Chalupa Na hráni

Pronájem ve Velké Úpě, Velká Úpa 56 - Chalupa, Krkonoše

Chalupa Na hráni - Velká Úpa
Chalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká ÚpaChalupa Na hráni - Velká Úpa

Kapacita chalupy: 20 osob, 7 ložnic

Na Chalupě Na hráni si užijete slunce od ranního rozbřesku až do večerních červánků. Výhled z terasy vás uchvátí. Horská louka okolo chalupy je skvělým a hlavně bezpečným místem pro děti. Tady je můžete na chvíli „pustit z očí“. Vychutnejte si klid a ticho a relaxujte.
*
Chalupu Na hráni najdete ve východních Krkonoších v Peci pod Sněžkou a to přímo v místní části Velká Úpa. Tato lokalita je součástí Krkonošského národního parku a skvělým místem pro malé i větší výlety.
Po tradiční cestě horských nosičů můžete zamířit na Sněžku. V docházkové vzdálenosti je interaktivní hřiště Herní krajina Pecka. Velká Úpa je součástí lyžařského SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC a přímo z Velké Úpy můžete na hřebeny vyrazit sedačkovou lanovkou.
*
Chalupa s kapacitou 20 osob je ideální pro rodinnou dovolenou s přáteli.
*
Chalupa je nekuřácká.
*
Chalupa je stavebně rozdělená na dvě samostatné části s vlastními vchody a odděleným zázemím. Jedna část je určena vám jako ubytovaným hostům. Jde o 7 pokojů, kuchyň, společenskou místnost, saunu, terasu, dětské hřiště a ohniště. Druhá polovina domu slouží majitelům nemovitosti.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Součástí Chalupy je velká prosluněná terasa s trampolínou, houpačkou a zahradním nábytkem. Využít můžete také grill a ohniště.
V Chalupě je plně vybavená kuchyň, po celém objektu funguje rychlá WiFi a ve společenské místnosti je také televize s širokou nabídkou programů. Je tu také dobré pokrytí GSM signálem všech operátorů. Součástí plně vybavené kuchyně je velká lednice s mrazákem, trouba s varnou deskou a toustovač. Pro větší komfort je k dispozici také rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a kávovar na kapsle Nespresso. (kapsle vezměte vlastní).

Příjezdová cesta a parkování

Od jara do podzimu je možné parkovat u Chalupy Na hráni. V zimě je třeba využít centrální parkoviště ve Velké Úpě a následně se k Chalupě dopravit pěšky nebo s využitím taxi služby na skůtru nebo čtyřkolce.

Stravování

Přímo na Chalupu Na hrání si můžete objednat Express Menu, které na Vás bude čekat v kuchyni. V zimě tak odpadá starost s transportem zásob, jídla, nebo vařením. Koukněte na nabídku zde [https: //www. 24expres. menu/? partner=NzWROXtcBuqv2Bu5]

Obchod je v docházkové vzdálenosti (1,6 km), v objektu je plně vybavená kuchyň. Ve Velké Úpě i v Peci pod Sněžkou najdete hned několik dobrých restaurací, kam si můžete zajít na večeři, nebo na oběd.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Chalupu Na hráni lze pronajmout jako celek s kapacitou 20 osob. Součástí chalupy je velká prosluněná terasa, dětské hřiště, ohniště a louka, na které se po celé léto pasou ovečky.
*
Přízemí a první patro chalupy prošlo celkovou rekonstrukcí, která skončila v roce 2020.V přízemí je společenská místnost s kuchyňským koutem, jídelnou, televizí a velkým gaučem. Hned vedle najdete hernu s dětským koutkem a také saunu. V přízemí jsou dvě nově opravené velké koupelny s celkem 3 sprchovými kouty a toaletami.
*
V prvním patře si vyberte ze 4 útulných pokojů s kapacitou 11 osob. Přímo na patře jsou 2 toalety. Ostatně, komu by se v noci chtělo chodit po schodech. Maximálně dětem a juniorům, kterým nebudou vadit, že je ubytujete až ve druhém patře. Tam jsou k dispozici 3 pokoje s kapacitou dalších 9 osob.
*
Samozřejmostí je ložní prádlo i ručníky v pokojích, které pereme v ekologickém přípravku s desinfekčním účinkem.
*
Nad uváděnou kapacitu se do všech pokojů vejdou i dětské postýlky. V jídelně jsou k dispozici 2 dětské židličky, v kuchyni pak dětské příbory, misky a talíře. Na toaletách máme pro malé návštěvníky dětská prkénka i nočníky.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Z Velké Úpy vede tradiční cesta horských nosičů na nejvyšší českou horu Sněžku. Vyzkoušejte si kudy se po staletí nosil proviant na Sněžku.

V docházkové vzdálenosti je interaktivní hřiště Herní krajina Pecka na Portáškách

Ve Velké Úpě v létě funguje sedačková lanovka, díky které se dostanete na hřebeny Krkonoš.

V regionu východních Krkonoš fungují v létě celkem 4 lanovky.

V Peci pod Sněžkou si můžete užít Relaxpark s bobovou dráhou, Monkeypark, či vyzkoušet sjezd na koloběžkách.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 20 osob, 7 ložnic)

6 000,- kčza a noc - LÉTO
6 000,- kčza a noc - ZIMA
5 500,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
75000,- kčSILVESTR: Silvestrovský pobyt (26.12. - 2.1.)
Výše uvedené ceny zahrnují povlečení a závěrečný úklid. Ručníky poskytujeme na vyžádání.
Cena nájmu je bez elektrické energie. Elektřinu účtujeme podle skutečné spotřeby a momentální ceny. Na spotřebu elektřiny vybíráme na začátku pobytu 2 000 Kč zálohu.

Zálohy, rezervace a kauce
Pobyt je rezervovaný až po zaplacení zálohy. Informace o výši zálohy a detailech platby Vám pošleme emailem, poté co si vyberete termín svého pobytu.
Výše uvedené ceny zahrnují povlečení a závěrečný úklid. Ručníky poskytujeme na vyžádání. Cena nájmu je bez elektrické energie. Elektřinu účtujeme podle skutečné spotřeby a momentální ceny. Na spotřebu elektřiny vybíráme na začátku pobytu 2 000 Kč zálohu.

Check-in / Check-out
Příjezd je možný po 15 hodině, odjezd pak v 10 hodin. Oba časy lze po předchozí dohodě upravit. Vždy záleží na obsazenosti Chalupy před a po. Takže se nebojte zeptat. Rádi Vám vyjdeme i v této věci vstříc.

Třídíme odpad
Odpadky se v chalupě třídí do vyznačených nádob (plasty, papír, sklo), netříděný odpad se ukládá do speciálních bílých plastových pytlů (obsah 100 l) - cena 150 Kč/pytel.

Domácí mazlíčci
Vezměte s sebou na hory i své čtyřnohé členy rodiny - 100 Kč/noc

Sauna
Sauna se sprchou je součástí Chalupy a tak si ji můžete dopřát kdykoliv. Kapacita sauny je 12 osob. Využití sauny je bez poplatku. Spotřebu elektřiny platíte v rámci závěrečného vyúčtování. U Chalupy je nové ochlazovací jezírko.

Poplatek městu
Od 1.1.2023 dle novely zákona č. 565/1990 Sb. o místních poplatcích vzniká poplatek z pobytu ve výši 25 Kč za každý započatý den pobytu, není-li tento dnem příjezdu ubytovaného hosta staršího 18 let, který je ubytován za úplatu.
V případě poplatku z pobytu se nejedná o tržbu podnikatele, ale o tržbu obce, která není evidovanou tržbou podle § 12 odst. 1 písm. b) zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb.

Storno
Storno poplatky při zrušení pobytu mimo Vánoční a Silvestrovský pobyt:
- Zrušení zdarma 21 dnů před příjezdem
- 50 % z ceny rezervace při zrušení pobytu méně než 21 dnů před příjezdem
- 70 % z ceny rezervace při zrušení pobytu méně než 14 dnů před příjezdem
Letní sezóna: od 1. června do 3. října
Zimní sezóna: od 1. prosince do 18. dubna

Kontakty - Chalupa Na hráni

Adresa chalupy: Velká Úpa 56

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
605 803 054
Web:
www.chalupanahrani.cz/index.php/cs

Chalupa Na hráni - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Na hráni.

Chalupa Lucie
Chalupa Velká Úpa, Velká Úpa 6Chalupa Lucie 1Chalupa Lucie 2Chalupa Lucie 3

Historický objekt, bývalého starého mlýna na výrobu celulozy pro zdejší papírny, leží ve Východních Krkonoších, na samém kraji Pece pod Sněžkou, ve Vavřincově Dole. Dnes je... zobrazit detail

Chalupa Kropačka
Chalupa Velká Úpa, Velká úpa 36Chalupa Kropačka 1Chalupa Kropačka 2Chalupa Kropačka 3

Chalupa Kropačka je nově zrekonstruovaná chalupa pro 21 lidí. Lokalita Pěnkavčí vrch je ideální pro lyžování i letní turistiku. V létě můžete dojet k chalupě autem,... zobrazit detail

Sagasserovy boudy U Dvou vleků
Chalupa Velká Úpa, Velká Úpa 112,Sagasserovy boudy U Dvou vleků 1Sagasserovy boudy U Dvou vleků 2Sagasserovy boudy U Dvou vleků 3

Chalupa leží na překrásném místě uprostřed národního parku. Přímo u chalupy je jeden lyžařský vlek, který je pro naše hosty zdarma, horní stanice lanovky Portážky je... zobrazit detail

Chalupa v Údolí
Chalupa Velká Úpa, Velká Úpa 144Chalupa v Údolí 1Chalupa v Údolí 2Chalupa v Údolí 3

Příjemná a prostorná roubenka s veškerým vybavením pro parádní dovolenou v rodinném kruhu, s přáteli nebo prostě tak, jak ji máte nejraději. Chalupa nabídne ubytování 21... zobrazit detail

Challupa
Chalupa Temný Důl, Temný Důl 54Challupa 1Challupa 2Challupa 3

www. challupa. cz Poslední volné termíny "LÉTO" za ceny mimosezóny (od 3 nocí) APARTMÁN 1 (9.- 11.8.2024,18.- 1.9.2024, APARTMÁN 2 (28.8.- 1.9.2024) APARTMÁN 3... zobrazit detail

Chata Paperule
Chata Horní Maršov, Temný Důl 69Chata Paperule 1Chata Paperule 2Chata Paperule 3

Vítejte v útulné chaloupce v obci Horní Maršov, nachází se na kraji obce v části Temný důl. Poloha zaručuje krásné a klidné prožití dovolené s výbornou... zobrazit detail

Chata Orion
Chata Velká Úpa, Velká Úpa 162, Pec pod SněžkouChata Orion 1Chata Orion 2Chata Orion 3

Nově zrekonstruovaná chata ve Velké Úpě k pronájmu jako celý objekt nebo jednotlivé pokoje/apartmán. Ideální pro letní i zimní dovolenou. Snadný příjezd - umístění přímo u... zobrazit detail

Roubenka U Milánka
Chalupa Pec pod Sněžkou, Velká Úpa ev.č. 3Roubenka U Milánka 1Roubenka U Milánka 2Roubenka U Milánka 3

Zánovní roubená chalupa v dechberoucí přírodě Krkonošského národního parku, v Peci pod Sněžkou v části Velká Úpa. Nerušeni majitelem ani jinými hosty si zde užijete pobyt... zobrazit detail

Pardubické boudy
Chata Janské Lázně, Horská 133Pardubické boudy 1Pardubické boudy 2Pardubické boudy 3

Pardubické boudy nabízí nezapomenutelné zážitky v kterémkoli ročním období. Najdete nás uprostřed horské přírody v bezprostřední blízkosti největšího krkonošského rašeliniště.... zobrazit detail

Domeček Janské Lázně
Chalupa Janské Lázně, Lesní 316Domeček Janské Lázně 1Domeček Janské Lázně 2Domeček Janské Lázně 3

Nově postavený domek (2006) v klidném prostředí na okraji lázeňského města Janské lázně v bezprostřední blízkosti lesa. K nejbližšímu lyž. vleku 250m. Zastávka skibusu 50m u... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1170)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>