Vila Karolína

Pronájem ve Štokách, Štoky 340 - Vila, Vysočina

Vila Karolína - Štoky
Vila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - ŠtokyVila Karolína - Štoky

Kapacita vily: 12 osob, 6 ložnic

Dvoupatrová Vila Karolína je soukromý objekt situovaný v klidné části městyse Štoky v srdci Vysočiny mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Její historie je spjata s jihlavskou hokejovou špičkou, ale po nedávné rekonstrukci je k dispozici pro krátkodobé relaxační pobyty. Vila je ideální pro větší rodiny nebo skupiny přátel. K dispozici je 12 pohodlných lůžek v 6 pokojích, prostorné koupelny, dvě plně vybavené kuchyně, velký obývací pokoj, bazén (30 °C), vířivka (37 °C), sauna, vinný sklípek a spoustu dalšího. Mnohé zájemce jistě potěší i to, že máme rádi domácí mazlíčky. Férové je také poznamenat, že všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké. Svůj pobyt můžete využít k relaxaci i výletům po okolí.

napsat majiteli

Vybavení vily k pronájmu

Vila je plně vybavena vším, co je nezbytné k pohodlnému pobytu. Kuchyně se všemi spotřebiči, nádobím pro vaření i stolování. TV, WiFi a pod.
Bazén 25 °C., vířivka 37 °C

Příjezdová cesta a parkování

Vila je hned u málo frekventované příjezdové cesty. Parkovat se dá pohodlně na pozemku objektu v garážích i před nimi. Do oploceného areálu se vejde pohodlně 6 automobilů.

Stravování

V objektu jsou dvě samostatné a plně vybavené kuchyně se všemi běžnými spotřebiči (včetně myčky), nádobím i jídelním servisem. V obci je obchod a několik restaurací. V okolí obce několik vyhlášených hospod a restaurací.

Pokoje a ložnice ve vile:

Vila má 6 dvoulůžkových pokojů rozložených do dvou pater. Ve spodním patře je k dispozici velký pokoj s obývákovým koutem a krásný vanilkový pokoj s bílým nábytkem. V horním patře jsou pokoje 4.Pokoje jsou vybaveny single nebo manželskými postelemi. Všechny pokoje mají buď vlastní šatní nábytek nebo jsou umístěny v těsné blízkosti sdílené šatny.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Jihlavská ZOO, Jihlavské podzemí, množství cyklostezek a inline tras. Možnost koupání v několika koupalištích (aquaparcích) – Vodní ráj v Jihlavě, koupaliště v Havlíčkově Brodě, v krytém bazénu a vířivce přímo ve vile. Možnost výletů do okolí.

Ceník pronájmu vily (kapacita: 12 osob, 6 ložnic)

46000,- kčza a týden - LÉTO
46000,- kčza a týden - ZIMA
46000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
46000,- kčSILVESTR: 28.12.-2.1.
Standardní pobyt:
Běžně nabízíme celotýdenní pobyty od neděle do neděle. Prostě poctivých 7 nocí. Ve vile je 12 lůžek, takže to máme… nějakých 84 nocí, když se to přepočítá na člověka. Nájem je za celý areál se vším všudy, co jste na těchto stránkách našli a činí suma sumárum 46 000 Kč (nejsme plátci DPH, pokud by to někoho zajímalo). A proč to všechno připomínám? Protože když ta čísle správně podělíte, zjistíte, že vás jedna noc za osobu vyjde na 548 Kč a to je paráda, obzvlášť, když si uvědomíte, že v ceně je třeba i sauna nebo bazén.

Nestandardní pobyt:
Napadlo nás, že byste mohli hledat místo pro teambuiding nebo rodinnou oslavu. To by asi na týden nebylo. Nejsme proti, ale rádi bychom věděli víc informací. Prosím ozvěte se přímo a jistě najdeme způsob, jak to udělat, když bude volno.
Cena za 1 noc za celý objekt (12 osob): 22000 Kč
Cena za 2 noci za celý objekt (12 osob): 24000 Kč
Cena za 3 noci za celý objekt (12 osob): 26000 Kč
Cena za 4 noci za celý objekt (12 osob): 29000 Kč
Cena za 5 nocí za celý objekt (12 osob): 33000 Kč
Cena za 6 nocí za celý objekt (12 osob): 40000 Kč
Cena za 7 nocí za celý objekt (12 osob): 46000 Kč

Příjezd a odjezd:
Pobyty jsou plánované tak, abyste si je dokonale užili bez stresu a spěchu. Proto nabízíme především celotýdenní pobyty od neděle do neděle. Domluvit se v případě potřeby můžeme i jinak, třeba rovnou na 14 dní, ale takovou věc je potřeba předem zkonzultovat. Kdyby vás to strašně moc potěšilo, mohli bychom společně naplánovat i pobyt kratší. Standardní příjezd je u nás v neděli v 15 hodin a opustit nás (i když jistě s těžkým srdcem) musíte další neděli do 10.00. To by mělo stačit i největším ospalcům. Musíte pochopit, že potřebujeme pořádně poklidit pro další hosty, kteří budou určitě už na cestě.

Pravidla pobytu:
Asi jste pochopili, že jsme neradi přísní, ale na několika věcech se musíme předem domluvit, to se nedá nic dělat. Věříme, že pro slušné lidi to nebude ani nic nového, natož problematického. U nás:
1. Dodržujeme základní pravidla hygieny.
2. Snažíme se nic nepoškodit a když se to náhodou stane, přiznáme se.
3. Ve vile rozhodně nekouříme a když si dáme práska venku, tak víme, že vajgly patří do popelníku.
4. Chováme se tak, aby na nás sousedi nemuseli volat policii.
5. Užíváme si pobyt, ale neplýtváme nesmyslně energiemi.

Platební podmínky a storno pobytu:
Nalijme si čistého vína. Jakmile se dohodneme na termínu, obdržíte fakturu na 50 % smluvní částky. Rezervaci vám potvrdíme hned po připsání částky na účet. To zní fér, ne? Na zbylých 50 % budete mít ještě spoustu času. O druhou polovinu vás poprosíme nejpozději jeden týden před rezervovaným termínem. A když něco neklapne z vaší strany? Každá sranda něco stojí a v takovém případě by to byla celá 50% záloha, ale nemalujme čerty na zeď. Vždy můžete poslat místo sebe třeba babičku. Jistě ji to potěší.
Cena za osobu a noc: od 548,- Kč
Cena za týden za celý objekt (12 osob): 46000 Kč

Další ceník dle počtu nocí (jiný než týden) viz níže v textu Nestandardní pobyt.

Kontakty - Vila Karolína

Adresa vily: Štoky 340

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
606 190 021
Web:
www.letonavysocine.cz

Vila Karolína - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Vila Karolína.

Napsat majiteli (id objektu: 1013)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>