Chalupa u svatého Antonína

Pronájem v Rožmberku nad Vltavou, č.p. 37 - Chalupa, Jižní Čechy

Chalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad Vltavou
Chalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad VltavouChalupa u svatého Antonína - Rožmberk nad Vltavou

Kapacita chalupy: 8 osob, 2 ložnice

Chalupa u svatého Antonína se nachází v klidné části Rožmberka nad Vltavou poblíž náměstí, pouze 100 m od Vltavy. Kamenná chalupa byla nedávno kompletně zrekonstruována a plně respektuje historii místa. Rožmberk nad Vltavou je město v Šumavském podhůří na Českokrumluvsku, jehož historické jádro bylo prohlášeno městskou památkovou zónou.

Okolí je vhodné pro pěší turistiku, jízdu na kole, sjíždění řeky, koupání, lyžování, rybaření, houbaření atd.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

V přízemí velká obytná místnost s krbem a TV, plně vybavená kuchyň (chladnička s mrazničkou, indukční varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, veškeré nádobí pro 8 osob) a samostatné WC. V podkroví 2 čtyřlůžkové pokoje (1 manželská postel, 2 samostatné postele), jeden pokoj s výhledem na hrad Rožmberk a druhý pokoj s výhledem do vlastní zahrady, a koupelna se sprchovým koutem a WC.

Zahrada s venkovním posezením pro 8 osob, gril, dětské pískoviště, uzamykatelný sklep (možnost úschovy kol, lyží apod. ).

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pro 3 - 4 automobily hned u chalupy.

Stravování

Stravování vlastní, v chalupě je plně vybavená kuchyň. Obchod s potravinami hned naproti (50 m), restaurace na náměstí (150 m).

Pokoje a ložnice na chalupě:

2 čtyřlůžkové pokoje v podkroví (1 manželská postel, 2 samostatné postele), jeden pokoj s výhledem na hrad Rožmberk a druhý pokoj s výhledem do vlastní zahrady.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Rožmberk nad Vltavou a jeho krásné okolí nabízí celoročně nepřeberné množství aktivit.
Lze navštívit hrad Rožmberk, zámek a město Český Krumlov, klášter Zlatá Koruna, klášter Vyšší Brod, Vítkův kámen, Čertovu stěnu nebo Schwarzenberský plavební kanál.
Koupání je možné v blízké řece, další možnosti naleznete ve vodní nádrží Lipno a aquaparku Lipno. Lyžování nabízí Skiareál Lipno nebo rakouský Sternstein. Do nedalekého Lipna nad Vltavou lze také vyrazit na Stezku korunami stromů, inline brusle okolo přehrady, sjezdové koloběžky, do lanového parku nebo bobovou dráhu, v zimě pak do upravených běžeckých stop nebo třeba za bruslením na zamrzlém jezeře.

Okolí je dále vhodné pro pěší turistiku, jízdu na kole, sjíždění řeky, rybaření, houbaření atd.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 8 osob, 2 ložnice)

2700,- kčza a noc - LÉTO
2700,- kčza a noc - ZIMA
2700,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
3600,- kčSILVESTR: 3600/chalupu/noc
Preferujeme týdenní pobyty, kratší pobyty jsou možné pouze mimo letní sezónu.
V případě ubytování na 3 a méně nocí je cena 3300 Kč/chalupu/noc.

Příjezd a odjezd je možný vždy od pátku od 16: 00 do neděle do 16: 00. Ostatní termíny pouze po předchozí domluvě.
Objekt je v provozu celoročně.

V ceně pobytu jsou zahrnuty lůžkoviny, ručníky, utěrky, dřevo do krbu, využití venkovního posezení s grilem a spotřeba elektrické energie.

V ceně pobytu není zahrnut závěrečný úklid, jehož cena je 1000 Kč, a turistický poplatek 17 Kč/osoba/noc.

Po potvrzení rezervace požadujeme do týdne zaplacení zálohy ve výši 50% celkové ceny (minimálně však 3000 Kč) na účet, jinak bude rezervace automaticky zrušena. Zbylou částku je nutné uhradit na účet společně s vratnou kaucí 5000 Kč 4 týdny před zahájením pobytu. Vratnou kauci lze případně také zaslat samostatně bezprostředně před příjezdem. Z vratné kauce bude odečten turistický poplatek, zbytek bude po ukončení pobytu vrácen zpět na účet.

Zaplacená částka je vratná, pouze pokud rezervaci ubytování zrušíte do 14 dnů před plánovaným příjezdem.
Letní sezóna: 1. června - 30. září
Mimosezóna: 1. října - 31. května

Kontakty - Chalupa u svatého Antonína

Adresa chalupy: č.p. 37

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
721 577 929
Web:
www.chalupa-rozmberk.cz

Chalupa u svatého Antonína - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u svatého Antonína.

Dům U kapitána
Rekreační dům Rožmberk nad Vltavou, Rožmberk nad Vltavou 64Dům U kapitána 1Dům U kapitána 2Dům U kapitána 3

Prázdninový dům U Kapitána se nachází 100m od centra nádherného městečka Rožmberk nad Vltavou, které leží v podhůří Šumavy mezi Českým Krumlovem a Lipnem a je... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 2077)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>