Jendova chalupa

Pronájem v Buchlovicích, Viniční 525 - Chalupa, Jižní Morava

Jendova chalupa - Buchlovice
Jendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - BuchloviceJendova chalupa - Buchlovice

Kapacita chalupy: 5 + 1 osob, 2 ložnice

Malá rodinná chalupa v Buchlovicích je vhodná pro rodiny s dětmi i pro skupiny přátel. Poskytne ideální zázemí jako výchozí bod pro výlety po oblasti plné atraktivních turistických cílů a vyhoví také těm, kteří preferují spíše pasivní dovolenou.
Chalupa se nachází na klidném místě, jen kilometr a půl od náměstí v Buchlovicích a od tamního zámku, a zároveň pouze dva a půl kilometru od hradu Buchlov, na který uvidíte přímo z chalupy. K chalupě patří také velká zahrada s houpací sítí a zastíněné venkovní posezení s krbem (u hlavního vchodu).
Budeme rádi, když u nás při své dovolené prožijete tolik šťastných chvil, kolik jich při budování chalupy i při následné relaxaci prožili majitelé se svojí rodinou.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyně: Sklokeramická deska, trouba, lednice s mrazákem, mikrovlnka, varná konvice, kuchyňské nádobí, hrníčky, skleničky a další standardní vybavení, navíc třeba topinkovač nebo presovač.
Obývací pokoj: Křesla, rozkládací gauč, televize.
U chalupy se nachází uzamykatelný přístavek, kde lze uschovat jízdní kola, a taky sklep pro uskladnění nápojů. K dispozici je venkovní posezení s krbem (včetně tyčí na opékání), malý gril, malé pískoviště pro děti a houpací síť. 1 dámské trekové a 1 pásnké horské kolo k dispozici.
Wifi zdarma.
Důležitá upozornění:
Nekuřácká chalupa.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pro 1 auto přímo u chalupy. Přibližně 50 metrů od chalupy je k dispozici parkování pro další auto (auta).

Stravování

Nejbližší restaurace 100 metrů. Potraviny, restaurace, kavárna v centru Buchlovic 1,5 kilometru.

Pokoje a ložnice na chalupě:

První ložnice v přízemí: Tři postele (manželská postel + samostatné lůžko). Navíc možnost využít rozkládací dětskou cestovní postýlku (k dispozici přímo na chalupě).
Druhá ložnice v podkroví: Dvě samostatná lůžka.
Obývací pokoj: V obývacím pokoji spojeném s kuchyní lze vytvořit jedno lůžko na rozkládacím gauči. Dále je v přízemí obytná předsíň s krbem.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Nejbližší města: Uherské Hradiště, centrum a srdce Moravského Slovácka (12 km), Uherský Brod (28 km), Zlín (36 km), Kroměříž (37 km), Brno (64 km).
Rozsáhlá síť cyklostezek i turistických stezek.
Barokní zámek Buchlovice (1,5 km), gotický hrad Buchlov (2,5 km), poutní místo Velehrad a tamní bazilika (7 km), archeoskanzen Modrá+ živá voda s proskleným tunelem (8 km), Muzeum keramiky Tupesy (4 km), rekreační a lázeňský areál Smraďavka (3 km), balonové centrum Břestek s možností letu balonem (4 km), památník Velkomoravské říše ve Starém Městě (9 km), Baťův kanál ve Starém Městě s možností výletu lodí (9 km), Vinohradská ulice s vinnými sklepy v Uherském Hradišti (12 km), zřícenina hradu Cimburk (14 km), unikátní barokní hřbitov ve Střílkách (15 km), Letecké muzeum v Kunovicích (15 km), Muzeum pálenic ve Vlčnově (23 km), rozhledny na Salaši (13 km) a na Brdu (23 km).
Dokonale známe náš region a rádi Vám poradíme, kam se během Vašeho pobytu vydat.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 5 + 1 osob, 2 ložnice)

14000,- kčza a týden - LÉTO
14000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Chalupu pronajímáme od 1.května do 31.října.
V červenci a v srpnu jsou možné pouze týdenní pobyty (od soboty 15: 00 do soboty 10: 00).
Při rezervaci vyžadujeme zálohu ve výši 50% ceny za pronájem, zbývajících 50% je nutné doplatit nejpozději 14 dnů před příjezdem.
K ceně je nutné připočítat vratnou kauci ve výši 3 000,- Kč, rekreační poplatky obci (20,- Kč na osobu a den) a poplatek za spotřebovanou energii (10,- Kč/kWh). Kauce a rekreační poplatky jsou splatné v den příjezdu, doplatek za energii je splatný v den odjezdu.
Povlečení je v ceně pobytu.
Zrušení pobytu lze provést pouze písemnou formou (poštou, e - mailem). V případě zrušení pobytu jsou účtovány následující storno poplatky:
61 a více dnů před nástupem - bez storno poplatku, 60 až 30 dnů před nástupem 10%, 30 až 14 dnů před nástupem 50%, 13 až 8 dnů před nástupem 80%, 7 a méně dnů před nástupem 90%. Storno poplatek je vypočítáván pouze z ceny pobytu, nevztahuje se na vratnou kauci a rekreační poplatky. Do délky časového období (tj. příslušného počtu dnů) pro výpočet odstupného se započítává i den, kdy k odstoupení došlo.
V případě zákazu ubytovávání z důvodu nařízení vlády bude záloha vrácena v plné výši.
Příjezd/odjezd:
Nástup na ubytování: Od 15: 00 do 17: 00.Ukončení pobytu: do 10: 00. Případně dle předchozí osobní domluvy.
Letní sezóna: červenec - srpen
Zimní sezóna: -

Kontakty - Jendova chalupa

Adresa chalupy: Viniční 525

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
604 754 560

Jendova chalupa - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Jendova chalupa.

Chalupa pod Buchlovem
Chalupa Buchlovice, Rechtorka 875Chalupa pod Buchlovem 1Chalupa pod Buchlovem 2Chalupa pod Buchlovem 3

Nabízíme ubytování v novostavbě rodinného domu, který je vhodný pro rodiny s dětmi. Nachází se v klidné části Buchlovic, přibližně 1 km od náměstí. Domek stojí... zobrazit detail

Chalupa Buchlovice
Chalupa Buchlovice, K Buchlovu 280Chalupa Buchlovice 1Chalupa Buchlovice 2Chalupa Buchlovice 3

Nabízíme ubytování v menším rodinném domku, který se nachází 1 km od centra městečka Buchlovice. Kolem domku vede turistická stezka na hrad Buchlov (2,5km), tzv. "... zobrazit detail

Chata Chřibalka
Chata Buchlovice, Buchlovice ev.č. 244, SmraďavkaChata Chřibalka 1Chata Chřibalka 2Chata Chřibalka 3

Chata Chřibalka se nachází na slunečné stráni s krásným výhledem na přehradu Smraďavku a okolí chřibských lesů v rekreační oblasti Smraďavka v samotném srdci Slovácka, která... zobrazit detail

Chata Buchlovka
Chata Smraďavka, Smraďavka ev. č. 122Chata Buchlovka 1Chata Buchlovka 2Chata Buchlovka 3

Naše chata Buchlovka se nachází na samostatném pozemku v klidné části chatové osady, v blízkosti lesa. Tím zajišťuje našim hostům maximální komfort a soukromí. Je to... zobrazit detail

Chata Nad Břesteckou skálou
Chata Břestek, Břestek 289Chata Nad Břesteckou skálou 1Chata Nad Břesteckou skálou 2Chata Nad Břesteckou skálou 3

Přijeďte zapomenout na všechny starosti, projeďte se lesem, usedněte na rozkvetlou louku a nechte se unášet vašimi sny, klidem a pohodou. U nás sice dávají lišky... zobrazit detail

Chalupa k pronájmu
Chalupa Polešovice, Polešovice 143Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Rekreační objekt ve vinařské oblasti Uherskohradišťsko. Ideální pro cyklovýlety a objevování místních krás. Nejbližší zajímavá místa zámek Buchlovice, hrad Buchlov,... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 657)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>