Luxusní chalupa k pronájmu

Pronájem v Svídnicích, Svídnice 21 - Chalupa, Orlické hory

Luxusní chalupa k pronájmu - Svídnice
Luxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - SvídniceLuxusní chalupa k pronájmu - Svídnice

Kapacita chalupy: 8 osob, 4 ložnice

Zastřešený bazén o rozloze 32 m² a zimní zahrada o rozloze 30 m². Součástí zimní zahrady je velký rustikální krb vhodný ke grilování za každého počasí. Toto řešení poskytuje absolutní komfort při relaxaci. To vše je součástí luxusní, velice pěkné, prostorné a dobře vybavené chalupy s venkovním bazénem a s vnitřním vyhřívaným relaxačním bazénem a infrasaunou. Pro co největší pohodlí doporučujeme přibalit župánky. Chalupa leží v pečlivě udržované zahradě v malé obci v podhůří Orlických hor. K objektu patří prostorný pozemek s rozlohou 2000 m², který je ohraničený plotem. Objekt je velmi vhodný pro rodiny s dětmi, které tu najdou spoustu využití za každého počasí – vířivka, bazén, trampolína, stolní fotbal, šipky, deskové hry, badminton, pétanque, kroket, pískoviště, houpačka se skluzavkou atd. V blízkém okolí je síť dobře značených cyklostezek různých obtížností, takže doporučujeme přibalit kola s sebou.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Plně vybavená kuchyň, 2x společenská místnost s televizí, relaxační místnost s vířivkou, infrasauna pro 4 osoby, velký venkovní zastřešený bazén s rozměry 8x4x1,3 m, stolní fotbal, šipky, kroket, petanque, 4x ložnice, 3x WC, 2x koupelna, rozlehlý pozemek, možnost parkování na prostorném dvoře, posezení s grilem v zimní zahradě, možnost grilování za každého počasí.

Příjezdová cesta a parkování

Velmi dobrá dostupnost autem. 3 parkovací mista na dvoře.

Stravování

Restaurace U Hubálků v Kostelecké Lhotě (2 km), penzion Pod rozhlednou Vrbice(3km), pizzerie Kostelec nad Orlicí, Jachta Choceň. V okolí je mnoho nově otevřených restaurací, které je možno navštívit. Rádi Vám doporučíme.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V objektu se nachází celkem čtyři ložnice. Jedna z nich je v přízemí s dvoulůžkem. Ostatní tři naleznete v prvním patře, dvě z nich jsou dvoulůžkové a jedna s oddělenými postelemi.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Svídnice leží nedaleko Doudleb nad Orlicí, kde je ideální vlakové spojení na jednu z nejkrásnějších cyklostezek v ČR - Letohrad – Choceň.
Můžete se též vypravit vlakem do Rokytnice v Orlických horách a zde po nově opravených, klidných silnicích jet na kolech do Zdobnice nebo Říček. Nádherný sjezd dobře zvládnou i rekreační cyklisté a jistě ocení krásu Orlických hor.
Kola lze u nás na chalupě uzamknout v garáži, takže se o své miláčky nemusíte bát.
Tipy pro volný čas: V nedalekém okolí se nachází velké množství nádherných zámků – Častolovice spolu s pozoruhodnými sídly na Divoké Orlici – Kostelcem nad Orlicí, Doudlebami nad Orlicí, hrady Potštejnem a Liticemi – tvoří pět skvostů české historické architektury. Dále doporučujeme navštívit překrásný zámek v Opočně s rozlehlým přírodním parkem, pohádkový zámek v Hrádku u Nechanic. Samostatnou kapitolu tvoří skvostný zámek a historické centrum v Litomyšli, které patří mezi památky na seznamu UNESCO. ZOO Dvůr Králové nad Labem patří k nejznámějším a nejkrásnějším zoologickým zahradám v Čechách. Domov tu získalo téměř dva a půl tisíce živočichů. Město Vamberk je proslulé paličkovanou krajkou, kterou si můžete prohlédnout ve zdejším muzeu. Také Muzeum řemesel v Letohradě s vyhlášenou restaurací Vás nezklame.
Pro milovník zimních sportů doporučujeme střediska s umělým zasněžováním v Říčkách v Orlických horách, v Deštném v Orlických horách a na Zdobnici.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 8 osob, 4 ložnice)

35 000,- kčza a týden - LÉTO
15 000,- kčza a týden - ZIMA
15 000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
30000,- kčSILVESTR: cena za týden
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Vratná kauce 2000 Kč.
Červen a září pouze týdenní pobyty (18 000 Kč).
Prodloužený víkend + 1500 Kč za další noc (max. 8 osob).
300 Kč/den, osoba nad stanovený počet.
Obvyklý čas nástupu je 15.hodina a odjezd do 10 hodin.
V ceně je již započítáné:
ložní povlečení
ručníky
toaletní potřeby
infra sauna , vnitřní SPA bazén bez poplatku

Součástí ceny není spotřeba el. energie a poplatek obci.

Výše zálohy pro vyblokování termínu dle domluvy. Doplatek splatný měsíc před nástupem (týdenní pobyty) nebo dva týdny před nástupem (víkendové pobyty). Vše lze hradit na účet.

Kapacita objektu je osm osob včetně dětí nad 2 roky.

Krb je na dřevěné uhlí či brikety, doporučujeme vzít si s sebou. V období listopad - březen je krb mimo provoz.

Domácí mazlíček je povolen do hmotnosti cca 5 kg za poplatek 300 Kč. V případě větších plemen po domluvě za poplatek 500 Kč.

Kontakty - Luxusní chalupa k pronájmu

Adresa chalupy: Svídnice 21

Rezervace:
napsat majiteli

Luxusní chalupa k pronájmu - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Luxusní chalupa k pronájmu.

Napsat majiteli (id objektu: 1213)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>