Chata Anička

Pronájem v Přívratu, Přívrat ev.č. 12 - Chata, Orlické hory

Chata Anička - Přívrat
Chata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - PřívratChata Anička - Přívrat

Kapacita chaty: 4 + 1 osob, 2 ložnice

Chata Anička se nachází v chatové oblasti "Údolí oddechu", nedaleko malebné vesničky Přívrat v Orlickém podhůří, 350m od celoročně provozovaného Ski Areálu Přívrat [www. ski - privrat. cz], 7 km od České Třebové a 12 km od historického centra města Litomyšl.

Je jako stvořená pro klidnou rodinnou dovolenou, romantické pobyty ve dvou či milovníky sportu. Je zde možnost houbaření, rybaření, cykloturistiky, koupání v okolí a v zimní sezóně lyžování, jak sjezdové, tak běžecké.

Jakkoli máme zvířátka rádi, prosíme, zanechte vaše domácí mazlíčky v pohodlí svého domova. Děkujeme!

Check - in 16: 00; Check - out 10: 00 (pokud není dohodnuto jinak).

! Rádi vystavíme fakturu na poukazy z FKSP.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Mezi vybavení chaty patří: chladnička s mrazákem (174 litrů), indukční plotýnkový dvou vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, remoska, toaster, ruční mixér, nádobí, 2x TV, internet Wi - Fi, dětská jídelní stolička, dětská postýlka s matrací, dětská stolička, vanička, nočník, stolní a deskové hry, malá knihovnička. Ložní povlečení v ceně pobytu pro všechny ubytované je samozřejmostí.
K dispozici je kolárna/lyžárna, bazén s lehátky a slunečníkem, trampolína, pingpongový stůl, badminton, skluzavka, 2x hamaka, dětské pískoviště, gril, ohniště.

Nabízíme též k zapůjčení výčepní zařízení s chlazením (1000 Kč/pobyt).

.. a nejen pro vás, kdo jste u nás již byli, uvádím odkaz na obrázky malované "naší Babi".. snad se bude líbit [www. ivanasodomkova. cz] Děkuji!

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pro 2 auta se nachází přímo na pozemku chaty za zamykatelnou bránou. Cesta k chatě se v zimě protahuje, nicméně pro Váš klid pouze doporučujeme v případě sněhu cestovat autem s vyšším podvozkem, případně 4WD.

Do obce Přívrat zajíždí pravidelně autobus, autobusová zastávka se nachází cca 1,5km od objektu - linka Česká Třebová - Vysoké Mýto. Na vlakovém nádraží v České Třebové (7km) zastavují všechny Os, Sp, R a většina Ex, EC, IC. Rádi vás po domluvě vyzvedneme na nádraží.

Stravování

Na chatě máte možnost vlastního stravování, berte však prosím v potaz, že vzhledem k malé kuchyňce se jedná spíše o "ohřívárnu", než závodní kuchyň. Děkujeme!

V sezónách je otevřena restaurace ve Ski Areálu Přívrat (350m) s nabídkou Fast Food jídel a několika druhy pizzy.

Hostinec "U Coufalů" Přívrat 39 (mob. 778134039) nabízí nejen pizzu (700m).

Autem je nabídka nepřeberná v 7km vzdálené České Třebové či Litomyšli (12km) - Tesco, Billa, Lidl, Coop,...

S až nečekaně bohatou nabídkou zboží se setkáte v místní Prodejně potravin v Přívratu 53 (mob. 778134043), která je otevřena každý den kromě neděle (700m). Máte zde možnost objednávek masa a steaků na gril, zabijačkových specialit, zákusků nebo obložených mís. Nově prodejna zavedla i samoobslužné boxy s možností objednání nákupu a pozdějším vyzvednutím (typu Zásilkovna či AlzaBox).

Pokoje a ložnice na chatě:

Chata nabízí celoroční pobyty pro maximálně 5 osob (ložnice č. 1 - manželská postel, ložnice č. 2 - palanda + přistýlka, obývací pokoj - rozkládací pohovka).

Výlety, sport a zábava v okolí:

Okolí chaty přímo vybízí v létě k houbaření, rybaření, procházkám v přírodě, cykloturistice, koupání ať již "doma" v bazénu (event. potůčku, procházejícím celým pozemkem) nebo v okolních rybnících. V létě Ski Areál Přívrat nabízí Pinguin park, Bungee trampolínu, Sjezdové káry, ... a v zimě samozřejmě sjezdové lyžování, sáňkování a na své si přijdou i milovníci běžeckého lyžování. Ski Areál Přívrat nabízí 6 různých sjezdových tras, bohaté občerstvení a pro nejmenší spoustu vyžití v Pinguin parku včetně lyžařské školičky [www. ski - privrat. cz].

Další souhrn aktivit:

[www. privrat. cz/kalendar - akci]
[www. skipi. cz]
[www. chatamaxesvabinskeho. cz]
[www. rybarstvi - litomysl. cz/rybnik - privratsky]
[www. litomysl. cz]
[www. smetanovalitomysl. cz/cs]
[www. lazneducha. cz]
[www. litomysl - veselka. cz]

!!! Rádi vystavíme fakturu na poukazy z FKSP!!!

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 4 + 1 osob, 2 ložnice)

16500,- kčza a týden - LÉTO
14000,- kčza a týden - ZIMA
14000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
12000,- kčSILVESTR: cena za 4 noci (28.12. - 1.1.) při maximální obsazenosti chaty 6ti osobami
Provoz chaty Anička je celoroční. V hlavních sezónách (letní a zimní) pouze týdenní pobyty (od SOBOTY do SOBOTY), pokud není domluveno jinak - nebojte se nám zavolat! Mimo hlavní sezóny možnost ubytování na víkend nebo prodloužený víkend (u nás považujeme za víkend již středu, takže cena 8.000,- Kč platí za 1-4 noci!!

Cena 8.000,- Kč platí pro 1-4 noci, nejen za víkend, rádi Vás ubytujeme již ve středu!

Silvestrovské pobyty, Vánoční pobyty, Velikonoční pobyty.

Vodu, dřevo na ohniště, BBQ gril včetně uhlí, ubytovací poplatek, topení a spotřebovanou energii u nás máte vždy v rámci pobytu ZDARMA!

Záloha 50% z ceny v okamžiku rezervace. Doplatek 30 dnů před nástupem pobytu.

Storno poplatek:
90 a více dnů před nástupem 0,- Kč
60 - 89 dnů před nástupem 50% ze zaplacené zálohy
32 - 59 dnů před nástupem 70% ze zaplacené zálohy
31 a méně dnů před nástupem 100 % ze zaplacené zálohy

Dovolujeme si od klientů vybrat vratnou kauci ve výši 3000,- Kč v hotovosti při zahájení pobytu.
Zimní sezóna 23/24: od 17. prosince 2023 do 17. března 2024
Letní sezóna 2023: od 24. června 2023 do 2. září 2023
Letní sezóna 2024: od 8. června 2024 do 7. září 2024

Kontakty - Chata Anička

Adresa chaty: Přívrat ev.č. 12

 
We speak fluently English.
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
+420 775 305 599

Chata Anička - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Anička.

Jurta Kojovec
Chata Dlouhá Třebová, Kojovec 112Jurta Kojovec 1Jurta Kojovec 2Jurta Kojovec 3

Romantický pobyt v luxusní jurtě, Dovolena s dětmí, Relaxační víkend. Glamping Dlouhá Třebová Jurta o průměru 6m vkusně zařízená a plně vybavená se nachází v krásném, klidném... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 940)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>