Dům s nádherným výhledem

Pronájem ve Svaté, Svatá 232 - Chalupa, Střední Čechy

Dům s nádherným výhledem - Svatá
Dům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - SvatáDům s nádherným výhledem - Svatá

Kapacita chalupy: 4 osob, 2 ložnice

Moderní dům s minimalistickým zařízením v malebné obci Svatá, CHKO Křivoklátsko s nádherným výhledem do okolní krajiny. Velmi klidné prostředí.

Velká dřevěná terasa po 2 stranách domu nabízí příjemné posezení s výhledem do okolní krajiny, jsou zde nádherné východy slunce, prostor pro jógu / meditace / relaxaci.

Zahrada 800m2 je z části okrasná a z části užitková - bylinková zahrádka, zelenina a ovoce v organické kvalitě, kompost. Zahrada je vybavena zahradním nábytkem, k dispozici je ohniště s krásným výhledem do krajiny. Ke grilování je k dispozici gril na dřevěné uhlí.

Ve vesnici je obchod, kde můžete nakoupit základní potraviny, ve vesnici je i vyhlášená zvěřinová restaurace, kde si můžete dát oběd, večeři, ale i zmrzlinu, dortík, kafe, či točené pivo.

Svatá se nachází v nadmořské výšce až 460m, takže je tu v parném létě o pár stupňů chladněji než v nedalekém Berouně. Díky umístění na kopci jsou z vesnice nádherné výhledy do okolí.

Svatá je fantastickým místem pro relax v přírodě, ale i pro aktivní dovolenou - vyjížďky na kole v křivoklátských lesích, běh, peší turistiku. Ve vesnici je i fotbalové hřiště s dětským hřištěm.

Tady je kratičké video o Svaté, které bylo natočeno pro pořad Výleťák / Seznam TV
[https: //www. stream. cz/vyletak/v - nenapadne - vesnicce - u - berouna - uchvatny - vyhled - a - jedno - prekvapeni - 64066981]

Majitelka domu je konzultantkou ájurvédského životního stylu a výživy a v domě pořádá i ájurvédské víkendové pobyty s pilates, jógou, meditacemi, kurzy vaření, přednášky a workshopy o ájurvédském životním stylu, Dinacharya - ájurvédské denní rituály pro denní péči o sebe sama, kakaové ceremonie, či ohňové rituály. Každý víkendový pobyt je jiný, sestavený na míru klientovi.
Více informací o víkendových pobytech www. svasthya. cz/ajurvedske - vikendove - pobyty/

Při zážitkovém balíčku bude majitelka přítomna v objektu po celou dobu.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Obývák, TV s Netflixem.

Kompletně vybavená kuchyň - nádobí a spotřebiče – lednice s mrazákem, indukční varná deska, trouba, myčka nádobí, toastovač, rychlovarná konvice, kuchyňský robot, ruční mixér, odšťavňovač.

Venkovní nábytek, lavičky, přenosné ohniště, gril na dřevěné uhlí.

Příjezdová cesta a parkování

Objekt je dostupný autem, vede k němu příjezdová cesta. Parkování přímo před objektem v ceně ubytování.

Stravování

Vaření v moderní plně vybavené kuchyni s ostrůvkem přímo v domě, případně na ohni, grilu.
Obědy i večeře možné také v restauraci ve Svaté (300m).

Pokoje a ložnice na chalupě:

2 ložnice, v každé manželská postel. Společné prostory obýváku s rohovou sedačkou, tv, krbová kamna. Obývák je spojen s jídelnou a kuchyní.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Krásné procházky po okolí v docházkové vzdálenosti např. vyhlídka Vraní skála, vyhlídka Obecní skála, svatský les, procházka na Trubskou.

Na kole nebo autem můžete dojet v okolí např. na vyhlídku Máminka v Hudlicích, nebo si načerpat vodu ze studánek Tři prameny - Kneippovy lázně u Roztok, navštívit vysoce energetické místo na vrchu Velíz u Kublova, kde je umístěna dřevěná socha slovanského boha Velese, navštívit některý z hradů, např. Točník, Křivoklát, Karlštejn, nebo se zchladit v Koněpruských jeskyních. Do půl hodiny jsou dostupná i golfová hřiště v Berouně či Karlštejně.

Koupání jak přírodní (lomy - Kosov, Homolák, řeka Berounka v Nižboře) nebo koupaliště v Berouně či ve Zdicích.

Na skvělé jídlo můžete zajet do nádražní restaurace Tomáše Hanáka v Nižboře, či vyhlášené burgrárny Black Dog nebo zdravé bistro Šťastná koza, obojí v Berouně. Budka - cafe v Počaplích asi 5min od Svaté nabízí také zmrzlinu, kafe a dortíky.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 4 osob, 2 ložnice)

21900,- kčza a týden - LÉTO
19400,- kčza a týden - ZIMA
19400,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Ceny uvedené v nabídce jsou za ubytování za celý dům bez přítomnosti majitelky.
V období letní sezóny je objekt pronajímán pouze na celý týden (od soboty do soboty), mimo letní sezónu i na prodloužený víkend (min. 3 noci).

V objektu se ale nabízí i zážitkový balíček: ÁJURVÉDSKÝ VÍKENDOVÝ POBYT pro 1-4 osoby. Při ájurvédském balíčku bude majitelka přítomna v objektu po celou dobu. Víkendový pobyt je sestaven dle přání klienta dle nabízených služeb. Balíček plný lásky, péče o tělo i duši. Více informací o víkendových pobytech www. svasthya. cz/ajurvedske-vikendove-pobyty/

Vratná kauce při pronájmu celého domu bez přítomnosti majitelky je 12 000 Kč, v případě ájurvédského zážitkového pobytu 0 Kč

Úklid: 1 500 Kč
Pes: 400 Kč/ pobyt
Letní sezóna: 15.6.-15.9.
Zimní sezóna: 1.12.-15.3.
Mimo sezóna: 16.9.-30.11., 16.3.-14.6.

Kontakty - Dům s nádherným výhledem

Adresa chalupy: Svatá 232

Rezervace:
napsat majiteli

Dům s nádherným výhledem - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Dům s nádherným výhledem.

Chata Olí
Chata Sýkořice, e.č. 118aChata Olí 1Chata Olí 2Chata Olí 3

Nabízíme k pronájmu dvě chaty stojící vedle sebe jako jeden celek v CHKO Křivoklátsko v malebném údolí řeky Berounky na polosamotě bez přímých sousedů s výhledem... zobrazit detail

Roubená chata u Berounky
Chata Račice, Račice ev. č. 32Roubená chata u Berounky 1Roubená chata u Berounky 2Roubená chata u Berounky 3

Nabízíme k pronájmu roubenou chatu v údolí přímo u řeky Berounky v CHKO Křivoklátsko. Řeka cca 70m od chaty. Oplocený pozemek cca 500m². Objekt ideální max.... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 2138)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>