Chata k pronájmu

Pronájem v Kraskově, ev.č. 140 - Chata, Východní Čechy

Chata k pronájmu - Kraskov
Chata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - KraskovChata k pronájmu - Kraskov

Kapacita chaty: 10 + 2 osob, 4 ložnice

Nově postavený rekreační objekt se nachází na okraji lesa v chatové oblasti obce Kraskov v CHKO Železné hory v blízkosti dvou rybníků - Horní a Dolní Peklo. Rekreační oblast Seč - Kraskov je vyhledávanou a žádanou lokalitou v Pardubickém kraji. Zejména pro milovníky vodních sportů, houbaření, rybaření, turistiky, cykloturistiky, hipoturistiky, přírodních zajímavostí a kulturního vyžití.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Objekt disponuje plně vybavenou kuchyní (dvě lednice s mrazákem, varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, nádobí, kávovar Dolce Gusto, tyčový mixér, vaflovač aj. ), společenskou místností s pohodlnou rohovou sedačkou a dataprojektorem. Internet a sledování internetové TV dataprojektorem je k dispozici. Objekt je napojen na vrt s kojeneckou vodou.
Ve spodní koupelně je luxusní infrasauna z cedrového dřeva vybavena fullspektrálními zářiči. Je možné využít pračku umístěnou v technické místnosti.

Součástí venkovního vybavení je vířivka pro 4 osoby s hydromasáží a bublinkovou masáží (sezónní použití), bazén (7,5m x 3,5m) se solárním ohřevem, solární sprcha, posezení s grilem (klasický i plynový) na venkovní terase, posezení u ohniště, dětské hřiště a zahradní domek (na kola, kočárky, aj. ).

Příjezdová cesta a parkování

K objektu vede příjezdová cesta a k dispozici je dostatek parkovacích míst.

Stravování

V obci je otevřen obchod (300 m) každý den mimo neděli a hostinec (250m). Stravování pro "náročnější" je možné v blízkých restauracích v obci Seč (3 km) nebo Třemošnice (4 km).

Pokoje a ložnice na chatě:

Celková kapacita ubytování je 10 lůžek (s přistýlkami až 12). V 1.NP je 1 bezbariérová ložnice s 2 lůžky. V 2.NP jsou 3 ložnice (dvě ložnice po 2 postelích a jedna se 4 postelemi).
Vše čištěno parním čističem.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Přímo kolem chaty vedou turistické stezky a hipostezka vhodné pro pěší, cyklo i hipoturistiku. Je možné si naplánovat výlet kolem přilehlých rybníků a zůstat pouze na lesních stezkách. Hotel Kraskov u břehu rybníka Dolní Peklo (1 km) nabízí tenis, beach volejbal, venkovní a krytý bazén, bowlingové dráhy, tenisový kurt, wellness a fitness centrum. Pod hotelem začíná romantické Hedvičino údolí podél Zlatého potoka, kterým se dostanete do Třemošnice (Berlova vápenka 6 km) a nebo na zříceninu hradu Lichnice (4 km) kolem 600 let starého Žižkova dubu s výhledem na Lovětínskou rokli. Při úpatí hřebene Železných hor lze dále pokračovat v návštěvě domácího minipivovaru a pěstitelské palírny (Žlebské Chválovice - 9 km).

Opačným směrem od chaty se vydáte na Sečskou přehradu (4,5 km), okolo které vede cyklostezka a s dominantou zříceniny hradu Oheb. Na Sečské přehradě lze provozovat vodní lyžování - WAKE a SKI PARK. V hotelu Jezerka u břehu přehrady je venkovní vyhřívaný a vnitřní bazén, Wellness & SPA, squash, bowling, tenis, nohejbal, volejbal, fitness, horolezecká stěna, profesionální střelnice, golfový trenažer.

Další atrakce: lanové centrum Podhůra a rozhledna Bára (18 km), Babiččin dvoreček Licibořice 10 km, skanzen lidových staveb Veselý kopec 23 km, Jízdárna, ranch a hypostezky Kovářov 5 km, Obora bílých jelenů Žehušice, Divoký kaňon řeky Doubravy, Golfové hřiště, zámek Žleby, zámek Kačina - zemědělské muzeum, Hippologické muzeum a zámek Slatiňany 21 km, Loutkářské muzeum Chrudim 23 km. Aquacentrum Pardubice 30 km. Možnosti koupání: Seč přehrada (4 km), Kraskov - rybníky (400 m), Třemošnice - koupaliště (4 km), Horní Bradlo - koupaliště (15 km), Chrudim - koupaliště, krytý bazén (20 km), Pardubice - aquapark (30 km).

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 10 + 2 osob, 4 ložnice)

29800,- kčza a týden - LÉTO
19800,- kčza a týden - ZIMA
19800,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Cena je včetně vody a otopu (přidělené množství).
Elektrická energie se platí při odjezdu po odečtu elektroměru.
Vratná kauce ve výši 3.000 Kč se vybírá ihned při příjezdu.
Záloha na rezervaci pobytu ve výši 50% z ceny pobytu se platí předem do 5 dnů po objednání termínu. Doplatek na pobyt se platí též převodem na účet nejpozději 14 dní před nástupem pobytu. Je také možnost zaplatit celou částku naráz.
Storno poplatky: Vypoví - li klient ubytování 90 -30 dní před, bude mu strženo 15% z ceny ubytování, 29 - 14 dní bude strženo 40% a 13 - 7 dní 60%, 6 - 0 dní 80%. Storno poplatky se neuplatní v případě, že si klient zajistí za sebe náhradu, a nebo z velmi vážných důvodů, které posoudí po domluvě sám majitel objektu.
Poplatek za rekreaci je 13 Kč za osobu za den a neplatí osoby mladší 18 let.
Standardní kapacita objektu (bez přistýlek) je 10 osob a možné 2 přistýlky jsou zpoplatněny (200 Kč/1ks/noc při týdenním pobytu; 300 Kč /1ks/noc při víkendovém pobytu).
Letní sezóna: červenec - srpen (pouze týdenní pobyty)
Zimní sezóna: listopad - březen
červen (1.6.2024-30.6.2024): cena 23.800 Kč (pouze týdenní pobyty)

Kontakty - Chata k pronájmu

Adresa chaty: ev.č. 140

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
725 551 377

Chata k pronájmu - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata k pronájmu.

Chata k pronajmutí
Chata Seč, Seč ev. č. 291Chata k pronajmutí 1Chata k pronajmutí 3

Velmi pěkná a nově zrekonstruovaná chata v žádané oblasti blízko přehrady Seč (cca 300m). Chata je po kompletní rekonstrukci, plně vybavená kuchyň. Objekt vhodný pro rodiny... zobrazit detail

Chalupa Leškovka
Chalupa Hoješín, Leškova Hůrka čp.79Chalupa Leškovka 1Chalupa Leškovka 2Chalupa Leškovka 3

Krásná, prostorná, zděná, rodinná chalupa s podkrovím. Objekt se nachází v osadě Leškova Hůrka (trasa Seč - Hoješín), místní část vesnice Hoješín, na pěkném místě v... zobrazit detail

Chata na konci louky
Chata Míčov, ev. č. 50Chata na konci louky 1Chata na konci louky 2Chata na konci louky 3

V naší chatě nabízíme příjemné prostředí pro rodinnou dovolenou. Výjimečná poloha Železných hor u obce Míčov uspokojí i ty nejnáročnější rekreanty. Na své si přijdou milovníci... zobrazit detail

Pronájem chaty
Chata Seč, č.93Pronájem chaty 1Pronájem chaty 2Pronájem chaty 3

Zděná rekreační chata na pěkném travnatém pozemku s vlastním bazénem v chatové osadě u Sečské přehrady. Objekt se nachází v CHKO Železné hory, místem s krásnou... zobrazit detail

Chata Seč Rackovice
Chata Jeřišno, Jeřišno č.e.17Chata Seč Rackovice 1Chata Seč Rackovice 2Chata Seč Rackovice 3

Chata s vnitřní a venkovní terasou s krásným výhledem na Sečskou přehradu, se nachází v menší klidné chatové oblasti přímo u přehrady, obklopena lesy a nádhernou... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1203)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>