Chalupa Mostek-Souvrať

Pronájem v Souvrati, Souvrať 83 - Chalupa, Krkonoše

Chalupa Mostek-Souvrať - Souvrať
Chalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - SouvraťChalupa Mostek-Souvrať - Souvrať

Kapacita chalupy: 10 + 2 osob, 5 ložnic

Luxusní podkrkonošská roubená chalupa leží na kraji obce s výhledem na vrch Zvičina a nabízí ubytování pro deset dospělých v pěti ložnicích, z nichž dvě jsou doplněny o dětskou přistýlku. Dále chalupa nabízí velkou společenskou místnost s jídelním stolem, modernizovanou kuchyň, kamenný sklep a příjemné pískovcové zápraží.

V klidném prostředí a v soukromí, přesto v blízkosti obce s obchodem, hospodou a koupalištěm, můžete na chalupě využít vlastní bazén, kryté posezení s možností automatického grilování selete/krůty a udírnu. Samozřejmostí je připojení k internetu (WiFi), ale můžete ho i vypnout.

Dojezdová vzdálenost z Prahy Černý Most je 1 hodina a 25 minut. Chalupa leží v obci Mostek - Souvrať nedaleko ZOO Dvůr Králové (10 km). Možnost atraktivních výletů jak v létě, tak v zimním období.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Menší modernizovaná kuchyň je kompletně vybavena novými spotřebiči: lednička, myčka a varná deska. K dispozici je veškeré potřebné nádobí i kuchyňské náčiní.

V obývacím pokoji je TV, knihovna, společenské hry i hračky pro děti. K dispozici je i dětská sedačka pro malé děti k sezení u společenského stolu.

Na pozemku chalupy se nachází zastřešené (pergola) i nezastřešené posezení u stylového mlýnského kamene včetně možnosti automatického zařízení pro grilování selete/krůty, bazén, houpačky pro děti a malé pískoviště.

Příjezdová cesta a parkování

Přímo u objektu možnost parkování 4 osobních vozů plus nad chalupou ve vzdálenosti 50 m možnost parkování na vlastní louce.

Stravování

Restaurace s kvalitní nabídkou ve vzdálenosti 1 km od objektu. V obci se také nachází obchod s potravinami.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Chalupa nabízí 5 samostatných ložnic s dvěma dětskými přistýlkami. Všechny pokoje se nacházejí v 1.patře. V přízemí se nachází obývací pokoj, kde je k přespávání možno použít rozkládácí gauč a zvýšit tak ještě o 2 osoby kapacitu chalupy.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Atraktivní lokalita pro výlety a sportovní aktivity: ve vzdálenosti 1,2 km skate park s dětským hřištěm a outdoor sportovním parkem (skate park, venkovní posilovna) s přilehlým koupalištěm.

Vodní nádrž Les Království ve vzdálenosti 8 km.

Hrad Pecka s letním kulturním programem ve vzdálenosti 9 km.

ZOO Dvůr Králové ve vzdálenosti 10 km.

Město Miletín - rodiště K. J. Erbena ve vzdálenosti 12 km

Barokní hospital Kuks ve vzdálenosti 23 km.

Lázně Bělohrad - lázně s krytým bazénem s přilehlým zahradním parkem Bažantnice ve vzdálenosti 17 km.

Janské Lázně (Stezka korunami stromů, Černá hora) s možností sjezdového lyžování ve vzdálenosti 30 km. Velká Úpa (herní svět Pecka).

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 10 + 2 osob, 5 ložnic)

19500,- kčza a týden - LÉTO
16500,- kčza a týden - ZIMA
16500,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
25900,- kčSILVESTR: /chalupa/pobyt
Za ubytování je dále vybírán poplatek:
●dřevo 2500kc/m3
●pes 100 Kč/noc
●obec 15 Kč/dospělá osoba /noc

Při pobytu kratším jak 7 dní se započítává :
●elektřina 10 Kč/kwh
●povlečení 80 Kč
Letní sezóna: 1. 6. - 31. 8.

Kontakty - Chalupa Mostek-Souvrať

Adresa chalupy: Souvrať 83

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
606 174 828

Chalupa Mostek-Souvrať - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Mostek-Souvrať.

Chalupa U babičky
Chalupa Horní Brusnice, Horní Brusnice 162Chalupa U babičky 1Chalupa U babičky 2Chalupa U babičky 3

Roubená chalupa po celkové rekonstrukci, stylově zařízená s velkou zahradou. K dispozici je velká udržovaná zahrada s ohništěm a pískovištěm pro děti. Horní Brusnice se nachází... zobrazit detail

Chalupa k pronájmu
Chalupa TřebihošťChalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Roubená chalupa pro 9 (až 12) osob se nachází na samotě v pěkné přírodě v rekreační oblasti v podhůří Krkonoš. Krajina v okolí chalupy nabízí ideální... zobrazit detail

Chalupa Na Potoku
Chalupa Souvrať, Souvrať 30Chalupa Na Potoku 1Chalupa Na Potoku 2Chalupa Na Potoku 3

Chalupa Na Potoku je útulný a prostorný (518 m2) rekreační objekt určený pro rodinná setkání, rekreační pobyty větších skupin přátel a firemní akce či víkendové semináře... zobrazit detail

Chalupa pod Bradlem
Chalupa Mostek, Mostek Debrné 62Chalupa pod Bradlem 1Chalupa pod Bradlem 2Chalupa pod Bradlem 3

Chalupu najdete na polosamotě v Podkrkonoší v obci Mostek - Debrné, 7 km od městečka Hostinné, 25 km od Jánských Lázní. Chalupa se pronajímá celoročně a... zobrazit detail

Chalupa k pronájmu
Chalupa Nemojov, Starobucké Debrné 198Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Chalupa Nemojov se nachází v krásném přírodním prostředí na úpatí Krkonoš v Nemojově Starobuckém Debrném, nedaleko Dvora Králové nad Labem. Chalupa je vhodná pro 8 až... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1730)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>