Chata Mikulčin vrch

Pronájem na Mikulčině Vrchu, Vápenice 12-Mikulčin Vrch - Chata, Jižní Morava

Chata Mikulčin vrch - Mikulčin Vrch
Chata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin VrchChata Mikulčin vrch - Mikulčin Vrch

Kapacita chaty: 8 osob, 2 ložnice

Chata Mikulčin vrch – Vápenice se nachází na jednom z nejkrásnějších míst chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, na jižním svahu pod Mikulčiným vrchem v nadmořské výšce 780 m, s výhledem na slovenskou stranu, Velký Lopeník a Bošáckou dolinu. Chata leží na soukromém pozemku mimo silnici a turistický ruch a je tak ideálním místem pro klidnou, ale i aktivní rodinnou dovolenou v krásném, panensky čistém přírodním prostředí. Polohu a interiéry chaty Vám nejlépe přiblíží naše fotogalerie, podrobné vybavení, tipy na výlety, možnosti koupání a jiné zábavy uvádíme dále v textu. Poblíž jsou i lyžařské svahy s nově zrekonstruovanou horskou chatou, které nabízí kvalitní lyžování se zázemím pro malé i velké lyžaře. Mimo zimní sezónu je k dispozici MOBILNÍ VÍŘIVKA pro 4 osoby.
Vystavujeme faktury FKSP - pro úhradu pobytu zaměstnavatelem.
Podívejte se, prosím, i na naši druhou chatu Vápenice 48 ( objekt 8786 ), která se nachází cca 150 m od chaty Mikulčin vrch, taktéž na jižním svahu.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Kuchyně jsou vybaveny veškerým nádobím potřebným pro bezproblémové vaření i pečení. V přízemí je elektrický sporák se sklokeramickou deskou a mikrovlnná trouba, v podkroví je indukční varná deska a elektrická trouba. Na každém patře je lednice a varná konvice, k dispozici jsou i kávovar, topinkovač, toustovač. Voda na chatě je pitná.
Připojení na internet 02 zdarma, technologie LTE. V podkroví je velká sedačka, plazmová televize, různé hry a hračky pro děti.

V přízemí se z obývacího pokoje dá projít balkonovými dveřmi na terasu s krbem a venkovním ohništěm, která je situována k jihu a je zde absolutní soukromí. Další, zastřešená terasa, je z druhé strany objektu. U chaty je dětské hřiště s venkovní pohádkovou chatečkou plnou hraček, různé venkovní hry, pískoviště, šipky, dalekohled. V zimním období jsou k dispozici boby.

Příjezdová cesta a parkování

Automobilem lze přijet až k chatě, parkoviště pro dvě auta je na uzavíratelném soukromém pozemku, v noci osvětleném.

Stravování

V blízkosti, asi 10 minut chůze, jsou dvě restaurace, obchody jsou v obcích Komňa a Bojkovice, větší nákupy v supermarketech v Uherském Brodě, asi 15 minut jízdy autem.

Pokoje a ložnice na chatě:

V přízemí i v podkroví je ubytování pro čtyři osoby. V obou patrech je kompletní sociální zařízení, kuchyně, televize se satelitem na každém patře. V přízemí je samostatný pokoj pro dvě osoby se sprchou a wc, dále obývací pokoj s krbem a rozkládací sedačkou pro dvě osoby, prostorná kuchyně s velkým stolem, infrasauna, masážní box, wc, přístroje pro fitnes. V podkroví se nachází pokoj pro čtyři osoby, kuchyně, obývací pokoj, sprchový kout a wc.

Výlety, sport a zábava v okolí:

V obci Žítková lze domluvit prohlídku domu, v němž svůj život prožila poslední žítkovská bohyně Irma Gabrhelová, proslulá svým léčitelským a věšteckým uměním, moudrostí a schopností pomoci lidem v nouzi. V Uherském Brodě se můžete, kromě historického centra, projít nově zbudovanou Planetární stezkou v délce 1,9 km, začínající Sluncem u nádraží. Po stezce lze v Domě kultury navštívit digitální planetárium s 5 metrovou kopulí s jedinečnou podívanou na hvězdnou oblohu. Lázně Luhačovice jsou proslulé léčivými prameny, ale i originální architekturou lázeňských domů Dušana Jurkoviče. V dosahu je i nikdy nedobytý hrad Buchlov a zámek v Buchlovicích, kde se pro krásu interiérů i parku natáčela nejedna známá pohádka. Za návštěvu stojí ZOO v Lešné u Zlína, ale i originální ZOO ve Starém Městě u UH, kde si můžete pohladit kovová zvířátka skutečné velikosti, vyrobená nadšenci ze starého šrotu, jediná v Evropě! V obci Kunovice je pod širým nebem muzeum asi 20 letadel dopravních, sportovních i vojenských, a lze si domluvit vyhlídkový let. Na Slovensku je nejblíže Trenčín se svým impozantním hradem nebo vzdálenější lázně Piešťany.

A samozřejmě turistika, ať pěší či po cyklostezkách, Vám nabídne nádherné výhledy do daleké krajiny, určitě se vydejte k 22 m vysoké rozhledně na Velkém Lopeníku s dohledem až na Beskydy a Jeseníky při jasném počasí, a taky dominantu Bílých Karpat, 970 m vysokou Velkou Javořinu. V zimním období jsou v blízkosti, asi deset minut chůze, dva lyžařské svahy s vleky a horská chata (viz více na www. ski - bile - karpaty. cz). Ve Starém Hrozenkově je sportovní hala, kde najdete bowling, tenis, stolní tenis i restauraci.

V Uherském Brodě je aquapark Delfín i otevřené koupaliště, další koupaliště jsou ve Starém Hrozenkově a Bojkovicích.

Další tipy na výlety pošleme e - mailem.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 8 osob, 2 ložnice)

od 20 800,- kčza a týden - LÉTO
od 17 800,- kčza a týden - ZIMA
od 15 800,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
4500,- kčSILVESTR: cena od 4 500 kč za chatu a noc.Více informací mailem.
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend.

CENA PŘES HLAVNÍ SEZONU ( 29.6.2024 - 1.9.2024 )
Týden 2 - 4 osob - 20 800 kč
Týden 5 - 6 osob - 22 800 Kč
Týden 7 - 8 osob - 25 800 Kč


POBYT V ZIMNÍ SEZONU ( 18.11. 2023 - 17.3. 2024 )
Týden 2 - 4 osoby - 17 800 kč
Týden 5 - 6 osoby - 19 800 kč
Týden 7 - 8 osob - 23 800 kč

POBYT MIMO SEZONU

Týden 2 - 4 osoby - 15 800 kč
Týden 5 - 6 osob - 17 800 Kč
Týden 7 - 8 osob - 21 800 Kč

VÍKENDOVÝ POBYT

2 - 4 osoby - 5 900 Kč
5 - 6 osoby - 7 900 Kč
7 - 8 osoby - 9 900 Kč

V ceně týdenního pobytu přes hlavní sezónu je
ENERGIE, wifi, dřevo na venkovní ohniště, vnitřní krb, mycí prostředky, utěrky na nádobí, sáčky na odpad, toaletní papír, parkování na osvětleném parkovišti na vlastním pozemku. Doplácí se infrasauna ( 1 500 kč za pobyt), lůžkoviny ( 120 kč na lůžko a pobyt - možno si vzít vlastní), voda ( 190 kč za m3 bude odečtena z kauce dle skutečné spotřeby).


V ceně týdenního pobytu mimo sezónu a v zimní sezónu je
ENERGIE, wifi, mycí prostředky, utěrky na nádobí, sáčky na odpad, toaletní papír, parkování na parkovišti na vlastním pozemku. Doplácí se infrasauna ( 1 500 kč za pobyt), povlečení( 120 kč na lůžko a pobyt - možno si vzít vlastní). Dřevo na topení pro vnitřní krb je zpoplatněno paušální částkou 1 500 kč za pobyt, dřevo na venkovní ohniště dle domluvy při příjezdu, voda ( 190 kč za m3 bude odečtena z kauce dle skutečné spotřeby).


Při víkendovém pobytu je v ceně energie, doplácí se infrasauna ( 700 kč za pobyt), povlečení (120 kč na lůžko a pobyt - možno si vzít vlastní). Dřevo na topení pro vnitřní krb 450 kč za pobyt, dřevo na venkovní ohniště dle domluvy při příjezdu, voda ( 190 kč za m3 bude odečtena z kauce dle skutečné spotřeby).


Vířivku je nutné nahlásit předem. Je k dispozici od jara do prvních mrazíků.


Při předání objektu vybíráme vratnou kauci 3 000 Kč. Pokud je chata obsazena pouze osobami mladšími 28 let je kauce 7 000 Kč.

Chata se uvádí do původního stavu, včetně úklidu a povlečení. V opačném případě je cena za úklid chaty 500 Kč, která bude odečtena z kauce.

Při ukončení pobytu je nutno počítat 30 min. na předání objektu. Ubytovací podmínky zašleme e - mailem.

Rekreační poplatek bude vybírán na počátku pobytu, dle počtu osob 30 Kč za osobu. .

Přes hlavní prázdniny, dále měsíce květen, červen a září nabízíme pouze celotýdenní pobyty od soboty do soboty. Mimo sezonu jsou možné i krátkodobé pobyty.
Letní sezóna: 29.6. 2024 - 1.9. 2024
Zimní sezóna: 18.11. 2023 - 17.3. 2024

Kontakty - Chata Mikulčin vrch

Adresa chaty: Vápenice 12-Mikulčin Vrch

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
722 774 036,
Web:
www.chatymikulcinvrch.cz

Chata Mikulčin vrch - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Mikulčin vrch.

Chata k pronajmutí
Chata Mikulčin Vrch, Vápenice 48Chata k pronajmutí 1Chata k pronajmutí 2Chata k pronajmutí 3

Zrekonstruvaná chata "ANDĚLKA" Mikulčin vrch - Vápenice se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Bílých Karpat na jižním svahu pod Mikulčiným vrchem v nadm. výšce 700... zobrazit detail

Horská chata Bošáčky
Chata Lopeník, Lopeník 85Horská chata Bošáčky 1Horská chata Bošáčky 2Horská chata Bošáčky 3

Horská chata Bošáčky je nově postavená chata na oploceném a uzamykatelném pozemku v Bílých Karpatech na úpatí vrcholu Velký Lopeník (911 m n. m. ). Nadmořská... zobrazit detail

Chalupa Bošáčky
Chata Lopeník, Lopeník 85Chalupa Bošáčky 1Chalupa Bošáčky 2Chalupa Bošáčky 3

Chalupa Bošáčky se nachází v CHKO Bílých Karpatech pod vrcholem Velkého Lopeníku, v nadmořské výšce 535 m. n. m. Z chalupy je překrásný výhled na okolní... zobrazit detail

Zelená Chalupa
Chalupa Vápenice, Komenské Louky 170Zelená Chalupa 1Zelená Chalupa 2Zelená Chalupa 3

Zelená chalupa Vápenice je nově postavená chalupa na samotě v krásné obci Vápenice, v srdci moravských kopanic. Z nadmořské výšky 525m je nádherný výhled na okolní... zobrazit detail

Chalupa pri Ukoch
Chalupa Nová Bošáca, Nová BošácaChalupa pri Ukoch 1Chalupa pri Ukoch 2Chalupa pri Ukoch 3

Nabízíme Vám ubytování v malebném prostředí Bílých Karpat. Naše chalupa je určena k celoročnímu obývání. Je plně zařízena k okamžitému užívání, včetně ručníků, potřeb v kuchyni... zobrazit detail

chalupa Kopanice
Chalupa Vyškovec, Vyškovec 152chalupa Kopanice 1chalupa Kopanice 2chalupa Kopanice 3

Ubytování na chalupě uprostřed krásné přírody v srdci moravských Kopanic – obci Vyškovec. Okolí je vhodné pro milovníky přírody, obci protínají cyklostezky i turistické, které jsou... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 108)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>