Chata Duběnka

Pronájem v Kružberku, Staré Těchanovice ev. č. 89 - Chata, Severní Morava a Slezsko

Chata Duběnka - Kružberk
Chata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - KružberkChata Duběnka - Kružberk

Kapacita chaty: 5 + 1 osob, 2 ložnice

Chata Duběnka (název je odvozen od majitele) se nachází cca 800 m od spodní části hráze Kružberk, kde je nástupní místo pro vodáky splavující řeku Moravici. Je zde velmi čisté prostředí a prozatím ještě komerčně příliš nezasažené.

Ideální je to pro vodáky, rybáře, ale i horolezce, kde u "paty" přehrady je cvičná skála. Ale také pro milovníky houbaření, cyklistiky a turistiky.
I když se chata nachází v chatové oblasti, mnoho lidí zde nepotkáte. A pokud máte rádi české seriály, tak je to místo, kde se točil seriál "Velké sedlo" s hrázným Palyzou.

Krásnou pěší procházkou (cca 20 minut lesem) se nachází areál "Davidova mlýna", kde je další vyžití (chovný rybník s možností zapůjčení prutu, keramická dílna, lanové centrum a příjemná restaurace).

Kolem okraje obce Kružberk vede cyklistická stezka, po které podél Moravice dojedete do Opavy. Kolem vodní nádrže pak vede krásná cesta až do Budišova nad Budišovkou, rovněž vhodná i pro milovníky kola.
A i další nádrž Slezská Harta - nejmladší nádrž v Česku, která na Kružberskou přehradu navazuje nabízí mnoho možností včetně vyhlídkového výletu lodí či půjčení loďky.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Chata je vybavena standardně. Nejsou zde úplně všechny vymoženosti dnešní doby, ale to, co člověk potřebuje zde najdete. Tedy televize, CD přehrávač, lednice, rychlovarná konvice, elektrický sporák s troubou.
Není zde WiFi!

Příjezdová cesta a parkování

K objektu je příjezd z hlavní cesty po upravené zpevněné cestě a nato navazující asfaltové cestě přímo až k chatě. Parkování je možné před chatou na travnaté ploše. Stání pro min. 4 vozidla.

Stravování

Restaurace, obchod.

Pokoje a ložnice na chatě:

Ložnice se obě nacházejí ve vrchním patře chaty. Jedna větší s manželskou postelí, samostatnou 1 postelí a rozkládacím gaučem pro případnou 6 osobu.
Druhá, menší ložnice s manželskou postelí 200x160 cm.

Z obou ložnic je vstup na zadní balkon s výhledem do švestkového sadu a lesa. Před ložnicemi se ještě nachází malé barové místo pro večerní posezení před spánkem.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Možnosti procházek, cyklo výletů v klidné a turisticky příliš nezasažené krajině. Možnosti rybolovu, horolezectví, houbaření, lanové centrum, minigolf, keramická dílna.
V létě je možné využít za chatou venkovní sprchu.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 5 + 1 osob, 2 ložnice)

9000,- kčza a týden - LÉTO
10000,- kčza a týden - ZIMA
8000,- kčSILVESTR: 2 noci
Celoroční ubytování, rekreační poplatek obci 20 Kč/osoba. Cena energie 7 Kč za kw/hod. Cena za spotřebu vody 100 Kč/m3.
V den příjezdu složí Nájemce Pronajímateli kauci ve výši 2 000 Kč, která mu bude navrácena v den odjezdu v plné výši, pokud bude chata předána v nepoškozeném neznečištěném stavu spolu s klíči.

Rezervaci v zimní sezóně prosím proveďte nejpozději 3 dny před plánovaným příjezdem z důvodu dostatečného vytopení chaty.
Letní sezóna: 1. května - 30. září
Zimní sezóna: 1. října - 31. dubna

Kontakty - Chata Duběnka

Adresa chaty: Staré Těchanovice ev. č. 89

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
604 742 578

Chata Duběnka - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Duběnka.

Chata u lesa
Chata Zálužné, Melč ev. č. 58Chata u lesa 1Chata u lesa 2Chata u lesa 3

Chata je zděná, obložená dřevem, celá nedávno nově zrekonstruovaná. Součástí je břidlicová terasa s posezením krytá velkým slunečníkem a přilehlý pozemek v krásném, klidném lesním prostředí.... zobrazit detail

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Deštné, Deštné 58Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Chalupa v klidné části obce Jakartovice - Deštné s vyžitím pro děti i dospělé. Výborný výchozí bod pro výlety na kratší i delší vzdálenosti, zároveň místo... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1139)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>