Roubenka Flora

Pronájem v Proseči, Záboří 207 - Chalupa, Vysočina

Roubenka Flora - Proseč
Roubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - ProsečRoubenka Flora - Proseč

Kapacita chalupy: 14 osob, 4 ložnice

Nabízíme Vám k pronajmutí luxusní roubenou chalupu na úpatí Vysočiny. Roubenka Flora se nachází na polosamotě, ale přesto v pěším dosahu malebného městečka Proseč. Roubenka je k dispozici na pronájem pro jednu až tři rodiny nebo pro skupinu až čtrnácti hostů. Je položena na rozlehlém místě v turisty vyhledávaném regionu Sdružení Obcí Toulovcovi Maštale na Vysočině www. mastale. cz. Je to krásné místo pro podnikání rodinných výletů včetně cykloturistiky, MTB cyklistiky, peší turistiky, houbaření, lyžování a vůbec pro klidnou rodinnou dovolenou na Vysočině v létě, či v zimě. Naši sousedé mají jezdecký ranč, kde se můžete projet na koni, vzít lekci, nebo dát dětem krásný nový zážitek.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Chalupa je kompletně vybavena.
Světnice - sedací souprava s konferenčním stolem a LCD TV, jidelna se stolem pro 8,Kuchyň vybavena viz. výše... Samozřejmě je možnost vaření na peci a pečení v peci. Ložnice jsou vybaveny nábytkem pro uložení věcí. Ložnice mají masivní postele s luxusními matracemi.
Vnitřní krb, společenské hry pro dospělé i děti včetně mini stolního tenisu.

Venkovní posezení pod skrytou terasou s grilem, velké ohnište, dětské hriště, sauna pro 4 osoby.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo na pozemku pro 5 - 6 aut. Parkování není problém.

Stravování

COOP Potraviny 400m.
K dispozici je plně vybavená kuchyň - sklokeramický sporák s troubou, myčka, velká lednice se 4 - zásuvkovým mrazákem, rychlovarná konvice, veškeré nádobí a hrnce, dvě starodobé trouby jako součást kachlových kamen.

DALŠÍ TIPY NA RESTAURACE
Restaurace U Toulovce – Proseč (1km).

Rodinná restaurace U MAREŠŮ v Martinicích u Proseče. (2.5km).

Restaurace Panský Dům – Chotěboř (39km) - Nejstarší doposud provozovaným restauračním zařízením v Chotěboři.

Na Netřebě – Mikulovice (40km) - Gastronomický zážitek v příjemném interiéru.

Restaurace Tisůvka - Žďár nad Sázavou (28km) - Říkají, že tu mají nejlepší šišky na Vysočině…

Restaurace Švandova Roubenka - Borová u Poličky (8km).
Tradiční kuchyně v prostředí tradiční staročeské roubenky.

Herešova Krčma – Polička (16km) - Pod klenutými stropy restaurace tu pohostí více jak 120 hostů.

Restaurace Polanka – Nové Hrady (6km) - Ideální pro zastavení po rodinné turistice či cykloturistice.

Hamerská Krčma – Svobodné Hamry (26km) - Hamerská krčma je kulturní památkou České republiky.

Chrastecká Krčma Jonáš – Chrast (26km). Tato hospoda byla vybudovaná v barokní sýpce z roku 1740,s původními prvky i dobovým vybavením.

Peklo Čertovina – Hlinsko v Čechách (18km). V útrobách této netradiční restaurace můžete okusit nejednu z pekelných specialit.

Zámecká Restaurace – Nové Hrady (7km). V jedné ze správních budov přímo na nádvoří Zámku Nové Hrady se nachází restaurace s kapacitou 60 míst.

Hospoda U Svatého Huberta – Betlém, Hlinsko v Čechách (18km).

Hospůdka Na Vejměnku – Veselý Kopec (28km). Tato Roubená Chalupa uprostřed skanzenu Veselý Kopec Vám nabízí pokrmy připravené na ohni z bukového dřeva: klobásy, steaky, kuřecí steaky a čerstvé ryby. Dále též polévky a nakládané sýry.

Restaurace U Mrázků – Miřetice (22km)

Pokoje a ložnice na chalupě:

4 dobově zařízené ložnice s luxusními matracemi na masivních postelích
Ložnice č. 1 - přízemí, kapacita 2 plus dětská postýlka.
Ložnice č. 2 - podkroví, kapacita 4 plus dětská postýlka.
Ložnice č. 3 - podkroví, kapacita 4.
Ložnice č. 4 - podkroví, kapacita 4.


Obývací místnost (světnice) s jídelnou a plně vybavenou kuchyní. Kachlová kamna s krbem, klasickou troubou na dřevo a spaním za pecí.

Výlety, sport a zábava v okolí:

VÝLETY S DĚTMI
Pastvisko - Stanice pro Jezdce na Koních (0.5km).
Doslova 2 minuty od nás je jezdecký ranč kde naši sousedi pro Vás zkušenější zprostředkují vyjížd`ky na koních a pro ty menší povoz v sedle ve výběhu.

Rodinné lyžování
Viz. sekce LYŽOVÁNÍ (Vysočina Aréna - Nové Město Na Moravě, dále pak Hlinsko, Svratka, Jimramov, Polička, Trhová Kamenice).

Rodinná cyklistika
Viz. sekce CYKLO VÝLETY / PĚŠÍ VÝLETY (Cykloaréna Vysočina - Nové Město Na Moravě, denní cyklovýlety po trasách Toulovcových Maštalí).

Rodinné koupání, plavání
Viz. sekce KOUPÁNÍ / PLAVÁNÍ (Aquacentrum Pardubice, Koupalište Cihelna Pardubice, Trhová Kamenice, Polička, Chrudim, Svitavy, Litomyšl, Pilská, Seč).

Pohádkové PEKLO - Čertovina u Hlinska - Prohlídky, restaurace (16km)
Originální výlet pro celou rodinu. Tento podnik, celý vyladěný pekelném stylu, si zaslouží vaši pozornost. Unikátnost tohoto místa tkví především v tom, že jeho celkem 5 pater je schováno pod zemí a to v hloubce 12 m.

Kočičí Hrádek – Součást Zámeckých zahrad zámku Slatiňany (30km).
Tento výlet je součástí návštěvy zámku ve Slatiňanech. Dopřejte svým ratolestem pocit, který zažívali středověcí rytíři, když dobývali hrad… O Kočičím hrádku se nedochovalo mnoho zpráv.

Poutní kostel Svatého Jana Nepomuckého (52km) - Tento vrcholný Santiniho výtvor byl roku 1994 zařazen na Seznam světových kulturních a přírodních památek UNESCO.

Rozhledna na Chlumu – Součást Zámeckých zahrad zámku Slatiňany (30km) Tento výlet je součástí návštěvy zámku ve Slatiňanech.

Šiklův Mlýn (52km)
Westernové městečko Šiklův Mlýn je největší přírodní zábavní areál v Čechách. Je jako vystřižený z dob osídlování Divokého západu a díky kombinaci překrásné přírody a zábavy je rájem pro víkendový výlet s dětmi.

Pohádková Vesnička Podlesíčko (24km).
Pohádkovou vesničku Podlesíčko tvoří 10 malebných chaloupek a každá z nich je inspirována jednou českou pohádkou.

Vyhlidkové Lety nad Vysočinou – Skuteč (13km).
Aeroklub Skuteč nabízí seznamovací lety pro veřejnost motorovým letadlem, motorovým kluzákem a vrtulníkem pro širokou veřejnost, ale i zájmové skupiny.

Farma Pod Kopcem – Krouna (5km)
Farma U Zvědavé Kozy – Nové Hrady (6km)
Zoologická Zahrada – Jihlava

PLAVÁNÍ/KOUPÁNÍ
Aquacentrum Pardubice (35km) - Aquacentrum Pardubice je v současnosti nejmodernější a největší aquacentrum ve východních Čechách. Toto multifunkční zařízení poskytuje také služby fitness, rehabilitace a masáže. Areál je rozdělen v kryté části do tří zón: padesátimetrový bazén, wellness – saunový svět a zóna aqua s vodními atrakcemi. Samostatně je pak bazén pro kojence a batolata. Součástí areálu je rovněž venkovní plovárna s pláží a tobogány.

Přírodní koupaliště Proseč (1km)
Lom Zderaz u Proseče (1km)
Koupaliště Bor u Skutče (2 km)

Lom Trhová Kamenice (25km) - Velmi pěkný lom v lese mezi Chrudimí a Hlinskem za obcí Trhová Kamenice.

Koupaliště Skuteč (14km)
Koupaliště Polička (15km)
Koupaliště Chrudim (27km)
Koupaliště Svitavy (25km)
Koupaliště Litomyšl (20km)
Vodní Nádrž Pilská (35km)
Vodní Nádrž Seč (35km)

LYŽOVÁNÍ

Vysočina Aréna – Nové Město na Moravě (38 km).
Perfektní sportovní areál, který umožňuje provozování celoročních aktivit pro běžecké lyžování, biatlon, kolečkové lyže, in - line brusle ale i singletracky a cyklistiku se silničními a MTB okruhy. V zimě je pro veřejnost podle aktuálních sněhových a klimatických podmínek připravena série upravovaných lyžařských okruhů uměle zasněžovaných sněhem. [www. vysocina - arena. cz/cz/]

Sjezdovka na Harusáku – Nové Město na Moravě (38 km) - je dlouhá 550 metrů, převýšení dosahuje 110 metrů.

Ski areál Hlinsko (20 km)
Nabízí dvě sjezdovky se třemi moderními lyžařskými vleky. K tomu je dětský cvičný svah s vlekem zdarma.

Ski areál Svratka (19 km)
Sjezdovka uspokojí svými parametry (délka vleku 400m, převýšení 82m, horní stanice 742 m n. m., umělé osvětlení, zasněžování, kapacita vleku 400 osob za hodinu) jak děti a začátečníky, tak i náročnější sjezdaře.

Ski areál Jimramov (25 km)
Svojí rozlehlostí, členitostí a množství využití tras pro sjezd je naprosto ojedinělý na Vysočině.

Ski areál Polička (18 km)
Sjezdovka (620m n. m. ) o délce 320 metrů, šířce 40 metrů a převýšení 52 metrů. Vhodná hlavně pro začínající lyžaře nebo děti.

Ski areál Trhová Kamenice (18 km)
Sjezdovka (580m n. m. ) o délce 300 metrů., převýšení 42 metrů, vlek LV - 315 (poma), osvětlení svahu, svah je upravován rolbou. Dětský lanovýb vlek (LPVE - 50metrů) zdarma.

CYKLO VÝLETY / PĚŠÍ VÝLETY

Cykloaréna Vysočina (37 km)
30 minut od Proseče v Novém Městě na Moravě je skvělé sportovní centrum Cykloaréna Vysočina. Mimo jiné tam jsou udržované cyklististické singletracky, silniční okruhy, ale i MTB okruhy.

Cyklotrasy Toulovcovy Maštale (od 5 km).
V zájmu udržitelného rozvoje mikroregionu a jeho krásného životního prostředí vzniklo v Proseči a přilehlých vesnicích Sdružení obcí Toulovcovy Maštale, jehož společným úsilím byly v oblasti postaveny již tři rozhledny (uvedené dole) a síť cyklotras. V mikroregionu Toulovcovy Maštale bylo vyprojektováno 156 km cyklotras určených převážně pro horská a treková kola.

Pískovcová skalní města Toulovcovy a Městské maštale (od 5 km).
Toulovcovy maštale jsou přírodní oblastí pískovcových Budislavských skal a borových lesů a jsou vynikajícím místem k turistickým či rodinným výletům.

Drsná a Divoká rokle Pivnice u Zderaze (5 km).
Pivnická rokle ve Zderazi pár minut jízdou od nás nabízí krásnou procházku (nebo projížďku na kole) lesem písečným a kamenitým terénem mezi skalami (kočárek nechte doma).

Skalní obydlí ve Zderazi (3 km)
Ve Zderazi jsou vytesána v pískovci stará obydlí - sklepy, o jejichž půdou panuje veliké nejasno. Jisté ale je, že bývaly obydlené a sloužily jako sklepy a sušárny pro úrodu. Výlet je perfektní procházkou s dětmi nebo nakole!

Toulovcova Rozhledna (6 km)
Dokončena v roce 2002 se dvěmi vyhlídkami a 60 schody leží ve výšce 539 m n. m. mezi obcemi Jarošov u Litomyšle a Budislav. Je 15.5 metrů vysoká a když je hezky, z rozhledny je vidět až okolí Pardubic, Hradce Králové a dokonce Krkonoše!

Rozhledna Terezka (3 km)
Rozhledna Terezka dostavěna v roce 2005 je druhou rozhlednou (ze 3) provozovanou Sdružením obcí Toulovcových Maštalí. Je umístěna na Pasekách nad Prosečí ve výšce 626 m n. m, je vysoká 25 metrů a má 4 mezipatra se 112 schody.

Rozhledna Borůvka (5 km)
V pořadí již třetí rozhledna, která byla postavena na území mikroregionu Toulovcovy Maštale je rozhledna Borůvka.

Trasa na Devět Skal (5 km)
Na nejvyšší bod Žďárských vrchů – Devět skal (836 m) je možné se dostat i fyzicky nenáročnou trasou vhodnou pro rodiny s dětmi. K výchozímu místu výletu přijedeme po silnici spojující obce Herálec a Kadov.

Muzeum Dýmek (1km)
Muzeum dýmek v Proseči sídlí v historickém roubeném domku čp. 61 na náměstí.

Zámek Nové Hrady (7 km)
Pouze 7km od nás určite navštivte tento krásný rokokový zámek který se nazývá České Versailles.

Zámek Litomyšl (UNESCO) (16 km)
16km od Proseče, zámek v Litomyšli je jeden z největších renesančních zámků v Česku.

Skanzen Vysočina - Veselý Kopec (28 km)
Veselý Kopec je součástí největšího přírodního muzea v Čechách - Souboru lidových staveb a řemesel Vysočina.

Skanzen Betlém – Hlinsko (20 km)
Betlém je pamatková rezervace lidové architektury v Hlinsku a spolu s Veselým Kopcem je také součástí největšího přírodního muzea v Čechách.

Státní Zámek Slatiňany (…a klidně to spojte to se zámkem Žleby) (30 km).
Romantický zámek ve Slatiňanech vás přenese do života na pohodlném knížecím sídle přelomu 19.a 20.století.

Hrad Pernštejn (40 km)
Monumentální hrad Pernštejn, místo natáčení pohádek Sedmero Krkavců, Sůl nad Zlato nebo Jak se budí princezny.

Hamzův Park a Arboretum (18 km)
V tomto lesoparku asi 10km od nás můžete na ploše 13 hektarů obdivovat 475 druhů rostlin, keřů a stromů ze čtyř kontinentů.

Arboretum Žampach (40 km)
Kdo má rád přírodu, dřeviny, určitě by měl navštívit Arboretum Žampach.

Zřícenina hradu Lichnice (40 km)


GOLF
Golf Club Svratka (18 km), Počet jamek: 9,par 34; Hřiště s členitým terénem, na každém kroku jsou tu vzrostlé stromy Hriště má krátké úzké fairwaye a poměrně malé greeny.

Golf Svobodné Hamry (26 km), Počet jamek: 9 (18), par 36 (72); Místo ležící v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, pro golf jako stvořeném.

Golf Klub Osyčina – Dobříkov (32 km), Počet jamek: 9,PAR 62; Pro krátké hráče a nováčky je to tady ideální. Při stavbě byla zachována původní příroda, jen ji místní vyčistili od černé skládky a suchých dřevin, zvláště stromů tady bylo docela dost.

Golf & Spa Kunětická Hora (50km), Počet jamek: 18,par 72; Pokořit tohle hřiště, kterému hráči s oblibou říkají »Kuňka«, je dost složitý úkol. Právě proto sem někteří golfisté jezdí každý den se slovy: „Dneska tě dostanu! “ A ráno jsou tu se stejným heslem znovu.

Golf Resort Lázně Bohdaneč, (48km) Počet jamek: 18,PAR 72; Na místní hřiště přijíždějí mraky spokojených golfistů – tohle hřiště totiž vybízí jak ke snadnému skórování, tak těžkým troubleshotům!

MÍSTNÍ HŘIŠTĚ A SPORTOVIŠTĚ

Fotbalové hřiště Proseč - pro využití volného času je v obci k dispozici fotbalové hřiště, patřící fotbalového klubu FK Proseč.



Víceúčelové hřiště u ZŠ Proseč GPS: 49°48`21.856"N, 16°6`52.253"E Uzamykatelné víceúčelové hřiště pro tenis, volejbal, kopaná a další míčové hry.

Dětské a víceúčelové hřiště - Proseč nová zástavba u koupaliště GPS: 49°47`59.033"N, 16°7`1.834"E, rekreační tenis, nohejbal, basketbal, florbal, malá kopaná.

Dětské hřiště - u náměstí za katolickou farou (č. p. 1) GPS: 49°48`16.553"N, 16°7`1.637"E, houpačky se skluzavkou, propojené dvěma hradními věžičkami.

Dětské a víceúčelové hřiště - Záboří "U HANGÁRU" GPS: 49°47`49.520"N, 16°6`47.609"E, Houpačky, fotbalové hřiště, (malá kopaná, tréninkově pro fotbal), oplocený kurt (nohejbal, volejbal)

Dětské a víceúčelové hřiště - Česká Rybná GPS: 49°48`1.077"N, 16°4`20.307"E míčové hry (nohejbal, volejbal), dětské hřiště určené dětem od 3 - 12 let.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 14 osob, 4 ložnice)

42500,- kčza a týden - LÉTO
30500,- kčza a týden - ZIMA
30500,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
79000,- kčSILVESTR: Viz. www.roubenkaflora.cz
CENA ZA TÝDEN Chalupa/14 Lůžek
Hlavní sezóna 1.6. až 30.9. - týdenní pobyty (individuální termíny dohodou) 42 500 Kč
Květen a Říjen 31 500 Kč
Ostatní měsíce 30 500 Kč

CENA ZA VÍKEND - 2 nebo 3 noci, je to na Vás
Květen, Září, Říjen 24 500 Kč
Ostatní měsíce 21 500 Kč


SPECIÁL PO VÍKENDU
NEDĚLE AŽ STŘEDA 17 000 Kč

Výše uvedené ceny se nevztahují na Svátky
Termíny a ceny lze upravit podle individuálnich požadavků



SVÁTKY A PRÁZDNINY 2024

Jarní Prázdniny 2024
Jarní Prázdniny (5.2.2024 - 17.3.2024) cena za týden 31 500 Kč
Jarní Prázdniny (5.2.2024 - 17.3.2024) cena za víkend (2 nebo 3 noci - je to na Vás) 21 500 Kč



Zima 2024
Vánoce 2024 (7 nocí) 19.12.2024 - 26.12.2024 69 000 Kč
Silvestr 2024 Varianta I. (4 noci) 29.12.2024 - 2.1.2025 69 000 Kč
Silvestr 2024 Varianta II. (7 nocí) 26.12.2024 - 2.1.2025 89 000 Kč

CENA ZAHRNUJE:

a) Veškeré vybavení roubenky, lůžkoviny a hygienické prostředky, spotřeba

vody, elektřiny, Wifi, TV, venkovní posezení, ohniště, parkování u domu

b) Palivové dřevo v omezeném množství





CENA NEZAHRNUJE:

a) Závěrečný úklid 1000 Kč

b) Rekreační a ubytovací poplatek obci Proseč 40Kč / Den / Osoba (platí pouze osoby starší 18 let)

c) Palivové dřevo v nadstandartním množství (dle uvážení majitele)



DALŠÍ INFORMACE:

Pokud je požadován odlišný počet nocí, cena po domluvě.
V létě (červen, červenec, srpen) upřednostnujeme týdenní pobyty od So 15.00 do So 10.00.
Na ubytování se nastupuje v 15 hodin, pobyty končí nejpozději v 10 hodin.




STORNO PODMÍNKY:

Při vytvoření rezervace Vám bude účtována záloha 50% ceny pobytu.
Při zrušení rezervace 30 dní před příjezdem je záloha vratná v plné výši.
Při zrušení rezervace 14-29 dní před příjezdem Vám bude vráceno 50% zálohy.
Při zrušení rezervace méně než 14 dní před příjezdem je záloha nevratná.
Při dokončení platby nebo při převzetí chalupy se hradí vratná kauce 10 000 Kč. Výše kauce je zaměnitelná.

V době, kdy není rezervace závazná si vyhrazujeme právo upravit ceny a výše uvedené podmínky.

Naším výhradním cílem je, aby Váš pobyt na Roubence Flora byl nezapomenutelným zážitkem, a naší největší poctou je, když se k nám spokojení hosté vrací.
CENA ZA TÝDEN Chalupa/14 Lůžek
Hlavní sezóna 1.6. až 30.9. - týdenní pobyty (individuální termíny dohodou) 42 500 Kč
Květen a Říjen 31 500 Kč
Ostatní měsíce 30 500 Kč

CENA ZA VÍKEND viz. níže

Kontakty - Roubenka Flora

Adresa chalupy: Záboří 207

 
Instagram: @roubenkaflora
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
775 715 315
Web:
www.roubenkaflora.cz

Roubenka Flora - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Roubenka Flora.

Roubenka Rejmanka
Chalupa Martinice, Martinice u ProsečeRoubenka Rejmanka 1Roubenka Rejmanka 2Roubenka Rejmanka 3

Chalupa se nachází na kraji vesničky Martinice v krajinné oblasti Železných hor, v severní části Českomoravské vrchoviny obklopena krásami přírody. Z okna lze pozorovat lesní zvěř... zobrazit detail

Roubenka u Kmotry
Chalupa Martinice, Martinice 62Roubenka u Kmotry 1Roubenka u Kmotry 2Roubenka u Kmotry 3

Chalupa se nachází na kraji vesničky Martinice v krajinné oblasti Železných hor, v severní části Českomoravské vrchoviny obklopena krásami přírody. Z okna lze pozorovat lesní zvěř... zobrazit detail

Roubenka u Lišky
Chalupa MartiniceRoubenka u Lišky 1Roubenka u Lišky 2Roubenka u Lišky 3

Nově postavená a dobově vybavená luxusní roubená chalupa s WELLNESS zónou (sauna, vířivka) se nachází na Vysočině v oblasti Žďárských Vrchů. Najdete ji na konci malebné... zobrazit detail

Chalupa k pronájmu
Chalupa Paseky, Paseky 72Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Nově postavená poloroubená chalupa v malé obci Paseky u Proseče je ideálním zázemím pro rodiny s dětmi, které mají rády přírodu a zvířátka, ale i pro... zobrazit detail

Chalupa na Frantiskach
Chalupa Františky, Františky 107Chalupa na Frantiskach 1Chalupa na Frantiskach 2Chalupa na Frantiskach 3

Nové a moderní ubytování na Vysočině, vhodné pro skvělou rodinnou dovolenou. (Ubytování) se nachází nedaleko malebného městečka Proseč, ve velice klidné lokalitě v obci Františky, kde... zobrazit detail

Chalupa Paseky 16
Chalupa Proseč, Paseky 16Chalupa Paseky 16 1Chalupa Paseky 16 2Chalupa Paseky 16 3

Zrekonstruovaná chalupa, v podstatě polosamota, se nachází na samém konci obce Paseky u Proseče v nadmořské výšce 620mnm, což je jedna z lokalit s nejčistším ovzduším... zobrazit detail

Chalupa k pronájmu
Chalupa Zderaz, Zderaz 73Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Nabízíme ubytování v nově postavené chalupě, která se nachází v obci Zderaz. K dispozici je samostatný dům se stodolou, uzavřeným dvorkem s pergolou, oplocenou zahradou, venkovním... zobrazit detail

Chalupa Bor
Chalupa Bor u Skutče, Bor u Skutče 15Chalupa Bor 1Chalupa Bor 2Chalupa Bor 3

Nabízíme ubytování na chalupě, která se nachází na polosamotě na okraji obce, která je v samotném centru mikroregionu Toulovcovy Maštale. Jedná se o vyhlášenou rekreační oblast.... zobrazit detail

Roubenka Maštale
Chalupa Bor u Skutče, Bor u Skutče ev. č. 17 (lokalita Borka u Proseče)Roubenka Maštale 1Roubenka Maštale 2Roubenka Maštale 3

Roubenka Maštale - oáza klidu v srdci přírodní rezervace (lokalita Borka u Proseče) Pokud hledáte místo, kde můžete užívat přírody, relaxovat, zažít černočernou tmu nebo jen nasát... zobrazit detail

Roubenka U Komína
Chalupa Česká Rybná, Česká Rybná ev. č. 7Roubenka U Komína 1Roubenka U Komína 2Roubenka U Komína 3

Roubenka U Komína z roku 1877 leží v malebné vesničce Česká Rybná u Proseče. Tradiční roubenka s dvěma ložnicemi a světnicí, kde můžete využít i spaní... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 971)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>