Chalupa k pronájmu

Pronájem v Bystřici, Bystřice 53 - Chalupa, Západní Čechy

Chalupa k pronájmu - Bystřice
Chalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - BystřiceChalupa k pronájmu - Bystřice

Kapacita chalupy: 5 osob, 2 ložnice

Volně stojící dům, bývalá hájovna, postaven v roce 1935,celkově zrenovovaný v roce 2011,dům je stále pečlivě udržován a hezky zařízen.

Byt je na jedné úrovni. Vstupní veranda s posezením, předsíň. Obývací pokoj se sedací soupravou, TV a krbovými kamny. Otevřený vstup do kuchyně s lednicí, dvěma elektrickými plotýnkami, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, samostatné WC. Ložnice se třemi samostatnými lůžky a posezením a ložnice s manželskou postelí a posezením. Každá ložnice má vlastní vstup z chodby, mezi ložnicemi jsou navíc i spojovací dveře. Vytápění krbovými kamny a elektrikou. Zahrada je oplocená se zahradním nábytkem, přenosným grilem, ohništěm a houpačkami. Vlastní parkovací plocha.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Chalupa je vkusně zařízena stylovým nábytkem. Obývací pokoj je vybaven TV přijímačem a krbovými kamny.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné před chalupou nebo na oploceném pozemku chalupy. Chalupa se nachází na konci cesty, to zaručuje soukromí. Nově od roku2021 je k dispozici přístřešek pro auto nájemců.

Stravování

Kuchyň je vybavená elektrickým dvojvařičem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a nádobím potřebným pro běžnou přípravu pokrmů.
Stravování je možné v nedaleké obci Bělá nad Radbuzou.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Na chalupě jsou 2 ložnice. Jedna ložnice s manželskou postelí/2 lůžka/. Druhá ložnice se 3 válendami/3 lůžka/. Povlečení je k dispozici, ručník pouze na WC.

Výlety, sport a zábava v okolí:

V nedalekém Svržně (7,5km)je možnost objednání vyjížděk na koních pro začátečníky i pokročilé.
V Bělé nad Radbuzou je možnost pronájmu víceúčelového sportoviště nebo tenisového kurtu nebo možná návštěva fitcentra. Bystřice je vynikající výchozí bod pro pěší turistiku, cykloturistiku, houbaření, rybaření/s povolenkou/ a návštěva mnoha památek. Zámek Horšovský Týn 22km, město Domažlice s hradem a podloubím lemované náměstí - možnost vyhlídky z věže 30km, zřícenina hradu Přimda 13km, klášter Kladruby u Stříbra/velice pěkné a rozsáhlé/35km. Lázenská města - Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Karlovy Vary 45 - 90km. Na chalupě jsou k dispozici letáky zajímavých destinací a velká panoramatická mapa - podrobná.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 5 osob, 2 ložnice)

8.000,-,- kčza a týden - LÉTO
---------,- kčza a týden - ZIMA
7.100,-,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
=============PROVOZ CHALUPY od 1.6..2024--do 21.9.2024
Letní sezona: 8.6.2024---7.9.2024
Mimo sezona: 1.6.2024 - 8.6.2024 7.9. - 21.9.2024
Domácí zvířata NE! PRO REZERVACI pobytu je nutné zaslat 60% částky za ubytování do námi stanoveného termínu na účet a zbývající část nejpozději 14 dní před nástupem na pobyt. V ceně není: - zahrnut závěrečný úklid v ceně 500,- Kč, který NEBUDE účtován pokud bude chalupa řádně uklizena/svlečené povlečení, vyluxováno, setřený prach, umyté nádobí vynesené odpadky/. - rekreační poplatek 15,. Kč za osobu a den /18 - 70 let/ - spotřebované palivové dříví použité na otop - 1 koš dřeva = 25,- Kč - spotřeba ELEKTRICKÉ ENERGIE ==,?===1 kWh = ?Kč ==== - vratná kauce 3000,- Kč splatná při příjezdu a vratná při odjezdu. Storno poplatky: úhradou rezervace host souhlasí a zavazuje se uhradit následující storno poplatky při zrušení pobytu ze strany hosta: - 10% z celkové ceny pobytu vráceného nejpozději 50 dnů před nástupem - 30% z celkové ceny pobytu vráceného nejpozději 49 - 30 dnů před nástupem - 50% - " - - " - 29 - 10 dnů před nástupem - 80% - " - - " - 9 - 0 dnů před nástupem Nenastoupí - li host do 22 hod. v den nástupu ztrácí nárok na zbývající část pobytu, - nedohodne - li se s pronajímatelem na případném pozdějším nástupu. UKONČENÍ POBYTU NEJPOZDĚJI === v 10 hodin ==== ZAČÁTEK POBYTU od 15 hodin =====Jiné časy jsou po dohodě možné. Ceny pro sezonu 2024 - letní 8.000,- za týden , mimo sezonu 7.100,- Kč. !!!!!!.Dále JE NUTNE` VZIT SEBOU KOMPLETNI` LOŽNI` SOUPRAVU !!!!!!!! dle počtu osob.
Letní sezóna: 8.6.2024 - 7.9.2024
mimo sezonu / víkendové pobyty nejméně 2 noci /1.6.2024---8.60.2024 /7.9.2024-21.9.2024/

Kontakty - Chalupa k pronájmu

Adresa chalupy: Bystřice 53

Rezervace:
napsat majiteli
Web:
chata-bystrice.webnode.cz

Chalupa k pronájmu - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronájmu.

Chalupa v Českém lese
Chalupa Bystřice, Bystřice 10, 345 25Chalupa v Českém lese 1Chalupa v Českém lese 2Chalupa v Českém lese 3

Prostorná, velkoryse řešená, atypická chalupa vzniklá nedávnou moderní rekonstrukcí původního domu ze začátku 20.století. Nachází se na polosamotě o několika... zobrazit detail

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Závist, Závist ev. č. 9Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Chalupa Závist prošla v roce 2020 rekonstrukcí a je připravena uspokojit klienty, kteří chtějí strávit dovolenou v ojedinělé lokalitě Českého lesa. V osadě Závist žijí trvale... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 2013)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>