CykloChaloupka

Pronájem v Choustníkově Hradišti, Choustníkovo Hradiště 167 - Chalupa, Východní Čechy

CykloChaloupka - Choustníkovo Hradiště
CykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo HradištěCykloChaloupka - Choustníkovo Hradiště

Kapacita chalupy: 12 osob, 3 ložnice

Chaloupka se nachází v podhůří Krkonoš nedaleko Dvora Králové nad Labem. Dům je k dispozici po celý rok. Maximální kapacita objektu je 12 osob. Chalupa stojí na překrásném místě na hřebeni kopce, kudy kdysi vedla cesta na hrad. Zbytky hradu naleznete asi 150m za chalupou. Je to zapomenuté místo a o turistu zde nezavadíte. Děti i dospělí zde zažijí dobrodružství doslova na každém kroku. Naše obec přímo navazuje na jednu z nejdelších souvislých cyklostezek u nás, vedoucí krásnou krajinou podél Labe. Z okna chalupy můžete zahlédnout perlu českého baroka, zámek Hospital Kuks. Pokud ale netoužíte po komerčních turistických cílech, jsou zde místa kde nepotkáte človíčka. Nespočet možností aktivního odpočinku skýtá obrovská zlesněná oblast, protkaná množstvím lesních asfaltových cest. Pro milovníky horských kol také nezpevněných lesních pěšin. Každý cyklista i turista si zde najde své. Koncem léta si na své přijdou i houbaři, místní zřícenina je proslulá nálezem obrovských pýchavek obecných.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kompletně zařízená kuchyně (myčka, lednička s mrazákem, vestavěná trouba, sklokeramická deska, digestoř, varná konvice, mikrovlnka, hrnce, příbory, talíře, atd. ) krbová kamna. Topení zajišťuje plně utomatizovaný elektrokotel, kde si jednoduše nastavíte teplotu jakou požadujete a o nic víc se nestaráte. Wifi internet zdarma. Pračka a sušička je pro každý případ také k dispozici.

Vnější vybavení: zahradní nábytek, ohniště, grill, dřevo, sekera, grilovací nářadí. Nachystáni jsme tu také na cyklisty a součástí ubytování je elektronocky zabezpečený prostor pro 12 kol.

Příjezdová cesta a parkování

Příjezd: Dům je dostupný automobilem. Po příjezdu do obce Choustníkovo Hradiště od Jaroměře odbočíme před kostelem doprava a pokračujeme dále směr Kohoutov. Cca po 500 metrech ve stoupání uvidíte vpravo malou výlohu vesnického cykloservisu (je velmi nenápadný). Tento mineme a hned poté první možnou odbočkou doleva. Dále pokračujeme úzkou zpevněnou cestou až na konec cesty, kde stojí naše osamocená chaloupka.

Stravování

V obci jsou dva malé obchody, dvě restaurace vzdálené cca 800 m.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Kapacita dvoupatrové chalupy je 10 až 12 lidí. V prvním patře jsou k dispozici 3 ložnice, každá se čtyřmi lůžky. Prostřední ložnice má dvě patrové postele s nosností horních lůžek 80 kg. Dále je k dispozici velká společenská místnost s kuchyní cca 5x9m. Prostorná letní pergola (cca 45m²) přiléhá k domu a je vybavena posezením a grilem. Na zahradě je v letním období k dispozici také bazén 4,5 x 3m a klasické ohniště na pečení buřtů. Pro cyklisty tu máme elektronicky zabezpečený prostor na kola. U chalupy je 5 parkovacích míst - 2 zastřešena garážovým stáním.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Cíle jsou řazeny podle vzdálenosti od chalupy:
Zřícenina hradu Choustníkovo Hradiště: Délka procházky cca. 300m. Dostupnost: na kole i pěšky. Náročnost: Zcela nenáročná.


Muzeum cyklistiky a barokní areál Žireč s bylinková zahrada: Vzdálenost cca. 3,5 km, tedy celkově 7 Km. Dostupnost: na kole i pěšky. Náročnost: Zcela nenáročná. Většina trasy vede po komunikaci s minimálním provozem.


Braunův Betlém: Okruh cca 11 km. Dostupnost: na kole i pěšky. Náročnost: Zcela nenáročná. Většina trasy vede po komunikaci s minimálním provozem. Unikátní sochařská rezervace v přírodě zvaná podle svého autora Braunův Betlém. Bez nadsázky představuje špičku evropského barokního sochařství v plenéru.


Kuks perla českého baroka: Vzdálenost cca. 6km celkově tam a zpět ujedete 12 Km. Dostupnost: na kole i pěšky. Náročnost: Zcela nenáročná. Většina trasy vede po komunikaci s minimálním provozem.


Šporkův mlýn: Jednoduchá cyklo nebo pěší trasa vhodná i pro děti. Celková délka je asi 12Km. Doporučený směr je: Kašparova Hora, Dolní Vlčkovice, Kuks, Stanovice, Choustníkovo Hradiště.


ZOO a safari Dvůr Králové nad Labem: Vzdálenost cca. 11km (tam a zpět 22Km). Dostupnost: na kole i pěšky. Náročnost: Zcela nenáročná. Trasa vede částečně po silnici III. třídy až ve městě je na silnici větší dopravní ruch.


Železniční muzeum výtopna Jaroměř: Vzdálenost cca. 13km (tam a zpět 26Km). Dostupnost: na kole i pěšky. Náročnost: Trochu náročnější ne však moc. Většina trasy vede po komunikaci s minimálním provozem.


Přehrada les Království nejhezčí přehrada v Česku: Prý nejkrásnější přehrada u nás. Vzdálenost cca. 15km (tam a zpět 30 Km). Dostupnost: na kole i pěšky. Náročnost: Trochu náročnější ne však moc. Většina trasy vede po komunikaci s minimálním provozem, částečně po silnici III. třídy a městem Dvůr Králové nad Labem.


Pevnost Josefov: Vzdálenost cca. 16km (tam a zpět 32 Km). Dostupnost: na kole nebo autem. Náročnost: Zcela nenáročná. Většina trasy vede po cyklostezce nebo po komunikaci s minimálním provozem.


Zámek Ratibořice Babičino ůdolí - Staré Bělidlo Viktorčin splav: Vzdálenost cca 22 Km (tam a zpět 44 Km). Dostupnost: na kole nebo autem. Náročnost: Trochu náročnější spíše pro dospělé cyklisty s horským kolem. Většina trasy vede po komunikaci s minimálním provozem.

Pevnost Dobrošov: Vzdálenost 33 km (tam a zpět 66 Km). Dostupnost: Nejlépe autem.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 12 osob, 3 ložnice)

25 990,- kčza a týden - LÉTO
14 990,- kčza a týden - ZIMA
14 990,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
29990,- kčSILVESTR: Chata pro 12 ubytovaných, pro Silvestr 2023/2024 máme volno.
Chalupu lze navštívit celoročně. Ceník pronájmu chalupy s kapacitou maximálně 12 osob. O letních prázdninách (červenec, srpen) preferujeme týdenní pobyty. Nástup v sobotu od 15: 00 hod. do 17: 00 hod. a odjezd za týden v sobotu do 10: 00 hod. Mimo prázdniny je termín libovolný, minimální doba ubytování jsou 2 dny. Letní sezona je červenec, srpen. V období říjen - duben je do ceny nutné započítat spotřebovanou elektrickou energii. Naštěstí jsou zde velká kachlová kamna, která vytopí celý dům, tedy pokud si zatopíte, nespotřebujete téměř žádnou elektřinu. Dřevo je v ceně pobytu zahrnuté.

Podmínky pro získání rezervace:
Závazná rezervační záloha 50 % na účet předem.
Týdenní turnus od soboty do soboty platí o letních prázdninách.

Storno poplatky:
60 a více dní - 0 % bude vrácena celá záloha,
30 - 60 dní – 40 % z celkové ceny ubytování
14 - 30 dní – 80 % z celkové ceny ubytování
0 – 14 dní – 100% z celkové ceny ubytování


Ceny za týden:
Mimo sezonu: 14 990,- Kč za chalupu.
Letní sezona: 25 990,- Kč za chalupu. (červenec,srpen )Cena za víkend 9990,- Kč
Cena za prodloužený víkend 10 990 Kč

Silvestr - cena 29 990,- Kč

Vánoce - cena 14990,- Kč

Jarní prázdniny cena 14 990,- Kč

Velikonoce cena 12 990,- Kč
4 noci / CELÁ CHALUPA
Letní sezóna:červenec,srpen

Kontakty - CykloChaloupka

Adresa chalupy: Choustníkovo Hradiště 167

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
602 607 599
Web:
www.cyklochaloupka.cz

CykloChaloupka - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od CykloChaloupka.

Chalupa k pronájmu
Chalupa Kuks, Kuks č.p. 88Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Chalupa v romantickém Kuksu na slunné jižní stráni s nádherným výhledem na barokní Hospitál nabízí veškerý komfort pro 4 - 12 osob. Každý si v místě... zobrazit detail

Chalupa U Václava
Chalupa Kašov, Kašov 2Chalupa U Václava 1Chalupa U Václava 2Chalupa U Václava 3

Bývalý rozlehlý statek s nádhernými a jedinečnými výhledy na Krkonoše a Orlické hory stojí na okraji osady Kašov. Součástí chalupy je rozlehlý oplocený mírně svažitý pozemek... zobrazit detail

Chata Hammer
Chata Hajnice, Hajnice 172, Hajnice 54466Chata Hammer 1Chata Hammer 2Chata Hammer 3

Chata Hammer se nachází na hezkém místě v obci Hajnice, která leží mezi Dvorem Králové nad Labem a Trutnovem. Chata má tři ložnice, dvě koupelny (jednu... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1155)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>