Vesnická chalupa s wellness

Pronájem v Brodku u Konice, Brodek u Konice 235 - Chalupa, Severní Morava a Slezsko

Vesnická chalupa s wellness - Brodek u Konice
Vesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u KoniceVesnická chalupa s wellness - Brodek u Konice

Kapacita chalupy: 9 + 1 osob, 4 ložnice

Chalupa má novou wellness zónu s vířivkou pro 6 osob, finskou saunou pro 8 osob a odpočívárnou s vyhřívanou podlahou. Chalupa nabízí aktivní i odpočinkový pobyt v klidné části obce a spolu s rozsáhlou zahradou je kompletně oplocená, čímž poskytuje bezpečí i soukromí. Na pozemku o rozloze 3800m² se nachází jezírko s Koi kapry, sad ovocných stromů a několik posezení:
1.) krytá pergola s krbem a udírnou.
2.) kryté posezení u jezírka s výhledem do zahrady.
3.) ohniště s posezením u lesíku pro opékání špekáčků.
4.) posezení na terase u wellness zóny.
Chalupa je právě po celkové renovaci, dokončené v listopadu 2020.Celý objekt je nekuřácký až na místa k tomu vyhrazená. Zákaz domácích mazlíčků v celém objektu.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

V celém objektu se můžete zdarma připojit k zabezpečené a stabilní WiFi síti.
Je zde plně vybavená kuchyň s plynovým sporákem, elektrickou troubou, lednicí, mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem Dolce Gusto a toustovačem. Odtud vede francouzské okno přímo do zahrady k posezení s rybičkami.
V obývacím pokoji se zabavíte chytrou širokoúhlou TV s předplacenou službou Netflix a YouTubem.
Menší společenská místnost Vás zaujme neobvyklým retro vybavením. K televizi připojený VHS přehrávač s velkým množstvím kazet nebo gramofon s výběrem hitových desek z 80.a 90.let (Beatles, Vávra, David,... ) Vám nabídnou filmové a hudební zážitky minulého století.
Wellness s koupacím sudem, saunou a odpočívárnou.

Příjezdová cesta a parkování

K chalupě vede asfaltová cesta, od brány pokračuje zámková dlažba. V oploceném areálu je parkování pro cca 8 aut. Svá či zde zapůjčená (elektro) kola, popř. jiné sportovní vybavení si uschováte v suchu a teple uzamykatelné cyklo - garáže.

Stravování

V chalupě je plně vybavená kuchyň. 100 metrů od chalupy je restaurace Na Hřišti. Na náměstí zhruba 400m od objektu se nachází uznávaná pizzerie Di Nonna, prodejna Coop nebo obchod se smíšeným zbožím. Několik dalších restaurací je v okolí (např. 10km Suchý, 8km Konice).

Pokoje a ložnice na chalupě:

K dispozici jsou Vám zde 4 nově vybavené ložnice, z toho 3 v přízemí:
1.) manželská postel + jedno jednolůžko, s balkonem (horní poschodí).
2.) tři jednolůžka (možnost srazit na manželskou).
3.) manželská postel.
4.) dvě jednolůžka.
Možnost přidání dětské postýlky na objednávku zdarma. V jedné z ložnic se nachází zabudovaný trezor pro uložení Vašich cenností.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Vaše sportovní potřeby uspokojí nohejbalové hřiště, k dispozici tenisový kurt s antukovým povrchem, 50m od zahrady můžete využít volně přístupné dětské hřiště. K dispozici finská sauna s odpočívárnou, v létě vyhřívaný bazén. Možnost zapůjčení kol, za drobný poplatek zapůjčení elektrokol či sněžného skútru, dle aktuální sezóny.
V zábavní místnosti na Vás čeká biliard, stolní fotbálek, šipky, dětský koutek plný hraček, posezení a menší vinotéka.
V okolí se pro výlety nabízí propast Macocha (35km), Bouzov (28km), hrad a zámek Boskovice (20km), zámek Plumlov (18km) nebo rybník Suchý (10km).

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 9 + 1 osob, 4 ložnice)

40000,- kčza a týden - LÉTO
30000,- kčza a týden - ZIMA
30000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
40000,- kčSILVESTR:
Všechny služby mimo spotřebu elektrické energie a plynu jsou zahrnuty v ceně pobytu.
Elektřina se počítá 8 Kč / kWh.

Při rezervaci je potřeba uhradit 50% ceny pobytu.

30 dní před příjezdem je třeba doplatit zbylých 50% ceny.

Číslo účtu pro úhradu je 104050416/2250


Storno poplatky:

30 - 60 dní – 50% z ceny ubytování

14 - 30 dní – 80% z ceny ubytování

0 – 14 dní – 100% z ceny ubytování

ODPOVĚDNOST ZA ŠKODY: Úhradou pobytu klient přebírá zodpovědnost za škody způsobené na objektu, vybavení a příslušenství během pobytu a zavazuje se způsobenou škodu majiteli uhradit. Plně doporučujeme sjednat CESTOVNÍ POJISTKU PRO TUZEMSKO (stačí pro 1 dospělou osobu), která obsahuje i pojištění zodpovědnosti.
Letní sezóna: od 1.června do 30.září
Zimní sezóna: od 1.prosince do 30.března

Kontakty - Vesnická chalupa s wellness

Adresa chalupy: Brodek u Konice 235

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
734 708 220

Vesnická chalupa s wellness - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Vesnická chalupa s wellness.

Chalupa Kalamajka
Chalupa Horní Štěpánov, Horní Štěpánov 258Chalupa Kalamajka 1Chalupa Kalamajka 2Chalupa Kalamajka 3

Vítejte v Chalupě Kalamajka, kde se harmonicky snoubí pohoda venkovského života s moderním komfortem, připravena poskytnout vám dokonalé zázemí pro váš únik od každodenního shonu. Nabízíme... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 941)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>