Chalupa pod Suchým vrchem - Bradlo

Pronájem v Dolních Boříkovicích, Dolní Boříkovice 77 - Chalupa, Orlické hory

Chalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní Boříkovice
Chalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní BoříkoviceChalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - Dolní Boříkovice

Kapacita chalupy: 8 + 2 osob, 2 ložnice

Tady se zastavil čas, na lukách se pasou srnky, v oblacích krouží dravci.. tedy většinou :)

Chalupa prověřená hosty - hodnocení 5 hvězdiček z 5 [https: //www. e - chalupy. cz/recenze/chalupa - pod - suchym - vrchem - bradlo - dolni - borikovice - 4197/]

Nabízíme pronájem nové chalupy (2 ložnice s vlastním soc. zařízením).
Chalupa se nachází v nádherném prostředí luk a lesů.

Sami jsme chalupáři a tušíme co očekávat od dovolené na chalupě.
Příjemné prostředí a dobré výhledy
Na jedné straně si můžete užívat výhled na Suchý vrch a Bradlo, na druhé straně na Kralický Sněžník.
[cs. wikipedia. org/wiki/Bradlo_(Orlick%C3%A9_hory)]

Věříme, že chalupa může působit tradičně a zároveň splňovat požadavky současné doby.
Zvenku si chalupa zachovává nádech původních staveb Orlických hor.
Uvnitř naleznete prvky, které při zapracování moderních požadavků na bydlení zároveň respektují původní principy domácího provozu v lidových staveních a dodržují pravidla jednoduchosti, přehlednosti a hospodárnosti.
Hlavní místností je světnice, kde dominují kachlová kamna a masivní ručně tesaný strop, trámy, stůl s lavicí a dřevěná truhla.
Většina z nás chce na dovolené trávit čas odpočinkem, proto vaření a mytí nádobí by mělo zabrat co nejméně času.
Ve světnici naleznete dobře vybavenou kuchyň, indukční varnou desku, programovatelnou troubu, myčku nádobí a pohodlnou rozkládací sedačku pro fanoušky kuchaře.
Sedačka je rozkládací, to kdyby přijela babička hlídat děti.

Celá chalupa má skvělou termoizolaci, horké léto je zde snesitelné a v zimě je hezky teploučko.
Topení v kachlových kamnech je pro mnohé z nás radostí a zážitkem, pokud ovšem neholdujete této disciplíně, je zde automatický kotel.
V létě je na terase k dispozici pohodlné sezení, či ležení, kde se můžete pohodlně uvelebit s kávičkou a poslouchat klid, nebo ševelení vašich dětí při hrách :)
Večer můžete na gril hodit pár čerstvých pstruhů a pozorovat západ slunce.

Chalupa je pronajímána jako celek, vždy bez přítomnosti majitele, nebo dalších klientů.

Objekt je v bezpečné vzdálenosti (min 40m) od ostatních sousedů.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Chalupa je ideální k dovolené pro 2 rodiny s dětmi.
V kuchyni je dostatek nádobí, kvalitní spotřebiče, indukční varná deska, myčka, velká lednice, TV, internet.
Samozřejmostí je dětská židlička.
Na chodbě je k dispozici pračka, sušička.
Ve vstupní chodbě naleznete velkou otevřenou skříň, věšáky, sušák na boty a oděvy.
Na venkovní kryté terase je posezení s výhledem do přírody a zároveň dohled na dětské atrakce, prolézačky, pískoviště.
Ohniště s grilem využijete na přípravu večeře, nebo jen tak večer posedět a všechny starosti "dát ohni"
Zahrada má velkorysých 2000m² a děti se zde jistě vyřádí. K dispozici je: skluzavka s lezeckou stěnou, houpačka hnízdo pořádné velikosti, dřevěná houpačka pro ty nejmenší, pískoviště, trampolína.

Příjezdová cesta a parkování

Autem se dostanete až na soukromé parkoviště u chalupy (4 místa).

Stravování

Uvařit si můžete v dobře vybavené kuchyni, nakoupit pak v nedalekých Králíkách, či Červené Vodě.
Na jídlo se dá vyrazit v létě pěšky na Suchý vrch - Kramářova Chata [http: //www. suchak. cz/], dále pak autem, nebo na kole do králík či Červené Vody [https: //www. hostinecuvalentu. cz/], [https: //www. nacertovce. eu/nase - nabidka/staly - jidelni - listek/].

Pokoje a ložnice na chalupě:

V podkroví jsou 2 jednoduše zařízené ložnice po 4 lůžkách (2+1+1), ve větší ložnici je možnost 2 pohodlných přistýlkových lůžek.
Ložnice jsou vybavené masivním dřevěným nábytkem, pohodlnými lůžky spolu s kvalitními lůžkovinami.
Každá ložnice má svojí koupelnu se sprchou a toaletou.
Na chodbě, v podkroví, je skromný koutek pro děti. Když venku není zrovna hezky a děti Vám již lezou po hlavě, máte je kam odložit :)
Do ložnice vám rádi připravíme vybavenou dětskou postýlku (máme 2) a když jsme u dětí, tak samozřejmostí je dětská vanička, ochranná branka na schodišti, dětské sedátko na WC.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Léto - zima na Sucháku je vždy prima aneb všichni rekreanti vítáni! .. lyžaři, SNB, běžkaři, turisté, MTB, "silnice" (úschova sportovního vybavení zajištěna). Přímo od chalupy můžete vyrazit do okolí a napojit se na některou z turistických tras nebo se projít loukou kolem potoka.
Turistické cíle v okolí: Suchý vrch, Rozhledna Křížový vrch, Kralický Sněžník, Hora Matky Boží Hedeč, Buková hora vrchol, horský resort Dolní Morava, Praděd, malebné městečko Jablonné v Orlických horách, muzeum papíru a lázně Velké Losiny, muzeum řemesel a funpark v Letohradě, Žamberk, Pastviny, Šumperk atd.

Léto:
Horská kola a turistika všude okolo. MTB - nově vybudovaný singltrek kousek od chalupy, nádherné poježdění v okolních lesích [https: //suchak. singltrek. cz/mapa - stezek].
Inline brusle na lesní cca 5km krásné asfaltce ze sedla na Bukovou horu. V blízkém okolí je několik volně přístupných bunkrů, dále můžete navštívit dělostřelecké tvrze nebo vojenské muzeum [http: //www. kpo1938.com/].
Koupání je možné třeba na plovče v Králíkách nebo nedalekých Pastvinách.
Různě náročnou procházkou se dostanete na Kralický Sněžník, okolní vršky nebo na některou z rozhleden v okolí [https: //www. sneznik. cz/].
Horské tříkolky nebo - li horské káry nabízí v Čenkovicích [https: //www. skibukovka. cz/cz/aktivity/horske - kary].
Každý návštěvník si jistě vybere vzhledem k široké škále turistických tras a cílů o nich se víc dozvíte zde: [www. orlickehory. net].

Zima:
Na běžkách lze vyběhnout i přímo od chalupy a napojit se na běžecké tratě v okolí anebo více na: [http: //www. orlicko. cz/lyzarske - stopy - orlicka].
Horský resort Buková hora: Areál je vzdálený cca 15min autem od chalupy, s 4sedačkovou vyhřívanou lanovkou, 2 nejdelšími sjezdovkami Orlických hor, snowparkem a možností přejezdu do čenkovického skiareálu, nabízí celkem 6km sjezdových tratí, večerní lyžování, lyžařskou školu (plně vybavená půjčovna je součástí). [https: //www. skibukovka. cz/cz/]
Lyžařský areál Čenkovice je ideální navštívit právě přejezdem na lyžích z Červené Vody. V zimě nabízí až 65 km běžeckých tratí, celkem 5 sjezdových tratí (večerní lyžování, Snowtubing a snowpark) a služby dětské lyžařské školy. [https: //www. skicenkovice. cz/]
Ski areál Šanov: Malý rodinný lyžařský vlek se nachází cca 5min od chalupy autem. 1 sjezdovka o délce 200m a dva vleky z toho jeden dětský je ideální pro začínající lyžaře. Můžete si zde také užít zábavu ve snowparku nebo na večerním lyžování. [https: //skiarealsanov. cz/]
Horský resort Dolní Morava: Lyžařský areál leží od chalupy cca 20 min autem, můžete využit skibusu z Králík. Celkem tu mají 5 sjezdových tratí o délce až 1 600 m. Nejen v létě tu můžete navštívit novou atrakci "Sky Bridge 721,Stezku v oblacích anebo bobovou dráhu vedoucí ze Slaměnky až k hotelu Vista a to je svezení, co stojí za to. [https: //www. dolnimorava. cz/]

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 8 + 2 osob, 2 ložnice)

od 19 900,- kčza a týden - LÉTO
od 19 900,- kčza a týden - ZIMA
od 19 900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Vratná kauce 3000 Kč
Na konci pobytu účtujeme reálně spotřebované - voda, el, turistická taxa (celkem cca 300-500/týden/rodina)
Převzetí chalupy sobota 16 hod předání sobota 10 hod.
Náklady na otop, jsou v ceně.
Cena za chalupu/týden s využitím jedné ložnice (max 4lůžka + přistýlka) 19 900,-
Cena za chalupu s využitím obou ložnic (max 8lůžek + přistýlka) 24 900,-
V obou případech je celá chalupa pouze pro Vás

Kontakty - Chalupa pod Suchým vrchem - Bradlo

Adresa chalupy: Dolní Boříkovice 77

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
731 531 340
Web:
sites.google.com/view/podsuchakem

Chalupa pod Suchým vrchem - Bradlo - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa pod Suchým vrchem - Bradlo.

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Dolní Boříkovice, Dolní Boříkovice 28Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Plný provoz od 1.4.2023.Upřednostňujeme rodiny s dětmi. Rekonstruovaný statek, částečně zachovány některé prvky. Výhodou jsou velké vnitřní prostory. Velký okolní... zobrazit detail

Chalupa U Javoru
Chalupa Dolní Boříkovice, Dolní Boříkovice 33Chalupa U Javoru 1Chalupa U Javoru 2Chalupa U Javoru 3

Částečně zrekonstruovaná chalupa s krásným výhledem na Dolní Moravu, město Králíky a Klášter na Hoře Matky Boží v Králíkách. Dojezd ke sjezdovkám 7 - 10 min.... zobrazit detail

Ubytování Dolní Lipka 42
Rekreační dům Dolní Lipka, 42Ubytování Dolní Lipka 42 1Ubytování Dolní Lipka 42 2Ubytování Dolní Lipka 42 3

Celková kapacita objektu je 10 osob ve třech samostatných ložnicích. Objekt je vhodný pro jednu či dvě rodiny s dětmi. Pokud máte v plánu párty s... zobrazit detail

Chata k pronajmutí
Chata Červená Voda, Červená Voda č.ev. 3Chata k pronajmutí 1Chata k pronajmutí 2Chata k pronajmutí 3

Chata je umístěna na konci v klidné části obce přímo pod masivem Suchého vrchu. Je umístěna na ohraničeném travnatém pozemku. Můžete využít i venkovního posezení u... zobrazit detail

Červenovodská chalupa
Chalupa Červená Voda, Červená Voda 100Červenovodská chalupa 1Červenovodská chalupa 2Červenovodská chalupa 3

Chalupa je situovaná na kraji obce mimo hlavní silnici pod Suchým vrchem na rozhraní Orlických hor a Kralického Sněžníku a Jeseníků. Prostorná chalupa s výhledem na... zobrazit detail

Roubenka U studánky
Chalupa Červená Voda, Červená VodaRoubenka U studánky 1Roubenka U studánky 2Roubenka U studánky 3

Stylová roubenka byla postavena v roce 2019.Ubytování je moderně zařízené a je vhodné pro rodiny s dětmi i skupiny přátel. Plně vybavená kuchyně (trouba, sporák, mikrovlnná... zobrazit detail

Chalupa pod Suchým Vrchem
Chalupa Červená Voda, Červená Voda 133Chalupa pod Suchým Vrchem 1Chalupa pod Suchým Vrchem 2Chalupa pod Suchým Vrchem 3

Přijďte pobejt... Chalupa se nachází v obci Červená Voda, která je na hranici mezi Orlickými horami a Jeseníky. Jedná se o selské stavení, zasazené v úpatí... zobrazit detail

Roubenka Kailas
Chata Červená Voda, Červená Voda 357Roubenka Kailas 1Roubenka Kailas 2Roubenka Kailas 3

Volně stojící, prostorná roubená chalupa, v roce 2018 kompletně zrekonstruovaná a komfortně zařízená. Chalupa po kompletní rekonstrukci se nachází na velmi klidném místě a je vybavena... zobrazit detail

Chalupa Miroslav
Chalupa Červená Voda, 60Chalupa Miroslav 1Chalupa Miroslav 2Chalupa Miroslav 3

Nabízíme celoroční ubytování v podhůří Orlických hor v klidné části obce Červená Voda v Chalupě Miroslav. Objekt je cca z roku 1730,po celkové rekonstrukci dokončené roku... zobrazit detail

Wellness chalupa Šindelka
Chalupa Prostřední Lipka, 59Wellness chalupa Šindelka 1Wellness chalupa Šindelka 2Wellness chalupa Šindelka 3

Pokud hledáte klid a pohodu s výhledy na hory, představujeme Vám k pronájmu nově postavenou stylovou chalupu s velkou zahradou a starým kaštanem v obci Králíky... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 172)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>