filtrací). Uzavřený dvorek o velikosti 120 m2.Součástí je pergola s venkovním nábytkem, kuchyňským koutem, plynovým grilem a dětské pískoviště.
LCD TV (2x), DVD přehrávač, radiomagnetofon s CD přehrávačem (2x).
Infrasauna pro 4 osoby s koupelnou, sprchovým koutem a WC.
Možnost zapůjčení jízdních kol (3x dětské + koloběžka)
K dispozici jsou lehátka k bazénu, dětská vanička, hračky na dětské pískoviště, stolní hry, pálky a uzamykatelný prostor pro kola.

Příjezdová cesta a parkování

autem, parkovací místa před objektem na vyhrazeném místě (3 místa) nebo v objektu (1 místo). Je zakázáno u objektu umývat auta i jiné dopravní prostředky.

Stravování

V objektu je jedna plně vybavené kuchyně pro přípravu jídel a v pergole venkovní kuchyňský kout a plynový gril. Nejbližší restaurace je vzdálena 6 km (Záboří, Netolice, Kratochvíle, Češnovice), 16 km (České Budějovice) a 12 km (Hluboká nad Vltavou).

Pokoje a ložnice na chalupě:

Ložnice - 8 m², 1x samostatné lůžko, 1x patrové lůžko, odkládací police, noční stolek, stojací lampa.
Ložnice - 16 m², 1x manželské lůžko, 1x postýlka pro kojence, šatní skříň, noční stolek, toaleta s nočním stolkem, 2x lampička, místnost je průchozí.
Ložnice - 7 m², 1x manželské lůžko, polička, 1x lampička.
Předsíň - 6 m², lednička 160 l s mrazícím boxem 45 l, předsíňová stěna, místnost je průchozí.
Obytná místnost - 20 m², jídelní stůl se čtyřmi židlemi a dětskou vyvýšenou židličkou, sedací souprava (2x křeslo a 1x dvojkřeslo), šatní skříň, stojací lampa, skříňka s LCD televizorem, DVD přehrávač, radiomagnetofon, kamna na tuhá paliva, místnost je průchozí.
Kuchyň - 8 m², plně vybavená kuchyňská linka, sklokeramický sporák (4 plotýnky, elektrická trouba), rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, překapávač na kávu, šlehač, topinkovač, žehlička, vysavač.
Relaxační místnost - 15m², 2x lůžko, infrasauna pro 4 osoby, LCD TV, rádio, varná konvice, základní nádobí, 2x lampička, stolek a dvě židličky, koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem, bojler 25l.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Dětské hřiště vzdálené 10 m od objektu včetně zastřešeného posezení pod lípami, multifunkční hřiště 1 km v obci Němčice (zpoplatněno 100 Kč, - /hod), fotbalové hřiště 1 km. Další sportoviště v Českých Budějovicích 20 km.
Objekt leží v dobrém výchozím bodě pro cykloturistiku (mnoho cyklotras v okolí), k procházkám v přírodě, houbaření a poznávaní okolí.

Výlety: Zámek Kratochvíle 8 km, Holašovice (UNESCO) 6 km, Dehtář (rybník) 4 km, poutní kostel Lomec 12 km, Kleť (rozhledna ) 23 km, Hluboká nad Vltavou - ZOO a lovecký zámek Ohrada, zámek v Hluboké nad Vltavou, Adrenalin park, 15 km, Český Krumlov (UNESCO - zámek, historické centrum, Otáčivé hlediště, Grafitový důl, golf... ) 42 km, Prachatice (Muzeum české loutky a cirkusu, Lanový park Libín, rozhledna Libín) 26 km, Třeboň 42 km, Helfenburk u Bavorova (zřícenina hradu) 26 km, Lipno nad Vltavou (Stezka v korunách stromů, Bobová dráha) 68 km.
V okolních vesničkách jsou statky ve stylu selského baroka vhodné pro cyklovýlety.
Letiště Hosín 23 km (možnost objednat letecký výlet), Lužice 8 km a Zvěřetice 2 km (jízda na koních).

Cca 200 m od objektu je zatravněný pozemek se soukromým rybníkem majitele o velikosti 0,5 ha, který je možno využívat k odpočinku a rybaření. U rybníka je možno využít slunečník a lavičky, případně je možné si zde postavit vlastní stan.
Zvláštní nabídka
Podmínky rybolovu - týdenní pobyt: cena rybolovu je 200,- Kč na osobu a den (400 Kč/os. /2 dny, 600 Kč/os. /3 dny, 800 Kč/os. /4 - 6 dní). Je možno chytat na dva pruty na osobu a ponechat si jednu ulovenou rybu (kapra). Je možno si zapůjčit 1 prut. Krátkodobý pobyt - cena rybolovu je 300,- Kč na osobu a den, je možno chytat na dva pruty na osobu a ponechat si 1 rybu (kapra). Všeobecné podmínky - lovné míry ryb jsou dle rybářského řádu ČRS, není však možné si odnést ryby nad 60 cm, které jsou v rybníce ponechány jako trofejní ryby.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 9 osob, 4 ložnice)

od 13 500,- kčza a týden - LÉTO
0,- kčza a týden - ZIMA
12 000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Chalupa je v provozu od 1. dubna do 31. října.
Ceník za týden za celou chalupu:
duben, květen, říjen 12 000,- Kč
červen 13 500,- Kč
červenec - srpen 17 000,- Kč
září 12 500,- Kč
Osoba nad kapacitu objektu - 300,- Kč/noc bez nároku na lůžko (max. 2 osoby do 6 let nad kapacitu).
Poplatek za psa 1000,- Kč/malý, 1 500,- Kč/velký
Kauce 3 000,- Kč.

Spotřeba elektriky do 30 kW v ceně, dále 9,- Kč/1kW.
Topení - lokální, dřevěné brikety - 85,- Kč/balík.
Místní poplatek obci 10,- Kč na osobu/den.

Cena zahrnuje: pronájem objektu za týden pobytu (so - so), spotřebu el. energie do 30 kWh, spotřebu vody, spotřebu plynu, ložní prádlo, ručníky, utěrky, částečně hygienické prostředky.

Cena nezahrnuje: spotřebu el. energie nad 30 kWh (platí se na místě dle skutečné spotřeby), spotřebu dřevěných briket (platí se na místě dle skutečné spotřeby, 1 balík za 85,- Kč), místní poplatek (platí se na místě pronajímateli), závěrečný úklid (hosté musí provést sami), kauce 3 000,- Kč (vrací se při odjezdu).

Nástupní den je sobota od 14-16 hod. Ukončení v sobotu do 10 hod.

STORNO POPLATKY
Pokud zákazník zruší závazně objednaný pobyt, vybírají se stornovací poplatky. Jejich výše se stanovuje v závislosti na době zbývající do zahájení pobytu (den zahájení se nezapočítává), a to takto:

- 61 a více dnů před nástupem - 50 % z ceny pobytu

- 60 a méně dnů před nástupem - 100 % z ceny pobytu

Najde-li za sebe zákazník náhradu, storno poplatky nejsou účtovány.

Záloha je nevratná.

Záloha při rezervaci. Při rezervaci platba 50% ceny převodem na účet, dalších 50% při příjezdu v hotovosti nebo převodem týden před nájezdem ( platí v případě objednání pobytu v roce, kdy bude pobyt uskutečněn). Pokud se jedná o objednávku na další rok, záloha při rezervaci 10% převodem, 40% do 31. 1. roku příjezdu (nejpozději však tři měsíce před nájezdem) a 50% při příjezdu v hotovosti nebo převodem týden před nájezdem.
Letní sezóna: od 1. června do 30. září
Zimní sezóna: od 1. listopadu do 31. března

Kontakty - Chalupa k pronajmutí

Adresa chalupy: Sedlovice 4,384 11 Němčice

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
602 145 790

Chalupa k pronajmutí - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronajmutí.

Chalupa s vyhřívaným bazénem
Chalupa Němčice, Němčice 38Chalupa s vyhřívaným bazénem 1Chalupa s vyhřívaným bazénem 2Chalupa s vyhřívaným bazénem 3

Chalupa s celoročně vyhřívaným bazénem, zahradou v Němčicích u Netolic v Jihočeském kraji nedaleko od Českých Budějovic (16 km). Možností dokoupení wellness (luxusní vířivka pro 5... zobrazit detail

Rekreační dům
Rekreační dům Holašovice, Holašovice 63Rekreační dům  1Rekreační dům  2Rekreační dům  3

Nabízíme ubytování až pro 10 osob v nově zařízeném domku v malebné jihočeské vesničce Holašovice, která patří na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO díky... zobrazit detail

Chata u rybníka Dehtář
Chata Dehtáře, Dehtáře ev. č. 20Chata u rybníka Dehtář 1Chata u rybníka Dehtář 2Chata u rybníka Dehtář 3

Ubytování u rybníka - luxus za rozumnou cenu. Hledáte pohodlné ubytování v blízkosti jednoho z nejkrásnějších jihočeských rybníků? Právě jste ho našli. Dehtář je vyhledávanou destinací... zobrazit detail

CHATA U RYBNÍKA DEHTÁŘ
Chata Dehtáře, Dehtáře - chata č. 10CHATA U RYBNÍKA DEHTÁŘ 1CHATA U RYBNÍKA DEHTÁŘ 2CHATA U RYBNÍKA DEHTÁŘ 3

KOMFORT ZA ROZUMNOU CENU Chata na hrázi rybníka Dehtář, který patří k nejkrásnějším v Čechách. Vodní plocha je vyhledávanou destinací pro milovníky vodních sportů, zejména kitingu a... zobrazit detail

Chata u rybníka
Chata Dehtáře, 147Chata u rybníka 1Chata u rybníka 2Chata u rybníka 3

Chata se nachází na břehu rybníka Dehtář přibližně 20 metrů od vody. Na západní straně směrem k rybníku se nachází venkovní posezení se dvěma stoly, lavicemi... zobrazit detail

Rezidence Chmelná
Chalupa Chmelná, Chmelná 3Rezidence Chmelná 1Rezidence Chmelná 2Rezidence Chmelná 3

Rezidence Chmelná je k dispozici pouze jako celý objekt, kdy kromě pěti rozlehlých apartmánů máte k dispozici také přilehlé terasy s výhledem do přírody, romantické nádvoří... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1182)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>