Chalupa Na Potoku

Pronájem v Souvrati, Souvrať 30 - Chalupa, Krkonoše

Chalupa Na Potoku - Souvrať
Chalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - SouvraťChalupa Na Potoku - Souvrať

Kapacita chalupy: 20 osob, 7 ložnic

Chalupa Na Potoku je útulný a prostorný (518 m2) rekreační objekt určený pro rodinná setkání, rekreační pobyty větších skupin přátel a firemní akce či víkendové semináře do 20 osob. Dům je víc než 200 let starý, po celkové rekonstrukci, postavený na základech přírodního (hořického) pískovce, který dominuje jeho interiéru.
Díky energii a kouzlu prostoru a jeho okolí je vhodným místem jak pro sdílenou zábavu, tak i odpočinek a načerpání nové energie.
Dům je rozdělený na dvě samostatné části: apartmán Na Potoku 1 (pro 8 - 9 osob) a Na Potoku 2 (pro 12 osob).
Celý objekt je průchozí, každá část je samostatně uzamykatelná. Oba apartmány mají vlastní terasu s grilem a zahradním nábytkem. Terasa větší části je orientována na jih, navazuje na venkovní posezení s venkovním krbem, terasa menší části směřuje na východ.
O letních prázdninách nabízíme hostům dům jako celek, mimo sezonu je možné si apartmány pronajmout odděleně (většinou druhou část pak neobsazujeme kvůli klidu a soukromí hostů).

Poloha domu: Velmi klidná polosamota s výhledem do zeleně, bez přímých sousedů. Přiléhá k ní rozsáhlý pozemek o výměře 3 hektary s velkou svažující se loukou ohraničenou lesem. Dolní částí louky protéká divoký Borecký potok. Na pozemku je přírodní travnaté hřiště, multifunkční hřiště s hrazdami, prolézačka a houpačky pro děti, venkovní pingpongový stůl. V lese je možné nasbírat si dřevo na táborák.
V okolních lesích možnost houbaření, rybaření na přehradě Les Království, cyklistika na Polabské cyklostezce či "horská" v Krkonoších (autobus do Krkonoš 150 m od chalupy). Pěší turistika bez davů.

Pozemek není oplocený a pobývá zde často divoká zvěř.
Pobyt domácích mazlíčků není v našem objektu povolen.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

2x internetová TV (O2,sledovaniTV), internetové připojení Wi - Fi v celém domě.

Dvě dětské postýlky, tři vysoké dětské židličky. K dispozici je 2x pračka a 2x sušička.

Přírodní travnaté hřiště se sítí, venkovní betonový pingpongový stůl, prolézačka, houpačky, hrazda, slackline, uvnitř stolní fotbálek, stolní hry. Petang, badmintonové pálky, míče. Zahradní nábytek, zahradní krb na grilování s posezením v soukromí, velké kamenné ohniště. Finská sauna.

Poskytujeme ložní prádlo, mycí prostředky, tablety do myček, toaletní papír.

Ručníky, prostěradla do sauny, kuchyňské utěrky a dřevěné brikety do grilu si prosím přivezte s sebou - neposkytujeme je.

Vodu používáme z vlastní studny a uchováváme ji v zásobnících. Je nezávadná, vhodná na vaření, ale železitá, proto doporučujeme dovézt si k přímému pití vodu balenou.

Příjezdová cesta a parkování

Soukromé parkoviště na přilehlém pozemku pro cca 8 aut.
Příjezd od Dolní Brusnice přes kamenný můstek po silnici 325.Chalupa je první stavení po pravé straně ve svahu v zatáčce. Doporučujeme dole pod zatáčkou za dalším kamenným mostkem a u autobusové zastávky Souvrať/Mostek auto otočit a najíždět k domu odspodu - v zatáčce ostře doleva, u nájezdu stojí popelnice, červený sloupek a cedule NA POTOK. V Google maps nebo Mapy. cz označeno "Chalupa Na Potoku Souvrať". GPS 50.467898,15.723184 Mapy. cz: Souvrať 30 č. p (pozor, Souvrať 30 ev. č. je jiný dům! )
Vlaková zastávka: Dolní Brusnice 2,5 km
Autobus Souvrať/u mostu: 150m

Stravování

Naše dvě kuchyně jsou plně vybavené myčkami nádobí, třemi lednicemi s mrazákem, mikrovlnnými troubami. Vaříme na elektřině - na sporáku s varnou troubou a varnou deskou, k dispozici varné konvice, kávovary dolce gusto a na překapávanou kávu, toastovač, sendvičovač, ruční mixér, šlehací metly a veškeré příslušenství pro přípravu jídla pro větší skupiny osob. V objektu jsou tři jídelní stoly pro 8,6 a 14 osob + 3 dětské jídelní židle.
Nakupování: V okolních obcích Mostku, Dolní a Horní Brusnici najdete večerky a COOP, otevřeno denně včetně nedělí. Dvůr Králové (Tesco, Kaufland, Billy, Penny, Sportisimo atd. 9 km. )
Restaurace se zahrádkou Za Mostem v Mostku (3 km) obslouží najednou i větší počet osob. Nejbližší restaurace je u vlakového nádraží v Dolní Brusnici U Šmídů 2,5 km přes pole pěšky. Sudové pivo lze přivézt z pivovaru Tambor ve Dvoře K. nebo Nové Paky.
Vodu z vlastní studny používáme na vaření. Je nezávadná, ale železitá, proto doporučujeme dovést si k přímé konzumaci balenou vodu.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Při využití celého objektu jsou k dispozici tři společenské místnosti a dvě plně vybavené kuchyně s jídelnami pro 8 + 14 + 6 osob. V horních patře je k dispozici 7 samostatných ložnic, tři koupelny, sauna pro 6 osob. 4 samostatná wc - 2x v přízemí + 2x v horním patře. Ložnice jsou vybavené nočními stolky a prostornými šatními škříněmi. Dětská postýlka ve dvoulůžkovém a čtyřlůžkovém pokoji. Ložní prádlo je v zahrnuto v ceně pronájmu. Krbová a kachlová kamna s rozvody do ložnic.
Terasa v části 2 je spojená s předzahrádkou s venkovním zahradním krbem - lze vytvořit posezení pro velkou partu lidí. Zahradní nábytek + slunečník. Dvě venkovní ohniště. K dispozici je také přenosný gril na dřevěné brikety.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Venkovní travnaté hřiště se sítí, venkovní betonový pingpongový stůl, houpačky pro děti, prolézačka, pískoviště, fotbálek, stolní hry, velká louka přilehlá k chalupě, potok pod chalupou na vlastním pozemku. Houbařský kraj.
Zastávka bus Souvrať u mostu 150 m, vlak 2,5 km. Dvůr Králové ZOO SAFARI 9 km. Hrad Pecka 8 km. Přehrada Les Království 5 km. Hostinné 12 km. Český ráj - Kumburk, Bradlec 25 km. Prachovské skály 40km. Jánské Lázně 33 km. Kuks 20 km (Braunův betlém). Ratibořice - Babiččino údolí 32 km. Lázně Bělohrad 18 km. Jaroměň 20 min autem. Pěšky dochozí Zvičina - výhledy na celé Krkonoše, občerstvení, turistika, běžecké trasy, paragliding.
K návštěvě ZOO SAFARI nebo hradu PECKA je možné využít místní autobusovou dopravu. Na Kuks je možné dopravit se vlakem z Mostku nebo na kanoi/raftu ze Dvora Králové (jedulabe. cz).
Zima: sjezdovka v Mostku, Bílé Třemešné. Lyžařský areál Černá Hora 32 km, Mladé Buky 18 km, Herlíkovice 31 km, Černý Důl 27 km, Pec 41km. Do Pece je možné přejet z Černé hory v rámci skipasu rolbou. Špindlerův Mlýn 45 km.
Zasněžovaný běžecký areál Vejsplachy Vrchlabí - 25 km
Krytý bazén: Hořice, Vrchlabí
Koupaliště: Pecka, Dvůr Králové - Tyršovo Koupaliště, Dachova, Mostek - přírodní v autokempu
Cyklostezky - Polabská cyklostezka.
Rafty/kanoe - www. jedulabe. cz ze Dvora Králové na Kuks
V Mostku 3 km multifunkční venkovní hřiště s rampami a posilovnou.
Rybaření - Les Království.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 20 osob, 7 ložnic)

35000,- kčza a týden - LÉTO
28000,- kčza a týden - ZIMA
28000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
45000,- kčSILVESTR:
SEZÓNA:
O letních a jarních prázdninách pronajímáme pouze celý dům (do 20 osob) v týdenních pobytech sobota - sobota.
Mimo sezonu pronajímáme v kratších termínech také jednotlivé apartmány (část 1 se saunou do 8/9 osob nebo část 2 do 12 osob, cena od 300 Kč/os. a noc).
VÁNOCE 2024 dle dohody
SILVESTR 2024 obsazeno

VÍKEND PÁ-NE 20.000 Kč/objekt do 20 osob, příplatek za další osobu
PRODLOUŽENÝ VÍKEND ČT-NE 23.000 Kč/objekt do 20 osob, příplatek za další osobu

Ceník NA POTOKU 1
(Ubytování do 8/9 osob + sauna)
Vedlejší sezóna - 21.000 Kč objekt/týden
Hlavní sezónu - pronajímáme pouze celý dům, týdenní pobyty
Prodloužený víkend - min. 3 noci, dle počtu osob a dohody

Ceník NA POTOKU 2
(Ubytování do 12 osob)
Vedlejší sezóna - 22.000 Kč objekt/týden
V hlavní sezoně pronajímáme pouze celý dům do 20 osob.
Prodloužený víkend - min. 3 noci, dle počtu osob a dohody

Spotřeba elektrické energie je účtována zvlášť. Cena za 1 kwH 8 Kč. Stav elektroměru je zaznamenán při příjezdu/odjezdu hostů. Náklady na spotřebovanou energii odečítáme ze zálohy na pobyt a vyúčtujeme do 1 týdne od ukončení pobytu.
Záloha ve výši 5000 - 10000 Kč (dle ročního období) je vyžadována předem.
Místní turistický poplatek 15 Kč, - dospělá osoba/noc.
Ubytovací turnus v hlavní sezóně začíná a končí sobotou.
Příjezd od 16:00, odhlášení do 10:00. Možný self check-in. Víkend mimo sezónu je možné odhlášení do 12:00 dle dohody. Pozdější odjezd možný dle dohody.
Hlavní letní sezóna: 1.7.2024.-31.8.2024
Víkend 20.000 celý objekt, prodloužený víkend 23.000 celý objekt
Cena do 20 osob, za další osobu příplatek.
V ceně spotřeba dřeva, sauna, ložní prádlo

Kontakty - Chalupa Na Potoku

Adresa chalupy: Souvrať 30

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
608 275 666
Web:
www.napotoku.cz

Chalupa Na Potoku - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Na Potoku.

Chalupa U babičky
Chalupa Horní Brusnice, Horní Brusnice 162Chalupa U babičky 1Chalupa U babičky 2Chalupa U babičky 3

Roubená chalupa po celkové rekonstrukci, stylově zařízená s velkou zahradou. K dispozici je velká udržovaná zahrada s ohništěm a pískovištěm pro děti. Horní Brusnice se nachází... zobrazit detail

Chalupa pod Bradlem
Chalupa Mostek, Mostek Debrné 62Chalupa pod Bradlem 1Chalupa pod Bradlem 2Chalupa pod Bradlem 3

Chalupu najdete na polosamotě v Podkrkonoší v obci Mostek - Debrné, 7 km od městečka Hostinné, 25 km od Jánských Lázní. Chalupa se pronajímá celoročně a... zobrazit detail

Chalupa Mostek-Souvrať
Chalupa Souvrať, Souvrať 83Chalupa Mostek-Souvrať 1Chalupa Mostek-Souvrať 2Chalupa Mostek-Souvrať 3

Luxusní podkrkonošská roubená chalupa leží na kraji obce s výhledem na vrch Zvičina a nabízí ubytování pro deset dospělých v pěti ložnicích, z nichž dvě jsou... zobrazit detail

Chalupa k pronájmu
Chalupa Nemojov, Starobucké Debrné 198Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Chalupa Nemojov se nachází v krásném přírodním prostředí na úpatí Krkonoš v Nemojově Starobuckém Debrném, nedaleko Dvora Králové nad Labem. Chalupa je vhodná pro 8 až... zobrazit detail

Chalupa k pronájmu
Chalupa TřebihošťChalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Roubená chalupa pro  8 (až 9) osob se nachází na samotě v pěkné přírodě v rekreační oblasti v podhůří Krkonoš. Krajina v okolí chalupy nabízí ideální podmínky k toulkám v přírodě a cykloturistice.... zobrazit detail

Maringotka u přehrady Les Království
Chata Bílá Třemešná, Bílá Třemešná 145Maringotka u přehrady Les Království 1Maringotka u přehrady Les Království 2Maringotka u přehrady Les Království 3

Naše ubytování je v nové a moderně vybavené maringotce(Tinihousu), která zaručí vaše pohodlí. Nachází se 300m od přehrady Les Království, 100m od lesa, 4km od ZOO... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 62)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>