Chalupa k pronájmu

Pronájem v Kuksu, Kuks č.p. 88 - Chalupa, Východní Čechy

Chalupa k pronájmu - Kuks
Chalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - KuksChalupa k pronájmu - Kuks

Kapacita chalupy: 12 osob, 4 ložnice

Chalupa v romantickém Kuksu na slunné jižní stráni s nádherným výhledem na barokní Hospitál nabízí veškerý komfort pro 4 - 12 osob. Každý si v místě a blízkém okolí najde to své. Návštěvníci ocení barokní Hospitál Kuks se sochami Ctností a Neřestí, historickou lékárnou a kostelem Nejsvětější Trojice. Pro sportovně založené je tu nově vybudovaná cyklostezka Kuks - Hradec Králové (délka 26 km), která vede podél Labe a lze ji využít i jako skvělou trasu pro in - line bruslení. Vodáci začátečníci a pohodáři mohou vyžít půjčovnu lodí ve Dvoře Králové n/L a sjet nejkrásnější a nejromantičtější splavný úsek na Labi Dvůr Králové n/L – Kuks. Ke sportování zve rovněž travnatá plocha před domem, kde ruch na sportovním plácku můžete sledovat z laviček na zápraží. K dispozici jsou branky na malý fotbal, badminton, pétanque, croquet, míče. O své děti se nemusíte bát, protože celý pozemek je oplocený.
Možností jak prožít pohodovou i aktivní dovolenou se nabízí mnoho, stačí si jen vybrat: ZOO Dvůr Králové, unikátní Braunův Betlém vytesaný před 300 lety do skal v lese mezi Kuksem a Dvorem Králové, novodobá Křížová cesta 21.století, romantická přehrada Les Království, Pevnost Josefov, Babiččino údolí, blízko je to do Adršpachu i do Krkonoš. Milovníci historie budou nadšeni nedalekými hrady Pecka nebo Kost a zámky Ratibořice, Náchod, Opočno, Nové Město nad Metují… Kdo má rád odpočinek, může relaxovat na lehátku u bazénu a kochat se přitom kouzelným výhledem na národní kulturní památku Hospitálu Kuks - vrátit se zpět o 300 let, do doby hraběte Šporka. Každý si vybere, možností je opravdu mnoho.
Součástí chalupy je uzamykatelná garáž pro uložení Vašich jízdních kol a dlážděné parkoviště pro osobní automobily u domu.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Společenská místnost s výhledem na Hospital a kompletně vybavenou kuchyní (teplovzdušná trouba se sklokeramickou varnou deskou, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednice, automatický kávovar na zrnkovou kávu, rychlovarná konvice, nádobí, příbory,... ).
K dispozici je LCD televize, WiFi, DAB rádio, několik turistických průvodců, společenské hry, venkovní bazén, branky na malý fotbal, míče, badminton, pétanque, kroket, venkovní ohniště s lavičkami, gril, venkovní posezení se slunečníkem, dětská houpačka s prolézačkou, dětské pískoviště, dětský bazének, ...
Součástí chalupy je uzamykatelná garáž pro uložení jízdních kol, dlážděné parkoviště u chalupy, celý pozemek je oplocen.

Příjezdová cesta a parkování

Dlážděné parkoviště pro 4 osobní automobily u chalupy. Stojany na jízdní kola v uzamykatelné garáži. Možnost dopravy také vlakem (zastávka Kuks) nebo autobusem.

Stravování

Stravování na chalupě je vlastní: kompletně vybavená kuchyně, lednice, prostor pro uskladnění potravin. V Kuksu je obchod, občerstvení, možnost stravování v restaurace Baroque, Hospodě Na Sýpce, dále v nedalekém Šporkově Mlýně ve Stanovicích, "U Milana" v Choustníkově Hradišti, ...

Pokoje a ložnice na chalupě:

4 třílůžkové ložnice + 1 x dětská postýlka, 2 větší ložnice se stolem, čtyřmi židlemi a vlastní koupelnou (sprcha, umyvadlo, WC), 1 x dětská postýlka. 2 ložnice s přilehlým samostatným WC a samostatnou koupelnou se sprchou, umyvadlem a vanou.

Výlety, sport a zábava v okolí:

V místě: barokní Hospital Kuks se sochami Ctností a Neřestí významného barokního sochaře Matyáše Bernarda Brauna, historickou lékárnou a kostelem Nejsvětější Trojice. Cyklo a in - line stezka Kuks - Hradec Králové délky 26 km. Braunův Betlém vytesaný před 300 lety do skal v lese mezi Kuksem a Dvorem Králové a na něj navazující novodobá sochařská expozice pod širým nebem nazvaná Křížová cesta 21.století zvaná též Příběh utrpení a nadějí člověka. Ve Dvoře Králové proslulá zoologická zahrada SAFARI, půjčovna lodí pro nejkrásnější a nejromantičtější splavný úsek na Labi Dvůr Králové n/L - Kuks, městská plovárna Tyršovo koupaliště, nade Dvorem romantická přehrada Les Království, Babiččino údolí, Pevnost Josefov, hrady a zámky Pecka, Kost, Náchod, Opočno, Ratibořice, Nové Město nad Metují. Blízko je to do Krkonoš a do Adršpachu.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 12 osob, 4 ložnice)

od 3600,- kčza a noc - LÉTO
0,- kčza a noc - ZIMA
0,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
49000,- kčSILVESTR: Cena za týden.
Provoz od května do konce srpna - pouze týdenní pronájmy (od soboty do soboty). Silvestrovské pronájmy - cena na vyžádání.
V ceně jsou již zahrnuty veškeré poplatky a energie. Chalupa je pronajímána jako celek (jednomu klientovi).
Letní sezóna: letní sezóna od začátku května do konce srpna. V červenci a srpnu cena 5300 Kč/noc.

Kontakty - Chalupa k pronájmu

Adresa chalupy: Kuks č.p. 88

Rezervace:
napsat majiteli
Web:
www.kuks.eu

Chalupa k pronájmu - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronájmu.

Chalupa U Václava
Chalupa Kašov, Kašov 2Chalupa U Václava 1Chalupa U Václava 2Chalupa U Václava 3

Bývalý rozlehlý statek s nádhernými a jedinečnými výhledy na Krkonoše a Orlické hory stojí na okraji osady Kašov. Součástí chalupy je rozlehlý oplocený mírně svažitý pozemek... zobrazit detail

CykloChaloupka
Chalupa Choustníkovo Hradiště, Choustníkovo Hradiště 167CykloChaloupka 1CykloChaloupka 2CykloChaloupka 3

Chaloupka se nachází v podhůří Krkonoš nedaleko Dvora Králové nad Labem. Dům je k dispozici po celý rok. Maximální kapacita objektu je 12 osob. Chalupa stojí... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 2199)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>