Chalupa u Lukešů

Pronájem v Roudnici, Roudnice 60 - Chalupa, Krkonoše

Chalupa u Lukešů - Roudnice
Chalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - RoudniceChalupa u Lukešů - Roudnice

Kapacita chalupy: 14 + 2 osob, 5 ložnic

Nabízíme k pronájmu stylovou chaloupku s bazénem a se saunou v srdci Krkonoš s jedinečným nádechem starých časů. V blízkosti lesa a Ski areálu Aldrov.
Objekt je určen pro skupiny klientů, např. vícegeneračním rodinám, spřáteleným rodinám s dětmi nebo skupince kamarádů o celkové kapacitě až 16 osob.
Máme mnohočetné zkušenosti i s firemním TEAMBUILDINGEM.

Chaloupka s finskou saunou se nachází v nádherném a klidném místě Krkonošského národního parku nedaleko lesa s úžasným výhledem do širého kraje. Necelých 200 m od objektu je oblíbený Ski areál Aldrov se sedačkovou lanovkou. V zimním období je pár metrů od chaloupky udržovaná běžkařská stopa. Když jsou sněhové podmínky, tak se u nás koná Jilemnická 50.Nadmořská výška cca 780 m n. m.
Přijeďte si do Krkonoš načerpat energii a užít si ničím nerušenou dovolenou.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Wi - Fi standardní rychlost připojení.

K dispozici pračka vč. pracích prostředků, 2x sušák na prádlo, vysavač, úklidové prostředky, košíky na houby, jehly na buřty, sedáky na zahradu, sekyrka na dřevo a příslušenství ke grilu.

Na zahradě máme celoročně k dispozici krytou letní kuchyni s posezením, udírnou a přenosným grilem. Nadzemní bazén 3,66m je k dispozici v červenci a v srpnu, 4 lehátka, několik laviček, provizorní posezení z palet u ohniště, dále pak kolárnu/lyžárnu.

PRO DĚTI: Venku je bazén, trampolína, větší pískoviště s hračkami, míče, 2 fotbalové branky, sada na badminton. V lese mohou stavět domečky... v zimě na zahradě iglů nebo bunkry :).
Uvnitř máme k zapůjčení pastelky, omalovánky, pexeska, puzzle, karty, drobné hračky, plyšáky, plastové jídelní příbory, misky, talířky a kelímky, nočník, stupínek k umyvadlu, dětskou koupací vaničku, dĕtskou dřevĕnou židličku a dětskou cestovní postýlku.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo u objektu na zahradě. V zimním období příjezdovou cestu neudržujeme. V 90% se nám podaří zorganizovat vyhrnutí sněhu na hlavní cestě velkou technikou, aby se mohli klienti při příjezdu dostat co nejblíže k chaloupce, ale v průběhu pobytu si klienti vyhazují sami. K dispozici jsou lopaty a hrabla :).

Stravování

Kuchyň je součástí světnice a má dostatečné prostory pro úpravu a uskladnění potravin, najdete v ní kompletní vybavení jako je prostorná myčka vč. tablet, dřez na nádobí vč. jaru, 1 velká lednice, 1 střední s mrazákem, el. horkovzdušná trouba, kombinovaný indukční/elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sendvičovač, toustr, mixér/šlehač, překapávač na mletou kávu s filtry, hrnce, pánve, pekáče, keramické nádobí, skleničky, příbory.... vše v dostatečném množství. Kohoutková voda je z obecního řadu a je pitná.

Hospůdky a restaurace jsou také v přilehlých Vítkovicích, Křížlicích a na Jestřabí. 5 km od chaloupky je Janova Hora s výbornou kuchyní, 4 km od nás je vyhlášená lokalita Rezek, kde najdete 2 horské restaurace.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Nabízíme celkem 5 pokojíků v selském stylu s vlastní koupelnou vč. WC.

Přízemí:
Společenská místnost s prostornou pohovkou, houpacím křeslem, plně vybavenou kuchyňkou a velkým jídelním stolem až pro 16 lidí (počítáno včetně dětí). Dominantou,, světnice,, jsou velká kachlová kamna v mechové barvě včetně lůžka v zápecí.
Chodba s krbem na zátop a šatnou.
Komora s velkým otopným policovým žebříkem a další lednicí s mrazákem.
Společné WC s pisoárem a technickým koutem s pračkou.
Finská sauna se sprchou, posezením a východem přímo na zahradu.
Pokoj č. 5 - 2lůžkový s koupelnou vč. WC a stylovou lázeňskou vanou.

1.patro:
Pokoj č. 1 - 3lůžkový pokoj s možností přistýlky.
Pokoj č. 2 - 3lůžkový pokoj s možností přistýlky.
Pokoj č. 3 - 3lůžkový pokoj.
Pokoj č. 4 - 3lůžkový pokoj.
Chodba.
Prosklený umělecký ateliér paní majitelky (nepřístupný)


NUTNO vzít si s sebou ručníky a osušky (vybavení do sauny + prostěradla). ZÁKAZ chození ve venkovní OBUVI v chalupĕ, vezmĕte si bačkůrky; ) ZÁKAZ KOUŘENÍ platí v chalupě i v letní kuchyni. ZAKAZ DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ.

Dny a časy příjezdů a odjezdů se domlouvají individuálně, ale všeobecně platí příjezd v 16 h (né dříve) a odjezd v 10 h (né déle). Prosíme o dodržení uvedených časů.

Výlety, sport a zábava v okolí:

SKI AREÁL ALDROV, [https: //www. skialdrov. cz/cs/lyzarsky - areal - aldrov - vitkovice - v - krkonosich]

SNOWPARK [https: //www. skialdrov. cz/cs/snowpark - jizerka - lyzarsky - areal - vitkovice - v - krkonosich]

KOUPÁNÍ: Na zahradĕ je nadzemní bazén 3,66m. Koupaliště v dosahu: Poniklá 6.3 km, Valteřice 12km, Kruh 16,2km, Košťálov 23.3km, Plavecký bazén Jilemnice 9,5 km, Aquapark Špindlerův Mlýn 30.2km

CYKLISTIKA: objekt je vhodný pro cyklisty, máme zamykatelné zázemí pro kola. [https: //www. region - krkonose. cz/aktivni - vyziti/cyklotrasy/]

ADRENALINOVÉ VYŽITÍ: [https: //www. region - krkonose. cz/aktivni - vyziti/adrenalinove - aktivity/]

LEZENÍ: [https: //www. region - krkonose. cz/aktivni - vyziti/lezeni/]

TIPY NA VÝLETY:
Rokytnice 9 km, Jilemnice 9 km, Horní Mísečky – Medvědín 11 km, Benecko 13 km, Žalý 13 km
Dvoračky 13 km, Vrchlabí 14 km, Špindlerův mlýn 20 km, Rezek 4 km.
Janova Hora 5 km, tam se dají objednat jízdy na Huculských koních.
Ski Areál Aldrov Vítkovice 170m, udržovaná běžkařská stopa hned vedle chaloupky.

LÉTO: Náš kraj si Vás podmaní svou drsnou, ale zároveň malebnou krásou. Je vhodný pro turistiku, cykloturistiku a in - line bruslení (na Benecku). Dále je tu možnost jízdy na Huculských koních na farmě, Hucul,,, dovádění dětí v kozí obůrce a následného občerstvení v typické horské hospůdce (Janova Hora). Golf si můžete zahrát v nedalekých Semilech. Půjčovnu kol najdete v Jilemnici a ve Vrchlabí. Velmi často se ve Františkově pořádají dřevosochařské kurzy. Oblíbené jsou výlety na rozhlednu Žalý, Dvoračky a třeba i na Zlaté návrší, pramen Labe. Doporučuji také houbaření v přilehlých lesích. V létě máme na zahradě nadzemní bazén 3,66m, trampolínu, dětské pískoviště a drobné sportovní náčiní na badminton a jiné. Posedět můžete v nově postavené letní kuchyni s grilem, nebo opodál u ohniště a opéct si třeba buřty.

ZIMA: Hned vedle chaloupky máme při sněhové nadílce upravované běžkařské tratě. Zalyžovat si můžete na 170m vzdáleném Ski areálu Aldrov, kam si dojdete pěšky a i na ostatních sjezdovkách v okolí. Po lyžovačce se můžete prohřát a relaxovat v naší nové finské sauně.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 14 + 2 osob, 5 ložnic)

45.000,- kčza a týden - LÉTO
45.000,- kčza a týden - ZIMA
32.000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Ceny pobytů jsou smluvní.
Informujeme Vás, že cena pobytů se může měnit v závislosti na aktuální poptávce. Toto platí pro rezervace budoucí, u již rezervovaných pobytů platí samozřejmě cena dohodnutá.
Pro firmy (mimo sezonu) při delším pobytu možnost individuální ceny.

Při převzetí chalupy si se zástupcem ubytovaných podepíšeme Smlouvu o pronájmu objektu a Ubytovací řád. Na zástupce skupiny bude vystavena zálohová i zúčtovací faktura. V průběhu pobytu ubytovaní vyplní Ubytovací arch, na jehož základě odvedeme poplatky obci z ubytování.

Víkendové pobyty domlouváme vždy individuálně. Zvýhodňujeme prodloužené víkendy.
Víkend 2 noci Kč 20.000,-
Víkend 3 noci Kč 25.000,-

Týdenní pobyt mimo sezónu (1.4.-31.5. a 1.10.-30.11.) nabízíme ve 2 variantách. Do 10 lidí je cena za 7 nocí kč 32.000,- a nad 10 lidí je cena kč 35.000,-za objekt.

LETNÍ A JARNÍ PRÁZDNINY pronajímáme vždy na týden od (So-So).
V LEDNU preferujeme celotýdenní pobyty nebo prodloužené víkendy.
VELIKONOČNÍ prodloužený víkend 4-5 nocí, dle dohody.

K cenĕ pobytu se připočítává Vámi spotřebovaná EL.ENERGIE. Spotřeba el.energie se uhradí v hotovosti při odjezdu.
Aktuální ceny platné od 1.7.2024 vč. DPH od ČEZu T1 = 6,129 Kč/kWh a T2 = 5,032 Kč/kWh.

V ceně máme zahrnuto: dřevo na topení, 1 pytel dřevěného uhlí na gril (v létě), WI-FI, použití sauny, poplatky obci, úklid, povlečení.

ZÁLOHU vybíráme ve výši 50% z celkové částky, splatnost zálohy je 3 dny od rezervace, v případě storna míň jak 30.dní před příjezdem záloha propadá v celé výši.

DOPLATEK částky zašlete nejdéle 7 dní před příjezdem na účet.

VRATNOU KAUCI vybíráme v hotovosti v hodnotĕ Kč 5.000,-. Ta Vám bude vrácena zpět v den odjezdu po kontrole objektu, pokud bude vše na chaloupce v pořádku a nebude nic rozbito nebo zničeno. V případě poničení vybavení chalupy, bude škoda hrazena z vybrané kauce (nebo bude pozdrženo její vrácení po náhradě škody pojišťovnou), pokud ovšem škoda přesáhne vybranou částku Kč 5.000,-, bude kompletní škoda vymáhána po nájemci, který škodu způsobil. Pokud se dotyčný nepřizná, tak po zástupci ubytovaných.
Letní sezóna: 1.6.-30.9.
Zimní sezóna: 1.12.-31.3.
Mimo sezónu: 1.4.-31.5. a 1.10.-30.11.

Kontakty - Chalupa u Lukešů

Adresa chalupy: Roudnice 60

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
607 800 822

Chalupa u Lukešů - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u Lukešů.

Slávkovy chalupy
Chalupa Roudnice, Roudnice čp.14 + čp 87Slávkovy chalupy 1Slávkovy chalupy 2Slávkovy chalupy 3

Slávkovy chalupy jsou tady pro Vás, pro Vaši relaxaci a načerpání energie. Každá chalupa je pro 2 - 6(8) osob. Chaloupky leží uprostřed velké louky, v... zobrazit detail

Chalupa U Matějů
Chalupa Vítkovice, Vítkovice 433Chalupa U Matějů 1Chalupa U Matějů 2Chalupa U Matějů 3

Chalupa U Matějů nabízí ubytování v Krkonoších nedaleko lyžařského skiareálu Aldrov. Je postavena na klidném místě s výhledem na sjezdovku Aldrov a nedaleké Benecko. Ve Vítkovicích... zobrazit detail

Chata Lahvanka
Chata Vítkovice, Vítkovice 442Chata Lahvanka 1Chata Lahvanka 2Chata Lahvanka 3

Novostavba (2021) moderní privátní horské chalupy vhodná pro pobyt 3 - 4 rodin s dětmi. Čtyřsedačková lanovka, vyhledávaný Snowpark K2 Jizerka i nový Bike Park ... zobrazit detail

Chata Slunečná
Chata Vítkovice, Vítkovice v Krkonoších 196Chata Slunečná 1Chata Slunečná 2Chata Slunečná 3

Chata Slunečná je vhodná pro partu přátel, pro rodiny s dětmi, je to útulná klasická roubenka se šesti pokoji, velkou společenskou místností, krbovými kamny. Vybavená kuchyně... zobrazit detail

Roubenka Pod skálou
Chalupa Vítkovice, Vítkovice čp.99, Janova HoraRoubenka Pod skálou 1Roubenka Pod skálou 2Roubenka Pod skálou 3

Roubenka Pod skálou nabízí ubytování v klidném Krnapském Krkonošském prostředí obklopeno loukou a lesem a pastvinou pro koně s výhledem z terasy na skálu. Pozemek má... zobrazit detail

Chata Pod horama
Chata Benecko, Dolní Štěpanice 72Chata Pod horama 1Chata Pod horama 2Chata Pod horama 3

Krkonoše na dlani - Benecko, Aldrov, Horní Mísečky, Špindlerův mlýn, Vrchlabí, Rokytnice, Paseky - nedaleko. Chata Vám poskytne velký sál, velkou kuchyň, saunu, krb, pípu, kulečník,... zobrazit detail

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Dolní Štěpanice, Dolní Štěpanice 153Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Dům se nachází v malé vesničce Dolní Štěpanice v obci Benecko. Dům je nově postaven s novým zařízením a s dobrou přístupností. V okolí domů krásné... zobrazit detail

Chata Jasná
Chata VítkoviceChata Jasná 1Chata Jasná 2Chata Jasná 3

Původní horská chata se nachází na Janově hoře, ve stráni s krásným výhledem, stranou centra Vítkovic. Jasná je vhodná pro rodiny s dětmi, sportovní kluby, školení... zobrazit detail

Chata 33
Chata Benecko, Benecko Rychlov 33Chata 33 1Chata 33 2Chata 33 3

Vzdušné lázně v Krkonoších, to je Benecko v nadmořské výšce okolo 900 metrů. Tady najdete náš malý útulný srub. Úžasné výhledy a pobyt v přírodě -... zobrazit detail

Chata Na Hromádce
Chata Benecko, Mrklov č.p.101Chata Na Hromádce 1Chata Na Hromádce 2Chata Na Hromádce 3

Nabízíme k pronajmutí skromnou leč útulnou chatičku v obci Benecko, v oblasti západních Krkonoš. Pokud Vám nevadí skromné vybavení, nebude Vám chybět připojení na internet, přehrávače... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1090)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>