Jurta Kojovec glamping

Pronájem v Dlouhé Třebové, Kojovec 112 - Chata, Východní Čechy

Jurta Kojovec glamping - Dlouhá Třebová
Jurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá TřebováJurta Kojovec glamping - Dlouhá Třebová

Kapacita chaty: 2 + 2 osob, 1 ložnice

Romantický pobyt v luxusní jurtě, Dovolena s dětmí, Relaxační víkend. Glamping Dlouhá Třebová

Jurta o průměru 6m vkusně zařízená a plně vybavená se nachází v krásném, klidném údolí Kojovec v Dlouhé Třebové v Orlickém podhůří. Jurta je izolovaná ovčí vlnou a tak je obytná i v zimním období. Nabízíme příjemnou atmosféru v mongolské jurtě. Naše velká zahrada (3 hektary) sousedí hned s jurtou. Na louce se pasou ovečky a kozy, každé jaro máme jehňátka a kůzlátka. Možnost chodit po louce k ovečkám. U jurty je krásná okrasná a bylinková zahrádka. Někdy bývá na prodej jehněčí maso a klobásy. Velká nabídka moravských vín.

Uzamykatelný prostor na kola/lyže.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

V jurtě vybavená kuchyňka, lednička, rychlovarná konvice, el. dvouplotýnkový vařič a sendvičovač. Venku ohniště, možnost vařit na ohni v kotlíku, gril.
Sezení také venku v altánku až pro 8 lidí. V altánku venkovní kuchyň i s el. sporákem a troubou.

Příjezdová cesta a parkování

Vlastní parkování, přímo u jurty.

Stravování

Vlastní kuchyňka, nebo dosažitelné restaurace.

Pokoje a ložnice na chatě:

Jedna dvoulůžková postel + jedna dvoulůžková matračka. Peřina 4x, Polštář 4x. Prostěradla a povlečení v ceně.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Turistické trasy začínají přímo u jurty - žlutá na Skuhrov. Po žluté a dále po zelené na rozhlednu Andrlův chlum.

Cyklostezky: začínají 500m od jurty. Trasy Ústí nad Orlicí - Brandýs nad Orlicí - Choceň. Skuhrov - Lanškroun. Přívrat - Litomyšl. Ústí nad Orlicí - Letohrad. Česká Třebová - Semanín. A mnoho dalších.

Tipy na výlet: Rozhledna Kozlovský kopec, Rozhledna Andrlův Chlum, Kozlov - Chaloupka Maxe Švabinského, Pravěká osada Křivolík, Naučná stezka Údolím Skuhrovského potoka, Naučná stezka Okolo Cakle, Přírodní rezervace Třebovské stěny, Přírodní rezervace U Kaštánku, Přírodní rezervace Králova zahrada, Přírodní rezervace Psí kuchyně, Arboretum Žampach, Technická památka Mandl a bělidlo - Řetová, Horákova kaple (Poutní kaple Panny Marie), Zámek Litomyšl, Zřícenina hradu Brandýs, Zřícenina hradu Lanšperk, Zřícenina hradu Žampach, Tvrz Orlice, Hrad Potštejn, Hrad Litice nad Orlicí, Zámek Nové Hrady, Městské Maštale, Toulovcovy Maštale. Muzeum řemesel Letohrad.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 2 + 2 osob, 1 ložnice)

11000,- kčza a týden - LÉTO
11000,- kčza a týden - ZIMA
11000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
11000,- kčSILVESTR: 3nocí
Je možno domluvit i jiný individuální nástup a počet nocí.

Pronájem je možný na jednu noc za 2 900,-.
2 noci 5 500,-
3 noci 6 700,-
4 noci 7 900,-
5 nocí 9 000,-
6 nocí 10 000,-
7 nocí 11 000,-

Po domluvě možnost ubytovat více osob (například: rodina - 2 dospělí a 3 děti) v tomto případě je nutné přivést jednu karimatku a spacák. Cena za pátou osobu - do 18 let zdarma, nad 18 let 700,- Kč/noc

Týdenní pobyt - nástup v sobotu v 16:00hod.,ukončení v sobotu ve 12:00 hod.(nástupy lze domluvit individuálně dle časových možností). Víkendový pobyt - nástup v pátek v 16:00 hod., ukončení v neděli v 12:00hod.(nástup lze domluvit individuálně dle časových možností).

Spotřeba elektrické energie a závěrečný úklid v ceně.
1.Při rezervaci požadujeme zálohu 1000-3000kč podle délky pobytu. Zbytek se doplatí při nástupu v hotovosti.
2.Storno podmínky - pronajímatel má právo pobyt zrušit v případě, že dojde k vážným nepředvídatelným okolnostem, pro které není možné řádný průběh pobytu zajistit. V tomto případě bude vrácena záloha ve 100%. Zákazník nemá právo požadovat žádné další náhrady.
3. Storno - 2týdny předem - 50% z ceny pronájmu, 1týden předem - 100% z ceny pronájmu.
4. Pokud vláda zakáže cestování a ubytovávání, vracíme 100%.
5. Při nástupu vybíráme vratnou kauci 3000kč

Kontakty - Jurta Kojovec glamping

Adresa chaty: Kojovec 112

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
+420 602 339 199
Web:
www.dovolena-rusko.cz/jurta-na-pronajem

Jurta Kojovec glamping - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Jurta Kojovec glamping.

Chata Anička
Chata Přívrat, Přívrat ev.č. 12Chata Anička 1Chata Anička 2Chata Anička 3

Chata Anička se nachází v chatové oblasti "Údolí oddechu", nedaleko malebné vesničky Přívrat v Orlickém podhůří, 350m od celoročně provozovaného Ski Areálu Přívrat [www. ski -... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1411)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>