Koblitzer Hof

Pronájem v Horních Chobolicích, Horní Chobolice ev. č. 1 - Chalupa, České středohoří

Koblitzer Hof - Horní Chobolice
Koblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní ChoboliceKoblitzer Hof - Horní Chobolice

Kapacita chalupy: 12 + 2 osob, 4 ložnice

Objekt se skládá ze dvou unikátních stodol z 19.století po rozsáhlé rekonstrukci a je dominantou celé vesnice. Dům je ze severní části chráněn lesíkem a v jižní části pozemku je studánka obklopená keři. Pozemek díky tomu skýtá naprosté soukromí.
Největší důraz jsme kladli na to, aby interiéry oplývaly moderním, ale zároveň útulným designem. Koblitzer Hof je ideální pro rodiny a skupiny přátel, kteří si přejí zažít luxusní odpočinek. Hostům jsou k dispozici vyhřívaný venkovní bazén, vířivka, posilovna, sauna i herna s kulečníkem.
Na zahradě se nachází vyhřívaný bazén 8x4m, altánek, ohniště a zahradní nábytek. Nad zahradou je pak soukromý lesík. Celý areál je oplocen.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyňská linka: Mikrovlnná trouba, myčka, americká lednice, toustovač, kávovar na espresso, 4plotýnkový sporák, bluetooth reproduktor, mixér.
Obývák: TV se satelitem, krbová kamna, stůl pro 16 lidí, společenské hry.
I patro: TV se satelitem.
Půda: TV se satelitem, PlayStation 5,Arcade console, kulečník, hračky a knihovna pro děti.
Wellness/SPA (jen pro ubytované hosté): Posilovna (věž, běžecký pás), vířivka, lehátka, sauna, minibar.
Na patře lounge: Gauče, TV se satelitem, knihovna, pracovní koutek.
V každé koupelně podlahové vytápěni a fén.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo na oploceném objektu pro 4 auta, venku u objektu pro další 2 auta.

Stravování

V naší vesnici provozujeme společenskou místnost, kterou používáme pro snídaně a degustace naších vín a místních specialit. Zároveň také nabízíme možnost objednání jídel české kuchyně.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Přízemí: V domě vás uvítá prostorné zádveří se vstupem do krásné, plně vybavené kuchyně s výhledem do zahrady a na bazén. Na kuchyň navazuje veliká jídelna s krbovými kamny. V přízemí se také nachází 1.ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Jsou zde 2 elegantní koupelny, každá s WC a sprchovým koutem.

První patro: Nabízí TV prostor s rozkládacím gaučem a 2 ložnice. První ložnice: 1 manželská postel s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky pro 2 osoby - po domluvě. Druhá ložnice: 1 manželská postel rovněž s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky pro 2 osoby - po domluvě, koupelna s WC a sprchovým koutem.

Podkroví: Velkorysý prostor nabízí nejen nádherný výhled do okolí (hora Říp, Hazmburk), ale i kulečník, Arcade console, TV, PlayStation 5,hračky... prostě dokonalá herna pro děti i dospělé. V případě, že děti nebudou chtít toto úžasné místo opustit, mohou zde přespat na 2 rozkládacích gaučích (celkem 4 lůžka).
V každé ložnici najdete vybavenou knihovnu.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Nejblíže chalupy je hora Sedlo, která je právem považována za chrám přírody. Pěšky jste pod jejím úpatím za 10 minut a na její vrcholek, který se tyčí v nadmořské výšce 726m, se podíváte za celkem akceptovatelnou hodinku.

Po cestě nahoru potkáte tmavě šedou čedičovou horninu trachybazalt, která utváří místní skály. Při troše představivosti vám budou připadat jako malá skalní města, která jsou v našich vulkanických horninách ojedinělá.

Když budete mít štěstí a na vrchol Sedla se vydáte v červnu nebo v červenci, učaruje vám bylina hvězdnice alpská s modrofialovými kvítky a žlutým středem. I ta je v našich končinách naprosto ojedinělá.

Sedlo je čtvrtou nejvyšší horou Českého středohoří a celý jeho vrchol o rozloze 42,2 ha je chráněn jako národní přírodní rezervace Sedlo v CHKO České středohoří. Důvodem této ochrany jsou zbytky původních listnatých lesů se vzácnou květenou. Ten výhled je k nezaplacení, to vám zaručujeme.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 12 + 2 osob, 4 ložnice)

49000,- kčza a týden - LÉTO
42000,- kčza a týden - ZIMA
42000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
42000,- kčSILVESTR: Záloha proti poškození majetku 15.000,- Kč.
V ceně je zahrnuto vše: zejména ložní prádlo, ručníky, dřevo na topení, poplatky obci.
Ubytovaní hradí pouze elektrickou energii dle skutečné spotřeby a závěrečný úklid 1000,- Kč.


Je vyžadována závazná rezervační záloha do 5 pracovních dnů od rezervace ve výší 50% ceny na bankovní účet předem. Informace o platbě Vám budou zaslány e-mailem.

Po obdržení částky Vám rezervaci potvrdíme e-mailem jako závaznou. Doplatek je splatný nejpozději do 30 kalendářních dnů před nástupním termínem.

Po příjezdu host složí vratnou kauci ve výši 7.000,- Kč

Týdenní turnus od soboty do soboty.

Domácí zvířata po domluvě, cena 50 kč/den

storno poplatky:

60 a více dní - 0 % bude vrácena celá záloha

30 - 60 dní – 50 % z ceny ubytování

15 - 29 dní – 75 % z ceny ubytování

0 – 14 dní – 100% z ceny ubytování
Letní sezóna: od 1. června do 31. srpna (minimální délka ubytování 7 nocí (vždy od soboty do soboty).
Zimní sezóna: od 1. prosince do 31. března

Kontakty - Koblitzer Hof

Adresa chalupy: Horní Chobolice ev. č. 1

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
+420 777 944 120
Web:
www.geltschberg.com

Koblitzer Hof - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Koblitzer Hof.

Chalupa Geltschberg
Chalupa Horní Chobolice, Horní Chobolice ev. č. 28Chalupa Geltschberg 1Chalupa Geltschberg 2Chalupa Geltschberg 3

Chalupa se nachází v malebné vesnici Horní Chobolice, která leží na úpatí hory Sedlo (726 m n. m. ) v nádherném prostředí CHKO České středohoří. Rodinný... zobrazit detail

Vila Louka
Chalupa Trnobrany, 34Vila Louka 1Vila Louka 2Vila Louka 3

Objekt je vhodným svatebním místem a pro pořádání různých společenských akcí (v případě zájmu možnost cateringu) a firemních večírků. Objekt je historickou památkou a je známý... zobrazit detail

Chalupa u modrého kocoura
Chalupa Dolní Nezly, Dolní Nezly 4Chalupa u modrého kocoura 1Chalupa u modrého kocoura 2Chalupa u modrého kocoura 3

Stylová památková poloroubená chalupa z roku 1849 nacházející se v Českém Středohoří v malebné vesničce Dolní Nezly poblíž historického města Litoměřice. Chalupa má 2 podlaží. V... zobrazit detail

Pronájem chalupy
Chalupa Zelený, Zelený 10Pronájem chalupy 1Pronájem chalupy 2Pronájem chalupy 3

Zveme Vás k odpočinku v Chráněné krajinné oblasti Českého středohoří, které je nejmohutnějším projevem bývalé sopečné činnosti v Česku, což mu dalo majestátní krajinný ráz. Krásné... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1194)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>