Chalupa u Mačkalů

Pronájem v Hačkách, Hačky 21 - Chalupa, Severní Morava a Slezsko

Chalupa u Mačkalů - Hačky
Chalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - HačkyChalupa u Mačkalů - Hačky

Kapacita chalupy: 13 osob, 3 ložnice

Nově zrekonstruovaná stylově vybavená chalupa. Nachází se v obci Hačky. V okolí vesničky je zalesněná krajina. Pozemek je celý oplocený. Na zahradě se nachází bazén průměr 3m, k bazénu i do bazénu máme pohodlné schody, pískoviště pro děti, trampolína, houpačky a domek pro děti. Nově jsou k dispozici dvě ELEKTROKOLOBĚŽKY. Chalupa má v přízemí vstupní chodbu, z které je vchod do kuchyně, která slouží zároveň jako společenská místnost, koupelny, samostatného WC a na další chodbu, kde se nachází pokoj. V prvním patře je pak koupelna, samostatné WC a dva pokoje. Z prvního patra je krásny výhled na koně, kteří sousedí se zahradou a krásný výhled na lesy a okolí.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyně: lednice s mražákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, varná deska, myčka nádobí, plně vybavená kuchyňská linka, mixer. tyčový mixer, topinkovač a toustovač. Televize, krbová kamna. Elektrická trouba s otočným grilem a výčepní zařízení na pivo pod pergolou.
Pokoje: v každém pokoji je televize. V celém objektu i pod pergolou je wifi. K dispozici je chladící výčepní zařízení. Na požádání možnost zajištění soudků piva značky Litovel, Zubr a Holba. Dále je také k dispozici přenosný gril.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování uvnitř uzamčeného objektu. Počet míst na parkování 3až4.

Stravování

V objektu je plně vybavená kuchyně. V obci je ve vzdálenosti 100m obchod a 100m hospůdka kde je možno den předem domluvit večeři. Jinak 8 druhů pizzy je stále. 7km od Haček je městečko Konice, kde je možnost návštěvy restaurace.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V objektu jsou celkem 3 ložnice. První se nachází v přízemí kde je dvojlůžko a patrová postel pro dva dospělé a jedno dítě nahoře. V prvním patře jsou pak ložnice dvě. V jedné jsou dvě lůžka po dvou a postýlka. Ve druhé ložnici je jedno lůžko pro dva a tři samostatné postele. Celkem pro 13 osob a 1 dítě navíc. Součástí vybavení je i povlečení.

Výlety, sport a zábava v okolí:

V ceně ubytování jsou k dispozici 2 elektrokoloběžky. V nejbližším okolí se nachází hrad Bouzov, Javoříčské jeskyně, koupaliště Stražisko, Plumlovská přehrada, Plumlovský zámek, Aguapark Prostějov. Dále pak město Olomouc, kde je krásná zoologická zahrada, aguapark. V zimních měsících k dispozici sjezdovka v nedaleké obci Kladky. Dále možnost navštívit zámek v Náměšti na Hané, Hanácké muzeum Cholina, lázně Slatinice, muzem kočárů a hasičské muzeum Čechy pod Kosířem, biotop Laškov.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 13 osob, 3 ložnice)

3000,- kčza a noc - LÉTO
od2000,- kčza a noc - ZIMA
od 2000,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
16000,- kčSILVESTR: cena za celý objekt na 4 noci.
Objednávky přijímáme telefonicky na čísle 774291162 nebo na email eva.mackal@seznam.cz Možnost vystavení faktury. Poplatek za psa 50Kč za noc.Spotřebovaná el.energie bude vyúčtována při odjezdu.Poplatek obci 8kč/osoba a noc. Storno podmínky- 31 dní před příjezdem 0%, méně než 31 dní před příjezdem 50% ze složené zálohy, méně než 1O dní před příjezdem 100% ze složené částky. V případě , že Vámi zrušený termín se nám podaří obsadit, bude Vám vrácena celá částka.Ceník za noc mimo sezonu je2000Kč do 7osob.Od 8osob je cena 2500Kč.Cena za víkend je 5000Kč do 7 osob.Od 8 osob je cena6000Kč.
Letní seona je od 1.července do 31.srpna.Během letní sezony pronajímáme pouze od soboty do soboty.Nástup je od 14.00 a odjezd do 10.00hodin.
Zimní sezóna:od1.prosince do 15.března

Kontakty - Chalupa u Mačkalů

Adresa chalupy: Hačky 21

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
774 291 162

Chalupa u Mačkalů - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u Mačkalů.

Chata v soukromí
Chata Olešnice, Olešnice 54Chata v soukromí 1Chata v soukromí 2Chata v soukromí 3

Pokud hledáte klidné místo k odpočinku, pak jste zcela jistě na tom správném místě. Chata v soukromí se nachází v blízkosti hradu Bouzov a díky své... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1285)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>