Chata Třebušín pod Kalichem

Pronájem v Třebušíně, Třebušín ev. č. 377 - Chata, České středohoří

Chata Třebušín pod Kalichem - Třebušín
Chata Třebušín pod Kalichem - TřebušínChata Třebušín pod Kalichem - TřebušínChata Třebušín pod Kalichem - TřebušínChata Třebušín pod Kalichem - TřebušínChata Třebušín pod Kalichem - TřebušínChata Třebušín pod Kalichem - TřebušínChata Třebušín pod Kalichem - TřebušínChata Třebušín pod Kalichem - TřebušínChata Třebušín pod Kalichem - TřebušínChata Třebušín pod Kalichem - Třebušín

Kapacita chaty: 4 osob, 2 ložnice

Jedná se o malý domek určený k rekreaci. Zatímco ubytování samotné poskytuje spíše základní komfort, lokalita domu je mimořádně atraktivní. Objekt se skládá ze dvou místností, jedna je v přízemí, druhá v patře. V přízemí se nachází jídelna s kuchyňským koutem, předsíň s úložnými prostory, toaleta a sprchový kout. V přízemní místnosti je též rozkládací pohovka se dvěma místy ke spaní. Místnost v patře je vybavená rozkládací pohovkou se dvěma místy ke spaní, smart TV a manželskou postelí. K dispozici budete mít parkování na vlastním dvoře, možnost uložení kol v přilehlé stodole, vlastní zahradu s venkovním posezením. Domek se nachází na jednom z nejkrásnějších míst v Českém středohoří na konci obce Třebušín přímo pod vrchem Kalich s husitským hradem. Po domluvě jsou přístupné přímo v místě ubytování atrakce pro děti: houpačky, trampolína, pískoviště, hrad - prolézačka s klouzačku pro malé děti.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Kuchyňský kout se základním vybavením: plynový sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Místnost v patře je vybavena smart - TV.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na dvoře domu. Možnost uložení kol ve stodole.

Stravování

V obci je dobře zásobený obchod s potravinami.

Pokoje a ložnice na chatě:

V přízemní místnosti je rozkládací pohovka se dvěma místy ke spaní. V místnosti v patře je manželská postel.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Domek je umístěn v turisticky atraktivní lokalitě přímo pod kopcem Kalich se zbytky husitského hradu. V docházkové blízkosti se nachází vrch Panna, o kousek dále pak kopce Sedlo, jehož vrchol je chráněn jako přírodní rezervace a je právem označován za "chrám přírody".

Zhruba ve vzdálenosti 1,5 km je možnost přírodního koupání v rybníku Machčák nebo udržované přírodní nádrži s dětským hřištěm v Těchobuzicích.

Odtud je to kousek k zámku Ploskovice, který se stal i se svým nádherným parkem kulisou mnoha pohádek a filmů. Na opačné straně od Třebušína pak dorazíte do Muzea v přírodě Zubrnice.

Dvě nejkrásnější města Ústeckého kraje, města Litoměřice a Úštěk, se nachází asi 10 km od Třebušína. Tato města není potřeba představovat, za zmínku možná stojí romantická zřícenina rozsáhlého hradu Helfenburg v blízkosti Úštěka.

Lokalita je mimořádně vhodná pro milovníky cyklistiky, můžete buďto nabírat výškové metry na málo frekventovaných stezkách v Českém středohoří nebo se pohodlně svézt na cyklostezce podél Labe na litoměřické nebo děčínské straně. Po cyklostezce snadno dojede do Dráždan :))

V neposlední řadě nabízí Třebušín a jeho blízké okolí nepřeberné množství možností jízdy na koních.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 4 osob, 2 ložnice)

1200,- kčza a noc - LÉTO
1200,- kčza a noc - ZIMA
1200,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
1600,- kčSILVESTR: 1600 je cena za objekt za noc, objekt se pronajímá minimálně na 2 noci
V letní sezóně preferujeme pronájem na celý týden od soboty do soboty.
V ceně je povlečení a ručník na ruce.
Pes 80 Kč noc.
Letní sezóna: 1. července - 31. srpna
Mimo sezónu: 1. září - 30. června

Kontakty - Chata Třebušín pod Kalichem

Adresa chaty: Třebušín ev. č. 377

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
737 766 430

Chata Třebušín pod Kalichem - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Třebušín pod Kalichem.

Chalupa u modrého kocoura
Chalupa Dolní Nezly, Dolní Nezly 4Chalupa u modrého kocoura 1Chalupa u modrého kocoura 2Chalupa u modrého kocoura 3

Stylová památková poloroubená chalupa z roku 1849 nacházející se v Českém Středohoří v malebné vesničce Dolní Nezly poblíž historického města Litoměřice. Chalupa má 2 podlaží. V... zobrazit detail

Chata Nad vinicí
Chata Litoměřice, Za PlynárnouChata Nad vinicí 1Chata Nad vinicí 2Chata Nad vinicí 3

Jedná se o nově zrekonstruovanou chatu nedaleko královského města Litoměřic. Nabízíme vám plně vybavenou chatu a prostornou zahradu kde se nachází vyhřívaný bazén, luxusní vířivá vana... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 2141)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>