Údolí černého čápa

Pronájem v Hradci nad Moravicí, Domoradovice ev. č. 36 - Chalupa, Severní Morava a Slezsko

Údolí černého čápa - Hradec nad Moravicí
Údolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad MoravicíÚdolí černého čápa - Hradec nad Moravicí

Kapacita chalupy: 7 + 3 osob, 4 ložnice

Ubytování se nachází v údolí povodí řeky Moravice asi 4,5km od zámku Hradec nad Moravicí. Jedná se o velice klidnou oblast plnou lesů. Příroda údolí doslova obklopuje, ale v okolí se nachází i významné památky jako již zmíněný kouzelný zámek, Weisshuhnův kanál, zámek Raduň, arboretum nebo malebná Opava. Milovníci turistiky si přijdou na své, okolo objektu vede cyklostezka i pěší turistické trasy.

Máme pro Vás připravený wellness ( finská sauna, vířivka), ping pong, volejbal, trampolínu, gril, udírnu, ohniště, velkoplošnou televizi a mnoho dalších aktivit.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Plně vybavená kuchyně (veškeré kuchyňské nádobí, trouba, varná deska, myčka, mikrovlnka, rychlovarná konvice a lednice). Televize a krb v obývacím pokoji. Ručníky, lůžkoviny i toaletní papír jsou samozřejmostí. Dětská cestovní postýlka i jídelní židlička. Misky pro psy.

Venkovní zastřešené posezení s grilem a udírnou. Venkovní bazén a lehátka. Vířivka pro 6 osob s výhledem na panorama kopců a lesů. Pískoviště s hračkami. Pingpongový stůl se sítí (4 pálky a míčky k dispozici), 2 badmintonové rakety s míčky a šipky.

Wifi v celém objektu.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování v areálu objektu pro 4 - 5 vozidel. Chalupa se nachází v údolí řeky Moravice. K objektu vede asfaltová cesta, která se klikatí asi kilometr od hlavní cesty dolů do údolí.

Stravování

Plně vybavená kuchyně. Voda ze study - nezávadná. Pro děti doporučujeme balenou vodu. Několik lahví balené vody je v objektu vždy připraveno.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Chalupa má celkem 3 podlaží. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně, koupelna a samostatné WC. Po schodech nahoru se dostanete do prostorného obývacího pokoje/společenské místnosti se vstupem na balkón. V posledním podlaží domu se nachází samostatné WC s umývadlem a 4 oddělené ložnice. V první ložnici je manželská postel. Ve druhé 2x jednolůžko. Ve třetí je menší dvojlůžko. Čtvrtá a nejmenší ložnice disponuje jednolůžkem.

Dvě rozkládací sedačky zajišťují další spací místa.

Kouření je povoleno pouze ve venkovních prostorách objektu.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Výlety - zámek Hradec nad Moravicí, zřícenina hradu Vikštejn, Opava, technická památka Žimrovický splav, zámek Fulnek, zámek Raduň, přírodní park Moravice, vojenská opevnění z 2.sv. války, Arboretum v Novém Dvoře, jízdárna koní v místě. Weisshuhnův kanál přímo u objektu.

Festivaly (Hrady a zámky, Beethovenův Hradec, Slunovraty, a další).

Prohlídky zámku Hradec nad Moravicí a Raduň. Letní program města Hradce a Opavy.

Sport - v okolí se nachází spousta sportovišť (Lama, Belaria Hotel, sportoviště města Hradec a Branky u Opavy - workout hřiště), fotbalové hřiště v Žimrovicích.

Koupaliště Hradec nad Moravicí.

Extrémní závody Heroes race a Silesia bike marathon (kterou si můžete projet i mimo závod).

Golf - Kravaře, Šilheřovice a Davidův mlýn.

Na Hradci je jízdárna, která poskytuje projížďky na koni.

Rozhledna Šance, Bezručova vyhlídka.

Zřícenina hradu Vikštejn.

Přehrada Kružberk a Slezská Harta.

Slezské muzeum v Opavě a Slezské divadlo.

Arboretum v Novém dvoře.

Naučné stezky (Bukový chodník, Mariánské louky, Hanuše, Raduň - Jakubčovice, Hvozdnice).

Aquapark - Kravaře Buly aréna.

Lanové centrum v Davidově mlýně (malé Zoo a možnost ulovení ryby).

Pěší a cyklo trasy protkávají okolní krajinu. Cyklostezka hned u chalupy. :)

Koupání - zahradní bazén 7x4m, řeka Moravice hned u chalupy, Hotel Belaria, koupaliště Hradec nad Moravicí, Žimrovický splav na Mariánských loukách, koupaliště v Opavě, Stříbrné jezero, krásný lom ve Svobodných Heřmanicích a další.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 7 + 3 osob, 4 ložnice)

35000,- kčza a týden - LÉTO
25 000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
35000,- kčSILVESTR:
Cena je konečná včetně spotřebované energie, závěrečného úklidu, poskytnutí lůžkovin a ručníků. Navíc účtujeme pouze poplatek obci za pobyt a pronájem wellnessu.

Další informace:
V letní sezóně poskytujeme pouze týdenní a delší pobyty.
Cena za 6 nocí: 35 000 Kč.

V objektu je 10 míst ke spaní včetně přistýlek. Větší skupiny jsou povoleny, ale budou si muset najít vlastní místo ke spaní (karimatka, stan a spacák). S ohledem na kapacitu, hygienické podmínky a velikost objektu skupiny do 15 osob!

• Cena NEZAHRNUJE pobytový poplatek pro obec ve výši 17 Kč za osobu za každý započatý den pobytu. Poplatek bude vybrán při příjezdu v hotovosti.
• Cena NEZAHRNUJE poplatek za vířivku a saunu. Za její použití účtujeme 12 Kč za spotřebovanou kWh.


Check-in od 17:00.
Check-out do 10:00.

Storno podmínky:
Při vytvoření rezervace požadujeme 50% zálohu ceny pobytu. Rezervaci je možné zrušit bez poplatku nejpozději 30 dní před příjezdem. Při zrušení rezervace 14-29 dní před příjezdem Vám bude vráceno 50 % zálohy. Při zrušení rezervace méně než 14 dní před příjezdem je zálohová platba nevratná.

V době, kdy není rezervace závazná, si vyhrazujeme právo upravit ceny.
Letní sezóna: od 1. června do 30. září

Kontakty - Údolí černého čápa

Adresa chalupy: Domoradovice ev. č. 36

 
V telefonickém kontaktu upřednostňuji sms. Zašlete mi, prosím, zprávu a já Vám zavolám zpět hned jak to bude možné.
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
775 229 015

Údolí černého čápa - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Údolí černého čápa.

Chata Žimrovice
Chata Žimrovice, Žimrovice ev. č. 36Chata Žimrovice 1Chata Žimrovice 2Chata Žimrovice 3

Rekreační chata se nachází v malebném údolí přímo u řeky Moravice, ke které je přístup ze zahrady, nad chatou se nachází Weisshuhnův kanál, který Vás dovede... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1705)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>