Pronájem chalupy

Pronájem v Zeleném, Zelený 10 - Chalupa, České středohoří

Pronájem chalupy - Zelený
Pronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - ZelenýPronájem chalupy - Zelený

Kapacita chalupy: 12 osob, 5 ložnic

Zveme Vás k odpočinku v Chráněné krajinné oblasti Českého středohoří, které je nejmohutnějším projevem bývalé sopečné činnosti v Česku, což mu dalo majestátní krajinný ráz. Krásné přírodní scenérie, které rozděluje řeka Labe, můžete shlédnout z nesčetného počtu vyhlídek a rozhleden.

Objekt se nachází v osadě Zelený nedaleko televizního vysílače Buková Hora a historického města Úštěk. Vhodné jak pro rekreaci, tak pro cykloturistiku a pěší turistiku - Ronov 13 km, Říp 36km, Milešovka 48km, muzeum Českého granátu v Třebenicích, město Litoměřice, město Úštěk, cyklotrasa Ústí - Děčín a další.


V blízkosti zámek Ploskovice, historické město Úštěk, jezero Chmelař, hrad Helfenburk, národní muzeum v přírodě Zubrnice, město Litoměřice. Rádi vás také uvítáme v naší nedaleké farmě kde se můžete svést na koních a prohlédnout si stádo masných krav.

Ubytování je vhodné především pro rodiny či skupiny přátel, kteří ocení zdejší klid, zachovalou architekturu roubených domů a krásnou přírodu. Objekt není určen pro párty a podobné akce tohoto typu.

Pronajmout lze pouze celý objekt. Počet osob nemá vliv na cenu! Pozemek není oplocen.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Vybavení kuchyně - dvě lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač, ponorný mixér, ruční šlehač, samostatná elektrická trouba, elektrická sklokeramická deska

Obývací pokoj - LED TV, USB přehrávač, jídelní stůl.

Před chalupou se nachází nekryté venkovní posezení s ohništěm. Na zápraží je posezení s grilem.. Součástí chalupy je také velký betonový bazén, který je v rámci rekonstrukce nepřístupný a oplocený.

Možnost uskladnit kola v uzamčené místnosti.

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost z Prahy (93 km) po dálnici D8 přes Litoměřice je velmi dobrá. Okolní města Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice a Česká Lípa jsou vzdálena do 25 km. U chaty jsou čtyři parkovací místa.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V přízemí se nachází dvě nové oddělené koupelny. Jedna koupelna s Wc, sprchovým koutem. Druhá koupelna s vanou, Wc a pračkou. Plně vybavená kuchyně, jídelní stůl, obývací pokoj s TV, rozkládací pohovkou, kamny na dřevo. V chodbě se nachází vstup do chladného sklepa kde je možné uskladnit pití a potraviny. Na chodbě se nachází i druhá lednice.

V prvním patře se nachází tři oddělené místnosti. V místnostech jsou snížené stropy. V jednom pokoji manželská postel. V druhém pokoji také manželská postel. Ve třetím pokoji čtyři oddělené postele.

V podkroví se nachází dva dvoulůžkové pokoje. V jednom pokoji je délka postelí 185 cm. V druhém pokoji 190 cm.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Pro turisty je chata dobrým výchozím místem. Pro ty, kteří mají rádi výlety se mohou radovat výhledem na krásy Českého středohoří z mnoha okolních vyhlídek a rozhleden. Dále můžete navštívit několik hradů, zámků a skanzenů. Například v blízkém okolí. Humboldtova vyhlídka u Bukové hory, Vítova vyhlídka, Bobří soutěska s vodopády, Skanzen Zubrnice. V Litoměřicích si můžete prohlídnout historické město a v jeho okolí navštívit vrch Radobýl, Lovoš kde uvidíte České středohoří jako na dlani, rozhlednu Varhošt. V Tisé pískovcové skalní město. Národní park České Švýcarsko, V Děčíně Pravčickou bránu. Zámek Ploskovice, Zámek Doksany, Zámek Libochovice, Hrad Hazmburk, Hrad Helfenburk, Hrad Střekov. Ke koupáni je možné využít jezero Chmelař v Úštěku, Žernosecké jezero v Píšťanech, termální koupaliště Brná v Ústí nad Labem, koupaliště na Písečném ostrově v Litoměřicích. Aquapark Děčín 19 km.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 12 osob, 5 ložnic)

21000,- kčza a týden - LÉTO
červenec - srpen pouze týdenní pobyt (začíná se sobotou), víkendové pobyty (min. 2 noci) možné květen a září.

Cena za víkendový pobyt pro 12 lidí -10.000,- (celý objekt - přízemí, 1. patro, podkrovní pokoje)
Cena za týdenní pobyt pro 12 lidí- 21.000,- (celý objekt - přízemí, 1. patro, podkrovní pokoje)


Chalupu je možné pronajmout v počtu 8 lidí, kdy je ubytovaným poskytnuto přízemí a první patro s třemi ložnicemi ve složení: 2x pokoj s manželskou postelí, 1x pokoj se čtyřmi jednolůžky a dětskou postýlkou.

Cena za víkendový pobyt pro 8 lidí - 8 000,-. (přízemí, 1.patro)
Cena za týdenní pobyt pro 8 lidí - 18 000,-. (přízemí, 1. patro)

V ceně je zahrnuto vše: zejména ložní prádlo, ručníky, dřevo na topení. V chalupě jsou koberce, proto prosíme o přezouvání.
Ubytovaní hradí pouze elektrickou energii dle skutečné spotřeby.
Při rezervaci se platí 50% z ceny, zbylá polovina se hradí při předání klíčů.
Vratná kauce při příjezdu 3000 Kč.
Při zrušení rezervace do 30 dnů se záloha vrací v plné výši. Poté se záloha nevrací - možnost vybraní si jiného termínu.
Úklid objektu před odjezdem provádí klienti sami.
Počet nocí lze domluvit.
V celém objektu platí zákaz domácích mazlíčků.
Letní sezóna: květen - září
červenec - srpen pouze týdenní pobyt (začíná se sobotou).
víkendové pobyty (min. 2 noci) možné květen a září.

Kontakty - Pronájem chalupy

Adresa chalupy: Zelený 10

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
607 992 579

Pronájem chalupy - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pronájem chalupy.

Vila Louka
Chalupa Trnobrany, 34Vila Louka 1Vila Louka 2Vila Louka 3

Naše Vila Louka se nachází v malé obci Trnobrany, nedaleko Litoměřic. Jedná se o kulturní památku bývalého zájezdního hostince z konce 18.století. Naší hlavní službou je... zobrazit detail

Koblitzer Hof
Chalupa Horní Chobolice, Horní Chobolice ev. č. 1Koblitzer Hof 1Koblitzer Hof 2Koblitzer Hof 3

Objekt se skládá ze dvou unikátních stodol z 19.století po rozsáhlé rekonstrukci a je dominantou celé vesnice. Dům je ze severní části chráněn lesíkem a v... zobrazit detail

Chalupa Geltschberg
Chalupa Horní Chobolice, Horní Chobolice ev. č. 28Chalupa Geltschberg 1Chalupa Geltschberg 2Chalupa Geltschberg 3

Chalupa se nachází v malebné vesnici Horní Chobolice, která leží na úpatí hory Sedlo (726 m n. m. ) v nádherném prostředí CHKO České středohoří. Rodinný... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1009)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>