Wellness chalupa v údolí Housenec

Pronájem v Polici, Police 147 - Chalupa, Vysočina

Wellness chalupa v údolí Housenec - Police
Wellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - PoliceWellness chalupa v údolí Housenec - Police

Kapacita chalupy: 8 osob, 3 ložnice

Nabízíme k ubytování nově zařízenou chalupu pro 8 osob, na polosamotě v blízkosti lesa, v klidném venkovském prostředí. K Chalupě patří velká oplocená zahrada na které je nově vybudovaný bazén s příhřevem. Ve spodní části zahrady se nachází pergola s posezením, bazénem, grilem a horkým sudem s jacuzzi a finskou saunou ve které můžete využít medovou nebo mentolovou esenci. V blízkém okolí se nachází mnoho turistických a sportovních aktivit. V zimě si můžete užít zimních radovánek na kopci za chalupou. Sáňky a boby jsou k zapůjčení.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Vybavení kuchyně - myčka, lednice, mikrovlnná trouba, plynový sporák s elektrickou troubou, rychlovarná konvice, nádobí.
Obývací pokoj s TV s WiFi připojením a s přístupem na Netfilx a Voyo. Dětský koutek.
Zahrada - posezení pro 8 osob, bazén s příhřevem (rozměry 4 x 2,5 x 0,8m) bazén si každý host přihřívá sám dle uvážení, gril s udírnou, horký sud s jacuzzi.

Příjezdová cesta a parkování

Chalupa leží v údolí do kterého se dostanete autem po zpevněné příjezdové cestě. Parkování je možné přímo u objektu. V zimních měsících doporučujeme pohon 4x4 nebo sněhové řetězy.

Stravování

K dispozici je plně vybavená kuchyně bez pitné vody. Pitná voda je zajištěna pomocí automatu na vodu.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Chalupa disponuje dvěma samostatnými ložnicemi po třech postelích a otevřeným podkrovním pokojem s manželskou postelí, do kterého vede strmější schodiště. Podkrovní pokoj nabízí krásný výhled do přírody. Dále se v Chalupě nachází plně vybavená kuchyně a obývací pokoj.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Chalupa leží u obce Police ve které se nachází zámek s leteckým muzeem a místní hospůdka. Nedaleko Police se nachází historické město Jemnice s krásným náměstím. Další historické město Telč je vzdáleno 30 km. V Telči je možno navštívit zámek, dobré restaurace nebo Panský dvůr, který je atraktivní nejen pro děti (lanový park, herna u zvířátek, lezecká stěna, půjčovna elektro skútru.... ) Dalším turistickým bodem je město Slavonice (25 km) kde je celé léto spoustu kulturních akcí a krásné cyklo stezky. Pokud budete mít dost historie, můžete vyrazit za zábavou do kempu Bítov (11 km), nebo na Vranovskou přehradu kde se nachází promenáda barů a diskotéka.

V okolí si užijete také krásnou přírodu. Za zmínku stojí místní obecní skála, nedaleké Podyjí nebo rozhledna Valtínov (30 km), která se nachází v České Kanadě.

Je možné navštívit i Zoo Bítov (11 km) nebo Zoo Jihlava (60 km).

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 8 osob, 3 ložnice)

33000,- kčza a týden - LÉTO
16000,- kčza a týden - ZIMA
16000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
30000,- kčSILVESTR:
Ceny jsou uvedeny bez poplatků za služby.
Za elektřinu je účtováno 7 Kč/ kWh.
Domácí zvíře 800 Kč za týden a 400 Kč za víkend
Rekreační poplatek 25 Kč/den na osobu
Při příjezdu vybíráme 4 000 Kč vratnou kauci

Příjezd je možný od 15:00
Odjezd do 10:00

Pro závažnou rezervaci požadujeme 50% z ceny pobytu

Storno poplatky
Pokud zákazník zruší závazně objednaný pobyt, vybírají se stornovací poplatky. Jejich výše se stanovuje v závislosti na době zbývající do zahájení pobytu (den zahájení se nezapočítává), a to takto:

•31 a více dnů před nástupem - 10 % z ceny pobytu,
•15 - 30 dnů před nástupem - 50 % z ceny pobytu,
•14 a méně dnů před nástupem - 100 % z ceny pobytu.

Objednaný pobyt využívají zákazníci na vlastní nebezpečí. Za úrazy, poškození i zničení majetku (odpovědnost za škody způsobené na zdraví a majetku třetí osobě), za odcizení zavazadel po dobu rekreačního pobytu, stejně jako za škody způsobené přírodními živly či katastrofami a za škody s těmito událostmi spojené neodpovídáme.
Ceny víkendů dle počtu osob
0-2 osob 7000 Kč
2-5 osob 8000 Kč
5-8 osob 9000 Kč
den v týdnu 3000 Kč


Od začátku června do září pouze týdenní pobyty.
Cena za týden v červnu je 18 000,-

Kontakty - Wellness chalupa v údolí Housenec

Adresa chalupy: Police 147

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
724 870 222
Web:
www.housenec.cz

Wellness chalupa v údolí Housenec - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Wellness chalupa v údolí Housenec.

Pronájem chalupy
Chalupa Police, Police 25Pronájem chalupy 1Pronájem chalupy 2Pronájem chalupy 3

Chalupa nabízející klid a soukromí k odpočinku a relaxaci. Nachází se se v malé obci Police, leží na rozhraní Vysočiny, Jižní Moravy a Jižních Čech nedaleko... zobrazit detail

Chata V Podzámčí
Chata Police, Police 204Chata V Podzámčí 1Chata V Podzámčí 2Chata V Podzámčí 3

Ubytování V Podzámčí se nachází v malebné vesnici Police nedaleko Vranovské přehrady, kde jsou ideální podmínky pro koupání, rybaření, sporty,... zobrazit detail

Wellness chalupa Na Kovárně
Chalupa Police, Police 61Wellness chalupa Na Kovárně 1Wellness chalupa Na Kovárně 2Wellness chalupa Na Kovárně 3

Wellness chalupa Na Kovárně nabízí sportovní vyžití v krásné stodole (horký sud pro 8 osob, kulečník, pinec, šipky, fotbálek, krb, relax ) i nádhernou wellness zónu... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1658)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>