Vinařská usedlost

Pronájem v Tvořihrázi, Tvořihráz 50 - Chalupa, Jižní Morava

Vinařská usedlost - Tvořihráz
Vinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - TvořihrázVinařská usedlost - Tvořihráz

Kapacita chalupy: 12 osob, 5 ložnic

Vítejte v LUXUSNÍ vinařské usedlosti.

Samostatně stojící vinařská usedlost z 18.století pro 2 - 12 osob s luxusní wellness zónou a uzavřeným venkovním dvorem se nachází ve vinařské obci Tvořihráz nedaleko historického města Znojmo. Jedná se o nově a kompletně zrenovovaný objekt do podoby usedlosti z 19.století v selském stylu s velkým plynovým grilem a zastřešenou pergolou pro 12 osob porostlou vinnou révou. V příjemném stínu terasy si můžete dopřát sklenku dobrého místního vína nebo grilování s přáteli. Používání grilu včetně plynu je v ceně pobytu.

Nové retro vybavení kuchyně se vrací ke kořenům klasického designu používaného mistry umělecké školy Bauhaus z počátku 19.století. Konec 18.století připomíná historická černá kuchyně s pecí hned naproti vchodovým dveřím. Masivní selský nábytek je kombinací původního repasovaného nábytku a nově zhotoveného nábytku ve stejném selském stylu.

Usedlost disponuje 5 ložnicemi o celkové kapacitě 12 lůžek, se třemi koupelnami a třemi WC, velkou moderní plně vybavenou kuchyní, velkou společenskou místností s velkoplošnou LCD TV a krbem. Chalupa má novou wellness zónu s výkonnou vířivkou pro 7 osob, infrasaunou saunu pro 4 osoby, velkou LCD TV a koupelnu s WC. K dispozici je také samostatné venkovní splachovací WC. V zadní části usedlosti se nachází sklípek na skladování vína a dalších nápojů a zahrada.
Usedlost je vhodná pro rodiny s dětmi nebo pro skupinu přátel.
V celém objektu je k dispozici Wi - Fi připojení.

Nově je na střeše usedlosti nainstalována solární elektrárna o instalovaném výkonu 10,2 kWp s baterií a s 2x Wallbox - domácí nabíjecí stanice pro elektrokola a elektromobily. Pro nabíjení elektromobilů je nutné mít sebou prodlužovací kabel. V letní sezóně (pokud svítí sluníčko) je většina spotřeby elektrické energie v usedlosti vykryta solární elektrárnou. Spotřeba elektrické energie ze solární elektrárny je pro klienty zdarma v ceně za pobyt.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Posezení na zastřešené terase pro 12 osob s velkým plynovým grilem v uzavřeném zatravněném dvorku.
Vlastní vybavená kuchyně - varná konvice, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, varná deska, multifunkční trouba, myčka nádobí, kávovar na překapávanou kávu, sendvičovač, nádobí na vaření, skleničky, příbory, talíře, nože, otvírák na víno.
Malá černá kuchyně z 18.století pouze k prohlížení.
Sklep na skladování vína, piva atd. a zahrada.
Technická místnost s pračkou se sušičkou a druhou rezervní lednicí.
Luxusní wellness - vířivka pro 6 osob, infrasauna s fullspektrálními zářiči, klidová zóna s LCD TV, WC a sprcha.
Společenská místnost s velkým krbem, LCD TV a stolním fotbalem.

Příjezdová cesta a parkování

Parkovaní je možné přímo u usedlosti max. pro 4 auta.

Stravování

Restaurace: Hostinec u Lipy (380m), Motorest Dominik (6km), Hostinec U Hřiště (6km), Restaurace Emrammus (10km), Cappuccino Znojmo (12km).
Obchod: Jednota (240m).

Pokoje a ložnice na chalupě:

Vinařská usedlost poskytuje ubytování pro max. 12 osob.

Apartmán č. 1:
Pokoj č. 1: 1x manželská postel, 1x jednolůžko, noční stolky, komoda a šatní skříň.
Pokoj č. 2: 2x jednolůžko, noční stolek, komoda.
Společná plně vybavená kuchyň s velkým jídelním stolem
Vlastní koupelna a WC.

Apartmán č. 2:
Pokoj č. 3 (přízemí): 1x manželská postel, noční stolky, psací stůl a šatní skříň.
Pokoj č. 4: (podkrovní) 2x jednolůžko, noční stolky, 2x komoda, LCD TV
Vlastní koupelna a WC.

Apartmán č. 3:
Pokoj č. 5: 1x manželská postel, 1x jednolůžko, noční stolky, psací stůl, komoda, šatní skříň.
Vlastní koupelna a WC.

Společenská místnost:
Kapacita max. pro 12 osob, velký dřevěný stůl, velkoplošná LCD TV, kožená sedačka, krb na dřevo, stolní fotbal, hvězdářský dalekohled, originální sběratelské předměty, obrazy českých malířů, stereo systém s gramofonem, CD přehrávačem a kazetovým magnetofonem.

Wellness prostory:
Vířivka pro 7 osob, infrasauna s fullspektrálními zářiči, klidová zóna s LCD TV, WC a sprcha, podlahové topení.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Město Znojmo nabízí památky, kulturní zážitky i vinařskou turistiku. Proslulé je Znojemské historické vinobraní, které každoročně navštíví téměř 90 000 příznivců této akce.

Ideálním místem pro nákupy a zábavu je Freeport fashion outlet Hatě, kde doporučujeme návštěvu unikátního Muzeum Terra Technica s jukeboxy, automaty a pinbally, které je součástí nákupního a zábavního centra Excalibur City.

Usedlost se nachází ve vinařské obci Tvořihráz a ve spolupráci s nedalekým vinařstvím Lintner jsme schopni po předchozí domluvě zajistit degustaci vín s prohlídkou vinných sklepů. Každý rok poslední víkendovou sobotu v srpnu se v Tvořihrázi koná oblíbená regionální vinařská akce - Otevřené sklepy ve sklepní uličce v Tvořihrázi s ochutnáváním vína a občerstvením s hudbou a tombolou, prostě moravská lidová veselice.

Pro svoji polohu je usedlost ideálním místem pro cykloturisty a milovníky památek. Doporučujeme návštěvu Znojemského hradu a podzemí, Přeskačského podzemí, Hradu Bítov, zámku Vranov nad Dyjí, zříceniny hradu Hardeggu na hranicích v Rakousku, muzea cyklistiky v Boskovštejně, ruční papírny v Želeticích, aqaparku v Únanově a Znojmě, vodních přehrad ve Výrovicích a v Horních Dunajovicích.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 12 osob, 5 ložnic)

38 700,- kčza a týden - LÉTO
38 700,- kčza a týden - ZIMA
38 700,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
46000,- kčSILVESTR: Cena za týden pobytu od 27.12.2022 do 3.1.2023.
Cena nezahrnuje poplatek za pobyt vybíraný obcí Tvořihráz. Sazba poplatku činí 20 Kč za každý započatý den pobytu, s výjimkou prvního dne příjezdu a platí ho každá ubytovaná osoba starší 18 let, která není držitelem průkazu ZTP/P.
Cena nezahrnuje spotřebu el. energie z distribuční soustavy, účtovaná cena 7,-Kč/kWh dle elektroměru.
Cena zahrnuje spotřebu el. energie z nově nainstalované solární střešní elektrárny o instalovaném výkonu 10,2kWp s baterií. To znamená, že v letní sezóně, pokud svítí sluníčko, je většina spotřeby el. energie v usedlosti pokrytá ze solární elektrárny.
Cena zahrnuje používání plynového grilu včetně plynu.
Příjezd/Převzetí objektu: sobota od 15.00 hod.
Odjezd/ Předání objektu: sobota do 10.00 hod.
Při rezervaci 50% platby, zbylých 50% před termínem nástupu.
Vratná kauce 5 000,-Kč splatná před příjezdem. Z vratné kauce se odečítá skutečně spotřebovaná elektřina.
V zimní sezóně je v ceně pobytu usedlost předávána s vyhřátými apartmány na cca 21 °C.
Upozornění vzhledem ke zvýšení cen energií: V zimním období, pokud mrzne může cena elektrické energie za den pobytu činit až 1.600,-Kč, pokud budou pokoje vyhřívány na 23 stupňů, vířivka vyhřívána na 36 stupňů a zároveň používána sauna.
Letní sezóna: od 12. 6. do 12.9. (pouze týdenní pronájmy)
Zimní sezóna: od 1.10. do 20.4.

Kontakty - Vinařská usedlost

Adresa chalupy: Tvořihráz 50

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
777 764 534

Vinařská usedlost - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Vinařská usedlost.

Mobilheim u přehrady Výr
Chata Výrovice, Kemp VýrMobilheim u přehrady Výr 1Mobilheim u přehrady Výr 2Mobilheim u přehrady Výr 3

Toto ubytování se nachází v kempu Výr, v obci Výrovice 4 min. chůze od pláže a nabízí Wifi, dětské hřiště, parkování u objektu a vjezd do... zobrazit detail

Mobilheimy Alpha a Beta v Campu Výr
Chatka Výrovice, Camp VýrMobilheimy Alpha a Beta v Campu Výr 1Mobilheimy Alpha a Beta v Campu Výr 2Mobilheimy Alpha a Beta v Campu Výr 3

K dispozici jsou 2 zastřešené mobilheimy Alpha a Beta, každý s kapacitou až 6 osob. Ubytování se nachází v klidné části kempu Výr v obci Výrovice,... zobrazit detail

Mobilheim Sýček
Chata Výrovice, Výrovice 95Mobilheim Sýček 1Mobilheim Sýček 2Mobilheim Sýček 3

Mobilheim Sýček se nachází v klidné části autokempu Výr vedle Výrovické přehrady. Z terasy je krásný výhled na vodní nádrž a díky posezení s grilem je... zobrazit detail

Mobilní dům Oliver
Chata Výrovice, Výrovice 95, 671 34Mobilní dům Oliver 1Mobilní dům Oliver 2Mobilní dům Oliver 3

Mobilní dům Oliver nabízí moderní ubytování s klimatizací v rekreačním areálu Výr u Výrovické přehrady. Obec Výrovice se nachází 12 km od historického města Znojma, které... zobrazit detail

Chalupa v Suchohrdlech
Chalupa Znojmo, Polní 338Chalupa v Suchohrdlech 1Chalupa v Suchohrdlech 2Chalupa v Suchohrdlech 3

Nabízíme k pronájmu rodinný dům pro 9 lidí v obci Suchohrdly, která se nachází cca 1,5 km od Znojma. Dům stojí v klidné části obce v... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 137)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>