Wellness chalupa

Pronájem v Dešné u Jemnice, Dešná 49 - Chalupa, Jižní Čechy

Wellness chalupa - Dešná u Jemnice
Wellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u JemniceWellness chalupa - Dešná u Jemnice

Kapacita chalupy: 14 osob, 6 ložnic

Nabízíme i výhodné ubytování pro dělníky.

Více informací na tel.: +420 775 704 669.

Soukromý areál se nachází na konci vesničky Dešná, která leží v Jihočeském kraji, na hranicích s krajem Jihomoravským a krajem Vysočina. Už při příjezdu do vesničky pocítíte ten úžasný klid venkova.
Ale proč si neužít i na venkově trochu toho luxusu?

Wellness chalupa Dešná Vám poskytne vše na jednom místě:
vyhřívaný venkovní bazén, jezírko s vodopádem, vířivku, finskou saunu, dětské hřiště, ohniště, gril, zahradní domek a mnoho dalšího.
Venkovní bazén je vyhřívaný tepelným čerpadlem. Bazén má své vlastní krytí (posuvnou střechu), kterou můžete využívat podle počasí. Bazén je v provozu od konce dubna do konce září (v závislosti na počasí).

Když Vás omrzí bazén, můžete si zaplavat v našem jezírku s rybičkami. Finská sauna je umístěna hned vedle jezírka a dá se tak snadno ze sauny přejít rovnou do vody.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Chalupa je vybavena běžným vybavením, jako jsou postele, židle, stoly, skříně, ložní prádlo, ručníky, ...

Krytá pergola za domem - v této pergole lze uskladnit až 16 kol

Jídelna - Jídelna je vybavena sedací soupravou, velkoplošným 146 cm LCD televizorem, stoly + židle, pivní chlazení, myčka nádobí, lednice, sporák se sklokeramickou deskou a vybavenou kuchyňskou linkou běžným nádobím (talíře, skleničky, atd.. )

Zastřešený vyhřívaný bazén se slanou vodou - Bazén je zakryt polykarbonátovým odsouvatelným zastřešením, aby nedocházelo k nadměrnému úniku tepla. Dále je vybaven ohřevem vody pomocí tepelného čerpadla a silným protiproudem. Provozu v závislosti na počasí (duben/květen - září/říjen).

Hřiště určené k hraní her, či výstavbě stanů - Hřiště je vybaveno fotbalovými bránami, ochranou sítí a zabudovaným i tyčemi pro uchycení sítě (badminton, volejbal, atd.. )

Dvůr - dvůr je vybaven pískovištěm, zahradními houpačkami, ohništěm, trampolínou, a grilem na dřevěné uhlí.

Zahradní domek - Zahradní domek je vybaven běžným vybavením jako jsou stoly a židle, krbovými kamny, pinponkovým stolem, fotbálkem, elektronickým terčem na šipky a kulečníkem. Dále jsou zde umístěny i ostatní drobné věci, či hry (Petanque, šachy, fotbalové míče, deskové hry, atd.. )

Dále venkovní část je vybavena zahradním nábytkem k posezení z ratanu, nafukovací vířivou vanou pro cca 6 osob, finskou saunou až pro 10 osob a nachází se zde i přírodní jezírko o rozloze cca 10 X 10 m s vodopádem. (Vodopád je v provozu v závislosti na počasí).

Příjezdová cesta a parkování

Možnost parkování u objektu - přímo před chalupou nebo za ní.

Stravování

Svou snídani, oběd či večeři si můžete sami uvařit a zkonzumovat v prostorné jídelně s kuchyňkou, která se nachází hned za chalupou. Dále je zde možnost si připravit jídlo na ohništi, či zahradním grilu. Najíst se také můžete v místní restauraci, která se nachází přímo ve vesnici.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Chalupa se skládá z podkroví, přízemí a suterénu.
Ubytovací část je složena z pěti ložnic a dvou koupelen.
V podkroví se nachází jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový pokoj a koupelna s vanou.

V přízemí najdete dva dvoulůžkové pokoje s balkónem a jeden pětilůžkový pokoj se dvěma propojenými ložnicemi + koupelnu s prostornou sprchou.

Zahradní domek u jezírka oceníte v jakémkoliv počasí. Při horkých letních dnech zde naleznete chládek. V zimě, zde bude díky chytré izolaci příjemné teplo. Zahradní domek se hodí, jak pro klidné večery s rodinou, tak i bouřlivější párty s přáteli. Dále zde naleznete pro zpestření - kulečníkový stůl, pinpongový stůl a elektronické šipky.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Kromě vyžití ve Wellness chalupě Dešná jako je bazén, vířivka, hřiště a spoustu dalšího, můžete navštívit:
Vranovská přehrada - Bítov cca 15 km
Zámek Jemnice (8 km)
Historické město Znojmo
Zoo Jihlava
Aquapark Jihlava
Koupaliště Jemnice (8 km)
Hrad Bítov (14 km)
Zřícenina hradu Cornštejn (16 km)
Vranovská pláž (30 km)
Chmelnice - Panel (15 km)
Cyklostezky vedoucí jak po našem území, tak i v sousedním Rakousku vzdáleném cca 10 km

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 14 osob, 6 ložnic)

7190,- kčza a noc - LÉTO
3190,- kčza a noc - ZIMA
3790,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
45990,- kčSILVESTR: pronájem celého areálu (29.12.2022 - 1.1.2023)
Cena zahrnuje
Wi-fi, ručníky, utěrky, lůžkoviny, hygienické potřeby (mýdlo, toaletní papír), gril, ohniště, bazén, sauna, kulečník, stolní fotbálek, ping - pong, pískoviště pro děti, trampolína, zapůjčení her (petanque, badminton, šipky, deskové hry, stavebnice, apod. ), náklady na vodu a odvoz odpadků, parkování, zabezpečené skladování kol. Dítě do 4 let zdarma bez nároku na lůžko.

Cena nezahrnuje - bude odečteno z vratné kauce
Elektrická energie - 5 Kč/kWh, topení 590 Kč/Gj, vratná kauce 5 000 Kč. Poplatek za psa(kočku) 250 Kč/den. Úklid po skončení pobytu 1500 Kč. Veškeré položky budou po pobytu odečteny z vratné kauce.
Informace: Cena spotřeby energií záleží na využití a obsazenosti chalupy. Orientačně lze říci, že při průměrném obsazení a vytíženosti chalupy se spotřeba elektrické energie pohybuje cca 300 Kč/den a topení cca 250 Kč/den. Od 1.1.2023 se cena energií zvedne na 8Kč/kWh.

V zimním sezóně lze pronajmout chalupu bez wellness služeb za cenu 250 Kč/os/noc. Ubytovat se musejí minimálně 4 osoby.
Letní sezóna: červenec - srpen
Zimní sezóna: říjen - březen
Mimo sezóna: duben-červen; září

Kontakty - Wellness chalupa

Adresa chalupy: Dešná 49

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
775 704 669
Web:
www.chalupa-desna.cz

Wellness chalupa - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Wellness chalupa.

Napsat majiteli (id objektu: 1092)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>