Chata u lesa

Pronájem v Zálužném, Melč ev. č. 58 - Chata, Severní Morava a Slezsko

Chata u lesa - Zálužné
Chata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - ZálužnéChata u lesa - Zálužné

Kapacita chaty: 5 osob, 2 ložnice

Chata je zděná, obložená dřevem, celá nedávno nově zrekonstruovaná. Součástí je břidlicová terasa s posezením krytá velkým slunečníkem a přilehlý pozemek v krásném, klidném lesním prostředí. U chaty je vytvořena zóna s ohništěm, nad kterým je možnost grilování na žulovém kameni. Nechybí ani možnost relaxace v nově vytvořené venkovní kryté wellness zóně, jejíž součástí je VÍŘIVKA s bublinkami a masážními tryskami, INFRASAUNA pro dvě osoby a pro otužilé OCHLAZOVACÍ KÁĎ s osvěžující vodou. Pod pergolou je také možnost příjemného posezení s výhledem do okolní přírody a zeleně. K odpočinku a načerpání energie je k dispozici také VENKOVNÍ ENERGETICKÁ PYRAMIDA. Chata je určena k rodinným dovoleným, pobytům s přáteli, pobytům ve dvou a wellness pobytům. Místo je vhodné k relaxaci a odpočinku v přírodě. CHATU NEPRONAJÍMÁME K PŘÍLEŽITOSTEM JAKO JSOU ROZLUČKY SE SVOBODOU, HLUČNÉ OSLAVY A PÁRTY. Chata se nachází v lokalitě Vítkov - Zálužné, část Mokřinky, nedaleko řeky Moravice, cca 3 km od přehrady Kružberk a 9 km od městečka Vítkov. Jedná se o velmi hezké místo uprostřed přírody. Tato lokalita je nazývána krajinou břidlice, je zde vybudována naučná stezka, která Vás provede okolní přírodou. Možnost po objednání navštívit Raabovu štolu a dozvědět se zajímavosti z historie této lokality. Cca 30 m za chatou na lesním pozemku jsou umístěny úly se včelkami, které Vaši pohodu ale rušit nebudou. K dispozici je také uzamykatelná místnost k uložení kol. Pozemek okolo chaty není oplocen. Pejsci i jiná drobná domácí zvířátka jsou u nás vítána, ale s ohledem na neoplocený pozemek je to z důvodu bezpečnosti na Vašem zvážení.
Celá chata je příjemně a vkusně zařízena, atmosféru ji dodávají doplňky vlastní výroby s motivy levandule.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Vnitřní vybavení objektu: kompletně vybavená kuchyň nádobím a příslušenstvím ke grilování, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, indukční varná deska, kávovar, televize, radio, WIFI k dispozici. Ložní povlečení a ručníky v ceně.
Vnější vybavení objektu: venkovní zahradní nábytek(stůl, židle, lehátka, slunečník, posezení u ohniště), sezení pod pergolou, venkovní vířivka, infrasauna, energetická pyramida, ohniště, gril.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pro 2 auta přímo před objektem, příjezdová cesta vede až k chatě.

Stravování

Restaurace - U Bernharda, U Brodu, Bílá Holubice - v blízkosti - pěšky
- Davidův mlýn, Parůžek, Stará pošta - autem, na kole, pěšky - cca v okolí 5ti km
Obchod - ve Vítkově: Lídl, Penny, pekárna, drogerie, lékárna aj. - 9 km

Pokoje a ložnice na chatě:

V chatě se nachází v horním patře 2 ložnice, které jsou obě vybavené manželskou postelí - 4 místa na spaní, nočními stolky a úložným prostorem na oblečení. V dolní části chaty se nachází obývací zóna, kde je umístěna pohovka, na které je také možnost pohodlného spaní. Obývací část je spojena s kuchyňským koutem a s přilehlou terasou, na kterou je vstup přímo z obývacího pokoje. Součástí kuchyňského koutu je stůl a židle.
Obývací část je vybavena pohovkou, konferenčním stolkem, křesly, krbovými kamny a televizí.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Zámek Hradec nad Moravicí, zámek Raduň, zřícenina hradu Vikštejn, hrad Sovinec, stezka Břidlice, rozhledna Šance - výhled na vrcholky Beskyd a Jeseníků, Heipark Tošovice - bobová dráha a jiné atrakce, přehrada Kružberk, přehrada Slezská Harta, cca 60 min. - 90 min. Jeseníky - Karlova Studánka, Praděd, Vodopády Bílé Opavy, Mechové jezírko, Pradědova galerie a jiné. Možnost koupání - koupaliště Vítkov, Odry, přírodní koupání v blízké řece Moravici, Davidův mlýn - možnost chytání pstruhů, lanové centrum, restaurace, okolní cyklotrasy, procházky lesem a okolní přírodou.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 5 osob, 2 ložnice)

14900,- kčza a týden - LÉTO
11900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Chata je k dispozici k pronájmu v období od 28.3.2024 do října.Během prázdninových měsíců červenec a srpen-letní sezóna je možnost ubytování minimáně na 7 nocí,vždy od soboty do soboty.Mimo červenec a srpen-mimo sezónu je možnost ubytování od 2 nocí a více.Cena za 2 noci je 4.500,-Kč,cena od 3 nocí je 1.700,-Kč/noc Listopad-březen NEPRONAJÍMÁME.
Možnost platby přes FKSP.
Cena za spotřebovanou elektrickou energii se platí na konci pobytu a to 10,-Kč /kwh.
V den příjezdu je nutno složit pronajímateli vratnou kauci ve výši 2.000,-Kč na krytí případných škod na majetku pronajímatele,v opačném případě bude kauce vrácena zákazníkovi v plné výši.
Pro závaznou rezervaci termínu je nutno zaplatit 50% z ceny pobytu na účet pronajímatele a to do 7 dní od rezervace termínu a zbylých 50% ceny pobytu je nutno doplatit na účet pronajímatele 14 dní před termínem nástupu na pobyt.
Storno pobytu a vrácení zaplacené zálohy zákazníkovi je možné 30 dní před nástupem na pobyt.
Letní sezóna: 28.6.2024-31.8.2024
Zimní sezóna: nepronajímáme
Mimo sezónu:začínáme pronajímat na Velikonoce od 28.3.2024 ,měsíce mimo sezónu duben,květen,do 27.června,září a říjen

Kontakty - Chata u lesa

Adresa chaty: Melč ev. č. 58

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
773 677 917

Chata u lesa - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata u lesa.

Chata Duběnka
Chata Kružberk, Staré Těchanovice ev. č. 89Chata Duběnka 1Chata Duběnka 2Chata Duběnka 3

Chata Duběnka (název je odvozen od majitele) se nachází cca 800 m od spodní části hráze Kružberk, kde je nástupní místo pro vodáky splavující řeku Moravici.... zobrazit detail

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Deštné, Deštné 58Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Chalupa v klidné části obce Jakartovice - Deštné s vyžitím pro děti i dospělé. Výborný výchozí bod pro výlety na kratší i delší vzdálenosti, zároveň místo... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1195)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>