Gustova chata

Pronájem v Dobrkovicích - Chata, Jižní Morava

Gustova chata - Dobrkovice
Gustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - DobrkoviceGustova chata - Dobrkovice

Kapacita chaty: 8 + 2 osob, 3 ložnice

Chata se nachází na pomezí Valašska a Slovácka v klidné, nerušené přírodě u přírodní rezervace Újezdecký les. Velká zahrada je z části oplocena a parkování je k dispozici u chaty. Dominantou je zahradní altán s posezením, vířivou vanou a televizí. O zábavu se postarají deskové hry, počítačové hry, šipky, badminton, pétanque, kroket a další. Ubytovat je možné osm osob ve třech ložnicích a dvě osoby na sedačce v obývacím pokoji.
[I - hned si můžete pronájem chaty objednat, nepromeškejte volný termín. *http://gustova-chata.eu/#terminyaceny]

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

V chatě je plně vybavená kuchyň i s myčkou, obývací pokoj s chytrou, internetovou televizí, která je napojena na herní počítač; dále krb, velký jídelní stůl, 2x toaleta, koupelna s vanou a sprchovou zástěnou, tři ložnice, balkon s výhledem. Venku se nachází velká z části oplocená zahrada (cca 5000 m2), parkoviště, ohniště. Altán s posezením pro deset osob, vířivou vanou, televizí, nadstandardním audiem, plynovým grilem, nebo grilem na brikety, zahradním ohřívačem a výčepním zařízením.

Příjezdová cesta a parkování

Příjezd až k chatě, parkování na cestě za sebou.

Stravování

V pracovní dny a sobotní dopoledne je možný nákup v místním obchůdku, večer bývá otevřena místní hospoda. Další provozovny v okolí s kuchyní: Restaurace Na Hřišti Hřivínův Újezd (5 km), KD Pub Uherský Brod (12 km), Elektra Restaurace Diskotéka Luhačovice (10 km).

Pokoje a ložnice na chatě:

Chata má celkovou kapacitu deset míst ke spaní. Z toho tři ložnice s osmi místy a obývací pokoj se dvěma. První ložnice je vybavena dvoupostelí a balkonem. Ve druhé ložnici je dvoupatrová postel a dvě samostatné. Ve třetí ložnici je dvoupostel. Ve všech ložnicích je úložný prostor. Poslední dvě místa ke spaní jsou v přízemí na rozkládací sedačce.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Chata se nachází na pomezí Valašska a Slovácka, blízko jsou také hranice Slovenska, region Haná a kraj žítkovských bohyní. Díky poloze je tak možné navštívit v Česku mnoho tradičních regionů nebo se podívat na Slovensko (34 minut autem).

Mezi nejčastější cíle patří Lázeňské město Luhačovice (10 minut autem) s velkým množstvím akcí, například: Otvírání pramenů, Festival krojovaných a dechových hudeb, kolonádní koncerty, Dny slovenské kultury a další. Na kolonádě je možné ochutnat léčivé prameny.

Dalším blízkým městem je Uherský Brod (14 minut autem), který láká návštěvníky nejen svým historickým centrem, ale i aquaparkem Delfín, Muzeem Jana Amose Komenského, Hvězdárnou, Sportovní střelnicí "Maršov" a dalšími.

Za návštěvu také stojí ZOO a zámek Zlín - Lešná (32 minut autem), která je nejnavštěvovanějším turistickým místem na Moravě.

Ve Zlíně (23 minut autem) lze navštívit Golden Apple Cinema - Multikino, Městské divadlo, Zlínský zámek, Baťova architektura, Městské lázně Zlín, Muzeum Jihovýchodní Moravy ve Zlíně a další.

Nelze opomenout Uherské hradiště (20 minut autem). Zde se nachází Slovácké divadlo, Moravské zemské muzeum, Slovácké muzeum, aquapark, kino Hvězda a další. Každoročně se zde také koná celostátně proslulá přehlídka filmů Letní filmová škola a sportovně kulturní festival Slovácké léto. Město hostí jednu z největších folklorních akcí České republiky – Slovácké slavnosti vína a otevřených památek.

Milovníci vína mohou navštívit oblast Mařatické a Boršické sklepy.

Ve Vlčnově se každoročně koná Jízda králů zapsaná v seznamu UNESCO.

Pěšky se můžete projít po oblíbeném okruhu (8 km), který z části navazuje na Cyrilometodějskou stezku. Cestou po vrcholu kopce se Vám otevřou krásné panoramata, které budete moci sledovat dalekohledem.

Výborný výšlap je i na Velkou Javořinu 970 m n. m. (34 minut autem).

Pokud raději volíte kolo, doporučujeme trasu na letiště v Biskupicích. Je tam pěkný výhled a frekvence aut tady není příliš vysoká.

V zimě, pokud je stálá sněhová pokrývka, jsou v okolí Velkého Ořechova (2 km) strojově udržované běžecké tratě. Někdy vedou i kolem chaty.

Další sportovní aktivity v okolí jsou Lezecké centrum Vertikon - Singing Rock, Čertův kámen u Provodova, Skály u Lukova, Laser Game Zlín, Luhapark Luhačovice a další. Po dohodě je možnost navštívit místní fotbalové hřiště.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 8 + 2 osob, 3 ložnice)

34300,- kčza a týden - LÉTO
19800,- kčza a týden - ZIMA
19800,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
45000,- kčSILVESTR:
Pronájem celého objektu s nástupem mezi 15:00 a 19:00 a odchodem do 10:00.
Letní sezóna je od poloviny června do konce srpna s pronájem pouze týdenních pobytů (so - so) 34300 Kč za týden
Týdenní pobyt (so – so) mimo sezónu 19800 Kč za týden
Víkendový pobyt (pá – ne) mimo sezónu 9800 Kč za víkend
Prodloužený víkend (čt – ne) mimo sezónu 11800 Kč za pobyt
Individuální doba pobytu dohodou/webová kalkulačka
Silvestr, pouze celý týden 45000 Kč za týden
Vánoční termín 19800 Kč za týden
Jistota (kauce), vratná do 14 pracovních dnů po ukončení pobytu (vždy) 10000 Kč
Připravenost objektu (účtováno vždy) 1500 Kč
Osoba nad kapacitu bez nároku na lůžko
(kapacita je deset osob) 200 Kč za noc
Elektrická energie, palivové dřevo a plyn se platí z kauce na konci pobytu dle reálné spotřeby. Orientačně 150 Kč v létě až 1000 Kč v zimě za den. Pitná voda ze studny je zdarma.
Vířivá vana, sudová sauna a plynový gril jsou připraveny ke každému pobytu bez příplatku, podobně jako všechno ostatní vybavení chaty mimo výčep a venkovní TV s reproduktorem.
Domácí mazlíček 150 Kč za noc
Zapůjčení venkovní TV a zvukové aparatury 500 Kč za pobyt
Zapůjčení výčepního zařízení 500 Kč za pobyt
Platba Bitcoinem BTC - 5 %
Letní sezóna je od poloviny června do konce srpna

Kontakty - Gustova chata

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
605 867 542
Web:
www.gustova-chata.eu

Gustova chata - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Gustova chata.

Napsat majiteli (id objektu: 780)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>