Zahrádecký dvůr

Pronájem v Zahrádce, Zahrádka 14 - Chalupa, Střední Čechy

Zahrádecký dvůr - Zahrádka
Zahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - ZahrádkaZahrádecký dvůr - Zahrádka

Kapacita chalupy: 4 + 1 osob, 2 ložnice

ZAHRÁDECKÝ DVŮR - tradiční hodnoty českého venkova. Ideální pro aktivní odpočinek a rodiny s dětmi. Chalupa se nachází v malé obci Zahrádka u Vojkova (okres Benešov) na pomezí turistické oblasti Toulava, Kraje blanických rytířů, středního Povltaví a dolního Posázaví (případně uprostřed území vymezeného Týncem nad Sázavou, horou Blaník, městem Tábor a městem Příbram). Původní dvůr byl postaven v roce 1879 a celá chalupa nyní prošla kompletní, citlivou rekonstrukcí ve venkovském stylu. Srdcem objektu je světnice - společenská místnost. Kuchyňský kout je světle laděný s ozdobnými prvky a příjemným podsvícením uspokojí oko osazenstva. Stylový jídelní stůl je vhodný nejen na jídlo, ale i na společenské hry uložené v komodě. Přes předsíň s věšákem, šatní skříní a nástěnou mapou se dostaneme do koupelny vybavené vanou, umyvadlem a WC. Chodbou, kde je umístěn botník, půjdeme do ložnice se zachovanou klenbou, ve které je manželská postel. Schody nás zavedou do podkorovní ložnice. Za chalupou je venkovní posezení s možností připojení elektrických spotřebičů, ohništěm a opodál se mohou zabavit děti. Součástí areálu je velká garáž, kam se pohodlně vejde rodinný automobil i kola nebo lyže. Obec Zahrádka má velmi výhodnou polohu - na své si přijdou milovníci rozličných turistických cílů - cyklisté ocení hustou síť cyklotras včetně Greenway Praha - Vídeň a nově otevřené Krčínovy cyklostezky, pěšky lze zajít do okolních lesů nebo vyjít na místa s pěknými výhledy. Automobilem lze dojet na nespočet zámků, muzeí, památníků slavných osobností, filmových míst nebo na přírodní koupaliště i kryté bazény. Zahrádecký dvůr nezklame ani lyžaře, neboť jen 14 km jízdy je dělí od sjezdovek Kvasejovice a na Monínci. V okolí fungují upravované běžkařské trasy. Hosté se mohou inspirovat sadou zalaminovaných tipů na výlet připravených k zapůjčení nebo dostupných na webových stránkách.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyňský kout je vybaven vším potřebným k vaření a stolování (varnou deskou, troubou, dřezem, úložnými prostory včetně nádobí, talířů a příborů, samostatně stojí lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice). Celý objekt je pokryt WiFi internetovým připojením, ve světnici je televize. Za chalupou je venkovní posezení, jehož konstrukce umožňuje připojení elektronických zařízení, ohniště a na vyžádání lze zapůjčit gril. Na travnaté ploše se nachází trampolína pro děti. K zápůjčení jsou připraveny čistící a úklidové prostředky.

Příjezdová cesta a parkování

Do vesnice Zahrádka se dostanete nejjednodušeji po silnici č. I / 18 (spojnice D3 Olbramovice - D4 Příbram) odbočkou na Vojkov a dále údolím podle potoku Mastník. GPS souřadnice 49.6300231N, 14.5372528E. Garáž je hned vedle chalupy, vejde se do ní velký rodinný automobil i kola nebo lyže. Případně lze jet autobusem do Sedlčan nebo do Votic a pak místními linkami do Zahrádky u Vojkova.

Stravování

Ve světnici je kuchyňský kout pro vlastní vaření. Ve Vojkově jsou potraviny a základní drogerie Coop, v Sedlčanech nebo ve Voticích jsou supermarkety a další obchody. V Heřmaničkách je nejbližší restaurace, další najdeme ve Štětkovicích, v Sedlčanech, v Olbramovicích, nebo ve Voticích.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Chalupa nabízí 2 ložnice, v přízemní je manželská postel, noční stolky a velká šatní skříň z masivu. V podkroví je lůžko, které lze upravit pro jednoho nebo dva hosty, šatní skříň a konferenční stolek s pohodlnými židlemi. Samostatnou postel je možné připravit ve světnici. Na vyžádání lze přidat dětskou kolébku, postýlku 140x70 cm nebo dětskou jídelní stoličku.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Tipy na výlety jsou vytištěny a zalaminovány k zapůjčení v předsíni objektu. Na přední straně je podrobný popis a z druhé strany mapu, výškový profil a QR - kód, jehož pomocí si můžete trasu výletu zobrazit v mobilu. Výlety jsou rozděleny na kategorie pro pěší, cyklisty a řidiče. V okruhu do 30 km můžete navštivit zámky (Vrchotovy Janovice, Radíč, Sedlec), muzea (Sedlčany, Příbram, Rožmitál pod Třemšínem), památníky (Prčice, Křečovice), skanzeny (Vysoký Chlumec), filmová místa (Křečovice, Višňová), dětské zábavní parky (Soběhrdy, Blaník, Štětkovice), v létě koupaliště (Votice, Miličín, Benešov), v zimě sjezdovky (Kvasejovice, Monínec), či romantické výhledy na krajinu Českého Meránu. Turisticky ideální oblast nabízí návštěvníkům půjčovny kol, rozhledny, občerstvení, naučné stezky, ale i klidné lesní a polní cesty, kde nikoho nepotkáte. V chalupě jsou k dispozici stolní hry.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 4 + 1 osob, 2 ložnice)

15 000,- kčza a týden - LÉTO
V letní sezóně preferujeme týdenní pobyty v termínech sobota - sobota, viz informace u nás na webové stránce https://www.zahradeckydvur.cz.

Konkrétní ceník je možné nalézt na našem webu na adrese https://www.zahradeckydvur.cz/cenik .
Finální cena bude počítána dle aktuálního a platného ceníku na našem webu.
Rádi Vás uvítáme po celý rok :)

Kontakty - Zahrádecký dvůr

Adresa chalupy: Zahrádka 14

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
+420 603 159 145
Web:
www.zahradeckydvur.cz

Zahrádecký dvůr - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Zahrádecký dvůr.

Chalupa u Nováků
Chalupa Prčice, Kvašťovská 229Chalupa u Nováků 1Chalupa u Nováků 2Chalupa u Nováků 3

Chalupa se nachází v klidné oblasti na okraji obce Prčice a rozhraní středočeského a jihočeského kraje. Oblast je ideální pro cykloturistiku, lyžování, pěší výlety ale i... zobrazit detail

Chaloupka na Sibiři
Chalupa Sedlec-Prčice, Sedlčanská 126Chaloupka na Sibiři 1Chaloupka na Sibiři 2Chaloupka na Sibiři 3

Najdete nás v památkové zóně městečka Sedlec – Prčice, v jeho klidné části kousek od náměstí. Pro okolí Sedlce - Prčice se koncem 19.století vžilo pojmenování... zobrazit detail

Chalupa na konci světa
Chalupa Dolce, Dolce 86Chalupa na konci světa 1Chalupa na konci světa 2Chalupa na konci světa 3

Krásný uzavřený areál pro odpočinek. Chalupa je pro dospělé, menší i nejmenší. Spoustu zábavy si užijete přímo v areálu. Krytý bazén se slanou vodou. Hydromasážní koupací... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1045)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>