Chata Olí

Pronájem v Sýkořicích, e.č. 118a - Chata, Střední Čechy

Chata Olí - Sýkořice
Chata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - SýkořiceChata Olí - Sýkořice

Kapacita chaty: 14 + 2 osob, 4 ložnice

Nabízíme k pronájmu dvě chaty stojící vedle sebe jako jeden celek v CHKO Křivoklátsko v malebném údolí řeky Berounky na polosamotě bez přímých sousedů s výhledem na řeku Berounku /80m/od chaty s pozemkem 4500 m2,částečně oplocené. Objekt není ´wellness ani pension a proto nejspíš osloví klienty, kteří hledají soukromí, kde nebudou nikým rušení, tím je myšleno přítomnost jiných osob v objektu, a však je striktně nutné dodržovat noční klid ve venkovních prostorách zahrady. Nebot objekt je umístěn v chatařské oblasti a v údolí Berounky, kde se například hlasitá hudba rozléhá.
Chaty se nacházejí v blízkosti obce Sýkořice okr. Rakovník. Obě chaty nabízí kapacitu 15 lůžek +1 přistýlka. Z toho velká chata 11 lůžek, malá chata 4 lůžka + 1 přistýlka.
KAPACITA POČTU OSOB NENÍ OMEZENA POČTEM LŮŽEK.
Na rozsáhlém pozemku je možné postavit i vlastní stany a zvýšit tak kapacitu ubytovaných osob. Osoby navíc ve vlastním stanu na pozemku 200,- Kč/noc
V objektu v přízemí MENŠÍ CHATA pro 5 osob: vstupní chodba, velká společenská místnost s kuchyňským a jídelním koutem v dřevěném interiéru (LCDTV, SAT, WIFI)kožená sedací souprava, plně vybavená kuchyňská linka, plynový sporák, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, jídelní stůl, židle), koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC), čtyř lůžková ložnice (2x patrová lůžka) 1x přistýlka.

V objektu v přízemí VĚTŠÍ CHATA pro 11 osob: krytý vstup s posezením, chodba, 1x čtyř lůžková ložnice (1x dvoulůžko, 1x patrové lůžko), kuchyně (vybavená kuchyňská linka, elektrický sporák, myčka, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice), obývací místnost s výstupem na velkou krytou terasu s výhledem do zahrady a na řeku (LCD TV, WIFI, hifi souprava)kožená sedací souprava, krbová kamna, jídelní stůl, židle, terasa se stoly, židlemi, lehátky a koženou sedací soupravou), koupelna ( se sprchou, umyvadlo, WC) V patře: lodžie s posezením, a rozkládacím lůžkem, 1x ložnice (1x dvoulůžko), 1x ložnice (4x samostatné lůžko, ).

Topení: elektrické, tuhá paliva – krbová kamna, domácí zvíře: ANO – 200,- Kč/noc
V měsíci červenec, srpen pronajímáme pouze týdenní pobyty.

U objektu: krásný výhled na řeku Berounku a lesy, veliký udržovaný pozemek, částečně oplocený, částečně ohraničený živým plotem, velká pergola s posezením a krbem, venkovní posezení se slunečníkem, dětské hřiště s vyhlídkou, skluzavkou a houpačkami, pískoviště, trampolína, loďka na řece, koupání a rybaření.
Parkování: u objektu zdarma,
Restaurace: 3km, obchod: 3km, autobus: 3km, vlak: 2km, půjčovna lodí: 15km, tenisové kurty: 3km, golf: 24km, krytý bazén: 16km. V okolí: nepřeberné množství cyklostezek a turistických tras v bezprostředním okolí objektu, rybaření na řece, lesy, louky, tenis Výlety: hrady Křivoklát 8km, Karlštejn 30km, zámek Lány 14km, Praha 30km, CHKO Křivoklátsko, Koněpruské jeskyně 25km, . Od objektu 25 km

napsat majiteli

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo u objektu. Možnost dopravy vlakem do nedaleké zastávky, autem se po třech kilometrech jízdy po lesní cestě dostanete až před vstupní dveře (cesta je náročnější, ale samota vám bude odměnou.

Stravování

restaurace Valentův Mlýn, Sýkořice, Nyžbor

Pokoje a ložnice na chatě:

Členění objektu
Velká chata, přízemí - 4 - lůžková ložnice
Velká chata 1,patro - 4 - lůžková ložnice
Velká chata 1,patro - 2 - lůžková ložnice
Velká chata 1,patro - 1 x rozkládací lůžko

Výlety, sport a zábava v okolí:

Hrady Křivoklát, Karlštejn, zámek Nižbor, řeka Berounka, přehrada Klíčava, rybaření, turistika, cyklistika, 3 km tenis, nohejbal, volejbal.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 14 + 2 osob, 4 ložnice)

45 200,-,- kčza a týden - LÉTO
45 200,-,- kčza a týden - ZIMA
45 200,-,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Provoz, poplatky, ceny

Při rezervaci se skládá VRATNÁ kauce za obě chaty ve výši 10 000,- Majitel si vyhrazuje právo využít vratnou kauci pro vyúčtovaní případných škod na zařízení domu. Proto bude Kauce vrácena klientovi na účet následující den po ukončení pobytu a důkladné prohlídce majitelem.
Cena za pobyt zahrnuje,energie, ubytovací poplatek, ložní prádlo, ručníky, osušky, toaletní potřeby, dřevo do krbu a na oheň, free wi - fi internet,.
Cena za domácího mazlíčka 200,-noc.
Každá osoba ubytována navíc 200,-za noc.
Stání obytné auto den/noc 450,-
Rekreační poplatek byl pro rok 2020 stanovena na 21 Kč za každý započatý den pobytu, přičemž den příjezdu se nezapočítává. Zákon č. 278/2019 Sb., kterým se mění zákon č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, pak městům a obcím umožňuje denní sazbu poplatku zvýšit až na 50 Kč.

Víkendový pobyt vždy začíná od pátku do neděle 3dny/2noci, Začátek pobytu je od 16hod, ukončení pobytu do 10hod.

Stornovací podmínky
1) Zákazník má právo od objednávky odstoupit kdykoliv bez storno poplatků z ceny za ubytování, účtované ubytovatelem, a to do 50 dnů před objednaným termínem, výhradně písemnou formou. Za okamžik odstoupení se považuje den doručení dokladu o zrušení objednávky TOURTRENDu či ubytovateli.


2) Při odstoupení od potvrzené objednávky po uvedené lhůtě je zákazník povinen ubytovateli zaplatit storno poplatky ve výši:
a) 20% z celkové ceny za pronájem účtované ubytovatelem při zrušení objednávky 49 – 31 dnů před nástupem.
b) 50% z celkové ceny za pronájem účtované ubytovatelem při zrušení objednávky 30 – 8 dnů před nástupem.
c) 100% z celkové ceny za pronájem účtované ubytovatelem při zrušení objednávky 7 – 0 dnů před nástupem.
Celoroční ubytování

Kontakty - Chata Olí

Adresa chaty: e.č. 118a

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
734 821 981

Chata Olí - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Olí.

Roubená chata u Berounky
Chata Račice, Račice ev. č. 32Roubená chata u Berounky 1Roubená chata u Berounky 2Roubená chata u Berounky 3

Nabízíme k pronájmu roubenou chatu v údolí přímo u řeky Berounky v CHKO Křivoklátsko. Řeka cca 70m od chaty. Oplocený pozemek cca 500m². Objekt ideální max.... zobrazit detail

Pronájem chatky s karavanem a bazénem
Chata ZbečnoPronájem chatky s karavanem a bazénem 1Pronájem chatky s karavanem a bazénem 2Pronájem chatky s karavanem a bazénem 3

Nabízíme k pronájmu útulnou chatku s karavanem v klidné soukromé zahradě o rozloze 1 300 m² v malebné obci Zbečno na Křivoklátsku. Chatka je vybavena kuchyňkou... zobrazit detail

Chalupa u Berounky
Chalupa Újezd nad Zbečnem, 109Chalupa u Berounky 1Chalupa u Berounky 2Chalupa u Berounky 3

Rekreační zděný dům/chalupa o velikosti 130 metrů čtverečních a kapacitou maximálně 9 osob leží mimo obec Újezd nad Zbečnem, kousek od řeky Berounky, v křivoklátských lesích,... zobrazit detail

Dům s nádherným výhledem
Chalupa Svatá, Svatá 232Dům s nádherným výhledem 1Dům s nádherným výhledem 2Dům s nádherným výhledem 3

Moderní dům s minimalistickým zařízením v malebné obci Svatá, CHKO Křivoklátsko s nádherným výhledem do okolní krajiny. Velmi klidné prostředí. Velká dřevěná terasa po 2 stranách... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1123)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>