Chata na konci louky

Pronájem v Míčově, ev. č. 50 - Chata, Východní Čechy

Chata na konci louky - Míčov
Chata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - MíčovChata na konci louky - Míčov

Kapacita chaty: 4 osob, 1 ložnice

V naší chatě nabízíme příjemné prostředí pro rodinnou dovolenou. Výjimečná poloha Železných hor u obce Míčov uspokojí i ty nejnáročnější rekreanty. Na své si přijdou milovníci klidné a rodinné atmosféry, romantických procházek, táborákového posezení s přáteli a dalších relaxačních aktivit. Na počasí nezáleží, grilovat můžete i za deště na terase. Nezapomněli jsme ani na Vaše nejmenší, kteří si mohou hrát před chatou na dětském hřišti se skluzavkou nebo si zařádit na zelené louce. Když Vás omrzí sport, hry a turistika, můžete se kochat pohledem do kraje Železných hor, nedaleké zříceniny hradu Lichnice a kopečků rýsujících se na obzoru.
Naše chata stojí u lesa nedaleko vesnice Míčov. Obec leží v krásném lesnatém kraji na jihozápadním okraji Chrudimska na hřebeni Železných hor v nadmořské výšce skoro 500 m. n. m. V celém katastrálním území se nacházejí obce Míčov, Sušice, Jetonice, Zbyslavec a Rudov. Žije zde 263 obyvatel, celková výměra obce je 1 237 ha.
Nejvyšším vrcholkem v katastru obce je Krkaňka (566 m. n. m. ), ze které je za dobrého počasí z příkrých svahů výhled na Ronov nad Doubravou a dále směrem na Čáslav. Díky své nadmořské výšce a kopcovitému terénu je tu mnoho dalších nádherných vyhlídkových míst, jako je např. silnice mezi obcemi Míčov a Sušice, kde je za dobrého počasí rozhled až na Orlické hory a Krkonoše, včetně nejvyšší hory ČR Sněžky, nebo krásné panorama z Vávrova kopce na zříceninu hradu Lichnice, na Podhrádí a dále do kraje. I díky tomu přes obec a její okolí prochází mnoho oblíbených turistických a cykloturistických tras, které jsou především přes léto hojně využívány turisty.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Wifi 20mbit neomezená data, zpětná TV (možnost přehrávání pořadů až 7 dní zpětně). Plně vybavená kuchyň. Druhá TV v ložnici.
Klimatizace, podlahové topení, el. přímotopy, 2x TV, manželská postel, rozkládací dvoulůžko, rozkládací pohovka, koupelna se sprchou a WC, ohniště.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pro 3 auta je přímo u chaty, plánek s příjezdovou cestou pošlu po rezervaci na Váš email.
Objekt je pro Vás připraven od 14.00 hod. Budou pro Vás připravené povlečené postele, včetně předem objednaných dětských postýlek (matrace, peřinka a polštářek). Na týdenní pobyt máte k dispozici dva ručník a osušku na osobu. V den odjezdu je nutné opustit objekt do 10.hodiny. Pokud není následně pokoj obsazen dalšími hosty, je možnost po dohodě s majiteli odjezdový čas posunout. Další možností je uložení zavazadel do odpoledních hodin v prostoru k tomu určeném.

Stravování

Míčov - hospoda. Třemošnice - mj. restaurace Lihovar. Kraskov - EA Hotel Kraskov (spousta menších občerstvení). Podhradí - několik příležitostí. Kiosek Lovětín. Prachovice - hospoda.

Pokoje a ložnice na chatě:

Přízemí: Obývací pokoj - vybavená kuchyň, mikrovlnná trouba, rozkládací pohovka, jídelní stůl, TV se zpětným přehráváním pořadů až 7 dní, komoda, podlahové topení. Koupelna - sprcha, WC, podlahové topení, skříňka.
1.patro: Ložnice - manželská postel, rozkládací postel, klimatizace, TV.
Prostor před chatou: K dispozici je osvětlená terasa s elektrickou zásuvkou vybavená židlemi a lavicemi, před chatou je ohniště a dětská skluzavka s houpačkami. Kola si můžete schovat do garáže.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Vše o Železných horách - [www.zeleznehory.net]

Zřícenina hradu Lichnice s přilehlou roklí a Dívčí skálou. Chovný rybník Lovětín se sportovním rybolovem a nedalekým občerstvením (kiosek) s trampolínou pro Vaše děti. Kraskov s roklí Peklo a rybníky vhodnými ke koupání či rybolovu, wellness a vyhlášená restaurace v hotelu EA hotelu Kraskov, kde je k dispozici i vnitřní bazén. Třemošnice - koupaliště s minigolfem, víceúčelovým kurtem, fitness, výborná restaurace s bowlingem v rekonstruovaném bývalém Lihovaru v Třemošnici. Krytý bazén a solná jeskyně. Muzeum vápenictví Třemošnice. Naučná stezka kolem práchovického lomu (stezka myslí i na děti, po celou dobu je trasou provázejí pohádkové bytosti žijící v okolí lomu). Zámek Choltice - muzeum vodníků a černého divadla. Koupaliště a letní kino Konopáč. Skanzen Veselý Kopec a Skanzen v Hlinsku. Švýcárna Slatiňany - muzeum starokladrubského koně. Obora a zámek Žleby. Přehrada Seč, koupání, minigolf, víceúčelový kurt, fittnes, bowling, pošta, kadeřnictví, kosmetika, restaurační zařízení, pizzerie, kavárna, lékárna, wellnes a bazén v hotelu Jezerka. Tvrz Svojšice. Muzeum koní Slatiňany - kde se natáčel seriál Dobrá voda. Lezení na Škrovádu - pískovcové skály. Chittussiho údolí. Zřícenina hradu Oheb. Rozhledna Bára na Podhůře, kde je centrum pevných kontrol pro orientační běh. Ležáky - obec vyhlazena nacisty. Muzeum zločinu Galérka v obci Ochoz u Nasavrk. Zámek Slatiňany - místo plné příběhů a koní. Singltrek na Podhůře. Dětské lanové centrum Hlinsko. Babiččin dvoreček Licibořice (ukažte dětem jak se žije na statku). Muzeum loutek Chrudimska. Koupaliště Chrudim. Naučná stezka Kočičí hrádek. Lanový park Podhůra u Chrudimi, venkovní tělocvična na Podhůře u Chrudimi.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 4 osob, 1 ložnice)

12500,- kčza a týden - LÉTO
10430,- kčza a týden - ZIMA
10430,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
2500,- kčSILVESTR: Cena za noc pro max 4 osoby
Státní svátky 1700,-/noc.
Domácí mazlíčci 150,-/noc, 2 domácí mazlíčci 400,-/noc
Záloha na ubytování činí 50% z celkové ceny pobytu, zbylých 50% ceny je splatných nejdéle 14 dnů před začátkem pobytu.
Ceny jsou včetně DPH
Podmínky pobytu:
Může být obsazeno maximálně 4 dospělými osobami
Minimální délka pobytu jsou 2 noci
přísný zákaz kouření v celém objektu
Cena dále zahrnuje:
Wifi
TV se zpětným přehráváním až 7 dní
spotřebu všech energií
parkování pro 2 auta před objektem
dětskou postýlku

PLATEBNÍ PODMÍNKY
Rezervace ubytování je podmíněna zaplacením zálohy ve výši 50 % z celkové ceny za ubytování, a to převodem na bankovní účet nebo hotově. Doplatek je splatný do 7 dní od začátku pobytu nebo v hotovosti na místě při příjezdu.
Datum splatnosti zálohy určí ubytovatel v rezervačním formuláři s ostatními podklady pro platbu zálohy.
Možnost platby z FKSP - vystavíme fakturu pro zaměstnavatele.
STORNO PODMÍNKY
V případech, kdy dle sjednané smlouvy na ubytování v pensionu vznikne povinnost zákazníka uhradit provozovateli pensionu storno poplatky, se jejich výše určuje podle počtu dnů od rozhodné skutečnosti, která zakládá povinnost k jejich úhradě, do počátku poskytnutí první služby. V případě, že se stornovaná lůžka obsadí za stejných podmínek, bude Vám vráceno 90 % částky (zálohy na ubytování).
VÝŠE ODSTUPNÉHO ČINÍ:
14 dní a méně100 % z ceny za ubytování
Letní sezóna: od 1. července do 31. srpna (pouze SO- SO)
Zimní sezóna: od 1. prosince do 15. března

Kontakty - Chata na konci louky

Adresa chaty: ev. č. 50

 
volejte kdykoli
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
608 238 768
Web:
www.chatanakoncilouky.cz

Chata na konci louky - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata na konci louky.

Chata k pronájmu
Chata Kraskov, ev.č. 140Chata k pronájmu 1Chata k pronájmu 2Chata k pronájmu 3

Nově postavený rekreační objekt se nachází na okraji lesa v chatové oblasti obce Kraskov v CHKO Železné hory v blízkosti dvou rybníků - Horní a Dolní... zobrazit detail

Chata k pronajmutí
Chata Seč, Seč ev. č. 291Chata k pronajmutí 1Chata k pronajmutí 3

Velmi pěkná a nově zrekonstruovaná chata v žádané oblasti blízko přehrady Seč (cca 300m). Chata je po kompletní rekonstrukci, plně vybavená kuchyň. Objekt vhodný pro rodiny... zobrazit detail

Chalupa Leškovka
Chalupa Hoješín, Leškova Hůrka čp.79Chalupa Leškovka 1Chalupa Leškovka 2Chalupa Leškovka 3

Krásná, prostorná, zděná, rodinná chalupa s podkrovím. Objekt se nachází v osadě Leškova Hůrka (trasa Seč - Hoješín), místní část vesnice Hoješín, na pěkném místě v... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 2104)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>