Roubenka Kokořínsko

Pronájem v Sušici, Sušice 10 - Chalupa, Kokořínsko

Roubenka Kokořínsko - Sušice
Roubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - SušiceRoubenka Kokořínsko - Sušice

Kapacita chalupy: 7 osob, 3 ložnice

Roubenka je zcela nová, postavená na krásném klidném místě s možností mnoha výletů po okolí jak na kole, tak pěšky. Relaxovat můžete také ve wellness s krásnou prostornou (220cm dlouhou) dřevěnou vanou s perličkovou masáží pro dva (vyrobena v rodinné firmě bednářů z Valašska), finskou saunou až pro 4 osoby, sprchou a relaxační zonou.

V naší roubence na polosamotě v osadě Sušice u Dubé najdete vše, co potřebujete k odpočinku a načerpání sil. Z terasy před roubenkou můžete pozorovat pasoucí se koníky a na terase za roubenkou v naprostém soukromí relaxovat s výhledem na louky a lesy.

V roubence jsou 3 ložnice pro celkem 7 osob - dvě ložnice s manželskou postelí, jedna ložnice se třemi samostatnými postelemi.

Roubenka má v přízemí vstupní chodbu s botníkem, věšákem a skříní. Je zde vstup na samostatné wc s umyvadlem, do koupelny se sprchou, pračkou se sušičkou. Další dveře vedou do ložnice s manželskou postelí ze dřevěných trámů, špalky z akátu zde slouží jako noční stolky, je zde skříň, křesílko a poslední dveře vedou do hlavní místnost, kde najdete modrá kachlová kamna, velký dřevěný stůl, lavici, židle, křesílka, lampu, houpací křeslo a plně vybavenou kuchyňskou linku. Televizi u nás nenajdete.

V celém přízemí je na zemi podlaha z cihlových půdovek s podlahovým vytápěním.

Z hlavní místnosti vede otevřené dřevěné schodiště do 1.patra, kde je wc, dvě ložnice (jedna s manželskou postelí a komodou, druhá se třemi samostatnými postelemi a policovou skříní) a wellness s dřevěnou vanou pro dva, finskou saunou, sprchou a relaxační zonou.

V ložnicích a na chodbě v 1.patře je dřevěná podlaha a keramické elektrické topné panely, ve wellness a wc je podlaha z cihlových půdovek s podlahovým topením.

Pro děti je uvnitř v obytné části malý herní koutek s kobercem, kde najdou maňásky, knížky, kostky, plyšáky a další hračky.

Roubenka má dvě terasy z pískovce - terasu před roubenkou, přes kterou se vchází do roubenky a zadní terasu, která je přístupná balkonovými dveřmi z obývací části roubenky. Na obou terasách je posezení - dřevěné lavice a stoly, vždy je na jedné z teras stín, slunečník k dispozici.

K dispozici je hostům elektrický venkovní gril, na kterém lze grilovat na terase a ohniště na opékání buřtíků.

Venku je pro děti nové dětské hřiště, pískoviště, houpačky a na statném dubu u hřiště je houpačka a provazový žebřík. Na příští léto budou připraveny další atrakce jako slackline, houpací sítě,...

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

V roubence je plně vybavená kuchyně: indukční varná deska, myčka nádobí, trouba, lednice s mrazáčkem (dva šuplíky), mikrovlnná trouba, topinkovač, rychlovarná konvice, kávovar (kvalitní zrnková káva a polotučné mléko na pěnu k dispozici), keramický dřez na nádobí.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je pro 3 - 4 auta k dispozici před roubenkou na zpevněné ploše. K roubence vede asfaltová silnice, posledních cca 50m je hliněná cesta.

Stravování

Kuchyňka je plně vybavena kvalitním nádobím. Nejbližší restaurace je vzdálená 2,5km v Dřevčicích. K dispozici je elektrický gril a ohniště na opékání buřtíků.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V přízemí je ložnice s manželskou postelí ze dřevěných trámů 180cm x 200cm, noční stolky z akátových špalků, stylové lampičky, šatní dřevěná skříň s policemi a tyčí na věšení věcí. Najde se místo i na posezení na křesílku se stolečkem. Topení je podlahové.

V 1.patře je jedna ložnice s dřevěnou manželskou postelí 180cm x 200cm, dřevěná komoda, stylové lampičky a dřevěná podlaha. Podlaha je dřevěná, topení je zajištěno keramickým topným panelem na elektřinu.

Ve druhé ložnici v 1.patře jsou tři samostatné postele 90cm x 200cm, prostory pro uložení prádla, noční stolky a lampičky. Podlaha je dřevěná a topení je zajištěno keramickým elektrickým topným panelem.

V manželských postelích jsou matrace SPIRIT SUPERIOR VISCO 30 cm vysoké - luxusní matrace s paměťovou pěnou 180 x 200 cm. V pokoji s jednotlivými lůžky jsou matrace SUPER FOX CLOUD Wellness 22 cm - matrace s jemnou hybridní pěnou GelTouch s profilací Wellness.

Peřiny a polštáře jsou vyrobeny v tradiční beskydské manufaktuře na vlněné přikrývky nejvyšší kvality, které se v manufaktuře vyrábí ručně z ovčí vlny nakoupené od místních farmářů. Povlečení je z kvalitní bavlny.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Kolem roubenky vede žlutá turistická značka do Dolského údolí, což je skalní údolí, kde je také zřícenina hradu Chudý hrádek, následně lze pokračovat dál po žluté nebo po zelené dojít do Dřevčič do jedné ze dvou hospůdek. Na druhou stranu od roubenky můžete dojít na vyhlídku Čap, Husa, Malý a Velký Vlhošť,... je tu spoustu možností pro cyklisty (domek k uschování kol bude k dispozici od března). Na kolech můžete dojet k Máchovu jezeru, k Holanským rybníkům, autem nebo na kolech na hrad Bezděz, do Úštěku (ptačí domky, zřícenina hradu Helfengurk, jezero na koupání Chmelař, Kalvárie - barokní poutní místo nacházející se na vrchu Kalvárie nad obcí Ostré, která je vzdálena 1,5 km od Úštěku). Také můžete navštívit zříceninu hradu Ronov nebo se vydat na Ralsko (kopec) nebo do bývalého vojenského prostoru Ralsko (okolí Hradčan), kde jsou skvělé podmínky na cyklistiku. Dále lze navštívit např. hrad Housku (20km), skalní hrad Habstein v Jestřebí(12km), skálu s výhledem Spící Panna u Provodína (15km), kde je krásný výhled.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 7 osob, 3 ložnice)

32000,- kčza a týden - LÉTO
27000,- kčza a týden - ZIMA
27000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
28000,- kčSILVESTR: Uvedená cena je za 4 noci, delší pobyt cena dle dohody, cena za 3 noci je 23.000Kč.
Veškeré ceny jsou uvedeny včetně wellness, které lze neomezeně užívat po dobu pobytu.
Na místě bude hrazena pouze elektrická energie dle sazebníku ČEZ v době pobytu dle skutečné spotřeby.
Kapacita max 7 osob+možnost zapůjčení cestovní dětské postýlky.

Červenec a srpen min. pobyty na 6 nocí (př. dle dohody): 32.000Kč/týden

Ostatní pobyty 1.9.-30.6. kromě Velikonoc, Vánoc a Silvestra:
Pobyt na jednu noc: 5.900kč/noc
Pobyt na víkend: 10.500Kč/víkend, prodloužený víkend (např. čt-ne: 14.900Kč), při pobytech na víkend je v neděli odjezd kdykoli dle dohody (neděle se neobsazuje dalšími hosty, pokud již není neděle obsazena ve chvíli rezervace dalším pobytem)
Pobyt 2-5 nocí pondělí až pátek mimo sezonu: 4.400Kč/noc
Pobyt na týden mimo sezonu: 27.000Kč/týden

Při obsazení pouze 2 osobami (obsazení pouze jedné ložnice) je poskytnuta sleva 10%.

Zvířátko pouze po předchozí dohodě, pouze malá plemena 150Kč/noc
Zvířátko na zodpovědnost majitele, přísný zákaz ležení zvířátek v postelích a na křeslech a zákaz vstupu do 1.patra.

Kauce 5.000Kč (splatná při začátku pobytu hotově)

V ceně je vše, co je na roubence k dispozici: povlečení, ručníky, drogerie, kosmetika, čistící prostředky, kávovar a káva, čaje, koření, olej, cukr, sůl, spotřeba dřeva do kamen i na ohýnek, závěrečný úklid. Ve wellness jsou prostěradla do sauny, další sada osušek, saunové potřeby, pěna do koupele.

Rezervace je uskutečněna po uhrazení zálohy ve výši 30%, doplatek ve výši 70% je splatný 30dní před začátkem pobytu.

Storno podmínky: při zrušení rezervace 30dní před začátkem pobytu je vrácena celá výše zálohy, při zrušení rezervace do 14 dní před začátkem pobytu je storno poplatek ve výši 50% z celkové ceny pronájmu, 14 dní a méně dní před začátkem pobytu je storno poplatek 100% z celkové ceny pronájmu. Na požádání pošleme fakturu, možno hradit příspěvkem od zaměstnavatele. V případě nepředvídatelných událostí se snažíme vyjít maximálně vstříc. Vše je o domluvě.
Letní sezóna: 1.7.-30.9., týdenní pobyty nebo dle dohody.

Kontakty - Roubenka Kokořínsko

Adresa chalupy: Sušice 10

 
Příjezd na roubenku je možný od 15hodin, odjezd do 10hodin. Pokud nenavazuje/nekončí další pobyt, je možné se domluvit individuálně.
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
+420 608 818 096
Web:
www.roubenka-kokorinsko.cz

Roubenka Kokořínsko - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Roubenka Kokořínsko.

RD Klid
Chalupa Heřmánky, Dolní Heřmánky 3RD Klid 1RD Klid 2RD Klid 3

Rodinný dům Klid je vhodný pro ty z Vás, kdo potřebují úplně "vypnout" a být bez signálu. Je součástí malé vesničky na konci Kokořínska bez davů... zobrazit detail

Chata u Milčanského rybníka
Chata Hostíkovice, Hostíkovice ev. č. 31, 47002Chata u Milčanského rybníka 1Chata u Milčanského rybníka 2Chata u Milčanského rybníka 3

Nabízíme příjemné ubytování v naší chatě, která je jen pár kroků od lesa a nabízí výhled na Milčanský rybník. To celé najdete v krásné přírodě za... zobrazit detail

Chata k pronajmutí
Chata Hostíkovice, Hostíkovice ev. č. 61Chata k pronajmutí 1Chata k pronajmutí 2Chata k pronajmutí 3

Nabízíme ubytování v chatě, která se nachází v blízkosti Milčanského rybníka. V chatě se nachází 2 ložnice, obývací prostor spojený s kuchyní. Dále zastřešená vnitřní terasa,... zobrazit detail

Chata u Tobíka
Chata Holany, Hostíkovice ev. č. 112Chata u Tobíka 1Chata u Tobíka 2Chata u Tobíka 3

Krásné prostředí v lese v bezprostřední blízkosti milčanského rybníka s vlastním molem a lodí v ceně. Chata se dvěmi ložnicemi, 4 postele, možnost přistýlky, dětská postýlka... zobrazit detail

Chalupa Hostíkovice
Chalupa Hostíkovice, Hostíkovice 8Chalupa Hostíkovice 1Chalupa Hostíkovice 2Chalupa Hostíkovice 3

Pronájem zrekonstruované chalupy se zahradou v Hostíkovicích u Holan v bezprostřední blízkosti lesa, nedaleko Holanských rybníků v Máchově kraji na rozhraní CHKO Kokořínsko. Vhodné pro klidnou... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 891)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>