Chalupy Jana a Lucie

Pronájem v Suchém, Suchý ev. č. 346 a 347 - Chalupa, Jižní Morava

Chalupy Jana a Lucie - Suchý
Chalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - SuchýChalupy Jana a Lucie - Suchý

Kapacita chalupy: 12 + 1 osob, 4 ložnice

Nově postavené chalupy Jana a Lucie se nachází v malebné přírodě Drahanské vrchoviny kousek od Moravského krasu a necelých 200m od Sušského rybníka. Každý objekt je určen pro 6 osob. K dispozici je za příplatek 1 přistýlka. Obě chalupy se nachází v udržované oplocené zahradě s velkou travnatou plochou vhodnou pro opalování, volnočasové letní aktivity jako například badminton, míčové hry, kriket a jiné. Okrasná zahrada se vzrostlými stromy a posezením, které je na několika místech, je ideální pro odpočinek. Pro děti je tu připravena trampolína se 4 - metrovou doskokovou plochou, houpačky, hrací prvek se skluzavkou a lezeckou stěnou pro děti do 7 let, a pískoviště. V letní sezóně je připraven venkovní bazén o rozměru 3,66 x 1,2m.
Každá chalupa má svou vlastní krytou terasu se zahradním nábytkem a vlastním vstupem do zahrady, přenostný gril na dřevěné uhlí. K dispozici je centrální posezení s ohništěm a velkým grilem. K dispozici je venkovní FINSKÁ SAUNA pro cca 4 osoby (viz fotogalerie).
V docházkové vzdálenosti cca 5 minut se nachází Sušský rybník s veřejnými plážemi, půjčovnou lodiček, šlapadel a paddleboardů, a se stánky rychlého občerstvení.
Tato rekreační oblast je vyhledávaná díky množství cyklostezek a turistických tras, na své si přijdou i houbaři a rybáři. V létě se tu často pořádají živé koncerty místních kapel. Mezi největší místní akci patří Vesuf - festival místních pivovarů s pestrým hudebním doprovodem (www. vesuf. cz).
Golfový resort Kořenec se nachází 5 km od ubytování.
V zimním období tu jsou udržovány trasy pro běžkaře a rybník bývá při vhodném počasí aktivně využíván k bruslení.

V každé chalupě je možnost ubytování pro 1 - 6 osob, pro dítě do 2 let připravíme dětskou postýlku a vysokou jídelní židličku, nočník.
Po dohodě můžeme jednu chalupu vybavit rozkládací přistýlkou s pěnovou matrací 90 x 200 cm. Tato přistýlka je za příplatek.

POZOR, cena v ceníku je uvedena za jeden objekt!

Pro pobyt je vyžadována vlastní domácí obuv.
Oba objekty jsou zásobovány pouze vodou z hlubinného vrtu, která je pitná.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

V každém objektu je: - kompletně vybavená kuchyně (malá lednice s mrazákem, samostatný indukční dvouplotýnkový vařič, odsavač par, myčka na nádobí, toustovač, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, kapslový kávovar Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima, rozkládací sušák na prádlo a kolíčky. K úklidu je k dispozici vysavač i smeták, malý smetáček s lopatkou.

LCD televizor v obývacím pokoji, WiFi připojení, zahradní nábytek pod krytou pergolou, přenosný zahradní gril na dřevěné uhlí.

Na zahradě: ohniště, trampolína, bazén (průměr 3,66 x výška 1,2 m), houpačky pro malé i velké děti, pískoviště, hrací prvek - domeček se skluzavkou a stěnou pro lezení, lano a schůdky na šplhání, hračky na pískoviště, lavice z masivních půlkulatin, lehátka na opalování, míče, sady na badminton, více info na vyžádání.

Možnost úschovy kol a lyží, nafukovacích lehátek.

Příjezdová cesta a parkování

K chalupám vede zpevněná komunikace. V oploceném objektu lze parkovat na dvou místech (spodní a horní parkoviště). Cca 2 - 3 auta/ parkoviště.
Parkovací plochy jsou pod kamerovým systémem.

Stravování

Přímo v obci je obchod, restaurace, vinárna se sudovými víny z jižní Moravy, suvenýry. Poblíž obchodu je malý park s dětským hřištěm. V letní sezóně je obec Suchý vyhledávanou turistickou destinací, kde u rybníku jsou otevřená občerstvení - např. pokrmy z grilu, z udírny, bary, stánky s točeným pivem, posezením a občerstvením.

V každé chalupě je kompletně vybavená kuchyně.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Samostatně stojící chalupy se dvěma ložnicemi v podkroví, koupelnou se sprchovým koutem a WC, velkým prostorem s obývací částí, plně vybavenou kuchyní a vnitřním posezením (masivní jídelní stůl s lavicemi ve venkovském stylu) v přízemí s přímým vstupem na krytou terasu. Každá ložnice má 1 masivní dvoulůžkovou postel a 1 jednolůžkovou postel také z masívu. Každá ložnice je vybavena nočními stolky, lampičkami, a vestavěnými policemi. V případě potřeby lze ložnice upravit na spaní pro 2 a 4 osoby.

Výlety, sport a zábava v okolí:

V blízkém okolí je spousta zajímavých míst nejen pro milovníky památek, přírodních krás, ale i pro sportovce. Z těch nejzajímavějších doporučujeme:
Moravský kras a propast Macocha [http: //www. propast - macocha. cz/]
Punkevní jeskyně s plavbou na lodičkách, Kateřínskou jeskyni (doporučujeme se přiobléknout) [http: //punkevni - jeskyne. cz/], a cestou zpět si můžete prohlédnout Sloupsko - Šošuvské jeskyně [http: //www. cavemk. cz/sloupsko - sosuvske - jeskyne]

Milovníkům památek doporučujeme navštívit HRAD BOSKOVICE [www. hradboskovice. cz] nebo ZÁMEK BOSKOVICE [www. zamekboskovice. cz], Státní zámek Rájec - Jestřebí, zámek Lysice.

Pár tipů pro sportovce:
Golf & Ski resort Kořenec [http: //www. korenec - golf. cz/]

Baldovec – centrum zábavy

Aquapark Boskovice [http: //www. sluzbyboskovice. cz/], Aquapark Blansko

Cyklo areál Moravský kras

Cyklo areál Boskovice

Bowling Modrá Věž Boskovice [http: //www. modravezboskovice. cz/]

Zábavu nejen pro děti s indiánskou tématikou najdete ve Westernovém městečku Boskovice [http: //www. westernove - mestecko. cz]

Další tipy: Arboretum Boskovice, Rozhledna ve Veselici, Běžecké lyžařské trasy v okolí

Letní kino, kino Panorama Boskovice, pro více: sledujte infopoint na radnici na Masarykově náměstí, nebo [www. boskovice. cz]

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 12 + 1 osob, 4 ložnice)

23500,- kčza apartmán a týden - LÉTO
20000,- kčSILVESTR: Cena je za 1 chalupu / 6 osob max !!!
Provoz je celoročně.

CENÍK MIMO LETNÍ SEZÓNU (minimálně 2 noci):

Cena ubytování pro 2 osoby je 5000,- Kč/ 2 noci

Cena za prodloužený víkend je 12000,- Kč/ chalupa/ 3 noci

ČERVENEC a SRPEN pouze týdenní pobyty (so - so)
ZÁŘÍ - ČERVEN minimální délka pobytu 2 noci

Příplatek za přistýlku včetně lůžkovin a osušky činí 1000,- Kč.

V CENĚ JE ZAHRNUTO
– ubytování, připojení na internet, lůžkoviny, osušky( 1 kus na osobu), ručník na ruce, látkové i papírové utěrky, houbičky na nádobí, jar, tablety do myčky, toaletní papír, mýdlo, papírové ubrousky a kapesníky, pytle na odpadky, parkování uvnitř objektu, běžná spotřeba palivového dřeva, dřevěné brikety na grilování.

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO
- vratná kauce za bezeškodný pobyt: 3.000 Kč (kauce bude v případě bezeškodného pobytu vrácena při předávání chaty v den odjezdu po odečtení ceny za spotřebovanou elektřinu a rekreační poplatek)
- rekreační poplatek 16 Kč/ dospělá osoba/den
- náklady na elektřinu 7 Kč/kWh


PROVOZ SAUNY
- účtujeme za spotřebu elektrické energie, osušky/ručníky jsou k dispozici 1 kus na osobu. Provoz i údržbu vysvětlíme na místě.

ODJEZD A PŘÍJEZD
– v letní sezóně: příjezd od 15:30 do 19:00, odjezd od 8:30 do 9:00 hodin
- v zimní sezóně/mimo sezónu: dle domluvy

STORNO PODMÍNKY
- Při zrušení pobytu za více než 30 dní před nástupem na pobyt, odečteme ze zaplacené zálohy 2500,-Kč, zbytek zálohy vracíme neprodleně nazpět.
- Při zrušení pobytu 30-15 dní před nástupem na pobyt, odečteme ze zaplacené zálohy 5000,- Kč, zbytek zálohy vracíme ihned nazpět.
- Při zrušení pobytu 14-0 dní před nástupem na pobyt zálohu již nevracíme. Budete-li nás o tom informovat, pokusíme se najít řešení, jak tuto nemilou situaci zmírnit.


PODMÍNKY REZERVACE
Při objednání ubytování se skládá záloha ve výši 50% z ceny ubytování. Instrukce pro platbu obdrží nájemce ve smlouvě, která bude zaslaná po obdržení potřebných údajů. Zbývajících 50% se uhradí nejpozději 14 dní před nástupem. Vše bezhotovostně.

SMLOUVA
K uzavření ubytovací smlouvy dochází za kumulativního splnění dvou podmínek, a to doručením písemné objednávky nebo písemného potvrzení rezervace ubytovateli a okamžikem, kdy ubytovatel od ubytovaného obdrží zálohu na ubytování.

Za rozbité vybavení si účtujeme pouze pořizovací ceny.Před odjezdem je nájemce povinen uvést objekt do takového stavu, v jakém jej převzal. Běžný úklid je v ceně.
V opačném případě mu bude vyúčtován poplatek z kauce 800 Kč - 1500 Kč dle míry ušpinění a nepořádku.

Před ukončením pobytu nájemce vyčká na příjezd majitele k řádnému předání objektu. Majitel provede kontrolu a vyúčtuje dodatečné náklady dle smluvního ujednání.
Letní sezóna: od 15. června do 31. srpna
Mimo sezóna: od 1. září do 14. června

Víkendový pobyt: pouze mimo letní sezónu !!!

Kontakty - Chalupy Jana a Lucie

Adresa chalupy: Suchý ev. č. 346 a 347

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
724 044 164

Chalupy Jana a Lucie - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupy Jana a Lucie.

Chata Velenka
Chata Suchý, Chata č.341Chata Velenka 1Chata Velenka 2Chata Velenka 3

Chata je v provozu pouze od. 1.5.do 30.10.v roce!!! Novostavba rekreační chaty, kompletně vybavené pro pohodově strávenou rodinnou dovolenou s dětmi i domácím mazlíčkem. Stojí na... zobrazit detail

Dry Cottage
Chata Suchý, Suchý ev. č. 345Dry Cottage 1Dry Cottage 2Dry Cottage 3

Luxusní chalupa Dry Cottage s dokonalým wellness vyžitím, jak v letním tak v zimním období, se nachází v krásné přírodě na vrcholu Drahanské vrchoviny a kousek... zobrazit detail

Chata k pronájmu
Chata Suchý, Suchý 335 68001 BoskoviceChata k pronájmu 1Chata k pronájmu 2Chata k pronájmu 3

Nabídka ubytování v luxusní chatě v klidné části obce Suchý čp. 335 Není určena k bujarým oslavám. zobrazit detail

Pronájem chaty
Chata Suchý, Suchy 297Pronájem chaty 1Pronájem chaty 2Pronájem chaty 3

Chata je určena pro obsazenost do 7 lidí je obklopena velkým pozemkem s bazénem, stojí na klidném místě a je jen pár kroků od lesa. S... zobrazit detail

Chalupa u golfu
Chalupa Kořenec, Kořenec 168Chalupa u golfu 1Chalupa u golfu 2Chalupa u golfu 3

Naše chalupa se nachází v obci Kořenec, přímo u 18 ti jamkového golfového hřiště Golf & Ski Resort Kořenec. V areálu resortu se nachází restaurace a... zobrazit detail

Chalupa Kalamajka
Chalupa Horní Štěpánov, Horní Štěpánov 258Chalupa Kalamajka 1Chalupa Kalamajka 2Chalupa Kalamajka 3

Vítejte v Chalupě Kalamajka, kde se harmonicky snoubí pohoda venkovského života s moderním komfortem, připravena poskytnout vám dokonalé zázemí pro váš únik od každodenního shonu. Nabízíme... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 561)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>