Chata Nad vinicí

Pronájem v Litoměřicích, Za Plynárnou - Chata, České středohoří

Chata Nad vinicí - Litoměřice
Chata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - Litoměřice

Kapacita chaty: 6 osob, 1 ložnice

Jedná se o nově zrekonstruovanou chatu nedaleko královského města Litoměřic.

Nabízíme vám plně vybavenou chatu a prostornou zahradu kde se nachází vyhřívaný bazén, trampolína pro děti, vířivá vana, houpací sít pro dvě osoby a velké ohniště. Zahrada je v klidné lokalitě. Dojezdová vzdálenost od Prahy je cca 45 minut.


Chata se nachází cca 2 km od královského města. Město Litoměřice vám nabídne mnoho kulturního vyžití i nákupních možností.

Malé soukromé pivovary, restaurace a v blízkosti cca 10km leží vyhlášená vinařská oblast Velké Žernoseky

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Vybavení kuchyně: lednice, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, topinkovač, standardní vybavení, pračka. velká televize v pergole pártybox 710 JBL a wifi pro zábavu.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné přímo na zahradě pod přístřeškem. Příjezdová cesta k chatě je polní cesta hned za vinicí u hlavní silnice.

Stravování

Vlastní v plně vybavené kuchyni, nejbližší restaurace v Litoměřicích cca 2 km.

Pokoje a ložnice na chatě:

Ložnice se nachází v podkroví, kde je 1 x manželská postel a 2 x samostatná postel oddělená přepážkou od manželské postele. V obývacím pokoji je rozkládací rohová sedačka pro dvě osoby. Krásný a odpočinkový spánek Vám umožní 7 zónová taštičková luxusní matrace.

Výlety, sport a zábava v okolí:

V blízkém okolí se nachází spousta hradů zámků a různých kulturních zajímavostí, cyklotras, Zajímavé jsou třeba výlety na lodi v nedalekých Litoměřicích.

Určitě stojí za zmínku možný výlet na nejvyšší horu Českého středohoří MILEŠOVKU.

Nebo nedaleký vrch Lovoš.

Možnosti koupání: koupaliště Na Písečném ostrově Litoměřice, Žernosecké jezero, koupaliště Lovosice, jezero Chmelař, jezero Milada.
Od roku 2023 bude možné si půjčit paddleboardy cena na týden 1500 kč jeden kus
Na zahradě je krytý stolní tenis.
Badmintonové rakety.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 6 osob, 1 ložnice)

19000,- kčza a týden - LÉTO
16000,- kčza a týden - ZIMA
19000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Chata bude v provozu od 1.4. 2022. V letní sezóně preferujeme pronájem na celý týden od soboty do soboty. V ceně je povlečení a ručníky, osušky, závěrečný úklid. Vířivá vana na zahradě je pouze za příplatek na celý týden za 2000 KČ vždy čistá voda. Dřevo k ohništi a na topení za poplatek 300 KČ. Elektrická energie 200 KČ na den.
Příjezd v sobotu od 14:00, odjezd v sobotu do 10:00 hod. Storno poplatky neúčtujeme.
Od roku 2023 budou na půjčení Paddleboardy cena na týden 3000 KČ dva kusy.


Je vyžadována závazná rezervační záloha do 5 pracovních dnů od rezervace ve výší 50% ceny na bankovní účet předem. Informace o platbě Vám budou zaslány e-mailem. Doplatek je splatný nejpozději 2 dny před nástupním termínem na bankovní účet.
Letní sezóna: od 1.4.-30.9.2022
Zimní sezóna: od 30.9.- 28.02 2023

Kontakty - Chata Nad vinicí

Adresa chaty: Za Plynárnou

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
723 421 269

Chata Nad vinicí - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Nad vinicí.

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Skalice, Skalice 104Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Jedná se o nově postavenou chalupu na konci malé obce v Českém středohoří. Nabízíme vám plně vybavenou chalupu s vyhřívaným krytým bazénem, infra saunou, prostornou zahradou... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 87)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>