Chata Nad vinicí

Pronájem v Litoměřicích, Za Plynárnou - Chata, České středohoří

Chata Nad vinicí - Litoměřice
Chata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - LitoměřiceChata Nad vinicí - Litoměřice

Kapacita chaty: 6 osob, 2 ložnice

Jedná se o nově zrekonstruovanou chatu nedaleko královského města Litoměřic.

Nabízíme vám plně vybavenou chatu a prostornou zahradu kde se nachází vyhřívaný bazén, luxusní vířivá vana Wellis pro 5 osob, trampolína pro děti, houpací sít pro dvě osoby a velké ohniště. Nadstandartní venkovní terasa s grilem, párty reprodukurem JBL 710 a velkou smart TV obrazovkou.

Večerní koupel ve vířivce, osamotě nebo ve společnosti, vám může dát příležitost ztratit pojem o čase a vaše tělo i duše si mohou odpočinout. Ze světa racionality se dostanete do světa smyslů, kde hýčkající atmosféra vody a vůně Levandule poskytuje ideální podmínky pro relaxaci.Zahrada je v klidné lokalitě.

Na chatě jsou vítaná pouze malá plemena psů a pobyt mají zdarma.

Dojezdová vzdálenost od Prahy je cca 45 minut.


Chata se nachází cca 2 km od královského města. Město Litoměřice vám nabídne mnoho kulturního vyžití i nákupních možností.

Malé soukromé pivovary, restaurace a v blízkosti cca 10km leží vyhlášená vinařská oblast Velké Žernoseky

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Vybavení kuchyně: lednice, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, topinkovač, kvalitní kávovar DeLonghi, toustovač, tyčový mixér, rýžovar, standardní vybavení, pračka. velká televize v obývacím pokoji i v pergole. Pártybox 710 JBL a wifi pro zábavu.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné přímo na zahradě pod přístřeškem. Příjezdová cesta k chatě je polní cesta hned za vinicí u hlavní silnice.

Stravování

Vlastní v plně vybavené kuchyni, nejbližší restaurace v Litoměřicích cca 2 km.

Pokoje a ložnice na chatě:

Ložnice se nachází v podkroví, kde je 1 x manželská postel a 2 x samostatná postel oddělená přepážkou od manželské postele. V obývacím pokoji je rozkládací rohová sedačka pro dvě osoby. Krásný a odpočinkový spánek Vám umožní 7 zónové taštičkové luxusní matrace.

Výlety, sport a zábava v okolí:

V blízkém okolí se nachází spousta hradů zámků a různých kulturních zajímavostí, cyklotras, Zajímavé jsou třeba výlety na lodi v nedalekých Litoměřicích.

Určitě stojí za zmínku možný výlet na nejvyšší horu Českého středohoří MILEŠOVKU.

Nebo nedaleký vrch Lovoš.

Možnosti koupání: koupaliště Na Písečném ostrově Litoměřice, Žernosecké jezero, koupaliště Lovosice, jezero Chmelař, jezero Milada.
Od roku 2023 bude možné si půjčit paddleboardy cena na týden 1500 kč jeden kus
Na zahradě je krytý stolní tenis.
Badmintonové rakety.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 6 osob, 2 ložnice)

25000,- kčza a týden - LÉTO
25000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
V letní sezóně preferujeme pronájem na celý týden od soboty do soboty. V ceně je povlečení a ručníky, osušky, závěrečný úklid. V luxusní vířivé vaně wellis je vždy čistá voda před příjezdem, cena na týden za pronájem vany je 2500 kč. Dřevo k ohništi a na topení za poplatek 300 KČ.

Spotřeba el. energie je v ceně pobytu. Hradí se pouze provoz vířivé vany dle spotřeby. Při nástupu pronájmu se skládá kauce - jistina ve výši 1500 Kč která se při odjezdu po odečtení elektřiny vrací.

Příjezd v sobotu od 14:00, odjezd v sobotu do 10:00 hod. Storno poplatky neúčtujeme.
Od roku 2023 budou na půjčení Paddleboardy cena na týden 2500 KČ dva kusy.


Je vyžadována závazná rezervační záloha do 5 pracovních dnů od rezervace ve výší 50% ceny na bankovní účet předem. Informace o platbě Vám budou zaslány e-mailem. Doplatek je splatný nejpozději 2 dny před nástupním termínem na bankovní účet.
Letní sezóna: od 1.4.-30.9.2022

Kontakty - Chata Nad vinicí

Adresa chaty: Za Plynárnou

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
723 421 269

Chata Nad vinicí - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Nad vinicí.

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Skalice, Skalice 104Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Jedná se o nově postavenou chalupu na konci malé obce v Českém středohoří. Nabízíme vám plně vybavenou chalupu s vyhřívaným krytým bazénem, infra saunou, prostornou zahradou... zobrazit detail

Chata Třebušín pod Kalichem
Chata Třebušín, Třebušín ev. č. 377Chata Třebušín pod Kalichem 1Chata Třebušín pod Kalichem 2Chata Třebušín pod Kalichem 3

Jedná se o malý domek určený k rekreaci. Zatímco ubytování samotné poskytuje spíše základní komfort, lokalita domu je mimořádně atraktivní. Objekt se skládá ze dvou místností,... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 87)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>