Dům U kapitána

Pronájem v Rožmberku nad Vltavou, Rožmberk nad Vltavou 64 - Rekreační dům, Jižní Čechy

Dům U kapitána - Rožmberk nad Vltavou
Dům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad VltavouDům U kapitána - Rožmberk nad Vltavou

Kapacita rekreačního domu: 10 osob, 3 ložnice

Prázdninový dům U Kapitána se nachází 100m od centra nádherného městečka Rožmberk nad Vltavou, které leží v podhůří Šumavy mezi Českým Krumlovem a Lipnem a je obtékáno řekou Vltavou. Okolí nabízí nepřeberné množství aktivit pro rodiny s dětmi, cyklisty, turisty, aktivní sportovce, ale i pro seniory. Ať vás baví jezdit na kole, sjíždět řeku lodí, prohlížet si památky, koupat se, nebo se jen tak toulat Šumavou, z Rožmberku je vše na dosah ruky.

Co vám dům a jeho okolí nabízí?
V citlivě rekonstruovaném historickém domě, který nabízíme k pronájmu, jsou tři podlaží. Z uzavřeného průjezdu, kde si můžete bezpečně uschovat kola, lyže nebo další sportovní vybavení, se vchází do přízemí, kde je velká plně vybavená kuchyň pro 10 osob s obývákem a krbovými kamny. Dále je v přízemí koupelna (rekonstruovaná v roce 2021) s velkým sprchovým koutem, dvěma umyvadly, toaletou a bidetem. Druhá (tzv. pánská :-) koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem je ve spodním podlaží před vstupem na terasu. V patře jsou 3 ložnice pro 2,3 a 5 osob. Ideální pro dvě spřátelené rodiny – děti dáte dohromady a manželské páry mají pokoj pro sebe. V patře je k dispozici hrací koutek s televizí a Playstationem 4,což děti jistě ocení. Od roku 2023 je možno využít zrekonstruovanou společenskou místnost ve spodním podlaží.

Z uzavřeného průjezdu se po krásném kamenném schodišti dostanete na prostornou terasu s venkovním posezením, na kterou navazuje oplocená zahrada s výhledem na hrad Rožmberk a na řeku Vltavu. Pod zahradou je místo na zaparkování aut a přístup k řece.

Doporučujeme navštívit některou z místních restaurací, vaří tu opravdu dobře. Také můžete využít donášku potravin.

Novinka! Od srpna 2023 otevírá Pivovar Rožmberk. Nově zrekonstruovaný objekt s pivovarem, restaurací a cukrárnou je hned vedle našeho domu.

Upozornění: v červenci a srpnu pronajímáme objekt pouze na celý týden od soboty do soboty. Pokud není objekt rezervován, je možné se domluvit na kratším pobytu "na poslední chvíli".

napsat majiteli

Vybavení rekreačního domu k pronájmu

Vybavená kuchyně s myčkou na nádobí.
Obývací pokoj s krbovými kamny a televizí.
Terasa s posezením, gril.
Rychlá Wi - Fi zdarma v celém objektu.

Příjezdová cesta a parkování

Příjezd přes kemp Ingetour - na výjezdu z Rožmberku směr Český Krumlov doprava do kempu a pak kolem řeky až na konec cesty. Parkování je k dispozici na zahradě přímo pod objektem.

Stravování

Pivovar Rožmberk s restaurací a cukrárnou hned vedle domu, obchod 50 m od domu, další restaurace na náměstí 100m od domu, Rybářská Bašta nabízející rybí speciality 600 m.

Pokoje a ložnice v rekreačním domě:

3 ložnice pro 2,3 a 5 osob v 1.patře domu. Ložnice 1: 3 jednolůžkové postele. Ložnice 2: 3 jednolůžkové postele a 1 velká manželská postel. Ložnice 3: 2 jednolůžkové postele.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Řeka Vltava – koupání, půjčovna lodí (0 km)
Cyklotrasy Lipensko
Přehradní nádrž Lipno (20 km)
Hrad Rožmberk (1 km)
Aquapark a welness Frymburk (18 km)
Aquaworld Lipno (20 km)
Termální lázně a welness Gmünd (68 km)
Akvapark Aquapulco Piratenwelt (83 km)
Cisterciácký klášter Vyšší Brod (9 km)
Zámek Český Krumlov (25 km)
Zámek Hluboká (57 km)
Království lesa (20 km)
Stezka korunami stromů Lipno (20 km)
Rozhledna Vítkův hrádek (28 km)
Rozhledna Moldaublick, Rakousko (64 km)
Stezka lesních her Stožec (56 km)
Skiareál Lipno (20 km)
Skiareál Sternstein, Rakousko (22 km)
Lyžařský park Frymburk (18 km)
Skiareál Hintestoder a Wurzeralm (145 km)
Bruslařská dráha Lipno (20 km)
Rybolov: Pstruhový úsek Vltava 27 (chyť a pusť) přístupný ze zahrady
Pstruhové revíry Vltava, Malše, mimopstruhový revír Lipno

Ceník pronájmu rekreačního domu (kapacita: 10 osob, 3 ložnice)

24000,- kčza a týden - LÉTO
28000,- kčza a týden - ZIMA
24000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Záloha / vratná kauce 5000 Kč.
Letní sezóna: 1. května do 30. září
Zimní sezóna: 1. prosinec až 15. březen

Kontakty - Dům U kapitána

Adresa rekreačního domu: Rožmberk nad Vltavou 64

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
608 021 757
Web:
dumukapitana.cz

Dům U kapitána - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Dům U kapitána.

Chalupa u svatého Antonína
Chalupa Rožmberk nad Vltavou, č.p. 37Chalupa u svatého Antonína 1Chalupa u svatého Antonína 2Chalupa u svatého Antonína 3

Chalupa u svatého Antonína se nachází v klidné části Rožmberka nad Vltavou poblíž náměstí, pouze 100 m od Vltavy. Kamenná chalupa byla nedávno kompletně zrekonstruována a... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1273)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>