Chalupa k pronajmutí

Pronájem v Závisti, Závist ev. č. 9 - Chalupa, Západní Čechy

Chalupa k pronajmutí - Závist
Chalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - ZávistChalupa k pronajmutí - Závist

Kapacita chalupy: 4 + 1 osob, 2 ložnice

Chalupa Závist prošla v roce 2020 rekonstrukcí a je připravena uspokojit klienty, kteří chtějí strávit dovolenou v ojedinělé lokalitě Českého lesa. V osadě Závist žijí trvale pouze dvě rodiny, ostatní objekty slouží k rekreačním účelům. Interiér chalupy je vkusně a stylově zařízen. Ubytování v přízemí bez přítomnosti majitele. Klienti jistě ocení možnost parkování přímo u chalupy v krytém garážovém stání a bezbariérový přístup do chalupy přes terasu. Velká oplocená zahrada, kde je pro nejmenší připravena houpačka, skluzavka a pískoviště. Ohniště s grilem a venkovním posezením pod třešní, která nabízí příjemný stín i v horkých letních dnech. Na terase, přímo u vchodu do chalupy, můžete využít druhé sezení. Díky biotopům, smíšeným lesům a nedotčené přírodě je zde čisté ovzduší vhodné nejen pro lidi s dýchacími problémy. Velkou předností je minimální počet turistů i v sezóně!!

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Nová kuchyně. Elektrický sporák se sklokeramickou deskou a troubou, lednice včetně malého mrazáku, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba. Nádobí potřebné k vaření pro celou rodinu. Obývací pokoj je vybavený TV, Internetové připojení, rozkládacím gaučem a krbovými kamny. Velký stůl na šachy, karetní hry, knihovna. Povlečení a ručník na WC k dispozici.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je zajištěno u chalupy. Jedná se o zastřešené stání. Kola možno uschovat v uzamčeném prostoru vedle parkovacího stání. Chalupa, garážové stání a zahrada je oplocena.

Stravování

Stravování vlastní - dobře vybavená kuchyně. Venkovní ohniště s grilem. Možnost využít stravování v restauracích v okolí 5 km.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V objektu se nachází dvě samostatné ložnice, kuchyně s oddělenou jídelnou a obývací pokoj. Celkem 5 pokojů + předsíň a sociální zařízení.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Český les nabízí k využití množství cyklostezek a cest pro pěší turistiku v oblasti hraničního pásma. Jedná se o jeden z nejrozsáhlejších lesních komplexů v Evropě s mnoha odlehlými místy. Návštěvníci zde najdou klid bez masové turistiky.
Osada Závist je vyhlášený houbařský ráj ležící přesně na evropském rozvodí Severního a Černého moře. Nedaleko se nachází pramen řeky Radbůzy s pěkným odpočinkovým altánem. Odtud se můžete vydat do obce Pivoň a obdivovat zde jeden z největších klášterů u nás. Cestou zpět můžete navštívit zříceninu hradu Starý Herštejn, kde Vás přivítá nově opravená hradní věž s vyhlídkou na Český les. V okolí můžete putovat po místech zaniklých obcí. Nejznámější obec Lučina, kde je dnes prohlídkový skanzen. Sportovní středisko 3 km od chalupy nabízí řadu sportovního využití. Dominantní Čerchov či hrad Přimda si jistě také zaslouží Vaší návštěvu. Zámek Horšovský Týn 25km, Sedmihoří u H. Týna město Domažlice s hradem a podloubím lemované náměstí - možnost vyhlídky z věže 30km, klášter Kladruby u Stříbra.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 4 + 1 osob, 2 ložnice)

13000,- kčza a týden - LÉTO
10000,- kčza a týden - ZIMA
10000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Chalupa je k pronájmu .Bez přítomnosti majitele.
Domácí zvířata NE!
Pro rezervaci pobytu je nutné zaslat 50% částky za ubytování do námi stanoveného termínu na účet a zbývající část nejpozději 14 dní před nástupem na pobyt.
V ceně není:
- zahrnut závěrečný úklid v ceně 500,- Kč, který NEBUDE účtován pokud bude chalupa řádně uklizena/svlečené povlečení, zameteno, umyté nádobí vynesené odpadky/.
- rekreační poplatek 8,. Kč za osobu a den /18 - 70 let/
- spotřebované palivové dříví použité na otop - ZDARMA
- spotřeba ELEKTRICKÉ ENERGIE =====1 kWh = 10Kč ====
- vratná kauce 2.000,- Kč splatná při příjezdu a vratná při odjezdu.
Storno poplatky: úhradou rezervace host souhlasí a zavazuje se uhradit následující storno poplatky při zrušení pobytu ze strany hosta:
- 10% z celkové ceny pobytu vráceného nejpozději 50 dnů před nástupem
- 30% z celkové ceny pobytu vráceného nejpozději 49 - 30 dnů před nástupem
- 50% - " - - " - 29 - 10 dnů před nástupem
- 80% - " - - " - 9 - 0 dnů před nástupem
Nenastoupí - li host do 22 hod. v den nástupu ztrácí nárok na zbývající část pobytu, - nedohodne - li se s pronajímatelem na případném pozdějším nástupu. UKONČENÍ POBYTU NEJPOZDĚJI === v 10 hodin ==== ZAČÁTEK POBYTU od 13 hodin =====Jiné časy jsou po dohodě možné.
Letní sezóna: Červenec, srpen
Mimo sezonu : květen,červen,září, říjen.

Kontakty - Chalupa k pronajmutí

Adresa chalupy: Závist ev. č. 9

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
606 122 969

Chalupa k pronajmutí - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronajmutí.

Chalupa k pronájmu
Chalupa Bystřice, Bystřice 53Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Volně stojící dům, bývalá hájovna, postaven v roce 1935,celkově zrenovovaný v roce 2011,dům je stále pečlivě udržován a hezky zařízen. Byt je na jedné úrovni. Vstupní... zobrazit detail

Chalupa v Českém lese
Chalupa Bystřice, Bystřice 10, 345 25Chalupa v Českém lese 1Chalupa v Českém lese 2Chalupa v Českém lese 3

Prostorná, velkoryse řešená, atypická chalupa vzniklá nedávnou moderní rekonstrukcí původního domu ze začátku 20.století. Nachází se na polosamotě o několika... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1633)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>