Chalupa Rozálka

Pronájem v Jívce, Jívka u Adršpachu, ev. č. 25, 542 13 - Chalupa, Východní Čechy

Chalupa Rozálka - Jívka
Chalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - JívkaChalupa Rozálka - Jívka

Kapacita chalupy: 14 osob, 4 ložnice

Vítejte v malebném prostředí Národní přírodní rezervace Adršpašsko - teplických skal, v dostatečné vzdálenosti od ruchu velkých měst.
Chalupa Rozálka Vám nabízí kapacitu 14 lůžek ve 4 samostatných pokojích (3x 4 lůžka a 1x 2 lůžka, 1 dětská postýlka).
Rozálka je vhodná pro rodinnou rekreaci nebo ubytování přátel či spolupracovníků. Nachází se v malé vesničce Jívka, ve Vesnické památkové zóně Dolní Vernéřovice. Jívka je běžně obslužná v létě i v zimě, najdete tu poštu, smíšené zboží, kostel i restauraci, párkrát za den vesnicí projede autobus/cyklobus.
Přilehlé okolí křižuje bezpočet cyklostezek a Rozálka se nachází přímo na jedné z nich. Celá síť cyklostezek je dobře značena a doplněna informačními panely a odpočívadly.
Pro hudebníky máme ve společenské místnosti nyní nově PIANO!!!
Pokud vás omrzí procházky po nádherném okolí, Adršpašsko - teplickém skalním městě, Broumovských stěnách, případně ZOO a mnoha dalších lákadlech, můžete si třeba dát ve stodole turnaj v ping - pongu.
Pokud tedy nebudete chtít, u nás se rozhodně nudit nebudete :)

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Venku budete mít k dispozici dřevěné stoly s lavicemi a zahradním nábytkem a ohniště s příjemným posezením. Pro děti je zde pískoviště a menší, částečně zapuštěný bazének s ochozem. Přímo za chalupou nám teče potůček.

Příjezdová cesta a parkování

Parkovat lze přímo u objektu, k dispozici jsou 4 parkovací místa. Příjezd až k chalupě po místní asfaltové komunikaci. Chalupa je běžně obslužná v létě i v zimě.
Kola můžete parkovat v uzamčené stodole.

Adresa objektu: Jívka ev. č. 25,542 13 Jívka (okres Trutnov, Královéhradecký kraj). Při zadávání do navigace pozor na adresu Jívka 25,jedná se o jiný objekt!

Stravování

V objektu je plně vybavená kuchyň s lednicí, myčkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a sklokeramickou deskou (4 plotýnky). Dále je k dispozici kávovar a presovač.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Rozálka prošla před několika lety rekonstrukcí.
Ve spodním patře chalupy je plně vybavená kuchyň, koupelna s pračkou, WC a opravdu veliká společenská místnost, která slouží současně jako jídelna. V této společence jsou krbová kamna, televize a stolní fotbálek.

Horní patro tvoří 4 pokoje a koupelna. Pokoje mají kapacitu 4,4,4 a 2 lůžka, v jednom pokoji je k dispozici dřevěná dětská postýlka s kvalitní matrací, peřinkou a polštářkem. Pohodlná ubytovací kapacita je tedy 14 osob. Na chodbě v horním podlaží je pro Vaše děti připraven hrací koutek, pro dospělé pak ještě jedno posezení.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Nápadů na výlety v těsném i vzdálenějším okolí Chalupy Rozálka máme bezpočet, jsou shrnuty níže.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 14 osob, 4 ložnice)

31900,- kčza a týden - LÉTO
28500,- kčza a týden - ZIMA
25000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
41900,- kčSILVESTR: Týdenní ubytování v celé chalupě kolem Silvestra (NAPŘ. po 25.12.2023 - po 1.1.2024). Maximální počet osob 14.
Rozálka je v provozu celoročně. Mimo letní sezóny a jarních prázdnin, kdy upřednostníme týdenní pobyty, Vám můžeme nabídnout ubytování na prodloužený víkend (min. 3 noci) a dále pak samozřejmě pobyty velikonoční, vánoční a silvestrovské.
Pro přesnější ceník navštivte, prosím, naši webovou stránku https://www.chalupa-rozalka.cz/cenik/. Počítá s tím, že nemusíte naplnit celou kapacitu.

Při příjezdu vybíráme vratnou kauci ve výši 2000,- Kč. Kauce slouží na případnou úhradu škod.

V dostatečném předstihu před rezervovaným termínem Vás poprosíme o složení zálohy (50% celkové ceny). Doplatek druhé části za ubytování řešíme zpravidla cca 1 měsíc před nástupem na pobyt.

Příjezd na chalupu je možný od 16 hodin, případně dle dohody. V den ukončení pobytu Vás poprosíme o uvolnění pokojů do 10 h, uvolnění areálu pak do 10,30 h.

Základní spotřebu vody a elektřiny máte u nás v rámci ubytovacího poplatku zdarma.
Spotřebu energie na topení (LTO) nad předem dohodnutý rámec účtujeme. Poplatek za LTO se zpravidla netýká letní sezóny.

Budete-li chtít topit v krbových kamnech ve společenské místnosti či na venkovním ohništi, dřevo bude k dispozici.

Nabízíme alespoň stručné shrnutí okolních zajímavostí:

NÁRODNÍ PŘÍRODNÍ REZERVACE ADRŠPAŠSKO - TEPLICKÉ SKÁLY: Na prohlídku skalního města si vyhraďte alespoň 2 dny. Okruh skalním městem je celoročně přístupný. V letních měsících je zde k dispozici i půjčovna loděk.

ROZHLEDNA ČÁP: Rozhledna stojí na vrcholu nejvyšší hory Adršpašsko - teplických skal s nadmořskou výškou 786 m a z chalupy k ní uděláte krásný pěší výlet.

CYKLOTRASY V KLADSKÉM POMEZÍ: Kladské pomezí je rájem cyklistů. V létě můžete využít cyklobusů, které vás zavezou na atraktivní turistická místa a zase zpátky.

ZOO DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM: Zoologická zahrada je od Rozálky sice trochu dál (cca 40 km), ale za návštěvu rozhodně stojí. ZOO s oblíbeným Safari parkem je samozřejmě nejhezčí při krásném počasí, zastřešené pavilony Vám však pomohou vyřešit například deštivý den.

RATIBOŘICE: Ratibořice - zámek v Babiččině údolí severně od České Skalice. Babiččino údolí patří k nejkrásnějším výletním cílům ve východních Čechách.

MALÉ SVATOŇOVICE: Malebná víska proslulá jako rodiště Karla Čapka. V malých Svatoňovicích je studánka, která je opředena pověstí o zázračné moci její vody. Lidé ze širokého okolí na toto místo přijížděli, aby prosili o uzdravení. Tato studánka se stala poutním místem, stejně jako křížová cesta s Božím hrobem.

ZÁMEK NÁCHOD: Z gotického hradu, založeného v polovině 13.století, byl na přelomu 16.a 17.století přestavěn na honosný renesanční zámek. Pro medvědy Ludvíka a Dášu bylo na náchodském zámku zřízeno medvědárium, jde o největší medvědinec v Čechách.

ZÁMEČEK BISCHOFSTEIN – JIRÁSKOVY SKÁLY: Barokní zámeček Bischofstein leží obklopen pískovcovými skalami na východ od adršpašsko - teplických skal. V okolí jsou vynikající podmínky pro horolezectví, turistiku a výlety na horských kolech.

OSTAŠ: Stolová hora Ostaš v Broumovské vrchovině, kde si s dětmi užijete opravdu spoustu zábavy například při průchodu Skalním bludištěm.

JEZÍRKO KUPROVKA A RYBNÍK BUCHŤÁK: V dochůzkové vzdálenosti od Rozálky jsou jezírko Kuprovka a rybník Buchťák, kam si můžete zajít na koupačku. Opuštěné a zaplavené důlní dílo zvané Kuprovka leží necelé 2 km jihozápadně od Jívky pod hřebenem Jestřebích hor. Rybník je hojně využíván k rybolovu a ke koupání. Typická pláž zde sice není, celý rybník je obklopen lesy, ale přístup do vody je na mnoha místech písčitý a velmi příjemný.

JESTŘEBÍ HORY: Jestřebí hory a jejich okolí jsou díky své poloze, členitosti a rozmanitosti ideálním místem pro pěší turistiku a cykloturistiku, v zimě pak také pro výlety na běžkách. Regionem vede několik značených turistických tras a cyklistických stezek. Nachází se zde i jeskyně legendárního loupežníka Lotranda. Tajemnou slůj loupežníka Lotranda můžete snadno nalézt na zeleně značené cestě vedoucí z rozhledny Žaltman (aktuálně do 11/2020 v rekonstrukci) směrem na osadu Paseka.

BROUMOVSKÉ STĚNY: Broumovské stěny jsou tvořeny samostatnými skalními městy, skalními věžemi, hlubokými roklemi a výjimečnými skalními hřiby, které se nacházejí nejvíce v okolí nejvyššího vrcholu Broumovských stěn, Bojanovského špičáku. Turisticky nejvděčnější je pak hlavní hřeben mezi Honským sedlem a Korunou.

HVĚZDA - TURISTICKÁ CHATA A KAPLE PANNY MARIE SNĚŽNÉ: Na vrcholu Hvězda stojí dnes kaple na půdorysu hvězdy. Je to geniálně řešená stavba, citlivě umístěná do nádherné divoké přírody, která je právem nazývána perlou Broumovských stěn. Za návštěvu jistě stojí i opodál stojící dřevěná turistická Chata Hvězda s velmi specifickou obsluhou :) Mimochodem, najíte se zde výborně.

DŮL BOHUMÍR: Měděný Důl Bohumír se nachází v katastru obce Jívka cca 20 km východně od Trutnova. Návštěva dolu je vhodná za každého počasí, je nutné ji v dostatečném předstihu objednat.

JESTŘEBÍ BOUDA: Bouda slouží jako turistická základna Jestřebích hor, a to zásluhou úpických turistů a jejich příznivců. Otevřena je zpravidla o víkendech.

JAVOŘÍ HORY, CHKO BROUMOVSKO: Javoří hory jsou oázou pro milovníky nádherných a klidných míst. Turistickým magnetem hraničních Javořích hor je rozhledna na nejvyšším vrcholu Broumovska, Ruprechtickém Špičáku (881 m. n. m. ).

LYŽAŘSKÉ VLEKY: V areálu Radvanice je k dispozici dětská sjezdovka s lyžařským vlekem. Tento malý vlek pro děti je dlouhý 100 m. V areálu je bezplatné parkoviště, půjčovna lyží a občerstvení.

Areál SKI Kamenec v Teplicích nad Metují nabízí dvě rolbou upravované, uměle zasněžované sjezdové trati o délce 500 m, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, stejně jako pro rodiny s dětmi nebo školní výcvikové kurzy. V areálu je bezplatné parkoviště, půjčovna lyží a občerstvení.

Pro pokročilejší lyžaře jsou v dojezdové vzdálenosti střediska Petříkovice, Mladé Buky i vyhlášená velká krkonošská lyžařská střediska (Janské Lázně 35 km, Pec pod Sněžkou 45 km, Černý Důl 42 km, Špindlerův Mlýn 68 km... ).
Pro přesnější ceník dle naplnění kapacity navštivte, prosím, naši webovou stránku https://www.chalupa-rozalka.cz/cenik/.
Minimální délka pobytu 3 noci, o letních prázdninách týden (so-so).

Kontakty - Chalupa Rozálka

Adresa chalupy: Jívka u Adršpachu, ev. č. 25, 542 13

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
731 668 603
Web:
www.chalupa-rozalka.cz

Chalupa Rozálka - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Rozálka.

Chalupa Bonanza
Chalupa Jívka, Jívka ev. č. 68Chalupa Bonanza 1Chalupa Bonanza 2Chalupa Bonanza 3

Chalupa Bonzana nově nabízí celoroční, příjemné ubytování v krásném a klidném prostředí v CHKO Broumovsko poblíž lesů. Je ideálním místem pro Váš odpočinek a dovolenou. Čeká... zobrazit detail

Roubenka Jestřebí hory
Chalupa Odolov, Odolov ev. č. 1Roubenka Jestřebí hory 1Roubenka Jestřebí hory 2Roubenka Jestřebí hory 3

Celodřevěná roubenka se nachází v obci Odolov v malebné krajině Kladského pomezí, na hranici CHKO Broumovsko. Nedaleko od unikátních skalních měst Adršpach, Teplické skály, Broumovské stěny.... zobrazit detail

Chalupa u Adršpachu
Chalupa Jívka, Hodkovice 154Chalupa u Adršpachu 1Chalupa u Adršpachu 2Chalupa u Adršpachu 3

Stylová chalupa na polosamotě v obci Hodkovice v blízkosti Adršpašských skal. Nacházíme se v obci Hodkovice, na úpatí Jestřebích hor v Podkrkonoší, které jsou vstupní branou... zobrazit detail

Chalupa pod skalami Adršpach
Chalupa Adršpach, Dolní Adršpach ev. č. 104Chalupa pod skalami Adršpach 1Chalupa pod skalami Adršpach 2Chalupa pod skalami Adršpach 3

Chalupa se nachází v klidné části obce Dolní Adršpach, přímo pod skalním masivem a na okraji lesa. Turistický okruh skalním městem je vzdálen cca 500m. Pozemek... zobrazit detail

Chalupa Adršpach za humny
Chalupa Jívka, Hodkovice u Trutnova č.e.83Chalupa Adršpach za humny 1Chalupa Adršpach za humny 2Chalupa Adršpach za humny 3

Nabízíme pronájem chalupy v blízkosti Adršpašských skal. Chalupa se nachází v klidné okrajové části obce Hodkovice u Trutnova a nabízí prostornou chalupu a relaxaci jednak v... zobrazit detail

Chalupa U Adélky na Skalce
Chalupa Skalka, Skalka 70Chalupa U Adélky na Skalce 1Chalupa U Adélky na Skalce 2Chalupa U Adélky na Skalce 3

Chalupa je situována na rozlehlém pozemku v klidném údolí 10 km od Adršpašsko - teplických skal v obci Skalka u České Metuje. Ve vzdálenosti 3 km... zobrazit detail

Chalupa Adršpach
Chalupa Adršpach, Horní Adršpach 105Chalupa Adršpach 1Chalupa Adršpach 2Chalupa Adršpach 3

Vhodné pro rodiny s dětmi i pro seniory... CELOROČNÍ PROVOZ Chalupa Adršpach nabízí příjemné ubytování přímo v obci Adršpach, jež je výchozím bodem vyhledávané lokality Adršpašsko -... zobrazit detail

Dobroslov/Dobrosłów
Chalupa Vlásenka, Vlásenka 53Dobroslov/Dobrosłów 1Dobroslov/Dobrosłów 2Dobroslov/Dobrosłów 3

Nabízíme útulnou chalupu, která se nachází poblíž Adršpašsko - Teplických Skal, v obci Česká Metuje, část Vlásenka. Snadno se odtud dostanete pěšky na hrad Skály. Chalupu... zobrazit detail

Chalupa No.73
Chalupa Zdoňov, č.p. 73Chalupa  No.73 1Chalupa  No.73 2Chalupa  No.73 3

V krásném prostředí Adršpašských skal na KLIDNÉM, slunném místě vzdáleném 2,5km od vstupu do Adršpašských skal nabízíme k pronájmu chalupu. Místo, objekt a jeho vybavení je ideální pro pohodovou... zobrazit detail

Chata Myšková
Chata Teplice nad Metují, Nerudova 142Chata Myšková 1Chata Myšková 2Chata Myšková 3

Penzion Chata Myšková naleznete nedaleko centra obce Teplice nad Metují, v těsné blízkosti lesa. Ubytování nabízíme celkem ve třech čtyřlůžkových... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1192)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>