Chalupa u Mrázů

Pronájem ve Vojenicích - Chalupa, Orlické hory

Chalupa u Mrázů - Vojenice
Chalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - VojeniceChalupa u Mrázů - Vojenice

Kapacita chalupy: 15 osob, 5 ložnic

Zrekonstruovaná chalupa s wellness se nachází v podhůří Orlických hor v malebné vesničce Vojenice, nedaleko města Opočna.
Chata umožňuje pronájem ve dvou podlažích. 2x samostatné WC; 1x koupelna s vanou a automatickou pračkou. Na obytné prostory navazuje krytý, solárně vyhřívaný bazén 6x3,5x1,5m s protiproudem, se sprchou a saunou pro 4 osoby. V zimním období lze bazén přitápět plynem.
V roce 2011 byla dokončena stavba prvního patra. Zde se nachází: 2x ložnice pro 2 osoby; 1x ložnice pro 3 osoby; 1x ložnice pro 4 osoby; 2x samostatné WC; 2x koupelna se sprchovým boxem. V patře je dále velký obývací pokoj (krbová kamna, TV s domácím kinem). Součástí obývacího pokoje je kuchyňský kout a jídelna.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

V přízemí je: jedna ložnice pro 4 osoby; malá herna s mini kulečníkem, fotbálkem a posilovacím strojem; obývací pokoj s krbovými kamny, televizí, DVD přehrávačem a HIFI věží; jídelna pro 10 osob, plně vybavená kuchyň (sklokeramický sporák, myčka nádobí, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba). V roce 2011 byla dokončena stavba prvního patra. Zde se nachází: 2x ložnice pro 2 osoby; 1x ložnice pro 3 osoby; 1x ložnice pro 4 osoby; 2x samostatné WC; 2x koupelna se sprchovým boxem. V patře je dále velký obývací pokoj (krbová kamna, TV s domácím kinem). Součástí obývacího pokoje je kuchyňský kout (velká lednice s mrazákem, sklokeramický sporák, rychlovarná konvice, myčka nádobí, mikrovlnná trouba) a jídelna. Obývací pokoj v horním patře je klimatizován.

Příjezdová cesta a parkování

Parkovací místa pro dvě až tři auta se nachází na zahradě objektu. Zbylá vozidla lze nechat před chalupou.

Stravování

V objektu se nachází dvě plně vybavené kuchyně. Obchod je ve vedlejší obci, cca 1,5 km. Nejbližší restaurace se nachází v Ličně (6 km), Opočně (7 km - restaurace Jordánek, Holub, U Gabči, atd), Česticích (10 km).

Pokoje a ložnice na chalupě:

V objektu je k dispozici 5 ložnic. Dvě dvoulůžkové, dvě čtyřlůžkové a jedna třílůžková.

Výlety, sport a zábava v okolí:

V herně objektu se nachází velký profesionální kulečník (karambol). Na obytné prostory navazuje krytý vyhřívaný bazén s protiproudem a sauna. Součástí vybavení je stolní tenis a ruské kuželky.
500 m od vesnice je rozhledna Osičina s vyhlídkovou plošinou ve výšce 33 metrů. Z rozhledny je za hezkého počasí krásný výhled na Orlické hory, Kralický Sněžník, Krkonoše, Sněžku, Železné Hory, ale také na město Hradec Králové a na dominantu Pardubického kraje - Kunětickou Horu.
V blízkém okolí je velké množství zámků (např.: Častolovice, Opočno, Doudleby nad Orlicí, Nové Město nad Metují, Náchod, Rychnov nad Kněžnou) a hradů (např. Potštejn, Litice).
Malé děti jistě potěšíte návštěvou ZOO ve Dvoře Králové a Babiččina údolí v Ratibořicích.
Pro sportovní vyžití je možno navštívit bowling v Dobrušce, Týništi nad Orlicí, Rychnově nad Kněžnou nebo Kostelci nad Orlicí. V Rychnově nad Kněžnou se také nachází squash centrum, lanový park, kluziště, motokáry a půjčovna čtyřkolek.
Velké oblíbenosti se také těší cykloturistika v Orlický horách, kde se nachází mnoho kilometrů upravovaných tras. Je možné využít služeb cyklobusů, které jezdí z nedalekého Lična.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 15 osob, 5 ložnic)

44900,- kčza a týden - LÉTO
31500,- kčza a týden - ZIMA
31500,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
52500,- kčSILVESTR:
Provoz chalupy celoročně.
Možnost pronájmu i na víkend.
Silvestrovské pronájmy. Vánoční pronájmy.
Uvedené ceny jsou bez energií.
Chalupa je na konci pronájmu majitelem přebírána v takovém stavu, v jakém byla nájemci předána, tzn. neponičeném a uklizeném. Pokud ne - poplatek.

Poplatek za zvíře je 200 Kč/den.

Check-in: 14:00.
Check-out: 10:00.

Při zaslání poptávky je v rezervačním kalendáři vytvořena nezávazná rezervace. Po zaslání zálohy ve výši 50 % z celkové částky za pronájem na bankovní účet (do 14 dní od potvrzení nezávazné rezervace), je nezávazná rezervace změněna na závaznou. V případě nezaplacení bude rezervace zrušena.

Zbývající částku za pronájem je nutné uhradit opět bankovním převodem, a to nejpozději 14 dní před zahájením pronájmu. Vratná kauce (letní sezona + víkendy - 5 000 Kč, zimní sezona - týden - 10 000 Kč) je přivezena na chalupu v hotovosti. Z vratné kauce jsou na konci pronájmu odečteny energie, případně škody, a zbylá částka je hostům vracena v hotovosti.

Do října 2024 (konec tříleté fixace) PŘIBLIŽNÝ odhad nákladů energií:
- jaro/podzim - 300 - 500 Kč/den + dle počasí počáteční částka natopení obytných prostor a bazénu
- léto: 1 000 Kč - 1 500 Kč/týden
- zima: 700-1 000 Kč/den + cca 3 000 Kč počáteční natopení obytných prostor a bazénu (cca 29 °C). V případě navazujícího pronájmu jsou energie levnější o částku počátečního natopení.

Ve vnitřních prostorách objektu platí přísný zákaz kouření.

V případě předčasného ukončení pronájmu ze strany nájemce se poměrná část ze zaplacené ceny nevrací.
V případě ukončení pronájmu ze strany pronajímatele se poměrná část ze zaplacené ceny nájemci nevrací a to v následujících případech. Pronajímatel si vyhrazuje právo okamžitě ukončit pronájem v případě že: 1) dojde k porušení nočního klidu se zásahem Policie ČR !!!!!!! 2) Dojde k porušení zákazu kouření. 3) Dojde k porušení smlouvy o pronájmu.

Zákazník odesláním poptávky na pronájem chalupy, dává souhlas ke zpracování osobních údajů, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení zadané v rezervaci. Jedná se o zpracování údajů nezbytných ke komunikaci vedoucí k uzavření smlouvy, přičemž za smlouvu se považuje závazně potvrzená rezervace a dále to, že si daný host objekt pronajme. Dále pak dává zákazník souhlas ke zpracování osobních údajů při pronájmu, a to údaje z Občanského průkazu, či jiného průkazu totožnosti, číslo osobního dokladu a datum narození a to z důvodu vedení evidenční knihy v souladu se zákonem č.565/1990 Sb. O místních poplatcích.

Storno podmínky:

- zrušení pronájmu 60-30 dní před termínem pronájmu - 50 % z částky za pronájem
- zrušení pronájmu 30-15 dní před termínem pronájmu - 80 % z částky za pronájem
- zrušení pronájmu 15-0 dní před termínem pronájmu - 100 % z částky za pronájem

Zrušení pronájmu (v roce, kdy byla provedena platba) z důvodu vládních nařízení vracíme 100 % z částky za pronájem.
Letní sezóna: 29. 6. 2024 - 31. 8. 2024. V letní sezóně je možné pronajímat pouze týden (so-so)
Prodloužený víkend = 3 noci = 15 600 Kč/pronájem (+energie)
Čtyři a více nocí = 4 500 Kč/noc (+energie)

Kontakty - Chalupa u Mrázů

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
605 122 217
Web:
www.ubytovanivojenice.cz

Chalupa u Mrázů - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u Mrázů.

Chalupa k pronájmu
Chalupa Byzhradec, Byzhradec 58Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Rekreační chalupa je po kompletní rekonstrukci. Obytná plocha je 190 m2. Ubytování pro rodiny s dětmi, pro skupiny přátel a cyklisty. Ubytování i pro zaměstnance firem, cena... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1146)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>